Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

7 statečných erotické povídky

Brzo budu mít 50 narozeniny. Chtělo by to nějaký super zážitek. Jsem zase sama, poslední vztah už se rozpadl. Zase znám jen práce, domů, práce, domů. Občas to proložím nějakým dobrodružstvím, ale teď by to chtělo něco opravdu pořádnýho. Tak pročítám inzeráty a hledám. 2 chlapi hledají, 3 chlapi hledají.... to už jsem několikrát zažila. Bylo to sice pěkný, ale něco mňam.....jo je to tady. 6 mužů hledá jednu všeho schopnou ženu na večírek. To bude ono. To chci. A tak na to odpovídám. Dostala jsem telefonní číslo. Poslala jsem zprávu a už to frčelo. Domluvili jsme kdy a kde a teď už se můžu jen těšit.

Ten den odpoledne jsem přišla z práce (raději jsem si domluvila na další den dovolenou, kdo ví jak budu vypadat), vysprchovala jsem se, oblékla jsem si sexi body. Má volná nezakrytá prsa a mezi nohama jen 2 proužky v tříslech. Všechny otvory jsou volně přístupné a připravené a natěšené na použití. Jsme domluveni na 19 hodinu. Tak sedám do auta - jedu trochu dřív protože jsem bludná duše. Jednou jsem jela z letiště do Teplic a skončila jsem v Kladně. No prostě jsem hrozná. Ale tentokrát nebloudím. Přijíždím na místo a hledám místo na parkování. Je večer a všude je beznadějně plno. A přeci, jedno malé místečko přesně pro mého fordíka. Už začínám být hodně nervózní. Všechno se ve mě chvěje a klepou se mi nohy. Sbírám odvahu a říkám si - do čeho jsem se zase navrtala. Ale jdu. Vchod do paneláku je otevřený. Vyjedu výtahem do 4 patra a nervozita dostupuje vrcholu. Stojím před určenými dveřmi a nevím jestli najdu odvahu zazvonit. Ale jsem zvyklá plnit sliby a tak zvoním. Dveře se otvírají a muž za dveřmi mi beze slova pokyne, abych šla dál. Jsem v chodbě. Vyzval mě : "Tady si odlož " Svlékám se do bodýčka a stojím před ním. Otvírá dveře do pokoje a říká :" tak tady ji máme." a opět mi pokyne rukou a ukazuje na několik matrací rozložených na zemi. Na nich v různých polohách na mě čeká 5 mužů různého věku. Odhaduji od 20 do 50 let. Dva vypadají jako otec a syn. Nedá se popsat, jaké pocity mnou zmítají. Jdu dál a usedám na místo mezi nimi. Všechny ruce mě hned začínají ohmatávat po celém těle. Pokládají mě na záda, roztahují mi nohy a cítím jejich dotyky úplně všude. Někdo mi mačká silou bradavky, další mi strká prsty až do krku, někdo mi projíždí rukou kundu a další má svoje prsty v mém zadku. Cítím jak mě někdo štípe do hýždí. Jsem neskutečně vzrušená a už mám v rukou údy - honím je a mačkám jako divá. Mám dojem, že už nevím co dělám. Oči mám zavřené a tělo v jednom ohni. Najednou mám v puse místo prstů čuráka. Přišpendlí mi hlavu k zemi a dusí mě.

Zvedá se mi žaludek, ale držím a užívám si to. Kundu už mám taky vycpanou čurákem. Asi mi k němu někdo strká i ruku. Bože, bolí to nádherně. Cítím jak mi ji roztahuje do maxima. Někdo už mi na prsa stříká horkou mrdku, a hned další dávka.......to je boží. Kdybych neměla ptáka v puse, tak řičím jak kobyla. A už mám plnou pusu semene. Nestíhám polykat, jak stále dostávám další dávky, Cítím jak sebou ten ocas škube. Když ho ze mě vyndá, vyjde ze mě orgastický výkřik. Někdo mi okamžitě přikryje pusu rukou a vzápětí mi tam přistane další čurák. A jedeme dál. I kunda se uvolńuje. Někdo mi zvedá nohy a dobývá se mi do zadku. Už je v něm a mrdá mi prdel jako zběsilý. Poctivě se na mě všichni střídají a vyplňují všechny moje díry. Další mi stříká do pusy a zase polykám. Tentokrát mají připranou lepící pásku na pusu, protože už je půlnoc a já bych probudila svým křikem celý sídliště. 4 už odpadli. Zůstali mě mrdat jen 2 Otáčejí mě na břicho a upravují mě do pokleku na čtyři. Jeden leží pode mnou a napichuje mi kundu na svýho ptáka. Druhý je za mnou a nacpe mi ho do prdele. Tohle jsem ještě nezažila. Je to prostě fantastický. Zmítám se mezi nimi a bojím se, že se blahem počůrám. Trvá to hrozně dlouho. Ten pode mnou už měkne. Asi už se do mě vystříkal. Vůbec jsem to nepostřehla v tom víru pocitů. Vyklouzává ze mě s ním vytéká z mé kundy směs šťávy a semene. Cítím to mokro a líbí se mi to. Stále na něm ležím, protože mě ještě mrdá někdo prdel. Asi to bude ten mladý samec. Má obrovskou výdrž. Konečně taky zasténá a vyndavá ho ze mě. Cítím na zádech jeho horkou tekutinu. Svalí se ze mě, já se odvalím z toho pode mnou a ležím na zádech vedle nich. Všichni oddychujeme a odpočíváme. Jeden z nich se od nás odpoutává a po čtyřech leze pryč. Na matracích už jsme jen 2. Mlaďas a já.

Otáčí se na bok a podepírá si hlavu. Kouká na mě a říká :"nemysli, že už je konec. Jsem pořád při chuti. Budeme pokračovat" Rukou si prohání ocas a on už se mu zase staví. "Počítej tak s pěti hodinami tvrdýho mrdání. Dneska jsi tu pro mě. Za 2 dny se žením, tak si musím pořádně užít." Jsou 2 ráno, když mě zase šteluje na čtyři a napichuje mi kundu. "Neboj, budu ty tvoje díry poctivě střídat. " A opravdu střídá. Naštěstí mám pořád zalepenou pusu, jinak by celé sídliště slyšelo, že si nějaká baba užívá orgasmy - jeden za druhým. Dokážu mít 2 až 3 za minutu. Je to hrozně vysilující. A mám strach, abych neomdlela. Už se mi to 3 x v životě stalo. Vždycky s takovým bejkem. Je to hodně nepříjemný, protože i když se hned proberu, tak mi všechny pocity zcela vymizí a tělo se musí znovu rozjíždět. Fujky fuj - nechci. Užívám si to tvrdý nádherný mrdání až do 7 hodin do rána. Opravdu mu to tak dlouho trvalo. Chudák jeho budoucí manželka. To se nedá vydržet často. Když se konečně vycákal a opustil moje tělo, tak ležím na zádech, odlepuju si pásku z pusy a funím jako lokomotiva. Když to všechno konečně odezní a moje tělo se vzpamatuje, tak se snažím vstát. Klepu se celá vyčerpáním a nejde mi to. Mlaďas vstává a pomáhá mi se udržet na nohou. Doprovází mě do chodby a pomáhá mi s oblékáním. Vypadá jako by měl ze mě srandu. Divočák jeden. Sedám si na lavičku a musím si ještě chvilku odpočinout. Ale sezení mě bolí. Kunda i prdel mi hoří. Tak se zvedám a sahám na kliku, že už odejdu. On mě zastaví. " Dej mi na sebe kontakt. Asi tě budu občas potřebovat. Myslím že to moje budoucí žena nebude zvládat až se sestěhujeme. Netuší co ji čeká. " Nadiktuju mu svůj telefon. Bojím se jen, že s jeho schopnostmi zase jednou omdlím.

🕙 Přidáno 29.5.2024
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře