Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ach to byla škola erotické povídky

Jezírko vypadalo liduprázně a já běžela za Petrem ke břehu. Shazovala ze sebe šaty🡕 a bylo to lákavé, že i já stáhla přez hlavu tryčko, shodila sukni🡕 a jen v kalhotkách vběhla za ním do vody. Nahý mě pak odnes na břech, chvíli mě líbal a hladil, a když mi stahoval kalhotky, sama jsem se nadzvedla. Sedumnáctiletá holka se lehce poddá lásce. Přitiskl se ke mě, vmáčkl se mezi mé hohy a když do mě vnikl, bylo mi tak krásně že jsem ho objala rukama a vzepjala se proti jeho tělu. Božinku hladil mé pevné prsy a bušil do mého lůna, až jsem se zalykala. Nahle jsem spatřila v trávě pohyb, pak oči, které nás pozorovaly. Petr se na mě, zaujatý milovánim, zmítal, ale tam vzadu už nebyly jen oči, byli to tři chlápci. To, že se na nás dívají mne kupodivu ještě víc vzrušovalo, ale Petrovi jsem nic neřekla. Vstali a vydali se k nám. Věnovala jsem jim prosebný podled. Rozkoš, kterou jsem pociťovala ve svém lůně, mě zbavovala ostychu. Petr je dosud nespatřil, hlasitě sténajíc do mě dorážel a když ukojen vystříkl do mého těla, vykřikla jsem nádherou a prohnula se v křeči rozkoše. Teď zpozoroval, že nejsme sami. Vyskočil, shrábl šactvo a chtěl je odehnat. Petře, braň mě!" zaprosila jsem, když se ke mě jedn z mužů sklonil, ale odehnali ho a tak obcházel zpovzdálí a sledoval, jak mne obstoupili. "Neboj se, my ti neubližíme, dej nám a uvidíš, že se ti to bude líbit, s třemi je to nezčí, než s jedním", řekl ten nejstarší. Vylekaně jsem mu hleděla do očí, když se ke mě sklonil. Jeho ruka byla kupodivu příjemná a zkušeně mě pohladil. Nevěděla jsem co dělat, ale nohy už se sami otevíraly pod jeho laskánim. Jazykem polaskal můj prs a já cítila ten dotyk až v lůně.

Ne, to není jen pocit, to jeho prsty do mě vklouzly a hrají si semnou. Takhle hezky jsem to ještě nepoznala, jeho doteky mě celou rozechvívají a já doširoka rozevírám kolena. Chlap jakoby čekal jen na to, už na mě padl, skoro mi vyrazyl dech. To co do mne počalo tlačit, bylo velké a tvrdé. "Pusť mě do sebe, holčičko "breptal a talčil se do mě víc a víc. Už jsem mu nebránila, úplně jsem toužila potom, aby do mě vklouzl celý. Otevírala jsem se cítila, že proniká hloub a hloub. Celá jsem se rozklepala vzrušením a sotva začal dorážet, pozvedla jsem proti němu boky. "Fakt je to hezčí, když má žena víc chlapů?"otázala jsem se nesměle. "Mne ještě nikdy neznásilňovali, bude to znásilnění, že? Abyste si nemysleli, že jsem nějaká, taková. Vyrážela jsem z přiškrceného hrdla, mezi pohyby tyto nesmyslné, hloupé věty. Celé mé tělo zachvacovala rozkoš a já naříkala nadherou, když se v té nejkrásnější chvíly v mém těle ukojil. Ještě jsem cítila v luně jeho horké semě, tahal mě k sobě druhý, už úplně nahý. Pohled na jeho velké nařadí mě přivedl do vytržení. Když ulehl na záda a mě strh na sebe, sama jsem jej vzala do dlaně a nasadila ho do své dírky. Pronikl mne celou a já cítila, jak šílím. Navlékam se na nej a on drží mé boky a doráží ještě víc. Je to úžasné. Jako v tranzu se nad ním zkláním. Cítím jak se ve mě nadouvá a tuhne a pak se prohnu v zádech a křičím rozkoší. On spokojeně funí a hraje si s mými bradavkami a plní mé lůno příjemně horkým sparmatem, až cítím jak jsem plná, že to ze mne mírně vytéká. Vubec se mi z něj nechce vstávat, ale je tu ten mladík, který mi už dychtivě sevřel prsy v dlaních. Oči má rozšířené a tlačí mě do trávy. Sápe se mezi mé nožky a já mu musím pomoci, aby do mě lépe vklouzl. Rozevírám se prsty a vedu jeho stopořený úd. Pak je ve mě. Divoce si mě bere, rozvášněn příkladem starších kamarádů. Nemá ho sice tak velkého jako oni, ale já jsem z nich stejně úplně v tranzu.

Už trochu znaveně se proti němu zvedám, ale sotva se rozparádím, on už je hotov. Je mi to líto, že mě znovu neudělal, protože si mi to zalíbilo, ale je tu ten první. Nemá ještě dost, tak mě zvedá ze země a postrčí před sebe, klečím a on do mě odzadu vnikne. Drží mé boky v dlaních a projíždí v mém lůně jak parní stroj. Prohýbam se v kříži rozkoší, kroutím sebou a tu náhle proti mě klečí fousáč a nastavuje mi ho k ústům. "Když znásilněná tak se vším všudy ", napadlo mě a otvírám pusu. Vím dobře, že se teď už žádné znásilňování nekoná a že bych, kdyby přestali, se asi znasilňovala sama. Ale nějak se uchlácholit musím. Mám vlastně dva na ráz, napadlo mne. Už jsem o tom slyšela, dokonce i s Petrem jsme se milovali takhle pusou, ale tohle bylo něco neporovnatelného. Oba se ve mě ukojily a já to znovu také měla. Když se nakonec oblékli a odešli, hleděla jsem smutně za nimi i když j sem pak hezkou chvíli bezvládně ležela v trávě úplně vyřízená. Na Petra, který byl stále opodál, jsem ani nepohlédla.

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Znásilnění, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

sotek54 (2022-11-18):
máš dobrý styl psaní.