Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Amálka od vedle erotické povídky

Z hlubokého spánku mě vyrušilo tiché cvaknutí dveří a o chvilku později jsem ve své staromládenecké posteli ucítil teplé a nadržené dívčí tělo. Vklouzla pod peřinu jako by nic a přitulila se jako mazlivé kotě. "Máma šla do práce a mě je tam vedle smutno," pronesla jako by nic a objala mě. Pootevřel jsem oči a uviděl její šibalský úsměv, nádherné plné rty a jiskřící oči puberťačky, která ochutnává zakázané ovoce. Můj náhle probuzený penis ji už musel začít pěkně tlačit na její tenké bílé kalhotky. V duchu jsem se zastyděl. Bydlela v bytě vedle a s její mámou jsme to občas dělali. Mysleli jsme si, že o tom holka neví, ale občas jsme vyrazili někam na výlet společně nebo přišly obě ke mě na video nebo na počítač. Ale že by ta malá Amálka jen tak vzala klíče od mého bytu a z nudy si ke mě šla lehnout, to by mě nikdy nenapadlo. Sice už jí letos bylo osmnáct, ale pro mě byla vždycky dítě. Asi ji vyhecovala nějaká kamarádka a měl bych to uvést na pravou míru, napadlo mě. Vždyť je určitě ještě panna a jak bych tohle vysvětlil její mámě.

Probral jsem se a pokusil se ji jemně odstrčit. Uvědomil jsem si, že se mě neobratně snaží hladit po zádech i níž a pokouší se zajet i tam, kam by určitě neměla. "Proboha, jak může být tak nadržená?" pomyslel jsem si a pokusil se její ruku odsunout z intimních míst. Přitiskla se ke mě ještě blíž a na mých rtech přistál rozpálený polibek a vzápětí ještě jeden. Náhle jsem si uvědomil, že se ruka za kterou ji držím, přesunula úplně jinam a mou ruku položila na své tělo. Svíral jsem v dlani její vlhký rozkrok a i přes kalhotky jsem cítil, jak je rozpálený a jak se škube vzrušením.
Přitiskla se na mě a cítil jsem, jak zběsile jí tluče srdce. "To se mi snad zdá," blesklo mi hlavou, ale nebránil jsem se ani, když mi zajela prsty do vlasů. Přitiskla svou tvář na mou. Od nesmělých dotyků tváří jsme se během několika sekund dostali do varu vášnivých dlouhých a intenzivních polibků, že jsme lapali po dechu. Přitiskla se tak těsně, že jsem již nevěděl, kde končí moje tělo a začíná její. Malé, pěkně tvarované, špičaté horké prsy mě tlačily do hrudi a přivřené oči a zrychlený dech mě dostaly do ráže. Úplně jsem se probral a převzal iniciativu. Přejel jsem svými velkými dlaněmi přes její rozpálené tělo, chytil její roztomilý zadeček a přimáčkl jí horkou štěrbinku na mého již pěkně nalitého ptáka. Zprudka vydechla a začala se mi svíjet v dlaních. Chytila mě za ruku a zasunula si ji do kalhotek. Byla tak mokrá, že už to snad ani víc nešlo. Jemně jsem ji pohladil přes stydké pysky a lehce vklouzl jedním prstem do rozpálené štěrbinky. Byla tak útlá, že jsem cítil, jak mi můj ukazováček ta malá, vlhká a horká jeskyňka vší silou svírá v krátkých zrychlujících se záškubech.

Přimáčkl jsem se na ni a zajel do ní o něco hlouběji. Vyhekla a doširoka otevřela své dosud přivřené oči. Zírala na mne pohledem, který jsem neznal. "Zasuň ho do mě prosím," zašeptala. Uvědomil jsem si, že mě celou dobu drží za naběhlý a ztvrdlý žalud a žmoulá ho v dlani jako o závod. "Opravdu to chceš?" zachrčel jsem. Kývla hlavou a sklopila zrak. Stáhla si už úplně mokré kalhotky stranou a pokoušela se nemotorně si zasunout mou kládu mezi nohy. "Tak lehce to nepůjde," řekl jsem a pohladil ji po vlasech. "Nech to na mě." Vtiskla mi vděčný polibek a schoulila se do klubíčka jak sametové koťátko. Znovu jsem ji pohladil a začal laskat její vztyčené bradavky. Hnětl jsem prsa, která byla tak akorát do dlaní, stále silněji až začala vzdychat a zoufale přirážet do prázdna. Znovu jsem jí zajel mezi nohy a popaměti doširoka rozhrnul pysky. Jeskyňka byla naběhlá a otevřená dokořán. Vlhkost a horkost z ní přímo sálala. Vložil jsem Amálce svůj penis do dlaně a přisunul jej ke vchodu do ráje. "Vlož si ho tam sama. Opatrně a pomalu, aby tě to nebolelo," radil jsem.

Oči měla stále zavřené, jen jemně kývla hlavou a pomalu začala zasouvat žalud mezi rozšiřující se závojíčky. Cítil jsem, jak se uvolňuje a zvětšuje a přijímá jej pomalu, ale úplně ve svém lůně. Oběma rukama jsem ji chytil za zadeček a přitiskl ji na sebe. Byl jsem tam až na doraz. Zavyla rozkoší a zhroutila se na mě. Vzápětí jsme se začali jemně pohupovat a při každém zhoupnutí jsem viděl, jak Amálce rudnou lícní kosti, chvěje se, stále rychleji dýchá a pomalu, ale jistě se posouvá blíž a blíž k orgasmu. Zpomalil jsem a dívka začala sama přirážet. Nejdříve jemně a opatrně, ale postupně čím dál brutálněji. Ani jsem nevěděl jak a uvědomil jsem si, že je ona nahoře a já dole. Rytmus si řídila sama a svíjela se v divoké jízdě na mém ohonu, který do sebe zarážela hloub a hloub. Cítil jsem, že už to nevydržím. V okamžiku, kdy se zazmítala v závěrečném orgasmu, její štěrbina vybuchla slastí a zaškubala se mnou tak, že jsem nevěděl, čí jsem. Sesunula se ze mě a zcela uvolněná a šťastná se ke mě přitulila. Znovu jsme se políbili. Cítil jsem její bušící srdce, absolutní štěstí a naprostou důvěru. Byl jsem úplně šťastný. Až po chvíli jsem si uvědomil, co se to vlastně stalo.

🕙 Přidáno 29.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, První sex

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře