Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Análek se švagrovou erotické povídky

V pátek hned po ránu jsem se vypravil pomoci své švagrové, která večer volala, že jí zlobí v domě elektrika a že je sama doma. Vypravil jsem se pomoci i přesto, že lektrice moc nerozumím. Nechtělo se mi ale žena mě nutila, že její setře musím nějak pomoci. Ona byla opravdu sama doma, jelikož švagr byl na druhé straně republiky v lázních. Když jsem přijel dali jsme si kávu🡕 a ona mi v rychlosti vysvětlila oč jde a nezapomněla dodat, že "on si vál šunky v lázních a já jsem tu na vše sama".

Po kávě jsme spolu pršli dům a já našel chybu v pojistkách a vše bleskově odstranil. Moje švagrová mi asistovala, je to žena s obrovským poprsím a to poprsí bylo všude a ona se mi několikrát omluvila, když mi něco podávala nebo přidržela tak rpostě její devítky byly všude"promiň, já vím jsou všude"když jsem závadu odstranila zavíral dvířka od skříňky s pojistkama, tak znovu tam ty devítky byly. Ona se usmála"promiň"jen špitla. J se jí zadíval do očí a pohladil je"máš je Věrko užasné", ona držela a já je znovu polaskal, usmívala se a pak ucukla"nedělej nebo se neudržím". Při pohlazení jsem cítíl jasně v ruce jak jí stojí bradavky. Má ruka zůstala na jedné devítce a já jí řekl"tak se nepřemáhej". Ona mi zajela rukou na poklopec"švagře ty snad by jsi mě ošukala?"ptala se. Kývl jsem"Věrko tebe bych ošukal, hned, chtěla by jsi" zepral jsem se. Ona se zovu usmála a stiskla mi ho přes kalhotu"chtěla bych a moc bych chtěla", dozvěděl jsem se. Přitiskla se na mě a já jí chytil za uadek a přitáhl k sobě a líbal jsem jí, ona líbala vášnivě a mačkala mi ptáka. Po chvilce vzrušení, povolila a chytla mě za ruku"pojď už to moc chci, já už teču"pološeptem mi říkala. Odvedla si mě do obýváku a na vzájem jsme se dychtivě slékali. Z její podprsenky yskočily její devítky, obrovské kozy, obrovské bradavky, strhla ze mne slipy a on proti ní trčel a ona sledovala jak vyjel žalud, já z ní stáhl kalhotky a viděl její chlupatou a mokrou kundičku. Chvějící rukou mi začala honit ptáka"bože ty ho máš, ty si ho holíš?"ptala se. Odpověděl jsem jí, že neholím ale depiluji. Ona beze slov klekla a honila kouřila, při tom mne stahovala na koberec. Jak klečela, tak jsem jí jen připravil a klekl si za ní ze zadu, nastavila a já zejel, měla i velký tvrdý zadek a její kundička ho polkla celého a ona jen hekla"úúúú"držel jsem její půlky a projížděl jí, po chvilce si přála"hóódně, ááánóó"a přirážela, držel jsem jí stále za její půlky a zrychlil, její reakce byla v slastném"úúúú, tý máááš ptááka", při tom tekla a každě zajetí do ní mlasklo. Snažil jsem se jí rukama chytit za ty její obrovské kozy, trochu se narovnala a já jí za ně chytil a narážel jí na ptáka. "Věrko mrdej, mrdej"provbuzoval jsem a ona se snažila"áánóó mrááám". Cítil jsem jak se jí svírá a ona hekala"úúúú, jááá úúúž úúúž, stříííkej", pak přirazila"ááááá", přitáhl jsem jí na ptáka a zacukal s ním v ní"áááááúúúááá". po chvilce z něj pomalu sjela a položila se na záda"to bylo krásnééé, ty jsi mě omrdal, júúú jáá jsem taky sprostá jako ty"ležela a držela mě klečícího za ptáka"já chci ještě, chci na něm jezdit, bože ty ho máš velkého". Opěvovala mého ptáka a honila mi ho, splnil jsem jí přání, lehl si a ona nasedla, měla ho zase ve své mokré tekoucí kundičce až po kulkyjemně jsem jí přtáhl a řekl jí"Věrko dejmi ty nádherné cecky", ona se naklonila "vem si je a kousej mi je".

Její kozy mne zavalily a jak jsem je cucala kousal ona dychtivě jezdila a kundička jí doslova stříkala. Znovu mi kundou drtila ptáka, byla, ale nesesedla a jezdila, dál, já věnoval těm božským ceckům a rukou si hrál s poštěvákem. Ona na mne nalehla"umrdej mě, umrdej mě"žádala. Já si přál"mačkej mi kundou čuráka"ona mačkala"úúúú, vystříkej mi jíííí, čuráááku střííkej". Já stříkal a ona mi p něm pomalu jezdila, opřela se mi o prsa"jáá toho čuráááka chci zase". Pomalu sesedla, lehla si ke mě a jemně mi ho honila, "víš já nikdy něříkala čurák, kunda, mrdání, ale s tebou budu vždycky mrdat a budu chtít v kundě toho tvého velkého čuráka, budeme milenci". Jednou rukou mi ho honila a druhou mne hladila po prsou. "Věrko dej mi tu tvou mokrou kundu, já jí chci vysát"řekl jsem jí, ona poslechla a nastavila, riztáhla si jí"toě nevadí že mi stříká"ptala se, byla spokojená když jsem jí řekl, že né, že se mi to líbí a sál jsem jí, zjistil jsem že má velkého poštěváka a tak jsem se na něl přisál, přirážela mi na hlavu a stříkala"úúúúú, jááá zase úúúž". Její šťáva a mé semeno bylo všude, vydýchala a navrhla mi"dáme sprchu kávu🡕 , ale já budu chtít ještě"Dali jsme sprchu laskyplě mě omývala a honila ocas. Když pak děla kávu🡕 hladil jsem jí přitom po zadku a ona se mi svěřila"brouku tak jsem ještě nikdy tu mou neměla plnou"zajel jsem jí rukou na kundu"Věrko máš nádhernou kundu", ona se na mne obrátila"nevadí ti, že jí mám zarostlou", byla spokojená když jsem jí hladil po zadku a říkal jí, "nevadí jé božská". pak mi u kávy a cigarety řekla"proč ta ségra má zase štěstí, že má doma chlapa s takovým, mohu to říci, s takovým čurákem". Když jsme dopili kávu🡕 a dokouřil navrhla mi že je venku krásně a že by jsme mohli být venku u bazénu, souhlasil jsem. Ona připravila plato a vyndaval z ledničky pití, které vezmeme sebou. jak byla předkloněná hladil jsem jí zadek a jemně roztáhl půlky, kundu měla mokrou, ale viděl jsem že i druhá dírka není malá. Odnesli jsme vše k bazénu a ponořili se do vody. Hladili jsme se, dráždili se navzájem a ona se ptala, jestli doma hodně mrdám sestru, odpověděl jsem jí, že když ona chce tak ano.

Věra se smála"tak jak jí znám mrdáte pořád, mě taky budeš mrdat když budu chtít viď"žádala. Měl jsem ruce plné její kozy byly všude a věra konstatovala"je dobře, že ti ty cecky líbí". Ruce si dala na okraj bazénu a vystavil a proti mě kozy. Cucal jsem jí bradavky, rukou jsem jí zajížděl do kudy a ona přirážela až měl mou ruku po zápěstí v sobě"ty jsi kurevnííík" nepovolil jsem a hrál si až vybouchla. S rukou v kundě jsem jí polohlasně říkal"kundičko, chci ti omrdat zadek", přirazila mi na ruku, vykulila oči"zadek, nééé, tam se mi nevejde ty mě roztrhneš", zaprotestovala, ale obrátila se a nastavila, opřená o schůdky a zajel do ní"jááá prasknúúú"hekala ae přirážela, byli jsme spolu. seděli pak na schůdkách, ona se ke mě tulila"já ho v zadku měla poprvé, bylo to krásné". Když jsme se pak usadili do křesílek u bazénu, říkala mi"podívej jak se třesu, ti jsi mě snad umrdal, ale v kundě mi cuká, já budu chtít ještě". U bazénu jsme pak byli spoluaž do pozdího odpoledne a ještě několikrát jsme slastně mrdali. Od toho dne se spolu scházíme abychom si spolu užili.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře