Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Anděl i ďábel erotické povídky

Jel sem domů z práce . Seděla naproti mně . Měla kozičky přesně do dlaně nohy se rýsovali z pod krátké minisukně a její silonky byli průhledná s lístečkama . Měla úsměv jako ďábel a vlasy zrzavé . Mrkla na mě a olízla si rty . Ten dole stál jak na povel všimla si toho a usmála se ani jsem nedýchal, jak jsem byl okouzlen tou krásou. Na další zastávce mě chytla za ruku a vytáhla z autobusu ven.

Jsem jsem mlčky a koukal jsem jak se její prdelka hýbe v té mini. Beze slova jsem došel až před její barák. Jen se usmála a sledila mi že je Sandra. Ó nádhera. V výtahu mi chytla ruku s strčila si ji pod mini. Koukal jsem na ni a prstama jsem ji projížděj její jeskyňku. Měla zavřený oči a užívala si to, ale né dlouho byli jsme před jejíma dveřmi . Otevřela ale jak zavřela hned jsem pokračoval. Svlíknul jsem si ji Nejdříve jsem jí pomalu svléknul tričko a rozepnul růžovou podprsenku. Dýchala rychle a mě stál jak kmen stromu. Začal jsem si hrát s jejíma dvojkama. Za chvíli jí stáli bradavky a její ruka si začala pohrávat s jeskyňkou. Svléknul jsem jí mini a položil jsem ji na sedačku. Jen se usmívala. Začal jsem jí pomalu lízat, Líbilo se jí to a kňučela u toho pak jsem jí začal pomalu prohledávat jeskyňku prstama Jedním a přidal jsem i druhý, to už se začala vzpínat a prohýbat. Přestal jsem a rozepnul jsem si kalhoty🡕 . Hned mi ho začala kouřit měla kuličku v jazyku a strašně to bylo příjemný jak sní přejížděla po mém tvrdým klacku . Už jsme to nevydržel a vystříkal jsem se přímo do její pusinky asi to nečekal a zakuckala se. Pak si lehla na pohovku jednu nohu zvedla na opěradlo a mrkla na mě.

Neváhal jsem ani chvilku. Pomalu jsem do ni vnikl a přidával jsem v tempu. Začal příst jako kočka a rukama si masírovala kozičky. Byla to nádhera. Přestal jsem a ona se jen na mě koukla. Usmála se a změnila si polohu jak to měla ráda . Klekla si na pohovku opřela se o opěradlo a roztáhla na mě nohy. Nádherný pohled se mi naskytl. Vzal jsem toho svého macka a zajel jsem do ní. Trochu se stáhla a mě se ještě více postavil jel jsem jako divočák a Sandra jen hýkala skoro křičela. Zatáhnul jsem jí za ty zrzavé vlasy a přidal jsem na tempu . Netrvalo dlouho a začal dýchat jako po maratonu a prohýbat se byla hotová. Ještě chvíli jsem se v ní kroutil aby si to užila. Vyndal jsem ho a začal jsem jí olizovat její mokru a sladkou jeskyňku. Ale ještě jsem nebyl hotový prstama jsem jí zajel do análku a pak jsem jí ho tam pomalu strčil. Zavýskla a zhluboka se nadýchla. Příjemné to bylo a ještě k tomu mi do toho skučela. Udělal jsem se jí do análku. Teklo to zní jako z vodopádu . Otočila se ke mně celá udýchaná usmála se a stoupla si podali mi moje věci a vyšoupla mě na chodbu. Byl jsem celej rozpačitý. Ještě otevřela dveře ale už v župánku a podali mi lístek na kterém stálo - Stav se zase pozítří. A beze slov zavřela . Už se těším až se k ní zase podívám na návštěvu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře