Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Automobilový sex erotické povídky

Stalo se to jednoho nezapomenutelného červnového vlahého odpoledne. Právě jsem s Annou, holkou, kterou jsem čerstvě sbalil, uháněl po silnici na sever na padesátiny jednoho strýčka. Pokukoval jsem po očku na svou novou lásku, která seděla vedle mě a klimbala zmožena horkem. Protože jsme se znali teprve krátce, šoustali jsme, kde se nám k tomu jenom naskytla příležitost, a já jsem se fakticky nemohl nasytit jejího překrásného těla.

Zbožňoval jsem její pevná, hrotitá ňadra, která nyní byla zakryta letním tropikem, a miloval jsem k zešílení její věcně zvlhlou, rozpálenou pičku, tísnící se pod mrňavoučkými džínsovými šortkami.

Na zadním sedadle jsme měli pohozené plavky a na ramínkách pověšené šaty🡕 na večerní slavnost. Ano, opravdu jsem byl jeden z nejšťastnějších lidí na světě.

Teplota v mém starém Fordu Escortu jako by byla na bodu varu, když v tom se Anna probrala a navrhla mi, abychom se někde vykoupali. I já jsem umíral vedrem, a tak jsem bez váhání odbočil na nejbližší křižovatce na cestu, která podle mapy vedla k rybníku. Po několika kilometrech jsme zahnuli na polní cestu a za chvíli jsme dojeli ke skupince skal, kde jsme zaparkovali. V okolí sice bylo několik chat, ale Anna se bez rozpaků svlékla a vrhla se do jasně modré vody, jak ji pánbůh stvořil. Tak pojď! Křičela na mě. Je to báječné! Trošku stydlivě jsem se rozhlédl, ale zdálo se, že tam jsme opravdu sami, a tak jsem ze sebe shodil taky všechno a skočil jsem ze skály do vody. Odplavali jsme doprostřed velkého rybníka a pak jsme se mírným ob loukem vrátili k břehu. Lehl jsem si na drsnou, rozpálenou skálu a vychutnával jsem hřejivé sluneční paprsky. Anna, které bylo tehdy dvacet, předtím závodně plavala, a tak zůstala ve vodě déle než já. Zavolala na mě, že si dá ještě jedno kolečko. Zavřel jsem oči a nejspíš jsem si zdříml, protože jsem se vzbudil až ve chvíli, kdy vylezla na břeh a vyždímala mi vodu z vlasů na břicho. Prober se konečně, ty sedmispáči! Vykřikla vesele a nalehla na mě. Můj těšitel byl v tu ránu v bezvadném pozoru a Anna se jen uchechtla. No ne, to mu stačí jenom tohle? Zeptala se mě rozverně. To víš, že by chtěl víc, odpověděl jsem pohotově. Tak fajn, řekla a začala mě líbat na krku. Pomalu mi sjížděla rty po břiše. Zavřel jsem oči a připravoval se na to, jak bude fantasticky sát mého tvrdolína. Anna se ale místo toho zvedla, zasmála se, odešla k autu a nechala mě tam s ocasem výbojně trčícím do vzduchu. Tak pojď! Zavolala na mě, nebo ještě přijedeme pozdě! Byl jsem z její drzosti úplně paf, nakonec jsem se ale zvedl a pomalu jsem vylézal po skalách k autu. A pojedeme! vykřikla a usmála se na mě jako neviňátko.

Takhle nazí? zeptal jsem se spíš z legrace. No jak jinak, odpověděla, jako by se nechumelilo, a nasedla do vozu. Chvíli jsem váhal, a pak jsem si nahý sedl vedle ní. Zakrátko už jsme vjeli na hlavní silnici a uháněli dál na sever. Zpozoroval jsem, že řídit nahý je hrozně vzrušující pocit. Seděl jsem mlčky za volantem a můj těšitel byl k prasknutí nalitý krví. Anna se opírala pohodlně o sedadlo a vyhlížela okénkem ven. Vítr jí cuchal dlouhé tmavé vlasy. Všimla si dobře, že se nedokážu soustředit pořádně na řízení, a řekla mi, abych raději koukal před sebe na silnici, a ne na ni. Nerada bych vysvětlovala policajtům, proč jsme nazí, kdybychom náhodou nabourali, zasmála se a položil a mi ruku na stehno, jen několik centimetrů od mého ztopořeného mužství. Zpomal trošku, pronesla zničehonic vážným hlasem. Proč? Podivil jsem se. Nevyptávej se pořád. No jak chceš, pomyslel jsem si, přeřadil jsem na nižší rychlost a zpomalil jsem. Anna si rozepnula bezpečnostní pás a začala mi laskat úd. Jen jsem vyhekl, když jsem viděl, co se chystá udělat. Dívej se na cestu, přikázala mi, sklonila se k mému krví nalitému těšiteli a lehce zarejdila jazykem po zbrunátnělém žaludu. Vsála si do pusy celý ocas, a když její rudé rty dorazily ke kořenu, zachvěl jsem se blahem. Začala mě pomalu, vláčně kouřit a současně mi jednou rukou jemně masírovala koule. Měl jsem co dělat, abych zachoval lhostejný výraz, protože mi zasunula jeden prst do zadní dírky a doslova mě šoustala pusou zrovna ve chvíli, kdy nás míjela bílá Felície. To mě přemohlo, začal jsem se divoce přirážet k jejím lačným ústům, naříkal jsem blahem a stříkal jí do pusy proudy své lepkavé štávy. Spolykala ji do po slední kapičky a ještě blaženě slízala to, co jí skanulo na tvář, když jsem se z ní vytáhl. Potom mi znovu něžně klesla hlavou do klína a pečlivě mi olizovala a lehce honila ochabující úd. Několik minut jsme jeli mlčky dál. Vítr nás báječně zchlazoval a ani já, ani Anna jsme dávno nemysleli na to, že ostatní automobilisté můžou vidět, co vyvádíme. Je to zázrak, že jsem dokázal udržet auťák na silnici, pomyslel jsem si, když Anna znenadání zachrčela. Teď je řada na mně. Rychle se otočila, opřela se zády o dveře a roztáhla co nejvíc opálené nohy. Bleskově jsem se podíval stranou a uviděl jsem její zmáčený, vzrušený klín. Neodolal jsem a natáhl jsem k němu ruku. Když jsem se dotkl jejích závojíčků a poštěváčku, Anna zasténala. Zasunul jsem do její vlahé jeskyňky prostředník co nejhlouběji a palcem a ukazovákem jsem jí masíroval citlivý oříšek.

Anna naříkala blahem a svíjela se.Vzápětí jsem jí zastrčil do pičky i palec a začal jsem ji horlivě šoustat dvěma prsty. Sténala čím dál hlasitěji a divoce se přirážela k mé ruce. Když jsem jí pak jedním prstem zajel do zadní dírky, vydráždilo ji to na maximum a řičela jako smyslů zbavená, když se vzepjala v bouřlivém orgasmu. Pár vteřin nato jsem konečně uviděl odbočku, kterou jsem už delší dobu hledal. Odbočili jsme na lesní cestu a po chvíli jsme objevili paseku. Vyřítili jsme se z auta a vrhli se na sebe jako dva zběsilci. Že nás drásala tráva a píchalo jehličí všude možně, nás vůbec nezajímalo. Vší silou jsem zarazil svoje opět zkamenělé kopí do její chtivě rozevřené pičky co nejhloub a oba jsme se nepříčetně rozřičeli, když jsem ji začal zuřivě, skoro až brutálně mrdat. Netrvalo dlouho a vzepjali jsme se ve společném orgasmu, který byl tak intenzívní, jak jsem to s ní nikdy předtím nezažil. Zpocení a udýchaní jsme se zhroutili na paseku a něžně jsme se mazlili jazyky, abychom nechali odeznít slast co nejpomaleji. A strýčkovy padesátiny? Příšerná nuda!

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře