Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Autostop na letiště erotické povídky

Ráno jsem se probudila a ležela jsem na letišti sama, stále svázaná a neschopna pohybu. Chtělo se mi hrozně čúrat, ale byla jsem tak ochraptělá, že jsem ze sebe nevydala ani hlásku. Náhle do ložnice vstoupili moji prznitelé. Povadlé, ale tlusté ocasy se jim bimbaly v podbříšcích a když zjistili, že jsem vzhůru, rozvázali mne a protože jsem měla ruce i nohy úplně mrtvé odvedli nebo spíš odnesli mne do koupelny, kde jsem měla připravenou voňavou koupel. Vykaká se naše kurvička sama nebo chce pořádný krystýrek.

Rychle jsem se posadila na mísu, stříkala ze sebe litry moče a snažila se udělat i velkou potřebu. Nechali mne o samotě ( ale zamkli ) a slyšela jsem jak připravují snídani. Když se mi zdálo, že už jsem se dostatečně vyprázdnila, vklouzla jsem do vany , vychutnávala teplou koupel a přemýšlela co bude dál.

Tušila jsem, že moje zbožné přání, že už bude konečně po všem se nesplní, ti dva nevypadali na to, že by chtěli s trýzněním mého těla přestat. Za chvíli si pro mne přišli, pomohli mi z vany, začali mne utírat a při tom nezapomněli oštípávat a okusovat mé kozičky a zajíždět prsty do mé kundičky. Když mne přivedli do kuchyně, stály jim ocasy jako svíce. Jeden si sedl na židli🡕 , přitáhl si mne k sobě a posadil si mne na ocas, který pomalu do mne soukal až jsem konečně dosedla na jeho koule. Kurvička je učenlivá, tak se hezky vymrdej a začal mne na ocasu nadzvedávat a já prudce dosedala na jeho klín. Druhý uchopil svůj ocas a zvolal - kuř ty děvko a už jsem měla jeho ocas hluboko v krku. Mrdala jsem jako šílená a zrovna tak šíleně jsem pokuřovala druhý ocas, když do mé kundy začalo stříkat semeno. A protože ten, kterému jsem kouřila ocas ještě nedošel k výstřiku, usadil se na druhou židli🡕 a já musela přejít k němu a vymrdávat se jako před chvíli s jeho kamarádem. I když jsem se vnitřně bránila dosáhla jsem orgasmu právě ve chvíli, kdy se mi ten druhý zakousl do jedné z bradavek. To už se mi valila druhá dávka semene do kundy a když ze mne vyjel ocas ven, semeno vytékalo z kundy po mých stehnech ven. Za odměnu jsem dostala vydatnou snídani a po ní jsem musela do sebe nalít několik panáků vodky. Cítila jsem, jak mi alkohol🡕 stoupá do hlavy a ztrácela veškeré zábrany a své trýznitele jsem dokonce nabádala, aby mi projeli kundu a prdel společně a na důkaz své nadrženosti jsem si začala honit kundu vlastními prsty. Pozorovali mne, smáli se a za chvíli mne odváděli do ložnice. Sama jsem se roztáhla na letišti, prsty rozevírala kundu a křičela, aby mne už konečně oprcali. Máš moc krásné závojíčky, ale něco jim chybí viď Roberte ? Tak jeden je Robert, hezký jméno, ale najednou mi došlo co řekl a hned jsem se přihlouple zeptala, co mi tam chybí. Až nyní jsem si všimla, že každý drří v ruce jehlu a blíží se s ní k mé kundě. Nééé stačila jsem vykřiknout, ale v tom jsem ucítila silnou bolest. To mi zrovna jeden z nich propíchl jeden závojíček a už jsem cítila další bolest a měla jsem propíchnutý i druhý. Táák a teď ti tam dáme velké kroužky, abychom tě za ně mohli tahat. Řvala jsem jako na lesy, ale ti dva se jen smáli a hrabali se bolestivě v mé kundičce. Táák a je to. Hmm sluší ti a tahali mne za ty kroužky, které mi navlékli a já plakala a křičela a bolestí učúrávala do postele.

Najednou mne Robert chytil za nohy, zvedl je až na ramena a prudce zarazil svého už opět tvrdého ptáka do kundy. Křičela jsem bolestí, protože mi tlačil na rozbolavělé závojíčky a Robert zařval - Martine ucpi jí tu rozeřvanou hubu. Martin mi ucpal pusu svým ocasem a už jsem opět kouřila jako kdyby mi šlo o život. Takovouhle suprovou kurvu jsme už dlouho neměli co, pochvalovali si ti dva a já se už ani nebránila. Snášela jsem jejich prudké vpády do mých otvorů a toužebně očekávala konec jejich trýznění. Konečně se udělali ! Polykala jsem hořké sperma a doufala, že už mi dají pokoj. Jéé my jsme to zapomněli vydesinfikovat, řekl Robert a odešel do kuchyně. Vrátil se s láhví vodky, ze které jsem si musela dát několik loků a poté mi začal pomalu lít vodku na kundičku. Pálilo to jako čert, ale já už zase cítila jak mne mé tělo zradilo a dosáhla dalšího orgasmu, který jsem vykřičela snad do celého světa. Hodná holka, líbí se jí to a my pro ní máme další překvápko. Co bys řekla tomu, kdybychom Ti ozdobili ty tvoje nádherné bradavky. Nééé, prosííím nééé, už mne nechte. Ale ale, prve jsi taky říkala néé a jak se Ti to líbilo. Robert mi násilím otevřel pusu, Martin do ní lil vodku až jsem se málem zakuckala a už jsem cítila jejich mokré jazyky na svých bradavkách. Chvíli je olizovali, sáli, okusovali a mne zasáhla další vlna rozkoše. Ani jsem nepostřehla, že už drží v rukách další jehly a než jsem se nadála měla jsem je zapíchnuté v bradavkách. Brečela jsem a opět je prosila, ale nebylo to nic platné. Když mi navlékli kroužky do bradavek, polili je opět vodkou a já bolestí omdlela.

Když jsem se probrala, ležela jsem na břiše, cítila nesnesitelnou bolest v prsou, protože jsem si ležela na právě zmučených bradavkách a snášela jejich řádění ve své těsné prdelce. Když se do ní oba vystříkali odešli pryč a já tiše plakala do polštáře až jsem z toho nakonec usnula. Probudila jsem se a budík na stolku vedle letiště ukazoval 4 hodiny. Nevěděla jsem, zda je odpoledne nebo ráno, ale světlo, které bylo vidět mezi žaluziemi prozradilo, že je odpoledne. Zvedla jsem se a šla na záchod. Při každém kroku jsem cítila kroužky v kundičce a začala jsem své tělo nenávidět. Ono mne to totiž děsně vzrušovalo i přes bolest, která mi z kundičky vystřelovala. V koupelně jsem si stoupla do vany, vyčúrala jsem se a opatrně si sprchovala kozičky, které byly od krve. Pak jsem se prohlížela v zrcadle a zjistila jsem, že ty kroužky v bradavkách nevypadají zle, jen kdyby to tak neštípalo. Chtěla jsem po sobě umýt vanu a když jsem se přes ní naklonila, ucítila jsem na kundičce tvrdý ocas. Kočičko Robert spí, tak si dáme jedno sólo, co ty na to. Martin nečekal na mou odpověď a už tvrdě útočil na mou kundičku. Nezapomněl však ani na mé kozičky, silně je tiskl a tahal za kroužky. A já opět i přes silnou bolest začala ržát jako klisna v nádherném orgasmu. Vidíš kočičko, už se Ti to líbí a ty ses tolik bránila. Jeho píst jezdil v mé pičce a za chvíli jí plnil další dávkou. Až nyní jsem si všimla, že vedle nás stojí Robert a pohled na nás ho pěkně vzrušil, ocas už mu opět stál a já věděla, že budu muset držet, dokud i on neukojí své choutky. Ukájel se dlouho v obou dírkách.

Chvilku řádil v kundičce, chvilku v prdelce a já už měla nohy celé zdřevěnělé. Konečně i on stříkal, tentokrát obdaroval svým spermatem mou prdelku a poté mne s Martinem odnesli zpátky do ložnice. Na stolku byla přichystaná láhev šampaňského a Robert rozhodl, že budou šampíčko upíjet z mé kundy. Zarazil hrdlo do mé kundičky a já cítila studenou tekutinu, která tekla snad až do dělohy. Vytáhl láhev a Martin vysával víno, které vytékalo z mé kundičky. To několikrát opakovali a zbytek, který v láhvi zůstal jsem musela dopít já Najednou vzal Robert pivo v plechovce a začal ho tlačit do mé kundičky. Byla to nepředstavitelná bolest, myslela jsem, že mne rozpůlí, ale najednou začali křičet, že se to povedlo. Pomalu jsem si sáhla mezi nohy a zjistila jsem, že mám celou plechovku zasunutou v kundičce. Tááák a teď pěkně zatlač. Vypitý alkohol🡕 vykonal své a já poslušně zatlačila. Plechovka vystřelila z mé pičky jako raketa a dopadla na zem. Oba tleskali jako malé děcka a opět chválili mou učenlivost. Pak si zapálili cigarety a mne se zeptali, zda chci taky nebo si dám raději jejich doutníčky. Dala jsem si nejdřív cigaretu, ale jejich doutníky pak stejně přišly na řadu, ale trvalo jim to oběma už moc dlouho a já si z toho málem už vyhodila sanici z pantů.Bylo vidět, že už toho mají taky dost, ale nechtěli si nechat ujít řádění v mých dírkách. Proto přinesli dva obrovské uměláky a dlouho do noci mi s nima projížděli obě dírky. Tentokrát mne na noc nesvázali a já na útěk už ani nepomýšlela.

Nic horšího už snad nemůže přijít. Druhý den ráno jsem se odešla osprchovat a po snídani jsem musela opět snášet jejich perverzní hrátky. Tentokrát si mne postavili uprostřed obýváku a do kroužků přicvakly malé karabinky na kterých bylo zavěšeno závaží. Na každé bradavce a na každém závojíčku mi viselo závaží a já tam stála a syčela bolestí a ještě jsem v každé ruce musela prohánět jejich povadlé ocasy. Když se jim zdálo, že už mne potýrali dostatečně, rozhodli se, že mne karabinek se závažími zbaví, Neodpustili si, aby mne však za každý ještě silně zatahali a já se od bolesti uprostřed pokoje počúrala. Pak mne naposledy každý vystříkal, do ruky mi vrazili tisícovku za roztrhané tričko a podprsenku a odvezli mne až před náš dům. Po cestě jsem však musela držet Robertovi, který se skoro celou cestu brutálním způsobem ukájel na mých kozách. Ještě, že byli naši na dovolené, nevím, jak bych jim vysvětlovala, že jsem se objevila doma skoro nahá a o dva dny později než jsem měla.

Od té doby autostop neprovozuji, ale kroužky mám stále a vyhledávám společnost, která má ráda pěkně perverzní a ujetou mrdanici.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Piss, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře