Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Až budu chtít píchat do zadku, řeknu si erotické povídky

"Tak už jsem ty satany uspal", prohodil Honza, když přišel do obýváku. Lucka se na něho usmála z gauče a zeptala se, jestli bude ta masáž, nebo jde rovnou spát. "Proč se ptáš? Vždyť máš už vše nachystáno" odvětil, když spatřil olej na konferenčním stolku.

Lucka se otočila na břicho, Honza si jí sedl na zadek, lehce jí polil záda olejem a začal masírovat. "Co dostanu za odměnu?" zeptal se. "Co bys rád?" odvětila. "Pak bys mě mohla vykouřit..." navrhl Honza. Lucka souhlasně zamručela.

Po chvilce masírování dostal Honza ale chuť na něco úplně jiného. Lucka ho stále neskutečně přitahovala. Zvlášť, když jí viděl nahou. V rozkroku mu cukalo, jak se jeho penis třel o její zadeček. Přilil olej a začal s ním jezdit mezi půlkami. Lucka slastně vrněla a Honza to vzal jako souhlas. Chytl si penis do ruky, nasměroval ho na její anál a pokusil se proniknout dovnitř. Lucka laškovně prohodila: "jsi špatně". "Ne, nejsem." nedal se Honza a zvýšil tlak. V tom se Lucka vztekle otočila, až Honzu málem shodila z gauče. "Ses zbláznil, kam ho strkáš?" zařvala. "Nezlob se, ale myslel jsem, že by to bylo fajn" odvětil Honza. "To ani omylem, na tomhle jsme se nedomluvili", odpověděla naštvaně. Honza nechápal, vždyť se na anál nikdy zvlášť nedomlouvají. Vždy to tak nějak vyplyne ze situace a byť ho Lucka často odmítne, nikdy kvůli tomu tak nevyvádí.

"Klekni a zavaž si oči" řekla důrazně a hodila na něj šátek🡕 . Zatímco odešla, Honza si zavázal šátek🡕 a čekal, co bude. Po chvilce slyšel kroky vracející se Lucky. "Stoupni!" přikázala a chytla ho za ruku a odvedla k podnožce u křesla. "Tady si lehni" poručila. "Jak dlouho jsme spolu?" zeptala se. "Deset let." odpověděl Honza". "A kolik mi je?" "Třicet tři." odpověděl Honza. "Znáš mě tedy dost dlouho na to, abys věděl, že nejsem žádná puberťačka, se kterou si můžeš dělat co chceš, že?" "Ano", odpověděl Honza. "Ano, co?" zařvala Lucka a pleskla Honzu přes zadek. "Takhle mluvíš se svou paní?" "Ano, paní, vím, že si s Vámi nemůžu dělat, co chci." pohotově reagoval Honza. "Až budu chtít píchat do zadku, řeknu si o to. Takže to bude třicet tři rákoskou, deset páskem🡕 a každou ránu budeš počítat!" dodala.

Honza se chytil nože🡕 k podnožky a čekal první ránu. Lucka mu rukou silně sevřela zadek, až mu zaryla nehty do kůže a do ucha mu šeptla: "A tentokrát nečekej žádné symbolické rány, tu prdel ti pořádně zmaluju." "Ano, paní", řekl Honza a na sucho polkl. Lucka střídala silné a slabé rány rákoskou a mezi nimi se procházela kolem Honzy, opírala se o něj nohou, sedala mu na záda, hladila ho rukou po zadku, rákoskou škádlila penis a chichotala se jeho nářkům. Honza měl zadek v jednom ohni, ale současně cítil v rozkroku neskutečné vzrušení...nevěděl, jestli mu dříve praskne hlava nebo penis. Lucka jako by mu viděla do hlavy. Mezi posledními ránami poklekla a chytila ho pevně za čůráka, několikrát ho pohonila a zeptala se: "Tobě se to snad líbí, už bys rád stříkal, že?" "Ano, paní, chtěl bych stříkat" špitl Honza. "Tak to si ještě počkáš" odvětila Lucka a pokračovala ve výprasku. Po rákosce následoval pásek🡕 . Honza cítil, jak se mu na zadku dělají jelita, neskutečně to štípalo, ale bolest kompenzovala slast z podřízené role. Po desáté ráně Honza pokorně poděkoval.

Pak si Lucka sedla do křesla, roztáhla nohy a zavolala na Honzu, ať jde za ní. "Chtěls vykouřit, že? Tak klekni a kuř!" Chytla ho za hlavu a vrazila mu do pusy strap-on, co měla celou dobu připnutý. Honza pokorně kouřil toho uměláka. "Hezky mi ukaž, jak ti to mám správně dělat." ponoukala. Několikrát ho přitom chytla za hlavu a zarazila mu toho připínáka až do krku, přičemž pronesla: "Jaké to je, když máš čůráka až v krku?"

"Tak to by už stačilo, teď mám chuť píchat do zadku" řekla a naklonila se k němu blíž a do ucha suše dodala: "Do tvého!". Poručila mu, ať si klekne na gauč a vyšpulí pořádně zadek. Kápla gel na strap-on a zlehka začala vnikat do jeho zadku. Honza se na nic nezmohl. Držel a vzdychal. "Líbí se ti to, že?" vyzvídala Lucka. "Ano, paní, prosím mrdejte mě" odpověděl Honza. "Hezky držíš." řekla později a stále silněji přirážela. Když viděla, že má Honza dost, přestala přirážet, chytla ho za koule a pořádně je zmáčkla. "Vstávej!" poručila a sundala mu šátek🡕 a pak pobídla Honzu, ať jí sundá strap-on. Lucka si sedla na gauč, roztáhla nohy a Honzu si přivolala k sobě. "Klekni si tady. Než ti dovolím se vystříkat, udělám se nejdřív já! Hezky mi jí vyliž!" Lucka se začala dráždit a Honza jí u toho lízal a hladil rukama po stehně. Po chvilce se Lucka udělala a vyčerpáním se svalila na záda.

Když konečně vydýchala orgasmus, podívala se na Honzu a milým hlasem pronesla: "Tak teď tedy ty." "Stoupni si!" Klekla k němu, vzala jeho penis do pusy a párkrát pokouřila. Pak se odtáhla a zeptala se, kam chtěl vlastně stříkat? "Do pusy, paní" odpověděl Honza. "No dobrá, když do pusy, tak do pusy..." pronesla šibalsky. "Tak mi hezky postříkej kozy a pak to všechno slízej!" Načež si rukama přitiskla prsa k sobě a nastavila se Honzovi. Když to Honza uviděl, nemohl se udržet. Párkrát přetáhl předkožku a zkropil Lucce kozy pořádnou dávkou. Lucka se začala smát. "No, to je nadílka." Stoupla a přikázala: "Tak a teď si to slízej!"

Když se vrátili ze sprchy, lehli k sobě a v objetí si povídali. "Takže zase za měsíc?" zeptal se Honza. "Když budeš chtít..." odpověděla mu.

🕙 Přidáno 25.5.2024
📂 Kategorie: Anál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře