Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

BDSM poprvé erotické povídky

Budou to asi 3 roky, co můj přítel Petr odjížděl do Holandska na studijní pobyt. Chtěl jsem původně jet s ním, ale vzhledem ke své finanční situaci jsem byl nucen zůstat v Praze. Netrvalo však dlouho a přišel mi od něho dopis, jak se mu tam líbí, že musím určitě přijet. Proč ne, řekl jsem si, dva nebo tři dny jistě nebudou problém, obstaral si letenku a hned druhý den vyrazil.

Petr na mě již na letišti čekal, dokonce si vypůjčil i auto. Pomalu jsme projížděli městem a já byl velice zvědav na dům jeho známých. Když konečně zastavil bylo mi jasné, že nepřeháněl. Jejich domek byl stejně velký jako náš činžák, ale na rozdíl od něj s pěkně upravenou zahradou. Zazvonili jsme u dveří a na místo starého komorníka, kterého jsem očekával, nám přišla otevřít mladá půvabná dívka. Přítel mi tiše pošeptal, že se jedná a dceru pána domu. Tiše jsem pozdravil, jelikož angličtina určitě není mou silnou stránkou. Odpověděla mi též anglicky a srozumitelně, což mě poněkud uklidnilo. Během pár minut jsem se ubytoval, a protože se již chýlilo k večeru, vyrazili jsme s přítelem na inspekci místních restaurací, jak obvykle prohlašuje. Vzhledem k tomu, že mě pozval, jsem se nijak nedržel při zdi a netrvalo dlouho a nálada byla vynikající. Probírali jsme všechno možné až došlo i na rodinu, u které Petr bydlel. V domě nebydlelo žádné služebnictvo, což mě dosti překvapilo. Rodiče byli přes léto na letním bytě a do města dojížděli. Dívka, která nám otevřela jsem jmenovala Clarence a vzhledem k utěšeně narůstajícím promile alkoholu🡕 jsem se nijak netajil s tím, že se mi docela líbí. Nebylo se čemu divit, byla vysoká, štíhlá, její křivky by nutně musel ocenit každý. Petr se na mě chvíli díval, a pak k mému překvapení odvětil, že by se s tím snad dalo něco udělat. Nevěděl jsem co si o tom mám myslet a za chvíli jsem na jeho neobvyklé chování zapomněl. Byla zhruba hodina po půlnoci, když jsme se vrátili. Spát se mi ještě nechtělo, tak jsem zapnul televizi. Běžel zrovna nějaký akční film, takže jsem bez problémů rozuměl. Po chvíli přišel i Petr, pár minut se díval se mnou a pak mi najednou řekl, že by mi rád něco ukázal. Čekal jsem jeden z jeho známých vtípků a fakt, že mne vedl do sklepa, mě v tom ještě utvrzoval. Sešli jsme po schodech do chodby. Ta asi po pěti metrech zahýbala a v onom záhybu bylo vidět slabé mihotání světla, jakoby v místnosti za rohem hořel oheň. Opatrně jsem nahlédl za roh a to co jsem spatřil mi doslova vyrazilo dech. Uprostřed jedné ze stěn byl zabudován mohutný krb v němž plápolal oheň jasně osvětlující protější zeď. V ní byly zapuštěny čtyři háky a k nim, k mému údivu, byla připoutána Clarence. Ruce i nohy široce roztaženy, její tělo tvořilo velké písmeno X. Na sobě měla pouze saténové kalhotky, a tak jsem mohl obdivovat její nádherné tělo od něhož se odrážely temně oranžové záblesky světla. Petr s potěšením sledoval mé překvapení a pro jistotu prohodil - Neboj, není to poprvé. Přistoupil k ní a něžně ji políbil, potom vytáhl z kapsy šátek🡕 a zavázal jí ústa. Pozvolna přejel rukou po jejím těle až se celá zachvěla, načež mírně poodstoupil a ze stolku zvedl malý kožený bičík. Po celou tu dobu jsem stál jako přimražený a nemohl uvěřit tomu co vidím. SM mě již delší dobu zajímalo, ale že moje první zkušenost bude vypadat takto, to jsem opravdu nečekal.

Mezitím Petr začal s bičováním, pomalu ale jistě ji zpracovával odshora dolu a zpět, jenom její krásná pevná ňadra zatím vynechával. Dívka snášela mučení relativně tiše, jenom občas jí uniklo tiché zasténání. Po pár minutách byl Petr konečně spokojen se svým dílem a rozvážně odložil bičík a otočil se ke mně - Nestůj tam a pojď si alespoň sáhnout. Nemusel mě dvakrát pobízet, přikročil jsem k ní a pomalu začal hladit její čerstvě zbičované tělo a začínalo mě mrzet, že nemám prostornější kalhoty🡕 . Podíval jsem se zpátky na Petra a ten s mírným úsměvem vytáhl z kapsy malou černou krabičku. Položil ji na stůl a otevřel. Pln zvědavosti jsem nahlédl a spatřil množství injekčních jehel, různých svorek a špendlíků. Petr si vybral jednu z jehel, přistoupil ke Clarence a pohladil ji po mírně zpocené tváři. Ukázal jí co má v ruce a dívka sebou mírně trhla. Vybral si dvorec pravé bradavky a pomalu do něj jehlu zabodl, vedl jí milimetr pod kůží až nakonec špička vyjela na druhém konci opět ven. Tak vzrušený jako v této chvíli jsem ještě nikdy nebyl. Petr postupně použil ještě pět jehel a na dívčině nádherně opáleném těle se pomalu začaly objevovat kapky potu. Odstoupil od ní a zálibně si prohlédl své dílo, pak sebral ze stolu krabičku s náčiním a podal mi ji. Zkus to taky, nechal jsem ti dost místa. Třesoucí se rukou, převzal jsem co mi podával a pohlédl na Clarence. Skutečně, její pravý prs byl zcela nedotčen. Pohladil jsem ji po stehnu a vzal na chvilku do úst její ztvrdlou, krví nateklou bradavku. Vzal jsem jednu z jehel, podíval se jí do očí a pomalu nasadil špičku asi centimetr pod dvorec. Po mírném zatlačení začala jehla pozvolna zajíždět do jejího těla, cítil jsem, jak prochází kůží a proniká hlouběji do masa. Když byla tak patnáct milimetrů hluboko, přestal jsem a párkrát jehlou pootočil. Odměnou mi bylo její tiché zasténání.

Sáhl jsem opět do krabičky a vytáhl mohutnou injekční jehlu, znovu jsem olízl její bradavku, ale tentokrát zaměřil přímo její střed. Začal jsem ji vrážet stále dál a přitom s ní lehce otáčel. Clarence sténala, svíjela se jak jí pouta🡕 dovolila, ale já ustal, až když byla špička asi centimetr pod kůží. Udělal jsem pár kroků stranou a konečně uvolnil poklopec, stačil jen lehký dotyk a mohutný gejzír spermatu ozdobil kamennou podlahu. Petr se na to v klidu díval a nakonec řekl - Teď jdi nahoru, musím si s Clare ještě promluvit. Nebyl jsem schopen nic namítnout a opustil místnost. Sedl jsem na gauč a znovu si promítal předchozí okamžiky. Po chvíli přišel Petr a sedl si ke mně. Odvázal jsi ji? zeptal jsem se. Jasně, už je v posteli, zněla odpověď. Zhruba tak dvacet minut jsme si ještě povídali, než se Petr zvedl. Měli bychom to jít uklidit. Sestoupili jsme zpět do sklepa, kde mě čekalo další překvapení. Clarence nebyla v posteli, byla stále připoutána. Její bradavky teď byly probodnuté několika jehlami do tvaru připomínajícího hvězdu, největší z nich ve svislé poloze, protažené co nejdále a v horních koncích hořely malé svíčičky. Vosk pomalu skapával na zmučené bradavky a já znovu začínal cítit tlak kalhotech🡕 . V pochvě měla hluboko vražený mohutný vibrátor zapnutý na nejvyšší výkon a celá se lehce chvěla. Petr vytrhl vibrátor z jejího rozkroku. Jdi první - jsi přece host! A bacha, ať se nespálíš. Rychle jsem přistoupil, stáhl jí opět kalhotky co možná nejníž a pomalu do ní vnikl. Po chvíli jsem se znovu vystříkal a už v klidu vytáhl svůj úd. Pak nastoupil Petr. Odhalil své mohutné přirození a tvrdě ho do ní vrazil. Dívka tlumeně křičela když brutálně přirážel, ale nakonec se také udělal.

Chvíli jsme spokojeně pozorovali jak jí naše sperma stéká po stehnech, pak Petr vytáhl všechny jehly, které stále ještě vězely v jejích prsou a pozorně je znovu uložil. Odvázali jsme ji, odnesli do koupelny a nakonec uložili do postele. Okamžitě usnula a ani jsem se tomu nedivil. Ulehl jsem též a značně znaven usnul. Druhý den mě probudil lehký dotek, byla to Clare. Něžně mě pohladila a pozvala ke snídani. Toho dne přijeli i její rodiče, a tak jsem v příjemné atmosféře strávil ještě dva dny. Na letišti se se mnou všichni loučili, a když jsem podával ruku Clarence, zdálo se mi, že v jejích krásných očích vidím něco více, než jen "pouhé" přátelství, snad i...

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Erotické pomůcky, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře