Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bisexuálem snadno a rychle erotické povídky

V cca 14 letech jsem byl s otcem na horách lyžovat. Bydleli jsme v pěkném hotelu a jelikož otec jezdil na běžkách-brzy chodil spát a ráno vyrážel na tůry. Mě stačilo pár hodin na černé sjezdovce a měl jsem dost. Večer, když šel taťka opět spát, jsem zašel do místního baru, zvesela popíjel Colu a koukal na skupinku študáků, kteří popíjeli kousek ode mě. Občas některý kluk, nebo holka koukli , pak si něco říkali a přiblble se křenili.

Zato nejstarší kluk, co s nimi seděl, po nějaké době se otáčel skoro pořád. Kolem 9 mi číšník donesl víno-prý od toho kluka. Poděkoval jsem. ....pozval ho ke svému stolu a seznámili jsme se. Měl 25, byl asák a zbytek jeho kamarádi a kamarádky. Během druhé láhve padl dotaz, zda si to nechci dopít s nimi na pokoji. Pro takové ucho, jako jsem byl-neskutečný návrh. Netušil jsem/tehdy/, jak jsou zajdové žádáni. Na pokoji jsem si potykal se zbytkem osazenstva. Po nějaké době se to začalo párovat a docela k sobě mít. Jenda /jak se asák jmenoval/ zavolal na ostatní a začali jsme hrát flašku na úkoly. Po několika stupidnostech začaly úkoly houstnout a můj první šampus v životě nadnášet. Najednou jsem koukal, že jako normální úkoly bylo líbání nejen kluka s holkou, ale i kluka s klukem a holky spolu. Všiml jsem si, že nikdo se ničemu nebránil. ....díky bohu za několik zkouknutých porno časopisů a kazet- jinak bych to asi tehdy neustál. ... Jenda seděl vedle a docela se ke mě tisknul. ...... vůbec mi to nebylo nepříjemné. Láhev se dotočila a Jenda mi dává úkol - postavíš se a ukážeš penis! Že mi už praskaly jeansy je jedna věc, ale ten stud!!! Všichni začali tleskat a povzbuzovat mě. Červený jak rak jsem vstal a zip nebyl ani dole a vylítly napružené slipy. Díky Bohu jsem velice slušně vybaven. Po sundání slipů se skoro všichni zarazili a koukali. Několik pochval , kývání hlav a zdálo se mi, že se o mě začali podstatně víc zajímat skoro všichni. Další hra byly "lačná ústa". Tak to byl nářez!!!! Losovali jsme jsme, kdo bude v prvním kole dělat co a mě automaticky dali do poroty.

Svlékli jsme se-dohromady 2 kluci a dvě holky a měli poznat, kdo nás kouří a nebo líže. První ústa byly od holky, která měla hubu jak havajský kotelník. Tyhle peřinky se nedaly nepoznat. Najednou jsem cítil silné lačné kouření a jemné píchání strniště. Tohle musel být Jenda!!! Styděl jsem se to říct a jen to zašeptal. Navíc jak pokračoval, jsem začal nekontrolovaně vzdychat! Měl jsem co dělat, abych hned nestříkal. Jak jsem měl zavřené oči, začala se se mnou jedna holka líbat a Jenda mě stále kouřil. Nebe!!! Začala Sodoma- Gomora!!! Všichni se všema všechno!! Klubko hadů!!!Lízal jsem, šukal jsem, kouřil jsem, šukal kluka do zadku a další mi stříkal do pusy. ....šílené, nádherné, úžasné!!! Do konce pobytu jsme si to ještě jednou stihli zopáknout a Jenda-s tím jsme se nejen pár krát vykouřili, ale vídávali se pokaždé, co dojel do mého města, nebo já k němu. Byl jsem ženatý, mám dvě děti a spím jak s ženskýma, tak s chlapama. Miloval jsem ženy, byl zamilovaný do kluků. ....není to fajn život ????

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře