Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bizardnost erotické povídky

Celých 16 let jsme s mojí ženou Hankou manželé a již takových deset let jsme usilovali o dítě. Oba jsme absolvovali po pár letech marného očekávání vyšetření na plodnost a oba jsme byli shledáni normálně plodnými. Lékaři nám řekli, že prý patříme k těm asi 15% párů, kde oba partneři sice děti mít mohou, ale že zatím z neznámých příčin mají oni dva navzájem s početím problémy. No vidíte, příroda je mocná čarodějka a hlavně osud umí pomoci tím nejbizardnějším způsobem...
Teď je únor a moje 39 letá manželka je už v sedmém měsíci vymodleného těhotenství a dokonce v očekávání trojčat. Ví to už skoro měsíc. Však také má už místo břicha pořádný balón. Všechno se zdá tedy být OK, jen to má takovou kaňku..., že já nejsem biologickým otcem těch dětiček. Vím to moc dobře, protože jsem u toho coby divák nedobrovolně asistoval.

Stalo se to, jak jinak, vloni v létě...

Mojí Hance bylo v té době 38 let, ale byla stále velice přitažlivá. Má přírodní dlouhé blond vlasy, byla mírně plnoštíhlé postavy, vysoká 168 cm, prsa nádherné polotuhé čtyřky s většími bradavkami, boky a zadek akorát, aby bylo za co chytit.

V letních měsících jsme spolu pravidelně na víkendy jezdili a stále jezdíme na naší chatu a právě zde se odehrál můj velice intenzivní erotický zážitek. Ta chata stojí na samotě u lesa na břehu rybníka Strž, kousek od obce Světnova, asi 4 km od severního okraje Žďáru nad Sázavou.
Bylo to v červenci a teploty se pohybovaly ve vysokých hodnotách, takže jsme celý den trávili na zahradě a manželka samozřejmě v plavkách a nahoře bez. S Hankou se rádi koupeme a opalujeme nazí, ale nejsme takoví ti pravověrní nudisté, kteří se druží a vyhledávají nudistické pláže. My mezi ně nechodíme, protože máme rádi klid a soukromí. Má žena je navíc trochu stydlivá a tak vyhledáváme opuštěná místa u rybníků, kde se pak nazí oddáváme slunku a vodě. Manželka byla před cizími lidmi celkem stydlivá, ale vzhledem k tomu, že jsme byli skoro na samotě a že plot kolem zahrady byl kolem dokola prorostlý psím vínem, tak si s tím hlavu nedělala. Nedělala si ji ani za situace, že jsme tam na chatě nebyli sami. Spolu s námi tam byl i můj čerstvě 14ti- letý synoveček Radek, syn mojí mladší sestry z Havlíčkova Brodu, kterého si často se ženou bereme s sebou na víkendy a občas i na dovolenou už od jeho ranného dětství. Ségra ho měla v 17ti za svobodna, když si ho předtím uhnala s jedním Rómem. Když mu bylo pět let a sestra se vdala, ocitl se Radek na vedlejší koleji, proto jsme se ho částečně ujali, zvlášť, když jsme vlastní děti neměli. Přilnul k nám a my k němu jako k vlastnímu. Ten inkriminovaný druhý víkend v loňském červenci jsme jej zase měli s sebou. Když už s námi jezdil, dělal s námi to co my, koupal se a slunil jen tak, jak ho pánbůh stvořil.

Protože naše chata je, jak jsem už popsal, prakticky na samotě, stranou od silnice i turistických cest, chodili jsme já, Radek a Hanka na chatě nazí a nejen uvnitř, ale i po zahradě.
To, že je Radek už v pubertě, to jsme se ženou věděli, protože se ten kluk začal na moji ženu dívat tak nějak jinak než-li dříve a také se mu začal z pinďourka dělat pinďour, když se tak díval.

Jak tam tam moje žena ležela na dece nahá, mají na hlavě jen slamák a na očích sluneční brýle, mě ani jí neušla Radkova erekce, jeho chtíčovité pohledy i jakási nervozita ve strachu, abychom si toho nevšimli. když se odešel napít dovnitř do chaty, Hanka se mě zeptala: "Všimnul sis toho?"
"Nemám zdání čeho jsem si měl všimnout?" já na to na oko.
"No přece toho, tak jak se mu hned postavil, když mě viděl opalovat nahou", řekla moje žena s pobaveným výrazem ve tváři.
"No Hani, taky se neni čemu divit", řekl jsem na to. "Čtrnáctiletej kluk se kterym mlátí puberta a mávaj hormóny a teď najednou vidí před sebou krásnou zralou ženskou, tak holt má přetlak, no...". Manželka se jenom pousmála, ale už neodpověděla. Poté mě napadlo, že když má manželka takové odvážné řeči, že bych jí mohl trošku poškádlit. Řekl jsem jí: "Hele, Hani, víš že by byla sranda, kdyby si s ním trošku zaflirtovala?"
Bez dlouhého zaváhání s úsměvem pronesla: "A víš, že jó... To bude docela sranda. Ale hele, Kájo, nic moc nečekej. Já ho zkusim jen trochu znervóznit a přivést do rozpaků", souhlasila. Její rychlá reakce mě dost překvapila, nikdy před tím jsme totiž takto nežertovali..., nikdy.
Byl to asi nějaký osud, že zrovna v tu sobotu měla Hanka ovulaci. Nevím proč, ale chtěl jsem tomu všemu tak nějak napomoci, Radka jakoby popostrčit a dostat svou ženu do rozpaků a tak jsem trochu v žertu a trochu ve snaze poškádlit manželku i svého synovečka, navedl, aby tetu (mojí ženu) celou a všude hezky namazal opalovacím olejem.
Na Haninu obranu musím dodat, že to zprvu nechtěla, protože se jí to zdálo nemístné. Až na mé naléhání, že přece o nic nejde, že Radek je přece ještě skoro dítě, a také snad aby mne trochu vytrestala, svolila.

Překvapovalo mě, že manželka po chvíli už vypadala tak sebejistě, jako by to pro ní byla naprosto běžná věc, to už jsem

ale pociťoval začínající vzrušení, které se již projevovalo i mojí pořádnou erekcí. Překvapilo mě, jak rychle šla na věc, neboť se ho bez okolků zeptala: "Ráďo a máš už nějakou holku ve škole nebo u vás v Havlíčkově Brodě?" ale on se zmohl pouze na to, že odmítavě zavrtěl hlavou. Poté se ho zeptala: "A cože tě tak vzrušilo, že ti tak pěkně stojí?" Kluk opět neodpověděl, pouze se díval do země a nervózně přešlapoval.
"Tak si vem tadyhle olej a namaž mě", vyzvala jej. "Neboooj, muj Karel šel do chaty, určitě tam něco kutí a pije pivo... Sme tu teďka sami..." odpověděla mu. Manželka tentokrát vstala do sedu ke klukovi blíž, aby si ji mohl lépe prohlédnout a řekla mu: "Hele, já moc dobře vim, že by si mě chtěl vidět zblízka nahou". Chlapec tentokrát alespoň přikývl hlavou. "Ale jenom když mi řekneš, co by si se mnou potom, co budu nahá chtěl dělal...", pronesla Hanka provokativně. Radek jenom koukal, ale nevydal ze sebe ani hlásku.
Aniž by čekala na odpověď, rozevřela před ním stehna. V tu chvíli mohl Ráďa uvidět její stydké pysky, vyholenou kundu a sametové tělo své tety. Poté se mlčky položila na deku a začala se provokativně hladit po prsou, svém mírně vyklenutém břiše a nakonec mezi stehny. U toho se pomalu svíjela a začala oddychovat. Bylo vidět, že chlapec je v obličeji rudý a mírně se mu třesou ruce, ale jeho boule v kalhotách už pořádně narostla. Stále ale nesebral odvahu se k ní přiblížit a dotknout se jejího úplně nahého těla.
Kromě toho, že jsem byl i já neuvěřitelně vzrušený a už jsem si ho vytáhl a začal si ho pomalu honit, tak jsem byl v očekávání, kam až to moje žena nechá zajít. Přeci jsem jí řekl, ať si s ním pouze zaflirtuje!? Chlapec se mezi tím přece jenom osmělil, klekl si na kolena a fascinovaně mou ženu pozoroval. Pak vzal olej, trochu jej cákl Hance na břicho a prsa.
Radkovy jemné rozechvělé ruce, roztírající jí olej a vlastně i hladící ji na břiše, na vnitřních stranách stehen a hlavně na prsou Hanku tak nějak uvolnily, že Hanka pak vrněla jako předoucí kočka. To jak byl nervózní se ženě viditelně líbilo, myslel jsem, že už toho raději nechá, ale naopak byla stále odvážnější a na jeho rozpacích se přímo pásla. Ilona, která musela moc dobře tušit, že to všechno pozoruji, se zvedla do polosedu a vzala Radkovi jeho tuhý penis do ruky.
"No jéjej, Radku, z tebe už je vopravdickej mužskej. ty ho máž teda tvrdýho", pronášela a začala mu přes žalud přetahovat předkožku. Hoch zavzdychal, protože manželčina ruka musela být první ženskou rukou, která mu držela ztopořený penis. Poté ho jemně uchopila za ramena a položila si ho na sebe.

Napadlo mě to ještě zastavit, ale mé vzrušení bylo silnější.
Když si Radek lehl na manželku, tak Hanka do jedné ruky uchopila jeho penis a začala mu ho jemně honit. Po jeho penisu mu přejížděla pomalu svými prsty, zřejmě aby se hned neudělal, to mu ale moc neusnadňovala, protože druhou rukou mu během dráždění penisu začala hladit varlata, z vlastní zkušenosti vím, že tohle dráždění od mé manželky se nedá dlouho vydržet. Radek začal pomalu přirážet proti její dlani a jeho sténání bylo zřetelně slyšet až k oknu, odkud jsem to celé sledoval. Po pár vteřinách bylo z jeho vzdychání zřejmé, že už by se brzy udělal, což žena zkušeně rozpoznala a nechtěla a tak jej rukama ho od sebe jemně odstrčila a šeptem mu cosi řekla. Cosi, co jsem ale já neslyšel.
Kluk byl tak nadržený, že začal nedočkavě směřovat svůj naběhlý penis k její kundě, ale Ilona si dala obě ruce na svůj rozkrok s určitě už mokrou kundou a zeptala se ho: "Už si to někdy dělal?" a kluk byl upřímný a prosebným hlasem zasténal: "Nhe...eště nikdy". Na to moje žena odpověděla: "Tak to bude pro tebe lepší, kdybys to poprvé dělal s vdanou ženskou jako sem já" Bylo ale jasné, že Ilona chce spíše, aby kluk nabral síly a jeho vzrušení se alespoň trošku ustálilo. Radek se tvářil smutně, žena se na něj usmála, uchopila ho oběma rukama za krk a jeho obličej si dala k jejímu rozkroku se slovy: "Teď mě tam lízej a prsti!". A synovec ji opravdu asi začal netrpělivě lízat a Hanka začala na oplátku hlasitě sténat, kroutit se v pase a smyslně zvedat pánev. Asi po třech minutách Radkova lízání si ho jemně přitáhla k sobě, ten jí ihned začal lízat její naběhlé bradavky a líbal ji na krku. Oba vypadali, že brzy vzrušením explodují, když v tom ho žena uchopila za penis a začala si ho třít o své stydké pysky.

Viděl jsem, jak žena jeho penis pouští z ruky a jak to mladé chlapecké tělo se pánví s živočišným instinktem přirazilo až nadoraz k její pánvi. Hana hlasitě vyhekla, ale bylo v tom slyšet překvapení, úleva i úžas. Že je uvnitř bylo jasné i z jeho výrazu, protože měl pootevřené oči, pootevřená ústa, na čele naběhlou žílu, hrudník se mu s dechem rychle zvedal, skoro se zdálo jako by lapal po dechu. Byl to pro mě neuvěřitelný pohled. Radek do ní začal hned divoce přirážet. Manželka si ihned po jeho vniknutí začala korigovat tempo, protože chlapec by podle jeho výrazu tak maximálně desetkrát rychle přirazil a už by stříkal. Pomalu si ho dlaněmi připouštěla k tělu, potom si ho chvilku k sobě přitáhla a zase uvolnila, u toho mu šeptala vzrušeně do ucha zase něco říkala, snad aby jí píchal hezky pomalu, že si chce užít každý jeho hluboký zásun. Kluk u toho sténal tak hlasitě, že jsem se bál, aby to neslyšeli lidé z okolních chat. Takto spolu mrdali maximálně 2 minuty, když ho od sebe jemně odsunula, položila ho na záda a rozkročmo si klekla kundou na jeho obličej, aby jí mohl pěkně lízat. Penis se mu stále tyčil vzhůru jak oštěp. Najednou sesedla od jeho obličeje a celá rudá a vlhká od potu si nad jeho penis sedla na bobek, pokrčila se, uchopila jeho naběhlý penis a začala si ho jemně třít o kundu. Po chvilce ale na něj rozkročmo nasedla a pomalu mu kundou jezdila od žaludu až po kořen.

Kluk se na ní upřeně díval, jako by nevěřil, co se děje, poté klekla na kolena, přitiskla se na něj, začala ho líbat a sama rychle přirážet. Oba u toho sténali tak hlasitě, jako by chtěli, aby to všichni slyšeli. Chlapec najednou zaklonil hlavu, chodidla se mu křečovitě stáhla, manželka mu položila dlaň na ústa, aby tolik nekřičel, když v tom se začal po vteřinách křečovitě svíjet a u toho tlumeně vydechoval. Trvalo to neuvěřitelně dlouho. Takový orgasmus jsem sám nikdy nezažil. Musel do ní stříkat snad půl minuty, než se pak začal pomalu uklidňovat. Dech se mu zklidňoval, otevřel oči, podíval se na manželku a ta mu řekla: "Teda Radečku, takhle krásně a dlouho do mě ještě nikdo nestříkal".
Radek se pak šel vykoupat do rybníka a já vyšel za manželkou z chaty.
Měl jsem smíšené pocity. "Teda Hani, nemyslíš, že si zašla až moc daleko, tohle už bylo přes čáru až moc!" řekl jsem jí vyčítavě. "Tys nás pozoroval?" koukla se na mne s úsměvem.
"To se ví, že jo... Viděl a slyšel sem všechno, jen to, co si mu šeptala sem neslyšel", řekl jsem, aby si nemyslela, že nic nevím.
"Ale tys to chtěl...? Sám si mi to navrhnul...?" hájila se a stále uculovala. "Jenže já nemyslel, abys sis s tim puberťákem hned zamrdala a eště ho nechala do sebe vysemenit!" vyčítavě jsem se ohradil. "Ale asi se ti to líbilo, Kájo, protože kdyby né, tak by ses voběvil a zarazil to... Ty ses ale nevoběvil a dál si mě s Radkem nechal dělat to, co sme dělali, tak teď nedělej rozhořčenýho... Prostě sme ti s Radkem nasadili parohy, no a tys tomu dal volnej průběh, tak co se teďka na mě čertíš?" uzemnila mne moje žena. "Ale ty přece nebereš antikoncepci a ani žádnej kondom sem neviděl?" zaprotestoval jsem. Koukla se na mne a řekla: "Já vím, ale to riziko, že mě takovej klučina oplodní, právě to riziko, to ti bylo tak šíleně vzrůšo..."
"A jaký to bylo když do tebe stříkal ? A jaký s ním bylo šukání ?" zeptal jsem se zvědavě.
"Když do mě stříkal, cítila jsem pulzování jeho ocasu v sobě a krásnej tlak hluboko uvnitř sebe. Byl ve mně celej zaraženej a já až na děloze cejtila, jak mu pulzuje. A stříkal strašně dlouho a musel toho mít hrozně moc a to teplo semene mi bylo moc příjemný", ona na to a pak mi chlácholivě řekla: "Kájo, nebuď smutný. Nic to přeci nebylo, jen obyčejnej sex. Vůbec nic jsem k němu necejtila. To jen tebe nade vše miluju... Ale Kájo, sám si to chtěl a určitě se ti to moc líbilo, když si nás pozoroval a nezasáhnul, co...?" pohlédla kulišácky na mne. Měla pravdu. Já byl z toho divadla nejen celý rozrušený, já jsem se celý klepal. Místo, abych byl znechucen, byl jsem vzrušený jak už dlouho ne. Zjistil jsem, že mě to nejenom sere, ale zároveň vzrušuje. Přiznal jsem se jí s tím a k mému překvapení i ona se mi přiznala, že věděla, že je pozoruji a to vědomí, že to vidím a slyším a že je to navíc takový pubertální zajda ji prý neskutečně vzrušovalo, jako nikdy. Prý ji hrozně vzrušovalo to vědomí, že má zrovna mít ovulaci, což jsem ale já nevěděl, jen jsem tušil, že má plodné období. Znovu opakovala, že myšlenka na to, že ji ten cucák může oplodnit Hanku rajcovala na nejvyšší míru. Prý tihle nadržení puberťáci jsou docela spolehlivou zárukou plodnosti.


Po dobrém obědě jsem se rozhodl zajít zkontrolovat naše auto, zaparkované na samém okraji kilometr vzdáleného Světnova. Vzal jsem si šortky, sandále a šel... Kilometr tam a kilometr zpět. Volnou chůzí to je asi tak půlhodinka chůze. Já však si to štrádoval svižnější turistickou chůzí a tak jsem se k chatě vracel už skoro po 20 minutách. To, co jsem spatřil a uslyšel v obytné místnosti mi doslova vyrazilo dech. Má žena, pochopitelně nahá, ležela na válendě, nohy měla hodně skrčené, kolena široko od sebe a vyrážela ze sebe očividně slastně: "Jééé... Radečkuůů!!! Jééé... eštěééé!!! Víííc...víííc...áááh!!!"

Můj pubertální synoveček, klučina o půl hlavy menší a mnohem drobnější než-li má statná ženuška, jí ležel mezi rozevřenými širokými stehny mezi nimiž se skoro ztrácel a svým ztopořeným asi 13 centimetrovým párečkem mojí polovičku neoddiskutovatelně mrdal. Však mu také jeho malý zadeček mezi stehny mé Hanky kmital jako šicí stroj. Má mrdaná choť ze sebe vyrážela hlasité vzdechy plné prožívaného vzrušení a slasti, měla zavřené oči, hlavou pohazovala sem tam a rukama mu jezdila po snědých zádech nebo prsty vískala jeho černou kštici. Najednou s sebou trhla, vzepjala se jakoby jí někdo vrazil do půlek špendlík, chodidla jí vyletěla ke stropu, rukama křečovitě uchopila Radkovy půlčičky, vší silou si ho natlačila do rozkroku a s nekontrolovaným výkřikem: "Jééé...téééď!!! ...božínkuůůůůůůů!!!!!" ustrnula snad na půl minuty se synovcem v klíně jako erotické sousoší. Myslím, že byli zároveň a já se tak stal nedobrovolným svědkem toho, jak mi teprve 14letý klučina omrdal, udělal a vystříkal ženu. Tiše jsem vycouval nazpět, abych se neprozradil a asi po pěti minutách jsem se vrátil hvízdaje si, abych na sebe upozornil. Ti dva už byli pochopitelně od sebe, jen Hanka byla taková rozpačitá a roztržitá.

Šli jsme se pak vykoupat. Já brzy vylezl z vody, ale moje žena s Radkem ve vodě skotačili jako malé děti. Inu, ať se mládí vydovádí, myslel jsem si, tak, jako jsem byl vždy skálopevně přesvědčen, že 1+1 jsou 2.
Sice mne to, co se stalo a co jsem viděl žralo. "Můžeš si za to sám!" říkal jsem si. "Podals prst a utrhl ti ruku, tak to holt chodí ..." ale nebral jsem to tragicky.

Druhý den se Ilona chovala, jako by se vůbec nic nestalo. Po snídani jsem vzal kolo a jel do vesnice na nákup do místního konzumu a když jsem se asi za hoďku vrátil, pustil jsem se do sekání trávníku, který když jsme na chatě, udržuji na výšce 5 cm. Ilona se zase povalovala na dece a pak šla udělat oběd

Při obědě jsem jen tak mezi řečí řekl, že si zajdu do vsi do hospody na pivo... No, nakonec těch piv bylo pět a já si tam pokecal se známými. Z hospody jsem vypadl až v osm večer. Nazpět jsem šel pomalu. Po asi dvaceti minutách jsem dorazil k naší chatě. Šel jsem potichu k oknu, které bylo půlkou otevřené.. Jak jsem byl asi dva metry od okna, slyším takové vzdychání. Říkám si co to...? Že by zase? Tak jsem přistoupil, nakouknul a co nevidím... Až mi brada spadla a srdce začalo bušit na plno. Má žena si opravdu zase užívala sexu beze mě. Byla nahá, nohy od sebe do praku a mezi stehny jí kmital zadek. Bušil to do ní tak, že to mlaskalo a čvachtalo až se mi z toho postavil. Ten mrdák na ní byl můj synoveček Radek ... Ten pocit, když vidíte kundu své ženy, jak z ní teče kundí šlem na zadek a jak u toho kňučí. Nádhera. Žena byla suprově natažená na tom jeho nástroji. Bylo vidět jak do ni klouže lehounce, ale s razantností. To by jste museli slyšet jak hekala. Husina mě naskakovala. Kluk také hekal při každém přírazu. Byla to neuvěřitelná podívaná, lepší jak porno. Honil jsem si divoce ptáka, při pohledu na zajíždějící úd do kundy mé ženy a na její prsa, jenž se divoce vlnila v rytmu Radkových přírazů.

"Božeéé... už to na mě deéé”, zasténala Hana. "Vycákej se do měéé..., nastříkej mi to taáám!!” povzbuzovala ho ještě potvora a on ještě zrychlil ve svých přírazech. Podle hekání jsem poznal, že už to na něj jde. Jen zaklonil hlavu, zhluboka oddychoval a přirážel. Hanka dosáhla svého orgasmu. Kluk musel být v ráji, když plnil takovou samici. Moje žena sténala slastí a vyjekávala po každém přírazu: "Ach božeéé, božeéé...Jhéééé!!!” . Sténání mé milované mluvilo za vše, co teď cítila. Musela mít přivřené oči a vychutnávala si pohyb puberťákova údu v kundě, v které jezdil celou svou délkou. Od žaludu až po kořen. Můj synovec Radek, ten puberťák zasranej se začal potichu smát a dýchavičně pronesl: "To víže ti... tu tvou... píču... vymrdám a... nejenom to..., chci ti tam... i něco zasadit... abys byla... mamina...” a při tom usilovně vrážel ptáka do útrob kundy mé nevěrné ženy až to mlaskalo. "Ach bože, jhoo..., mrdej..., mrdej mě..., už buduuuu..., dělej vmrdej měééé!! Chci thóóó Klid...nhe mě udě...lhej...díthééé!!!"” sténala sípavě Hanka, na kterou evidentně přicházel orgasmus. To kluka povzbudilo, protože pleskání bylo rychlejší a hlasitější, stejně jako sténání Ilony. "Udělej se do měé, vykrop mi jiii, chci ťhe v soběé, chci v tobě... tvoje seme...nho," hekala a třásla se pod dalším orgasmem. "Ááchhhhh...” zasténal hlasitě mladej. Udělal pár rychlých přírazů a pak jeden mohutný a celé jeho tělo strnulo v příjemné křeči orgasmu. Jen krátké nepatrné pohyby jeho zadku naznačovaly, jak mohutně mu pták s sebou cuká uvnitř kundy mé Ilony, do které cáká své ten spratek svoje semeno. Když se odbavil, vysemenil a odpadl z ní, já se stáhl do stínu stromu v zahradě.
Do chaty jsem se vrátil asi až za dvacet minut. Všechno už bylo jak má být. Ti dva koukali na telku.

Že něco není v pořádku, zjistila manželka brzy po návratu z dovolené. Měla zvláštní pocity v břiše, a taky ji často zničehonic pálila žáha. Začala shánět informace a dočetla se, že těhotenství z testu z moči se dá zjistit cca devět dní od početí.Já byl klidný a své parohy od synovečka jsem překousl. Konečně je přece rodina, ale jen dva následující týdny, než mi ženuška radostně sdělila, že už dva dny nedostala menstruaci. S časem totiž v moči stoupá hladina hormonu HCG, který se testuje, a test je pak průkaznější. Zakoupila tedy test a ke své hrůze zjistila, že je pozitivní, tudíž je těhotná.

Bingo!!!
Začal jsem tušit, že něco není v pořádku. Začal jsem počítat v kalendáři a vzpomínat. Ovulaci měla žena jasně vyznačenu a bylo jisté, že ji měla právě o víkendu před 14 dny. Ten víkend se mnou přece nesouložila!
Při zpětné rekapitulaci jsem došel k závěru, že viníkem je určitě ségřin Radek na naší chatě, který ji zřejmě oplodnil buď hned poprvé na té zahradě, odpoledně nebo na druhý den večer v naší chatě. Začal jsem mít neblahé tušení, že Radkovo dovádivé mládí asi už nebylo jalové a že výjimka může potvrzovat pravidlo.

Asi po pěti dnech jsem to už nevydržel a Hance pověděl o všech případech, kdy tak bezostyšně šoustala s Radkem. Opět, jako v prvním případě po akci tehdy na chatě se bránila tím, že jsem to vlastně způsobil já, že jsem ji do toho uvrtal, že ona tomu jen podlehla. Já tedy svůj díl víny přiznal, jen jsem argumentoval tím, že jsem nepředpokládal, že to nechá, co nechá..., že to sama bude kočírovat tím směrem a nechá to dojít tak moc daleko.
"A tys na nás čuměl, byl si z toho vzrušenej a eště sis přitom honil péro, co?!" opáčila se. "Tak si teďka nestěžuj!"

"Dobře, to bylo poprvé, ale pak, když sem se šel kouknout na auto do Světnova, tak si využila mý nepřítomnosti a radka svedla k další mrdačce. Viděl jsem vás a co následující večer v neděli. Já šel na pivo a zase si s tim klučinou mrdala!!!" vyčítal jsem
"No vidíš, a tys nás viděl a nezasáhnul si!" kontrovala Hana.
"Ale to už byla nevěra, navíc vlastně pohlavní zneužití čtrnáctiletýho kluka, vlastně eště dítěte", ohradil jsem se. Hana najednou změkla a spustila:
"Víš, Kájo, já jsem vůbec netušila, že s Radkem, prostě tak mladým pubošem mě to může i vzrušovat...", vysvětlovala mi své pocity. "Já se za to teď hrozně moc stydím, už kvůli tobě, protože ty si to nezasloužíš!" omlouvala se.
"Ale dii... I já se ti musim s něčím svěřit, když už si to načala ty... Mně se přes všechen ten vztek a hořkost z tý potupy při pohledu na to, jak tě ten kluk šoustal postavilo péro... Prostě sem pocítil taky takový zvláštní vzrušení..., ale kdyby ses mi teď nepřiznala, bylo by mi trapný se ti s tím svěřit.", řekl jsem Haně.
"Jenže Karle, on když do mně semenil, tak já měla fakt orgasmus! Malej sice, ale, moje tělo se nedokázalo ovládnout a já ho pochvou začala svírat... Ten kluk to musel cejtit...!" dokončila přiznání manželka. Chvíli jsme mlčeli a pak jsem pronesl: "Víš co,Hani? Asi to tak mělo bejt, asi to byl náš osud. Voba na to musíme zapomenout, jó? Prostě to spláchneme ze stolu jako by se to nikdy nestalo".
"No jo, spláchneme... Ale on mě oplodnil..., jsem těhotná s ním a né s tebou, svým mužem...?" strachovala se manželka a já musel v duchu uznat, že má pravdu.
"Heleď, nikdo to neví a ani vědět nebude, jen my dva. Ty za to nemůžeš, to já tě do toho nahnal a pak..., bude to naše dítě... Tvoje a moje, né jeho!" chlácholil jsem ji. Vždyť jsem ji miloval a ona mne také. Přesto jsem ale měl smíšené pocity.

Počkala plna úzkosti ještě týden a vydala se na gyndu jako by šla na popravu. Tam se ale jen dozvěděla krutou skutečnost, že je gravidní a to cirka 5 týdnů. To sedělo. Doktor jí vypsal těhotenský průkaz a mne na něm pochopitelně uvedl jako otce dítěte. Jak jinak. Byl jsem přece manžel. To, že dítě není moje doktora nezajímalo, protože dle zákona je otcem dítěte přece automaticky manžel, byť parohatý. To bych musel u soudu dát žalobu na popření otcovství, ale to je možné stejně až po narození dítěte a navíc ja to nechtěl neudělat. Když mi pak manželka svůj nový těhotenský průkaz ukázala, pochopil jsem, že Radek mi ženu nejen omrdal, nejen udělal ke spontánnímu orgasmu, nejen vystříkal, ale on mi ji i oplodnil... On, klučina s mlékem na bradě, udělal dítě mé 38 leté ženě! Dítě zplodilo dítě! To, o co jsem se snažil asi deset let bez úspěchu, to tenhle čertovský synoveček zvládl na to tata. A má žena? Tichá voda břehy mele. Jak je ten svět nespravedlivý.

A aby toho nebylo málo, tak v prosinci přišla Hanka z ultrazvuku plna rozpaků, že prý budeme mít trojčátka. V rodině mezi příbuznými i mezi našimi přáteli z toho bylo haló. Pořád nic, pořád nic a pak bum, a hnedle trojčata. Okecali jsme to tím, že Hana byla na umělém oplodnění mým spermatem in vitro a to se oplodní hned několik vajíček a ty jí vložili zpět do dělohy. To se pak rodí víceterčata často. Všichni tu lež sežrali i s navijákem.

Jen Radek nemá naštěstí ani potuchy, co způsobil. Budou-li však trojjčata černými vlasy i podobou po něm, pak ho to jednou trkne, až se rozpomene na svou pohlavní premiéru s tetou Hankou.

🕙 Přidáno 9.1.2020
📂 Kategorie: Šukání, Nevěra

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře