Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Černý had erotické povídky

Krásný podvečer na pláži. Nikdo jiný tam není, jen ona se svým přítelem. Ten před chvilkou odpad a chrápe, to asi to sluníčko a pět piv k tomu. Nudí se, kouká do časáku na hadříky a vystavuje své mlaďounké štíhlé tělo v plavkách. Najednou v zorném poli zaregistruje nějakou černou čmouhu a podívá se, kdo to přichází. Je to černošský dědeček. Je mu tak odhadem sedmdesát let, má sněhově bílé vousy a vlasy, je o holi. Ten je ale roztomilý, napadne jí a nadále ho pozoruje.

Dědeček si pomalu pokládá deku tak deset metrů od nich a snaží se ze sebe dostat tričko a kraťasy🡕 . Nejde mu to ale, sotva se drží na nohou. Jdu mu pomoc chudákovy, neváhá ani minutu. Zvedne se a rozhodným krokem míří k němu. Jakmile jí spatří, objeví se na jeho tváři úsměv, ona mu oplácí taktéž. Chytá ho za ruku a pomalu mu pomáhá si sednout na deku. Zbavuje ho trička a následně i kratasů. Pokládá je stranou a otáčí se zpátky na něho, aby se rozloučila. To co uvidí jí naprosto vyrazí dech.Když se letmo podívá na místo, kde očekává plavky, uvidí něco jiného. Na dece🡕 tam leží zkroucený velký černý had. Počkat to není had, když na to zaostří, vždyť je to pinďour. To snad ale ani nemůže být pravda, vždyť má snad třicet cenťáků a to ani nestojí. Rychle se otáčí na přítele, jestli není náhodou vzhůru a pak zpátky na tu věc. Dědeček se jen tak po-usmívá a podává jí opalovací krém. Má s tou chutí utéct, ale neudělá to, naopak bere krém do ruky a začíná jím natírat starcovo tělo. Úmyslně se vyhýbá nohám, ale nejde to věčně. Už ho zase vidí, nemůže od něho odtrhnout oči. To snad není možný, on je teď ještě větší. Nohy už jsou. Podívá se na starce, který se jen usmívá a kývá hlavou. Je jí jasné co bude následovat. Nanáší si krém na ruku a přesouvá jí k rozkroku. Nejdřív se zaměří jeho pytel. No já se picnu, jen jedna jeho koule je větší než celý přítelův pindík, říká si v duchu. Když namaže i druhou, přesouvá ručky na to monstrum a bere ho jemně do rukou. To je jako mazat slůněti chobot, to až řeknu kámoškám.. směje se uvnitř. Děda jí jen v klidu pozoruje a dívá se, jak jí mezi nohama pod plavkami prosvítá mlaďounká bíla buchtička. Ona nadále pokračuje, ocas už je komplet namazaný, ale nějak se jí ho nechce dávat z ruky. Navíc se jí zda, že začíná pěkně tvrdnout. Za pár okamžiků drží v ruce místo povadlého ocasu černý sloup, který se krásně tyčí na sluníčku. Prohlíží si svoje malý ručky na tý černý žilnatý kládě a ohlíží se na přítele, který spí jako dudek. Ani neví jak se to stalo, ale najednou olizuje ten obří lesklý žalud.

Vejde se mi vůbec do pusy? ptá se sama sebe a jde to zkusit. Jen tak tak ale vejde a tak ho zuřivě kouří. A vejde se mi takový obr do kundičky ptá se po chvíli? Vstává a sundavá si miniaturní plavky. Její dohladka vyholená mokrá kundička se přesouvá nad toho obra a dosedá na něj. Pomalu ale jistě zaplouvá dovnitř, až z ní po něm stékají krůpěje. Děda to jen s úsměvem pozoruje. Ježíš to je bolest ale zároveň fantastický říká si, držíc si ruku před pusou aby nekřičela. Během chvíli je hotová. A teď ty dědo, chci vidět ten vodotrysk, říká s úsměvem. Začíná mu ho honit rychleji a rychleji a zároveň kouřit. A najednou to přijde. První dávka jí skoro zadáví a tak ho vyndavá z pusy a další a další lítají na její obličej. Když je po všem, mrdku má skoro všude. Přepadne jí hysterický smích, dává starci pusu na čelo, na jeho povadající dělo a jde se opláchnout do moře. Ještě z vody pozoruje tu starcovu nádheru a pak pomalu vrtíc prdelkou míří zpátky na deku za přítelem.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře