Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Černý taxík erotické povídky

Letní noc byla žhavá a dusná. Trošku jsem si v duchu nadával, když jsem čekal ve frontě na taxíka a přešlapoval z nohy na nohu, protože se mi chtělo dost čurat. Za mnou stála spousta lidí, ale přede mnou jich bylo ještě víc. Proč jsem vlastně dneska musel za každou cenu vyrážet do města? Moc se mi ani nechtělo, nesnášel jsem ten mumraj ožralých mužských a příšerných ženských. Kromě toho byla středa a já měl jít zítra do práce. Nechal jsem se ovšem ukecat kamarády. Naštěstí jsem se dokázal co se týká chlastu kontrolovat a odolal jsem i jejich přemlouvání, abych s nima v tom tahu pokračoval. Nakonec se na mě vykašlali a táhli někam dál. Samozřejmě, že všechny autobusy a tramvaje mi ujely a z centra Brna jsem to měl domů hezky daleko. Napadlo mě, že bude nejlepší si vzít taxík. A tak jsem se vydal hledat nějaký štafl. A to jsem neměl dělat. Po půlhodině jsem to už nevydržel a rozhodl jsem se jít pěšky. Možná se mi povede stopnout nějaký jedoucí taxík nebo najít nějaké odlehlé stan🡕 oviště, kde nebude tak příšerná fronta. Pomalu jsem se loudal tmavými uličkami, až jsem narazil na odlehlé stan🡕 oviště. Ovšem po nějakém taxi nebylo ani památky. Moje potíže na mně byly asi dost vidět a už jsem z toho začal být zoufalý, když se za mnou ozval něčí hlas. Hej, ty! Nechceš svézt? Otočil jsem se a uviděl jsem ženu, která vystrkovala hlavu z okénka. Parkovala se svým postarším autem ve stínu stromů. Pokýval jsem hlavou na souhlas. Třeba bych ti mohla pomoct, pokračovala. Odvezu tě, kam chceš a nebude to drahý. Ty jezdíš na černo? Jenom se usmála. Tak kam to bude? No, rád bych domů! Zhroutil jsem se vedle ní na přední sedadlo a vyrazili jsme. Řidička jezdila přímo ďábelsky. Podíval jsem se na ni.

Byla to ještě holka, nebylo jí určitě víc než dvacet. Měla dlouhé světlé vlasy a na ramenou a v obličeji byla opálená. Byla štíhlá a měřila něco přes metr pětašedesát. Jo jmenuju se Kamil, představil jsem se. Já jsem Aneta. Ty taxikaříš načerno? To se nebojíš, že tě někdo zmlátí, nebo znásilní? Nedávno se mi něco podobnýho stalo, řekla. Před pár týdny mě pronásledovala celá banda taxikářů. Dohnali mě až za Brnem. Hezky mě jeden po druhým ošoustali a nechali mě tam uprostřed noci bez šatů. Pak prohlásila, že stejně jezdí dál, aby si vydělala na studia. Docela se mi líbila. Dalo se sní výborně povídat. A já jsem na ni dostal příšernou chuť! Tak rychle jsem takovouhle kočku ještě v životě nesbalil a navíc jsem byl docela i střízlivý. Vzrůstající tlak v měchýři mi připomněl moji potřebu. Poprosil jsem ji, aby mi zastavila na okraji silnice, vyskočil jsem z vozu a zaběhl jsem do křoví. Když jsem se vrátil, zjistil jsem, že mezitím vystoupila z auta i ona. Nepospícháš nikam? Znám tady nedaleko jedno místečko, kde bychom se mohli v týhle horký noci krásně vykoupat, nabídla mi nesměle. No jasně, proč ne. Já ale s sebou nemám plavky, namítl jsem. Já taky ne, řekla, ale to snad vůbec nevadí. Vyrazili jsme. Po chvilce zastavila na břehu a zhasla motor. Pohlédli jsme na sebe. "To se vůbec nebojíš?", zeptal jsem se jí. Co kdybych se pokusil tě znásilnit? Usmála se a v hlubokém výstřihu její bílé blůzky se zaleskla nádherná bronzová kůže. Myslím, že to nebude zapotřebí! Než jsem se stačil vzpamatovat z té nečekané odpovědi, napřáhla obě ruce a strčila mě prudce do vody. Nejspíš jsem stál moc na okraji a pokušení bylo určitě veliké. Dopadl jsem s plácnutím na záda, zmizel jsem vzápětí pod hladinou a divoce jsem sebou mrskal, abych našel pod nohama dno a mohl vstát. Bylo tam naštěstí mělko. Voda mi dosahovala nad kolena. Černá taxikářka Aneta stála v trávě a prohýbala se smíchy až hlasitě hýkala. Její běloskvoucí zuby se jí ve svitu úplňku zářivě blýskaly.

Krucinál, zavrčel jsem a začal se brodit na břeh. Neměla stát tak blízko u vody. Než se totiž nadála, sevřel jsem jí zápěstí a hodil ji do jezera, až to mohutně pláclo. Nestačila ani zaječet. Když se delší dobu nevynořila, dostal jsem strach. Ne, že bych se bál, že neumí plavat, spíš jsem měl strach, že se třeba uhodila do hlavy o kámen. Začal jsem se brodit směrem kam dopadla a pátravě jsem se díval do rozčeřených vln. Náhle vystřelila z vody a vyrazila ze sebe válečný pokřik. Šaty se jí přilepily na její bujné tvary. Víc jsem toho vidět nestihl, protože mi nacákala vodu do očí a strhla mě k sobě. Dostali jsme se do větší hloubky. Mlátil jsem kolem sebe rukama, abych se dostal na hladinu, ale ona mi v tom bránila. Dlouhou chvíli jsme byli jedním obrovským klubkem nohou a paží. Konečně se mi povedlo dostat hlavu nad hladinu a pořádně se nadechnout. Aneta se objevila těsně vedle mne. Voda jí sahala k ňadrům, mně ale nedosahovala ani k pupku. Musel jsem se bláznivě rozchechtat. Sotva před hodinou mě naložila jedna četná taxikářka do vozu a teď spolu takhle dráždivě dovádíme ve vodě. Aneta si odhrnula z očí mokré vlasy. Blůzku měla dokonale průsvitnou. Voda laskala její nespoutané sametové kozičky. Její ztvrdlé bradavky mi trčely vstříc. Neudělala nic, aby si je zakryla. Doufám, že tě nezdržuju, řekla s úsměvem. Ale dneska bylo příšerný vedro a já jsem se málem uvařila. Pochopil jsem co tím "uvařením" myslela. Dívka stála ani ne půl metru ode mě a neustále se ke mně nakláněla! Takhle lákavé nabídce prostě nešlo odolat. Sklonil jsem se k ní a žádostivě ji políbil na její rozpálené rty. Aneta mi odpověděla tím, že mě objala rukama za krkem a přivinula se ke mně. Zároveň mi prudce zajela jazykem do pusy. Držel jsem ji ze všech si, ale cítil jsem, jak se začínám pod naší vahou potácet. Už jsi to dělala někdy ve vodě? Přikývla.

Už párkrát a je to nádhera. Já jsem to nedělal od svých pionýrských dob. Sundali jsme ze sebe těžké promočené šaty🡕 , pak kalhotky a slipy a hodili to všechno na břeh. Jak pohupovala svými kozičkami, odletovaly od nich kapičky vody. Pod vodou jsem neviděl její buchtičku, ale můj ocas se ochable vinul po hladině. Chladná voda ztlumila jeho nadšení. Popošla ke mně a upřela pohled na můj prochladlý cancourek. Potřeboval by určitě ohřát, prohlásila a jemně ho vzala do ruky, načež ho začala i s koulemi něžně masírovat. Cítil jsem, jak se do něj pomalu vrací bývalý žár. Je mi zima, naznačila mi a mnohovýznamně se na mně podívala. Stála ve vodě a opravdu se nepatrně chvěla. Popadl jsem její kozičky s kamennými knoflíky a krouživými pohyby jsem je začal třít. Zajel jsem rukama pod tenkou, mokrou látku a vytáhl jsem je obě. Aneta byla nejroztomilejší stvoření, jaké jsem kdy potkal. Byla prostě neodolatelná, jak tam stála ve vodě celá mokrá a krásná, hravé stíny jí přejížděly po těle. Chlad jsem už dávno necítil. V bedrech se mi rozlévalo horko a čurák se v její drobné ruce žádostivě vzpínal. Radostně zaržála a vrhla se ke břehu. Spatřil jsem stín černého trojúhelníku v jejím klíně. Rozběhl jsem se za ní a těsně u břehu jsem ji dohonil. Lehli jsme si do písku, ale nohy jsme měli ve vodě. Znovu mě políbila. "Jsi připravenej mi za ten polibek zaplatit?", zeptala se mě. Ty malá sexuální pirátko, vyhrkl jsem. Dokážeš jednoho balit opravdu originálním způsobem. Pospěš si, Kamile, óóóch, zasuň ho do mě... Tolik tě chci! Trochu jí dělalo potíže si ho nasměrovat, protože byl celý zmáčený, ale konečně po chvíli se hrot mého kopí dotkl její vlhké štěrbinky. Aáách! Vyhekla, když jsem jí svého juniora zasunul do jeskyňky. Nalehl jsem na ni celou svou vahou, zatlačil ji hluboko do písku a zavrtával jsem se do ní čím dál tím hlouběji. Ježíši, vydechla slastně.

Zastrč ho do mě celýho. Mrdej mě, mrdej! Horlivě se pode mnou pohybovala, prsy se jí třásly a poskakovaly tak, že jsem měl co dělat, abych je udržel v dlaních. Kousej mě, miláčku, zahryzni se do těch mých rozinek! Žebronila. Poslušně jako vycvičený pes jsem se vrhl na její hebká ňadra, zakousl jsem se do ztopořených bradavek a tahal jsem za ně. Táhle sténala, tiskla se ke mně kozami a současně kroužila podbřiškem. Málem jsem omdlíval slastí, jak jsem se pohyboval mezi jejími stehny nahoru a dolů. Naše klíny se posunuly až do vody, s plesknutím se do ní nořily a zase se vynořovaly a vyvolávaly přitom vlny, které se pak ztrácely kolem nás v písku. Pěnivé milostné šťávy se z ní jenom řinuly a rozplývaly se ve vodě. Najednou se vzepjala do vysokého mostu a shodila mě ze sebe. Vzápětí vstala a vyběhla z vody. Nic jsem nechápal. Co je to s ní? Pak jsem si všiml, že uhání směrem k březovému hájku a rozběhl jsem se za ní. Výskala radostí a pobíhala od stromu ke stromu, od křoví ke křoví, přeskakovala kameny, kořeny a pařezy a hihňala se jako cvok. Nebyl jsem zvyklý pobíhat po lese, jak mě pánbuh stvořil a cítil jsem se parádně trapně. Jedno jsem ovšem věděl určitě, ta holka mi nesmí za žádnou cenu utéct! Až bolestně jsem cítil, že bychom měli dokončit, co jsme tak báječně začali. Dostali jsme se hodně daleko do tmavého lesa, když konečně doběhla na mýtinu a vyčerpaně se zhroutila na zem. Chytil jsem ji dřív, než stačila vstát, a prudce jsem ji k sobě obrátil. Ty mizero, chechtala se. Co se mnou chceš udělat? Aniž jsem odpověděl (nemám zrovna dobrou fyzičku a lapal jsem mohutně po dechu), rozevřel jsem jí ruce a položil jí je vedle boků. Pak jsem ji pevně sevřel a odvlekl ji k nejbližšímu stromu. Přimáčkl jsem ji k drsné, tvrdé kůře, roztáhl jsem jí nohy a rázně a rozhodně jsem jí vrazil svůj tlustý klacek do píči.

Při prvním přiražení jsme se oba napjali, a jak se začala nadzvedávat a klesat, rozdírala jí kůra záda i prdelku. Aneta mi zaklesla nohy za zády, přivinula se ke mně a začala mě bušit pěstmi do zad. Jsi fantastická, Aneto, supěl jsem. Mám pocit, jako kdyby to byl jenom sen! Smyslně vzdychala a tvrdě se ke mně přirážela, Nemám sice velký ocas, za to ale výkonný. Netrvalo dlouho a ona naříkala a svíjela se na samotné hraně orgasmu. Začala mě píčou doslova dojit. Kozičky se jí mohutně roztřásly. Volnou rukou jsem se do nich zaťal, až vykřikla slastnou bolestí. Náhle jsem pocítil, že se k vrcholu blížím i já. Rychle jsem sjel rukou dolů a začal jsem hníst její mokré, mlaskající stydké pysky, pevně svírající můj klacek. A přesně tohle ji dovedlo na samotný vrchol. Píča se jí křečovitě stáhla kolem ocasu, vyrazil na ní pot a Anetino neovládané sténání se vzneslo až nad koruny stromů. Chvíli sebou mohutně škubala, pak se bezvládně opřela o kmen a podbřiškem jí probíhaly drobné záchvěvy. V té chvíli jsem se přirazil, jak nehloub jsem mohl, a začal jsem do její ztichlé jeskyňky stříkat jeden provazec semena za druhým. Aneta mě objala rukama kolem krku, když jsem z ní vytáhl ochablý svraštělý ocas. Vezmi mě k sobě domů, Kamile, chci být s tebou. Cesty osudu dokážou být někdy prapodivné. Přesně tu noc si paní štěstěna s černou taxikářkou a jejím zákazníkem parádně zažertovala, a tak nakonec krásná šoférka žebronila, aby ji její pasažér odvezl k sobě domů. Tuším, že paní štěstěna nechtěla ani za nic připustit, abych se téhle vnadné taxikářky jen tak lehko zbavil.

🕙 Přidáno 13.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře