Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Chlapecká rozkoš erotické povídky

Když jsem byl já a František ještě kluci, hráli jsme si nejčastěji v okolí našeho baráku. Taková ta klasická hra na schovávanou a tomu podobné hry, to bylo naše. Přijednom jsme objevovali taje blízkého okolí. Když už jsme si mysleli, že okolí velmi dobře známe, vždy bylo co objevovat nového.

Snad i díky tomu, že já jsem byl vždy ten o hlavu menší kámoš, schoval jsem se dobře téměř všude. Když se hrálo opět na schovku, dali jsme si za úkol, že jdeme dovnitř do paneláku, jelikož venku se dost rozpršelo. Franta tedy začal odpočítávat a já se utíkal schovat. Zamířil jsem si to dolů do sklepa, tam jsem se chvíli proháněl mezi kójemi, až jsem na konci jedné chodbičky nalezl jako by užší uličku. Dřepl jsem si do toho rohu a čekal v tichosti, jestli mě najde. Měl jsem trochu zrychlený dech a tak jsem se snažil trochu uklidnit a dech tak zpomalit. Dřepěl jsem mezi dvěmi dřevěnými deskami, které oddělovali jednotlivé kóje. Když jsem se tak díval před sebe, povšiml jsem si spousty sprostých slov nasprejovaných na jedné z těch stěn. Bylo tam dokonce nakreslený i velký péro, z kterého nejspíš stříkalo semeno. Snad když jsem si toho začal všímat víc, tak skoro u mě byla nasprejovaná silueta jakési holky, ta měla roztažené nohy do V a uprostřed byl otvor skrz desku. Chvíli jsem váhal, zda ho mám prozkoumat blíž, netrvalo to ale dlouho a odhodlal jsem se. Potichu jsem se tedy zvedl a okem nakoukl přes díru. Koukal jsem se ze strany na stranu ale nic jsem neviděl! Byl tam jakýsi jednoduše zařízený pokoj, byla tam nějaká stará kožená válenda, plno krabic, nějaká ta stará televize s přehrávačem a plno starých kazet rozházených kolem. Když už jsem to chtěl vzdát, najednou se díra zatemněla a z ní najednou vyjela něčí ruka a ukazováčkem mi naznačila, ať jdu zpět k díře. Tak jsem se pomalu přiblížil znovu k té díře a šeptem se ozvalo. Máš pinďu? Cože? Nechápavě jsem zašeptal a trochu se zamračil. Jestli máš pinďu. Věřím, že ano, pokud jsi chlapec a chceš zkusit nezapomenutelný zážitek, strč ho sem do této díry. Zašeptal ten tichý, evidentně mužský hlásek. Já snad jak v tranzu si začal stahovat kraťásky🡕 a následně i trenky, ty jsem si sesunul jen k botám. Však co kdyby náhodou někdo přišel, ať si je stihnu nasadit zpět!

Vzal jsem si ho do ruky, byl ještě celkem malý a vůbec mi tehdá nestál, nejspíš jsem se toho i trochu bál, co bude následovat. Přiblížil jsem se tedy k tomu otvoru v desce a pomalu nasměřoval toho svého pinďu do otvoru. Téměř ihned po prostrčení jsem ucítil tlak, asi takový, jako by mi ho vsál dovnitř hubice vysavač, ovšem žádný hluk od vysavače jsem neslyšel. Ucítil jsem, jak mi na něj aplikuje i nějaký olejíček nebo tak něco. Bylo to trochu studený, ovšem ten olejíček mi vmasírovával pomalým mnutím po pindíku. Bylo to moc příjemný a můj pinďík se začal trochu zvětšovat a tvrdnout. Ruky jsem dal nad sebe a opřel je o desku. Tělem jsem se přitom přitiskl co nejvíce k otvoru. Jaká to byla slast, zvláště tehdy, když jsem cítil ten pocit, jako by mi ho snad i cumlal a přitom olizoval jazykem. Bylo to hrozně moc příjemný a já jsem hluboce oddychoval do stěny. Mému pindíkovi se to nejspíš zalíbilo natolik, že jsem po nějaké době cítil, že už budu. To jsem ovšem nevědl, že se jednalo o můj první výstřik. Jen jsem v té chvíli oddychol ještě hlasitě, do doby, než mi začal trochu vadnout. Když jsem ho chtěl vytáhnout, chytil mě za ty moje malé kuličky a ještě si s ním chvíli hrál. Snad by to pokračovalo i dál, kdybych zrovna neslyšel něčí kroky. Pomalu jsem ho vytáhl z té díry a nasadil si ty trenky spolu kraťasy🡕 . Přikrčil jsem se do té uličky zpět až dozadu a v tichosti čekal, co se bude dít.

🕙 Přidáno 5.2.2024
📂 Kategorie: Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Slv (2024-02-05):
Kdyby to nebylo tak nechutně krátké bylo by to pěkné.

Jujik (2024-02-06):
Třeba to bude mít pokračování. :-D

Pepca (2024-02-09):
Zajímalo by mě, kam se to vyvine.

pacicka (2024-03-05):
Kratke na vyhoneni