Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Cizí mamka erotické povídky

Chtěl bych se s váma podělit o můj 1. sexuální zážitek, vubec jsem si nemyslel, že bych to takhle mohlo semnou dopadnout, jsem za to velice rád - -).

tehdy jsem byl 17ctiletý motorkář kterej poznal super partu lidí přes internet a to jednou o prázdninách jsem okamžitě po brigádě jel na sraz lidí Motorkářu, cesta se dala místama a to jsem tam dojel s kámošema, co jsme se potkali na D1... a popíjeli jsme, a já si tam všiml takové silnější mladé pohledné maminky Evy, v ten okamžik jsem si přál, abych s ní něco měl...no...jenže...

jakto tak bývá, poprvé na své "dovolené", volnost...a tak jsem to neuhlídal s pitím... probudil jsem se druhý den, ve spacáku🡕 , vedle stanu🡕 venku...tak jsem si posbíral vše oblečení, přátelé mi ukázali fotky...a já zjistil že jsem tam hospodu poblil, válel se s prsou kámošky, taky maminy...a potom se šli všichni koupat do rybníku...samosebou že bez spodního prádla, takže mi toho v celku dost uniklo, a já si udělal ostudu jak blázen... ale Eva dělala, jakože se nic nestalo, a druhý den jsme se vrátily do oné hospody, a já se omluvil barmance - ). Poté, co jsme dopily poslední pivo před zavíračkou, tak se šlo na chatu, a dopíjel se zbytek chlastu, co tam zbyl...a okolo 4té hodiny ranní nás opustila kámoška, že jde spát...a zůstal jsem tam já, Eva, a Marek (takový ten typycký motorkář na choperru, asi 40 let) no, a to bych nebyl já, abych se jí nezvdal jen tak...jenže co se nestalo, já jsem nějak usnul na stole, a a probudil jsem se a kouknul jsem na na ně dva, Marek jí držel za prso, a líbaly se, no mě se v tu ránu postavil, a všiml jsem si, že mě Eva chytila pod stolem za ruku...a jelikož se mi chtělo spát, tak jsem šel spát s tím, že jsem ten boj prohrál, lehnul jsem si nahoru na palandu, a kupodivu ona došla za 5 minut do pokoje, a lehlasi podemně...tak mě poprosila jestli bych jí nenaklepal deku ze shora z palandy, když jsem vysoko od země...a jako odměnu jsem dostal pusu, a pozvání k ní do pelíšku... tak jsem usmál, a řekl že rád a najednou jsem byl s ní pod Peřinou, a Marek spal vedle nás na posteli...no nic...

Já jsem byl vedle Kozaté sexy Maminy která to chtěla, a já si to chtěl s ní užít...jenže se mi po alkoholu🡕 udělalo blbě, a když už mě ošahávala, tak jsem to musel odvolat, protože mi fakt bylo blbě...jenže (!!)po hodině spánku jsem se vzbudil, a všiml jsem si, že Eva spí, ale opatrně vmímá! tak jsem to na ní zkusil...protože to byla první holka se kterou jsem byl v posteli, tak jsem nevěděl co a jak, nejprve jsem jí zkusil šáhnout na ty její 4 kozy (!) a cejtil jsem přes noční košilku, jak se jí postavili brandavky, tak jsme se začaly libat, a narámně jsem si to užíval! Marek spal, nebo alespoň to dobře hrál že spí...nevím, ale nám to bylo fuk! jelikož jsem byl nadržený puberťák, tak jsem si pohrál s jejíma prsama, a poté jsem jí zajel prstíčkem mezi nohy, a tam jsem objevil ten spouštěcí systém ženy, skoro jsem se z toho udělal, když jsem tam zajel prstíčkama, a ona tak krásně vzdychala, to je fakt něco nezapomenutelnýho, alepsoň pro mě, a začal jsem jí opatrně prstit, a ona vzdychala víc a víc, a já se víc a víc nemohl dočkat na to, až tam do ní zajedu celý, povím vám, byl to nejkrásnější pocit co jsem v tu dobu zažil, jak jsem tam opatrně vnikal, a ona měnila tóninu vzdychu a hekání, když jsem tam zajel celý, tak Marek vstal, a odešel z místosti.

Oba dva jsme se na to vrhli, a já jako nezkušený mladík, co měl něco naučené z porna z internetu, tak jsem vždycky chtěl postříkat nějaké kundičku, a teď jsem měl tu možnost...potřásnil jsem tu její krásnou kundičku, políbily jsme se, a šli jsme mezi ostatní do kuchyně ráno, tam jsme se oblíkly na motorku, a jelo se domů zpátky na motorce v dešti, jenže jsem se domů nevrátil a místo toho jsem se vyboural na Dálnici, probudil jsem se ve špitále, a poležel jsem si tam. trvalo mi cca měsíc než mě opravili v nemocnici, a s Marcelkou jsem se vždy viděl jednou za 14 dní o víkendu, kvůli ní jsem jezdil 3 hodiny autobusem jen tam...celkem peklo, a takhle to vydrželo cca 3 měsíce.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Zralé ženy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře