Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Čůrání na pláži erotické povídky

Jednou jsme z přítelem a moji kamarádkou Janou šli k vodě. Bylo hezky ale voda byla tehdy dost studená, takže jsme se většinou váleli na dece🡕 a popíjeli pivo. Po nějaké chvíli se mi začalo chtít na malou a tak jsem se rozhodla, že půjdu do vody, jenže ta byla tak studená, že se mi to prostě zarazilo asi po půl hodině, když už to začalo být akutní jsem to zkusila znovu ale ve vodě to prostě nešlo a všude okolo spoustu lidí.

Asi podvou hodinách jsem si začala pomalu učůrávat a věděla jsem, že bych už nikam nedošla, přála jsem si aby alspoň moje kamarádka někam odešla a já to mohla pustit naplno. Začala jsem se pomalu víc a víc počůrávat pod sebe ale bála jsem se aby to nebylo slyšet, až konečně Jana se šla převlíct a já to ze sebe pustila pořádným proudem. Z mojím přítelem jsem chodili před sebou na záchod docela běžně, takže ikdyž si toho všiml nic na to neřekl, pouze mi tam po chvíli strčil ruku a já mu ji zaplavila horkým proudem a přitom jsme se slastně líbali. Cítila jsem jak ho to vzrušilo a tak ještě než Jana došla jsem mu ho chvilku masírovala rukou. -Jednou se mi taky u vody strašně moc chtělo čůrat, nevěděla jsem kam jít a tak jsem zaletěla do jedné kabinky na převlíkání. Už jsem to chtěla v rychlosti pustit s úlevou pod sebe, když v tom tam můj přítel za mnou vlítnul taky a zamknul.

Aníž by tušil, co jsem měla v úmyslu sáhnul mi rukou do plavek a začal mě všude líbat, chvíli jsem se mu snažila vykroutit ale pak už jsem to nemohla vydržet a naplno se mu vyčůrala do dlaně. Sjel mi hlavou k nohám a začal mně líbat v rozkroku a já přitom stále nepřestala čůrat, hlavu mněl celou smáčenou a já cítila takový krásný vzrušení z překrásným orgasmem, jaký jsem už dlouho nezažila. Po této příhodě už pro nás močení a to i oboustranně patřilo k našim častým erotickým aktivitám.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Piss

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře