Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Další žena jako dárek k narozeninám erotické povídky

Sen každého muže je milovat se alespoň jednou v životě s dvěma ženami. Málokdy však mají příležitost nebo přítelkyni či manželku, která jim tuto možnost poskytne. Manžel měl narozeniny, tak jsem mu připravila neobyčejný dárek. Vlastně jsem si ho nadělila tak trochu i sobě. Sehnala jsem si na internetu mladou dívčinu Susi, která prováděla pouze striptýzek pro soukromé akce🡕 (nikoli na diskotékách).

Když jsem viděla její fotečky, byla jsem velice příjemně překvapená. Slečinka byla naprosto vyvoněná černovlasá kráska s asi trojkovým poprsím. Původně jsem myslela, že bude jen striptýzek, ale situace se tak trochu...

Přišel den D. Nic netušící manžel přišel domů a já už na něho čekala v lehkých šatičkách s večeří při svíčkách. V první chvíli se zalekl, že máme opět výročí, ale já ho samozřejmě uklidnila, že jsem si s ním chtěla udělat pěkný večer, když má ty narozeniny. Dobře jsme se najedli a v klidu jsme se dívali na televizi. Navrhla jsem, že bych mohla otevřít lahvi🡕 nku červeného, kterou jsem koupila. Souhlasil. Stále mi pokukoval pod sukni🡕 , co že to tam mám a jestli mi není horko. Samozřejmě jsem se snažila být chladná, ale zároveň ladnými pohyby ho provokovat. Spokojeně jsme leželi v obýváku vedle sebe a když mi přišla od Susi sms, že stojí před domem, vyzvala jsem manžela ať se jde osprchovat, že potřebuji aby byl čisťounký, protože jsem si pro něho něco připravila a něžně jsem poodhalila šatičky, kde jsem měla schované krajkové podvazky. Nelenil, nerozmýšlel se a utíkal se osprchovat. Díky jeho chůzi jsem pochopila, že dvě sklenky červeného udělaly své a těšila jsem se na jeho překvapení. Utíkala jsem před dům pro Susi, kterou jsem uvedla do naší ložnice, aby se mohla v klidu převléknout. Mezitím přišel vymydlený úplně nahý manžel. Usadila jsem ho do křesla, políbila ho a zavázala mu oči. Váhala jsem, jestli mu mám jít pro slipy nebo ho nechat v adamově rouše pro větší lekraci. Otevřela jsem do ložnice, kde stála Susi v nádherném červeném spodním prádle a chtěla po mě zavázat kostýmek sestřičky, který měla vzadu na tkaničky. Když jsem jí zavazovala kostýmek byla jsem naprosto unešená jejím pevným zadečkem. Byla tak nádherná, že jsem zapomněla, co jsem to vlastně chtěla a vpustila Susi na manžela do obýváku. Až tam jsem pochopila, co jsem chtěla, jenže už bylo pozdě.

Můj nádherný muž si na mě mezitím připravil svůj nástroj. Mírně jsem zčervenala, protože mi bylo trapně i za něho. Ale Susi to vzala naprosto v pohodě, pustila si svoje CD a začala tančit. Tedy to byla podívaná, Susi mu nechala zavázané oči a posadila se mu těsně za jeho ztopořený penis. Začala ho hladit a manžílek se pohodlně usadil v křesle, protože čekal, že jsem to já a vezmu ho pěkně do pusinky. Jaké však bylo překvapení, když mu Susi rozvázala oči a on naprosto šokovaný zjistil, že na něm sedí cizí žena. Susi na nic nečekala a sedla si mu na bříško a chtěla po něm, aby jí rozvázal tkaničky kostýmku. Mezitím mu pohladila jeho horký penis a já jsem zažívala smíšené pocity, najednou se mě zmocňovala žárlivost. Postavila se, svlékla si podprsenku a ohla se, aby si sundala kalhotky. Mému manželovi tak ukázala obrysy její mušličky v krajkových kalhotkách, které si pomalu stahovala a odkryla její závojíčky. Hudba přestala a Susi na mě ukazovala prstíčkem, abych šla k ní. Pohladila mě po vlasech a poprosila mě, abych něco udělala s tím krásným přirozením svého muže, který trčel jak stožár. Vzala jsem ho do ruky a začínala mu nateklý žalud dráždit jazýčkem. Po očku jsem se dívala na Susi, která si nalila do sklenky zbytek vína a dívala se na nás. Já jsem postupně zrychlovala a sála mu jeho sladký úd. Ve světle svíček jsem viděla Susi, která si dráždila klitoris, jak se jí leskne mušlička od její štávičky. Manžel se prudce zvedl, vzal mě k Susi a nasměroval mi ústa k její mušličce. Držel mě za vlasy a já cítila, jak do mě vrazil jeho penis, který tam velice lehce vklouzl, protože jsem byla pěkně mokrá. Roztáhla jsem prsty její vlhkou jeskyňku a ochutnávala horkou šťávičku. Můj milý mě šukal jak o život a já jsem dravě lízala a kousala do venušina pahorku. Ve vášnivém opojení byla žárlivost tu a tam. Když jsem měla plnou pusu štávičky, pokynula jsem na manžela, aby přestal. Postavila jsem se, vzala Susi a otočila ji zadečkem směrem k manželovi. Lehla si na zem zády k němu a zvedla nohu. Mně se tak naskytl neobyčejně vzrušující pohled na zajíždějící péro mého manžela.

Lehla jsem si k nim a hladila manželovi koule a lízala jak penis, tak i její broskvičku. Bože to byla nádhera. Byla tak mokrá, že se v ní úd ztrácel a Susi sténala stále více. Začala jsem jí kousat do bradavek a líbala jí její smyslné rty. Manžel si lehnul na záda a Susi si sedla znovu na jeho nástroj, po kterém stékaly proudy sladké a lepkavé šťávičky. Klekla jsem si před ústa manžela a natočila prdelku na Susi, takže mi lízala prdelku a manžel mi krásně prstil a sál mojí kočičku. Manžel vzdychal stále hlasitěji až zařval už budu. Ani jedna jsme nelenila a obě jsme nastavily ústa k žaludu a čekaly na sladkou odměnu. Odměny bylo velice dost a ještě jsme se každá podělila o tu svou, protože po polykání jsme si vyměnily zbytky semene, když jsme si v ústech proplétaly jazyky. Leželi jsme zpocení na zemi v obývacím pokoji a velice těžce oddychovali. Ale to nebyl konec. Susi si uvědomila, že měla víno a nemůže odjet autem, takže u nás přespala. No, přespala.... Moc jsme toho nenaspali, protože jsme si užívali celou noc.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Erotické pomůcky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře