Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Deštivá sobota erotické povídky

Seděla jsem u okna a pozorovala jak se z nebe snášejí proudy vody. Tak to bude asi pěkná dovolená. Najednou jsem zahlédla jak k mojí chatě běží dva trempové. Byli na kost zmoklí a tak jsem je pozvala do vytopené chaty. Běžte se osprchnout řekla jsem a podala jim dvě osušky. Když se vrátili, měli je omotané kolem beder. Uvařila jsem grog, pojďte se zahřát. Představili se. Jeden byl Honza a druhý Martin. Já jsem Jana a každému jsem vrazila pusu na tykání.

Martin mne přitáhl k sobě a Honza se na mne přitiskl zezadu. Cítila jsem přes osušky jejich ztopořené ocasy. To je počasí tak akorát hupsnout do postýlky, co Ty na to Jani. Nebyla jsem proti. Od rozvodu před 3 roky se nechávám vyšukat každým, kdo má chuť. Tak proč neochutnat tyhle mladé samečky ? Odvedla jsem je do ložnice, kde mám letiště, které už bylo svědkem mnoha sexuálních orgií. Tak se předveď, řekl Martin a oba odhodili osuška a rozvalili se na posteli. Pomalu jsem se začala svlékat. Odhodila jsem kraťasy🡕 a triko a stála před nimi jen v krajkové podprsence, ve které se zatím stále ukrývaly mé tvrdé čtyřky a v kalhotkách stejného materiálu, ze kterých se krajkou draly kundí chloupky. Oba už drželi ocasy v ruce a pomalu honili. Nenapínej nás Ty kurvičko, vyndej ty balony, vykřikovali. Pomalu jsem odhodila podprsenku a ještě pomaleji stahovala kalhotky ke kotníkům. Pojď Ty kurvo zařval Martin a stáhl mě na svůj ocas. Zajel mi s ním do pusy až někam k mandlím. Mám to moc ráda a sála jsem ho líp jak vakuová pumpa. Honza už klečel za mnou a vydatně se prolizoval od poštěváčku až k zadní dírce, občas zasunul jazýček a netrvalo dlouho a já vřískala jako opice při prvním orgasmu. To už ale Honza tlačil svůj dlouhý klacek do kundy ve které to pěkně mlaskalo na celou ložnici. Jo děvko, vymrdám Tě jako poslední couru řval nade mnou a já právě polykala pěknou dávku semene, chutnající po hořkých mandlích. Kuř dál děvko, štěkl Martin a poloměkký ocas byl za chvilku opět jako kámen. Kurva tak už stříkej křičel Martin na Honzu, chci jí taky pořádně vytřít. Úúúúžž jí to tam nesúú řval Honza a hned jak vystříkal, svalil se na postel a do mé kundy prudce zajel Martin. Očisti mi ho pobídl mne Honza a já právě šílela pod Martinovým ocasem v druhém orgasmu a z kundy se mi valil kolem jeho ocasu kundí nektárek a poslušně ocucávala Honzův ocas, který už zase začínal nabírat sílu k dalšímu mrdu. Najednou mi bez varování zajel Martim dvěma prstíky do prdelky a já se svíjela rozkoší ve třetím orgasmu zároveň s Martinem. Máš něco abych Ti promáznul prdelku zeptal se Honza a nabídnutým lubrikantem mi promazával anální otvůrek.

Kňučela jsem jako malé štěně, ale poslušně jsem na něj nasedla zády k Honzovi a naproti mne se uvelebil Martin, který se začal věnovat mým jak tvrdil "super vemenům". Dělal to dobře jako by věděl, že miluju bolest na svých kozičkách, hlavně na dvorcích a bradavkách. Tekla jsem jak vyschlé necky a Honza za chvíli měl celou prdelku zmáčenou. Zrychlovala jsem tempo na jeho ocasu a za chvíli byla moje prdelka plná jeho semene. Já chci taky do prdele řval Martin. Klekni si, vymrdám Tě jako háravou fenu. Jeho tlustý ocas zajel do roztáhnuté a vystříkané prdelky bez problémů a tvrdě do ní přirážel. Honza nás jen s úsměvem pozoroval a občas mi prudce zmáčkl bradavku, takže můj další orgasmus na sebe nedal dlouho čekat. Pak vystříkl i Martin a svalil se na postel. Cítila jsem, jak mi z prdelky pomalu vytéká semeno a sesunula se mezi ty dva na postel. Jsi skvělá kurvička řekli jednohlasně a za chvíli už jsme všichni spali hlubokým spánkem. O tom jak pokračovala deštivá dovolená napíšu příště.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře