Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dobrodružné svolení na Tenerife erotické povídky

Na tenhle zážitek nezapomenu. Vlastně i proto, že to bylo poprvé...
Vracím se do vzpomínek a dívám se do bledě modrýho nebe nad ostrovem Tenerife.
Nikde ani mrak. Horký vzduch se kolem tetelí, jako by snad celá planeta měla za chvíli vzplanout.

Zamýšlím se: Bára...

Povzdychnu si, napiju se orosenýho drinku a pokládám ho na stolek vedle sebe. Zavírám oči a v mysli se vracím o pár let do minulosti, kdy jsem jí poznal. Báru, charismatickou holku s kaštanovými vlasy, zelenýma očima, smyslnými rty a lehce špičatým nosem, jsem poprvé viděl nedlouho po tom, co jsem se z polomrtvého maloměsta přestěhoval do okresního města a našel si tam fajn práci. Pamatuju si ten den dobře...

Bylo to před rušnou kavárnou za rohem náměstí, kam se pomalu vtíral stín letního večera. Z dálky jsem viděl sexy ženskou siluetu v neformálních květovaných šatech🡕 s úzkými ramínky a velkým výstřihem. Ona neznámá se občas něčemu zasmála a v ruce si pohrávala s lahví zázvorové limonády. Stála tam v hloučku lidí a já mezi těmi přibližně mými vrstevníky - téměř třicátníky, zpozoroval i kamaráda ze školy, Michala.
"No nekecej! Jsi to ty? Neříkej, že teď bydlíš taky v Plzni?” zavolal na mě toho dne Michal přes ulici a mávnul, ať jdu k nim. Bára se otočila mým směrem a lehký vítr si pohrál s jejími šaty🡕 , jako by mě vábily přiblížit se až na dotek. Pomalu jsem se tedy propletl mezi auty a Michal mi vyšel s napřaženou rukou naproti.
To on mě později s Bárou seznámil...

Několik následujících měsíců, když jsme se někde s Bárou náhodou společně setkali, si ode mě ale držela odstup. Moc se nebavila. Ale pak najednou, na jednom narozeninovém mejdanu, ledy povolily a všechno se změnilo...
Ten večer jsme si spolu povídali na balkoně bytu ve třetím patře činžáku, kde se oslava odehrávala. Zevnitř na nás dopadala tlumená světla. Město kolem bylo klidné. A v tom najednou... Bára nerada vrazila loktem do odložené sklenice piva, která zmizela ve tmě noci pod námi.
Prásk! Ozvalo se zespoda. Sklo se tříštilo o dlažbu.
Bára mě popadla za rameno: "Sakra! Ježiši! Snad tam nikdo nešel! To jsem fakt nechtěla,” chytila se dlaní za pusu a já jí v očích viděl provinilý výraz.
"Nevykláněj se!” řekl jsem.
Sehnuli jsme se na balkoně těsně vedle sebe a jenom poslouchali, co bude následovat. Já mezerou mezi zábradlím pozoroval ulici, jestli rozbitou sklenici někdo začne řešit a nás nahoře prudit.
Nic... Žádná rozbitá hlava ani žádný majáky.
"To mohl bejt teda průser... Já pitomá,” zakroutila Bára hlavou a hluboce si oddychla.
Zůstalo to tehdy jen mezi námi. V tu noc jsme si připadali jako děcka, která něco provedla za zády rodičů.
Od té doby jsme se stali jakýmisi spiklenci a sblížili se.

Ale bohužel... Pořád jsem byl jen ve škatulce "kamarád”.
Bára totiž měla přítele. Už pět let. Což mě... Mno... Netěšilo. Navíc, když jsem se od ní později dozvěděl, co jsem se dozvěděl...
Dokázali jsme mezi sebou najít velkou důvěrnost. Nesoudit se a vzájemně se sobě otevřít natolik, jak jsem do té doby netušil, že lze. A tím myslím i v regulérním vztahu, kde prostě různá tabu někdy zůstanou tabu...
Za těch krátkých pár let jsme s Bárou rozesmátě prokecali i intimně prodebatovali hodiny a hodiny. Vytušil jsem, že by svého kluka nepodvedla a někdy mě dívat se na ní vysávalo, jako bych přecházel poušť bez vody.
Stačilo se podívat:
Padající ramínko...
Lehce průsvitné šaty🡕 a pod nimi holé tělo...
Úzké džíny výrazně zaříznuté do zadečku a žádný viditelný lem kalhotek...
Děsně mě vzrušovala!

Bára se mi dokázala svěřit s lecčím. Řekla mi, že když má proti sobě někoho, komu plně důvěřuje a je s ním jaksi myšlenkově propojená, umí se zcela odevzdat a nechat si líbit téměř všechno, řekla jednou trochu s ostychem, ale chtěla, abych to věděl. Chtěla to s někým sdílet. Chtěla, abych věděl, co pro ni znamená, mít možnost uspokojit sobě nejbližšího člověka vším, co mu na mysli vidí. Bára vyprávěla o své první trojce, když s přítelem procházeli velkou krizí a hledali, jak vztah obohatit.
Svěřovala se o tom, jak moc ráda má hračky🡕 a dlouhé předehry s nimi... Stereotyp byl něčím, čeho se tahle holka bála jako čert kříže.
Bára si kromě běžného sexu dokázala užít i hluboký orál s polykáním a pustila partnera i do svého zadečku - hlavně když věděla, jak moc to vzrušuje jeho naproti ní, jemuž tím dovolila otevřít poslední komnaty vzájemné důvěry. Dosažení takového momentu brala jako výjimečnou, extatickou záležitost.
A právě tohle mi žádná z mých bývalých partnerek nechtěla dovolit! Se vším jsem se Báře svěřil...

Vždy, když jsme se s Bárou o její intimitě bavili přiznám, že se mi točila hlava...
Při všech těch představách, co bych s ní mohl dělat... Jak by mě v sexu obohatila.
Jak zatraceně dobrá v posteli asi je a jak bych jí to já udělal. Myslím, že to ze mě všechno cítila... Nebo spíš, teď už to vím. Ale nepředbíhejme.

Jak to mezi námi bylo dál? Přišel covid-19, já přišel o práci a musel se odstěhovat zpět do rodného kraje. Konec vídání se s Bárou... Na nějakou dobu. Teď na Tenerife znovu otevírám oči a hledím na oblohu. Beru drink, usrknu. Už skoro zteplal. Ležím na velkém dřevěném dvojlehátku s pohodlnou poduškou, slunce griluje moje nahé tělo. Nikdo sem nevidí, protože jde o docela luxusní střešní apartmán s terasou. Vlevo je přes zíďku vidět hřbet zaobleného blyštícího se oceánu, napravo stoupá hřeben pohoří Anaga.

A vedle mě, na břiše, leží Bára. Taky nahá. Opálená kůže se jí jemně leskne, protože jsme se před ostrým sluncem vzájemně namazali kokosovým olejem. Opěradlo lehátka🡕 má položené do roviny, pod sebou bílou osušku, vedle sebe zavřenou knížku o architektuře. Relaxuje, oči má zavřené. Možná jí chvilkama přepadá i jemný spánek.

Co se to vlastně stalo, že jsme tady spolu? Asi před měsícem jsem Báře napsal na Instagram. Nikdy tam nebyla moc aktivní, ale zaujalo mě její nečekané stories, jak by konečně někam vypadla, když je všude kolem nás znovu svoboda, covid u konce a i ona sama se cítí po letech svobodná.

Svobodná?
Je sama? Konečně?
Myšlenky se mi tehdy honily hlavou...

Začali jsme si pravidelně psát. Ona, jak se mám, co se u mě změnilo, jestli už náhodou nejsem ženáč. A já že ani náhodou, že covid pro mě bylo dost samotářský období. A že bych taky někam vypadnul, když se svět znovu otevřel...
K oceánu...
Na Kanáry...
Za teplem...
A nastínil jsem, že to mám doopravdy v plánu. Brzy. U nás byl totiž teprve duben.
A Bára najednou na to: "Vezmi mě s sebou! Já u oceánu ještě nikdy nebyla. Mám našetřeno a taky bych vypadla!”
"Jako vážně?” naklepal jsem na klávesnici.
"Že jsem nebyla u oceánu nebo že mám cash?” odepsala.
"Jestli to mám brát vážně, že chceš letět taky? Protože mě tu nedrží nic...”
Domluvili jsme detaily a vyšlo to...

Naplánoval jsem týdenní trip po Tenerife, ostrově, který dobře znám. A teď jsme tady... Poslední den, poslední noc... Skvěle zrekonstruovaný apartmán na střeše starého stavení v zapomenutý vesničce, kde se zastavil čas. Tohle přístřeší na zbytek dovolené jsem zacvakal já, Bára platila auto z letištní půjčovny. Strávili jsme na ostrově nádherný dny. Musím říct, že když jsem Báru poprvé uviděl nahou, měl jsem co dělat, abych zakryl okamžitou erekci. Vypadala ještě lépe, než jsem si jí v duchu tolikrát představoval a svěřila se, že na sobě během koronaviru pracovala a začala pravidelně běhat a prak🡕 tikovat jógu.
Řekla mi, že když to jde, miluje se koupat i opalovat nahá, chodit nalehko, naostro a celkově si tak připadá prostě přirozeně, ničím nesvazována. Hlavně tady, kde ji nikdo nezná.
Vzpomněl jsem si, že jsme se o tom bavili už dřív...

"Před tebou se nemusím stydět, známe se dlouho,” řekla mi v druhý den dovolené. Svlékala si zrovna pruhované tílko a následně chtěla namazat záda. V ten moment jsem nevěděl, že si později rozváže i šňůrku u spodního dílu svých černých bikin a půjde do mírných vln nahá. Přišlo mi, že v její tváři vidím sice lehké rozpaky a prostě takový ten běžný lidský stud, ale zároveň i něco ve smyslu: "Vždyť my dva o sobě víme stejně všechno, tak co skrývat, na co si hrát, na co se poohlížet...”

Následující noc jsme se i poprvé milovali. Byla skvělá. A to i takhle napoprvé, kdy jsme ještě nebyli tolik sehraní. A teď, jak tady ležím na lehátku🡕 a pozoruju kapku potu, co Báře pomalu stéká údolím po páteři na bedra, kde se jí lesknou jemné světlé chloupky vím, že jí znovu chci. Že jí chci už zase šukat. Její odhalený tělo mě k tomu vybízí vlastně vždycky, když ho mám před očima. Očima přecházím níž, kde se lesknou uvolněné půlky jejího perfektního zadečku. Vidím třpytící se krůpěje potu mezi zadní dírkou a kundičkou. Představuju si, jak je celá moje...

Strašně jí chci! Takhle, jak tady vedle mě leží. Jak je uvolněná. Chci být na ní, chci aby ji vzrušovalo podrobení se mi.

Pomalu jsem jí jedním prstem přejel po zádech. Něžně, aby se nepolekala. Od šíje, přes páteř. Zakroužil jsem jemně na každé půlce jejího krásně opáleného zadečku a vrátil se prstem přes záda až na krk. Otevřela oči a usmála se. Lehce se protáhla.

"Nespíš?”
"Ne... Tak jsem jenom přemýšlela... Jak krásně nám to tady uteklo.”
"To teda... Někdy čas proletí... Ještě že my dva si umíme všechno tak dobře vychutnat,” dodal jsem a můj prst znovu putoval po Bářiných zádech.
Ucítil jsem vůni kokosového oleje. Prst klouzal sem a tam, jako bych maloval zmijí kresbu a nakonec jsem cestou po páteři dolů zabloudil až mezi nohy. Měla mezi nima malou mezeru - to u holek zbožňuju - mezírku a výraznější boky.

Zavřela oči a tiše zasténala. Cítil jsem, že to chce stejně jako já. Možná mi i četla v představách. Vzepřela se na lokty, aby se naše tváře setkaly. Zornice měla rozšířené, kousla se do rtu a pak se rychle přiblížila - dlouze mě políbila a setrvala tak. Mezitím jsem cítil, jak mi několika prsty klesá po těle dolů, stejně jako jsem to předtím dělal jí.

Když mi rukou pohladila ptáka, teprve v tu chvíli jsem si uvědomil, jak moc už mi stojí. Lehce se tváří odtáhla. Já uviděl její lišácký úsměv a výraz plný chtíče.
"Ale ale... Na co ty jsi tady nemyslel, mezitím co jsem tu pomalu usínala.”

Bez dalších slov se po našem rozměrném lehátku🡕 posunula níž. Ještě jednou na mě pohlédla. Pak mi penis pevně chytila do dlaně a stáhla předkožku, až se mi napumpovaný žalud zaleskl na slunci. Prohlédla si ho a jazykem po něm zakroužila. Nevěděl jsem, jestli pozorovat, jak mě Bára dráždí, nebo hledět na její krásný stočený tělo. A nebo prostě jen zavřít oči a poddávat se.

Utrousila krátkou slinu a dál si jazykem hrála s žaludem. Dvěma prsty mi přitom svírala ptáka u kořene. Žíly se pod kůží svíjely jako podráždění hadi. Takhle to dobu střídala s pomalým honěním. Péro mi v tomhle vedru snad exploduje, pomyslel jsem si! Pak si ho konečně vzala do pusy a začala kouřit, sát, rukou mě hladila na hladkých koulích i v nakrátko zastřižených chlupech na klíně. Bože... Je tak dobrá!

"Miluju se na tebe dívat... Chci abys to věděla,” řekl jsem mezi vzdychy.
"Voayere!” okřikla mě lišácky a začala mi ho líbat, aniž by mě spustila z očí.
Pak mi líbala i koule a opatrně, s uměním je nasávala a zase pouštěla. Cítil jsem, jak mi po nich stékají sliny mezi nohy. Nebo to byl možná pot? Nevím, ale oba jsme byli rozžhavení a vzájemné vzrušení plápolalo snad nad celým ostrovem.

"Pojď sem ke mě,” vyzval jsem.
"Co tam na mě čeká?”
"Šeptanda do ouška...” řekl jsem.
Bára dosud na boku stočená do klubíčka, hlavu těsně nad mým rozkrokem, opřela se mi o stehno a začala se sunout směrem vzhůru. Jednu nohu mi strčila mezi nohy a já cítil, jak se její hebký klín tře o moje stehno. Holila se zrovna dneska ráno, její kundička byla nádherně hladká, mazlivá. A já navíc cítil, jak moc už je mokrá.

"Tak co mi chceš pošeptat?” tiše se zeptala.
"To, že jsem si teď, jak tady ležíme nazí, představoval spoustu věcí.”
"Třeba?” usmála se.
"Třeba tebe v úžasnejch orgasmech, že o nich bude slyšet celá tahle zapadlá vesnice. A to ještě nevíš, jak moc ses mi v těch představách podvolila. Měl jsem tě celou... Každou část tvýho těla jen pro sebe... A ty jsi při tom neměla žádné zábrany... V ničem si mi nebránila... A já tě tak šukal, až si tekla dolů do oceánu.”
"Zvrhlíku!” zaslechl jsem a pak ucítil její jazyk ve své puse. Chvíli jsme se jen tak líbali, usmívali na sebe a já vnímal, jak se mi Bára tře rozkrokem jemně sem a tam po stehnu.

Sjela po mém těle zlehka dolů, níž, až jsem kromě vůně kokosového oleje ucítil vůni jejích vlasů. Moje ruce tančily po jejích zádech, z nichž jsem stíral všechny krůpěje potu. Dosáhl jsem nejdál na Báry zadek, pevně obě půlky chytil, sevřel je v prstech a na chvíli držel roztažené, konečky prstů zabořené, že po nich určitě zůstaly otisky. Cítil jsem, jak zadeček povoluje a následně zatíná, jako by se mi chtěla vysmeknout.

Jednou rukou jsem se zkusil natáhnout, ale na rozpálenou kundičku jsem tak tak dosáhl. Dvěma prsty jsem nahmatal úplně mokrý vchod, ale vrátil jsem se výš, na a pak začal kroužit kolem zadní dírky. Bára se trochu přitáhla, tiskla víc na moje tělo a zhluboka dýchala pod mé pravé ucho. Srdce v hrudníku jí bušilo a dávalo vědět, jak moc nadržená je, jak moc vnímá putování mých neposedných prstů.

A já si nemohl pomoct. Extrémně mě dráždilo, když už jsem kroužil kolem jejího análku, pomalu jí jeden prst dovnitř strčit. Prsty v Báry zadečku jsem měl už několikrát. Měla to při sexu ráda a navíc mě to extra vzrušovalo, když jsem věděl, že existují chvíle, kdy se odevzdá a nechá si do zadní dírky strčit nejen prsty.
Abych pravdu řekl, právě na tohle jsem zvrhle myslel, když jsem vedle sebe Báru předtím sledoval ležet. Jak jsem na ní a šukám jí do zadečku. Poprvé.

Bára potichu řekla: "Ty malej prevíte, tak sem byl chtěl...”
Uvolnila zadeček a já jí začal na dně toho jejího krásnýho údolí prstem masírovat a kroužit, přičemž jsem lehce tlačil dovnitř. Prst si našel cestu rychle. Strčil jsem ho tam a pak zase lehce vysunul.
"Ježiši... Jo! Normálně cítím, jak ti teču na stehno... Jsem úplně mokrá...”
"Dráždi mě tam ještě,” zaškemrala a lehce mě kousla do ucha.

Levou rukou jsem jí mačkal levou půlku prdelky a prostředníček opakovaně strkal dovnitř a ven, až jsem ho nakonec úplně vytáhl. Při tom nahlas zasyčela a já měl radost, jaké nepředvídatelné uspokojení jí dopřávám. Když u zadní dírky znovu ucítila mojí ruku, prsty byly dva.
"Uvolni se ještě víc...,” řekl jsem Báře jemně.
"To je asi tím, že jsme venku... Víš...”
"Sem přece nikdo nevidí... Jen ty a já... Spolu... Bez zábran...,” přesvědčoval jsem.

Usmála se, lehce se povytáhla po mém těle výš, abychom si viděli do očí. Přišlo mi, že doslova hoří, celá. Slunce dál pálilo jako plameny požáru. Volnou rukou jsem se natáhl na stolek vedle nás, vzal kokosovej olej a trochu ho Báře nalil na záda. Masíroval jsem jí od krku kolem páteře, prsty druhé ruky stále dráždil její prdelku, zasouval tam svoje dva prsty a pak, z ničeho nic mi Bára s mírným ostychem zašeptala do ucha: "Jestli chceš, můžeš mi to tam udělat...”
"Jakože... Jakože do zadečku?” zeptal jsem se skoro jako nejisté dítě. Nečekal jsem, že mám u Báry za těch pár dní tady až tolik důvěry.
Kývla trochu rozpačitě hlavou, sledovala mě a pak potichu, trochu nesvá ze situace a svého rozhodnutí řekla: "Myslíš si, že nepoznám, jak moc mi to tam chceš udělat?... Víš... A to mě hrozně vzrušuje... Že jsem k tomu svolila, že jsem se ti odevzdala.”

V ten moment jsem myslel, že se udělám hned, aniž bych ho měl uvnitř jakéhokoliv otvoru!
"A jsi připravená?” zeptal jsem se.
"Teď jsi mě připravil docela dobře, řekla bych. Pomalu, ale půjde to.”
Už se chtěla zvednout, možná se přesunout do apartmánu, ale chytil jsem jí.
"Já bych ti to chtěl udělat přesně tak, jak jsi tady ležela, když jsem se na tebe díval. Chci být na tobě. Tady, venku. Hrozně mě ta představa vzrušuje.”

Bára si nebyla jistá. Poprvé a hned v poloze, kdy má muž veškerou kontrolu.
Nahlas se nadechla. Zamyslela se a pak se převalila vedle mě, opřela se o lokty a čekala připravená s neskutečně sexy vyzývavým výrazem.
"Buď ale něžnej... Nepospíchej, ať si to užijeme, ať to nebolí,” dodala a já sledoval, jak si rukou sáhla mezi nohy a co se jí na prsty vešlo šťávy z kundičky si vetřela mezi půlky, které teď vypadaly jako lesknoucí se brána vedoucí k něčemu hodně speciálnímu.
"Jasně že budu hodnej,” dodal jsem důvěrně.

Vzal jsem do ruky svého dokonale pevného ptáka a chvíli jím třel mezi orosenýma půlkama Bářiny prdelky. Od kostrče až k místu mezi oběma dírkama. Občas se celá zachvěla nedočkavostí, kdy to přijde, kdy se rozhodnu vstoupit do zadečku, který jsem lehce svíral mezi svýma roztaženýma nohama. Záda se jí vzdouvala a klesala. Bára se blížila do extáze.
"Pomalu to zkus, jsem připravená. A už to nemůžu vydržet!” řekla a chytla mě rukou za stehno.
"Dobře.”

Zatlačil jsem a cítil, jak se mi pták tře o její půlky a někde tam o pár centimetrů níž pomalu začíná pronikat jejím těsným análkem, který se snažila povolit tak, až jsem věděl, že je žalud téměř uvnitř. Bylo to hodně těsné a já dolů ještě plivnul. Slina stékala po prdelce až tam, kde se naše těla spojovala. Zkusil jsem to znovu, lehce jsem přitlačil.
"Jo... Už si mě bereš,” řekl jsem a zase o něco víc přirazil.
Bára mi stále držela ruku na stehně, občas jí lehce zatlačila, abych nespěchal. Ale já ani spěchat nechtěl. To pevné obepnutí, spolehnutí se na kokosový olej, vlastní stékající pot a moje sliny nebylo nic, co by dovolilo přirážet zvířecím tempem. A navíc jsem cítil, že kdybych zrychlil, hodně brzo bych se udělal. Tak intenzivní to bylo. A přitom jsem byl uvnitř jen z části. Bára měla zavřené oči, jenom občas prudce, živelně vzdychla, když jsem zkusil proniknout dál.

"Nebolí tě to?” zeptal jsem se se zájmem.
"Jen pokračuj, jde nám to,” otočila na mě hlavu, zavrtěla se a dodala, "Normálně se možná udělám, jak mě to vzrušuje, že jsi na mě. A skoro ve mě! Zkus pomalu přirážet.”
Naklonil jsem se víc nad její záda, jednou rukou jí vklouznul na prso, druhou se pořádně zapřel a zkusil lehce přirážet. Péro mi klouzalo mezi Bářinýma půlkama a ona potlačovala hlasité steny.
Musel jsem brzo zvolnit. Napřímil jsem se, podíval se dolů, jak mi penis pomalu vykluzuje ven a když jsem uviděl ohyb žaludu, znovu jsem do Báry zajel, tentokrát už docela hluboko. Zůstal jsem v ní a cítil jsem, jak se sevření dál uvolňuje. Vypadala teď zcela odevzdaně, jako by snad meditovala. Už se neopírala o lokty, ale ležela celá na rozloženém lehátku🡕 s rukama do kříže.

"Tohle je boží, jak jsi teď zůstal hluboko ve mě,” řekla jen a zhluboka vydechla.
"Chci takhle chvíli zůstat, dívat se na tebe... A hladit tě,” rozhodl jsem a začal Báru masírovat, péro pěkně hluboko v její těsné prdelce. Přesto jsem věděl, že v téhle poloze nemůžu vstoupit úplně. A já chtěl, aby mě Bára cítila celého. Věděl jsem, že to ona sama chce. S očním kontaktem dohromady.

"Lehni si teď na záda...,” navrhnul jsem po chvíli mazlení a masírování. Odvrátil jsem tím zároveň svoje vyvrcholení a byl tak připraven ještě na pokračování našeho prvního análního sexu. Bára to uvítala. Viděl jsem, že jí to bude příjemnější. Otočila se, upravila pod sebou zcela propocené osušky a byla znovu připravená vzít si mě do svého již perfektně připraveného zadečku. Lehla si na svá naolejovaná záda a roztáhla proti mě pokrčené nohy, snad jak jen to šlo. Slunce zářilo na ní celou, jemně se leskla a já viděl, jak se blyští nektar vytékající z její kundičky přes zadní dírku až dolů, pod roztažené půlky někam na osušku. Byla připravená. S širokýma zornicema a přiotevřenou pusou k tomu vybízela. Já však nechtěl spěchat. Věděl jsem, že bych se brzo udělal. A tak jsem si klekl na zem před lehátko🡕 . Bára na mě zaujatě hleděla a kousala se do rtu. Čekala, co bude.

"Nějak jsme úplně zapomněli na tvojí kundičku, nemyslíš?”
Usmála se a vzrušením vzdychla: "To ty! Ty to jsi se mi vrhnul na zadeček.”
"Což jsi ale přiznala, že jsi v duchu chtěla abych udělal!” hráli jsme si spolu.

Lehce se zastyděla, přestala si jednou rukou držet stehno a chytila se za prso, aby si mezi prsty pomnula bradavku.
Sehnul jsem se a začal jí lízat broskvičku. Dva prsty jsem jí přitom pomalu strčil do zadečku, aby zůstala připravená a dráždil jí zevnitř jen kousek od výstupu z vrátek. Klepala se, vzdychala a já věděl, že to přichází. Nádherně se udělala! A tak přišel čas na mě...

Nechal jsem jí, aby si vychutnala doznívající orgasmus a pak jsem se nad ní s ptákem v ruce naklonil. Pomalu jsem znovu proniknul do její prdelky a zasouval dovnitř tak, dokud jsem svoje hladký koule neucítil třít se o Bářiny půlky. "Jsem v tobě teď úplně celej, cítíš to?” řekl jsem potichu a hleděl jí zhluboka do očí. Ve výrazu se jí mísilo vzrušení s mírnou bolestí. Lehce se třásla. Hladila mě po zádech. Zareagovala až po chvíli: "Joooo...cítím tě. A možná se znovu udělám. Zkus mě tam pomalu šukat.”

Začal jsem přirážet. Její nehty se zaryly do mých zad. Pořád to bylo těsné, jiné, extrémně stimulující. Vysunul jsem ho skoro po žalud a znovu přirazil až po koule. Cítil jsem, že obepnutí jejími zadními vrátky už brzy vyvolá erupci horkého semene. Pár dalších přírazů, kdy se naše klíny natvrdo setkaly a bylo to tady.

"Už budu!” řekl jsem a pohladil Báru. Měla zavřené oči, rukama mi přejela až na zadek, jako by mě do sebe chtěla ještě víc přitlačit. "Udělej se do mě! Chci cítit, jak se ve mě vystříkáš,” pověděla rozechvělým hlasem přímo do mého ucha a já naposledy přirazil a zůstal tak hluboko, jak jen to šlo. Při pulsování mého ptáka Bára hlasitě zasténala a já do ní se vší vervou vypustil všechno, co jsem si pro ní nechával. Zhluboka jsem vydechnul, prohnul se v zádech a zůstal uvnitř.

Bára mě políbila a zašeptala: "To bylo boží... Podle mě chybělo málo a udělala bych se i análně. Nebo nevím, možná se to stalo... Jsem ještě celá... Taková omámená,” řekla, zhluboka dýchala a dodala, "Jak se to líbilo tobě?”
"Moc se mi to líbilo,” usmál jsem se, vzepřel se a pomalu jí ho ze zadečku vysunul. Naše upocená těla se od sebe s mlasknutím oddělila. Převalil jsem se na bok tam, kde jsem se předtím opaloval. Hlava se mi ještě trochu točila. Hleděl jsem na svůj penis, který pomalu ochaboval a užíval si uvolnění. Až teď jsem si začínal uvědomovat okolní zvuky - cikády na stráni za domem, šum blízkého lesa a auto projíždějící krkolomnou uličkou zapadlé vesnice.

Bára měla nohy stále lehce roztažené, jednou rukou si pohrávala se svým prsem a druhou pomalu sjížděla po vzdouvajícím se břiše přes hladce vyholený klín až tam, kde se před časem protrhla hráz s její vlastní šťávou. Pak prsty sáhla ještě níž do místa, odkud začínalo pomalu vytékat moje semeno. Oddychovala, měla zavřené oči a lehce se pousmívala. Následně se z ničeho nic zvedla, otřela osuškou a nahá přede mnou přešla po terase k zídce, o kterou se bokem opřela. Rozhlížela se se zvláštním výrazem ve tváři dolů do údolí. Určitě přemýšlela nad tím, co to mezi námi vlastně proběhlo. Jak se to seběhlo... Jestli mi to všechno měla dovolit, nebo svůj chtíč potlačit...
Já znovu hleděl na siluetu jejího těla, stejně jako tenkrát, když jsem ji poprvé spatřil ve městě. To jsem ale ještě vůbec netušil, co spolu pár let nato prožijeme...

🕙 Přidáno 30.5.2023
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Párty

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře