Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dokonalý job erotické povídky

Dostal jsem nabídku práce v jedné perspektivní společnosti jako projekťák a obchodník. Vzhledem k tomu, že v současné práci jsem se necítil spokojeně a ani příliš nevycházel s kolegy, neváhal jsem a nabídku přijal. Brzy jsem se dostal k možnosti uskutečnit vcelku lukrativní kontrakt, ale protože podmínky nebyly pro naši společnost stan🡕 oveny zrovna ideálně, byl jsem vyslán na obchodní jednání přímo k potenciálnímu partnerovi, abych se dohodl na nějakém přijatelnějším řešení.

Byla to pro mě dobrá možnost, jak se ukázat. Pozvání na schůzku jsem dostal přímo do sídla majitele společnosti. Co vám budu povídat, očividně se špatně nemá, což se dalo poznat již z dálky při pohledu na luxusní vilu obehnanou krásnou zahradou. Zazvonil jsem tedy u brány, ohlásil se a ta se následně otevřela, tak jsem vstoupil do zahrady. Můj němý úžas při průchodu k místě setkání s majitelem před vilou byl záhy přerušen ještě krásnějším pohledem. U velkého bazénu se opalovalo několik nádherných mladých holek v plavkách. Prošel jsem okolo a málem zakopnul až o samotného obchodního partnera před vstupem do vily. "Dobrý den", vysoukal jsem ze sebe, snažil se přitom zachovat dekorum a nezakoktat se. Usmál se. "Rád vás poznávám, pane Novotný, prosím, udělejte si pohodlí, některá z mých asistentek vás uvede do jednací místnosti, než se připravím." z jedné strany se ke mě přivinula výstavní mladá brunetka v plavkách, laškovně se na mě usmála a kousla se do rtu. Ztuhl jsem. Z druhé strany se ke mě přitiskla jiná kráska, blondýnka. Něco tak nádherného jako tohle úžasné andělské stvoření jsem nikdy v životě neviděl. Dokonalá mladá postava, pevné kozičky i zadeček zakrývaly jen zlaté bikiny. V jejich vyzývavých modrých očích bych se mohl utopit. Polknul jsem a soustředil se na to, že jsem přece na obchodní schůzce a nerad bych, aby se hned stala fiaskem. "Promiňte", začal jsem nejistě na majitele, "ale myslím, že bych... " můj pohled sklouzl opět mezi nádherné pevné kopečky blondýnky, které byly napěchované v těch mini plavkách. "Raději bychom.. " nedořekl jsem to, protože v tu chvíli mi kráska vjela rukou do vlasů, ještě těsněji se ke mě přitiskla a začala mě zuřivě líbat. Nedalo se tomu odolat. Brzy naše jazyky spolu rejdily v prudkém francouzském polibku. Obtočila se kolem mě, jezdila mi rukou ve vlasech, druhou na zadku. Už jsem se vůbec nebránil, pevně ji stisknul a oplácel jí stejnou měrou. Nedopřát si tak krásnou chvíli, do smrti bych toho litoval. Čert vem obchodní schůzku... Přišlo mi to jako výlet do říše snů, po dlouhém líbání mě jemně kousla do krku a usmála se na mě. Teď už jsem byl ztuhlý úplně všude. "Inu", usmíval se majitel při pohledu na nás dva, "vidím, že s Nikolkou už jste se seznámil." Pokynul blondýnce - "Niki, postarej se prosím o pána, než se nachystám. Omluvte mě prosím". S úsměvem na mě mrknul a odešel kamsi do útrob vily s brunetkou. Zůstal jsem stát jak opařený. Náhle jsem ucítil, jak moji bouli v kalhotách🡕 stiskla něžná ruka té nebeské krásky. Snažil jsem se ještě posbírat poslední známky odporu. "Já se omlouvám slečno, ale tohle není dobrý náp... " umlčela mě prstem na mých rtech. Pak ho sundala a přejela mi přes rty jazykem. Pevněji mi stiskla můj penis v kalhotách🡕 , který se tam už tak cítil dost utlačeně. "Pojď se mnou", špitla. V tuhle chvíli už nešlo odolat, poslušně jsem šel.

Chytila mě za ruku a táhla kamsi za roh, do zahradního altánku. Tam se na mě vrhla a znovu mě začala zběsile líbat. Chytil jsem ji pevně za její dokonalý zadeček a byl v sedmém nebi. Ona mi začala rozepínat košili a pak pokračovala s líbáním na krku, hrudníku a břichu, až si nakonec klekla a olízla bouli na kalhotách🡕 s tak hladovým výrazem, že jsem měl chuť ji okamžitě znásilnit. Začala mi pomalu sundávat opasek🡕 a rozepínat poklopec. Celou dobu se mi dívala s chtíčem do očí. Moje slušné já mě ještě donutilo zavrtět hlavou na odpor, ale v duchu jsem si říkal - bože, ona mi ho snad bude kouřit! Škodolibě se usmála a zakývala přitom hlavou, jakoby znala odpověď na mou řečnickou otázku. Trhla s kalhoty🡕 směrem dolů a osvobodila můj krví napumpovaný penis, který vystřelil směrem k ní. Chvíli na něj jen užasle koukala, pak ho chytila, zvedla směrem nahoru a pomalu přejela jazykem po jeho spodní straně od koulí až ke špičce žaludu. Kroužila po něm jazykem a přejižděla jím opět po celé délce mojí napnuté klády. Hypnotizovala mě přitom takovým pohledem, jako by čekala na pokyn ke startu. Jen jsem odevzdaně pokýval hlavou, chytil ji za její krásnou blonďatou hřívu a hlesl "ano holčičko, prosím, kuř mi ho". Ani jsem to nestihl doříct, když už můj žalud obepínaly její rty a její jazýček ho olizoval zevnitř.

Chytla mi penis pevně do ruky a krouživými pohyby ho honila a současně stále intenzivněji a rychleji kouřila. Její pohled plný slasti, který mi věnovala, naznačoval, že si to opravdu užívá, a to mě dohánělo ještě k většímu šílenství. Držel jsem ji za vlasy a odtahoval její hlavu, aby ona zároveň protipohybem nechala zajíždět úd do její krásné pusinky. Myslel jsem, že už to déle nevydržím, a bylo to na mě vidět, proto stále stupňovala intenzitu a labužnicky sténala. Ale nechtěl jsem to ještě zkazit. Chtěl jsem vědět, jak daleko tohle může zajít . Zatáhl jsem ji za vlasy a vytrhl ji penis z pusy. Zasténala a naprázdno kmitla jazýčkem do vzduchu, jako zvíře, kterému jste právě sebrali potravu. Zvedl jsem ji za vlasy a dlouze a vášnivě líbal. Ona taky zabořila ruku do mých vlasů na zátylku a zašeptala mi do ucha - "víš, já vlastně nejsem žádná asistentka, jsem jen prachsprostá malá kurvička, která asi umře, pokud ji teď okamžitě nevymrdáš tou svou obrovskou kládou do její malé, úzké, nadržené kundy... ". Prosebně se na mě dívala. Zase jsem ji popadl za vlasy a tiše ji mluvil do toho jejího obličeje plného touhy - "Tak tohle chceš, abych ti ho tam vrazil a pořádně tě ošoustal? Tohle je to, co chceš? " rychlým pohybem za zády rozvázala horní díl plavek, který spadl na zem. Ztratil jsem řeč při pohledu na její nádherné, pevné, zakulacené pahorky. "Nikdy jsem si nic nepřála víc. Prosím", prohnula se v pase, aby na mě co nejvíce vystrčila kozičky. Já se do nich zabořil, a sál je a lízal, ona mě objala na prsou a pokračovala v žadonění - "Ano, ošoustej mě prosím. Hned a tady.

Vezmi si mě, jsem tvoje". V té chvíli mi to už stačilo. Přirazil jsem ji zády ke stěně altánku a pořád ji držel hlavu nahoře za vlasy, aby mi náhodou neutekla. Neměla to v plánu. Rozvázal jsem jí spodní díl bikinek, stála přede mnou nahá, vlhká a nadržená. Vtrhnul jsem do její komfortní zóny a roztáhl ji tím mírně nohy. Vzal jsem penis do ruky a projížděl jím okraj její úplně mokré skulinky. Začala zrychleně dýchat, dívala se mi při tom do očí, které dávaly najevo, jak moc zoufale ho chtěla mít uvnitř. Pak už to nevydržela, zhoupla se mírně v kolenech, aby do ní zajel aspoň trochu. Neprotestoval jsem a šel jí naproti přírazem. To ocenila slastným vzdechem. "ouu. Bože můj. Ty ho máš velkýho jak zvíře.. " objala mě rukou kolem krku. Přirazil jsem znovu a hlouběji, s ještě intenzivnější odezvou z její strany. Postupně jsem začal zrychlovat a nořit se hlouběji , s každým přírazem sténala jako nadržená čubička. "tak tohle jsi chtěla, ty malá kurvo?" zavrčel jsem. "ano moc. Potřebuji pořádně ošukat jako laciná děvka. Nic jiného si nezasloužím. Ach můj bože!" Nijak jsem se nerozpakoval a začal do ní tvrdě a rychle bušit, altánek se celý kymácel a vrzal, jak jsem do ní ve stoje přirážel v bestiální souloži. Skuhrala slastí. "ty mě úplně roztrháš. Prosím, vymrdej mě pořádně tvrdě.. To je ono.

Takhle se šoustají malé kurvičky.. Pěkně až do dna.. Ach bože můj! " Dlouze jsme se při té brutální šukačce políbili a já už myslel, že bouchnu. "Ty máš tak úzkou kundičku, Nikolko... " vzdychal jsem. "Já vím, miláčku, a je celá jen tvoje. Chtěl bys mi ji vystříkat? " viděla, že už jsem na pokraji výbuchu. "Já vím, že chtěl. Prosím, vystříkej mi moji kundičku. Tak pojď.. Prosím... prosím ", toužebně žadonila o můj výstřik. To už jsem nemohl vydržet, tvrdě jsem jí zarazil ptáka do její uzoučké pochvy až po kořen a začal do ní pumpovat obrovskou dávku semene. Hlasitě vzdechla, a užívala si, jak do ní sypu všechno, co jsem měl . "To je ono lásko, vystříkej mi ji až po okraj, bože to je nádhera... " Stáli jsme tam v sobě spojení, můj penis v ní stále ještě pulzoval a sperma z ní protékálo na podlahu altánku. Ještě jsme se chvíli líbali a nechávali doznít celé tohle obrovské vzrušení. Třásly se jí nohy, tak se pomalu sesunula na kolena, chytila můj penis do obou rukou. Krouživými pohyby ždímala mou kládu a ústy ji sála až do sucha, aby žádná kapka nepřišla na zmar. Až byla hotová, políbila mě na žalud, olízla si prst a s výrazem dobře odvedené práce se na mě usmála - "to bylo krásné milování, zlatíčko " "já jsem Martin " "Niki, moc ráda tě poznávám " dala mi ještě pusu na tvář. "potěšení je na mé straně "ujistil jsem ji s úsměvem."takhle uvádíte každé hosty? " "jen ty výjimečné " usmála se laškovně a začala si sbírat plavky z podlahy. Ještě naposled jsem si přitom vychutnával pohled na její božské tělíčko, než mě poslala do sprchy a vysvětlila, kde je jednací místnost.

Pak ladně odkráčela a nechala mě jen se svými myšlenkami na tohle nádherné setkání. Bylo mi jasné, že je to tah mého hostitele, jak mě přesvědčit o slevení nároků ze strany naší společnosti. Věděl jsem, že to bude těžké. V jednací místnosti jsme si popovídali a nakonec jsme se domluvili , že slevíme z některých požadavků, i když to budu na firmě složitě obhajovat. Přesvědčil mě i nabídkou vlastní kanceláře přímo v sídle společnosti, aby tak mohly být obě strany v těsnějším kontaktu. Můj zaměstnavatel si nakonec vše nechal vysvětlit a nabídku mé kanceláře u společníka uvítal a schválil. Byl jsem radostí bez sebe. Nejen z pracovního úspěchu, ale hlavně z toho, když jsem si představil, jak může vypadat práce v místě s takovou formou přivítání... Při dalším setkání s majitelem partnerské společnosti jsem byl celý jak na trní "první den bude seznamovací, ukážu vám kancelář, zabydlíte se... " "velice rád poznám, jak to u vás chodí " odvětil jsem Majitel se chápavě pousmál a zmáčknul tlačítko pro spojení na sekretariát. "pan Novotný se jde zabydlet, postaráš se o to prosím? " Za mnou se otevřely dveře, majitel pokynul příchozímu a já se otočil. Ve dveřích stála Niki, to andělské stvoření s duší ďábla, v košili a minisukni a radostně se na mě smála. Otočil jsem se na majitele a zpět na ni nechápavě s pusou dokořán. "Říkal jsem si že budete potřebovat asistentku, a s Niki se už znáte, tak by vám to mohlo fungovat " Vysoukal jsem ze sebe - "ale já jsem myslel.... " Niki mě přerušila - "lhala jsem ti, promiň, jsem skutečně asistentka. Ale všechno ostatní byla pravda. Chci ti poskytnout své služby, a když myslím služby, "vrhla na mě neuvěřitelně svůdný pohled " tak myslím - ÚPLNĚ - všechny... " No řekněte, namítali byste něco?

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře