Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Doma z čundru erotické povídky

Vracel jsem se zrovna domů z pětidenního čundru s kámošema. No co Vám budu vyprávět, úplně voňavej jsem rozhodně nebyl. Trochu jsem se obával, že nálada doma nebude dobrá, ale přišla mi SMSka od ženy, kterou jsem rozhodně nečekal: "Jsem vykoupaná a oholená všude, kde je potřeba!" Nebudeme si nic nalhávat, nebyl jsem od toho okamžiku schopnej myslet na nic jinýho, než na to její božský tělo. Jsme spolu od gymplu a zatímco ona je k sobě více než kritická, já ty její křivky prostě miluju. Když jsem dorazil vlakem až domů, byla půlnoc. Žena i děti spaly a tak jsem jen zaplul do sprchy. Nejdřív jsem ji chtěl jen tak odbít, ale pak jsem si říkal, že se tělu přeci jen pověnuju. Umyl jsem se a oholil více než pořádně. Když jsem vešel opatrně nahej do ložnice, lehce vrzly parkety a ženu to probudilo ze spánku. Stál jsem tam vedle ní umytej, voňavej a hlavně v pozoru. Vůbec jsem to nečekal, ale ona se jen tak posadila na postel a namísto pozdravu si mě navedla rovnou do pusinky. V pokoji byla skoro úplná tma a tak jsem jen hlesl: "nevadilo by Ti rozsvítit lampičku?" Asi jí to nevadilo, protože ji hned rožla a pak pokračovala v kouření. K mýmu velkýmu překvapení měla na sobě tu necudnou košilku, kterou moc často nenosí. Olizovala mi krásně žalud a pomalu vcucávala mýho ptáka do pusy. Bylo krásný se na ní přitom dívat a hladit ji po vlasech. Opatrně jsem ji ho z tý pusy vyndal a nastavil ji šourek. Miluju, když mě po něm hladí, stejně jako když si s ním hraje jazykem. Chvilku jsem si ho pomalu honil, zatímco měla moje koule tu a tam v puse. Jenomže u toho nezůstalo a za chvilku jsem cítil, jak její prstíky šmátrají pod šourkem na hrázi a ještě kousek níž. Miluju to a začal jsem dost vzdychat. Bylo jasný, že nějaký velký milování to nebude, však jsem byl pryč pět dní. Už jsem pomalu přemýšlel, jak to udělat, abych se jí nevystříkal do obličeje, když si mě přitáhla k sobě a položila vedle sebe na postel. Z pod polštáře vytáhla skleněný dildo, který poctivě namazala análním gelem. Bylo mi v tu chvíli jasný, co přijde, no byl jsem v sedmým nebi!

Roztáhl jsem nohy a nastavil se jí tak, aby mi to mohla začít dělat pomalu dildem, přičemž nepřestávala hladit a občas laskat můj šourek. Já si držel ptáka a lehce si ho honil co nejpomalejš to šlo, ale i tak jsem za chvilku stříkal jak vulkán na Islandu. Utřel jsem se a pak se k ní přitiskl zezadu na boku, máme to oba rádi. Hladil jsem ji po zádech, po bocích a po zadečku. Bylo cítit, že se jí to líbí. Pomalu jsem nahmatal postupně obě její prsa, bradavky stály v pozoru. Docela dlouho mi to po orgasmu trvá, než se k něčemu zmůžu, ale dneska jsem cítil, že je to ten den, kdy to za to stojí. Alespoň si jí můžu připravit! Ani nevím jak, ale za chvilku jsem už lízal její skutečně hladce vyholenou kundičku, líbilo se jí to. Abych byl přesnej nebyla vyholená úplně, nemá to ráda. Prý je to ošklivý a tak si nechává poslední roky proužek. Mě se líbí jakákoliv změna, ať už směrem k bobříkovi, anebo úplnýmu vyholení, který mě rajcuje neskutečně moc. Tekla jak vodopád a já sáhl do šuplete po robertkovi, kterým jsem ji okamžitě vrazil do svatyně za neustálého laskání poštěváčku. Skoro už byla, ale zastavila mě. Chtěla mě v sobě a já cítil, že to za chvilku už půjde. Hodně mi pomohla lampička a hlavně fakt, že si sundala košilku. Ten výhled na ty krásný prsa je perfektní. Pták mi ale ještě pořád úplně nestál a tak nasadila ten nejostřejší kalibr. Otočila se na záda a poprosila o namazání zad krémem. Je Vám asi jasný, že záda končí někde u kolen a tak jsem už za chvilku hnětl ten její nádhernej zadek oběma rukama. Trochu oleje jsem si nanesl na péro a taky mezi její půlky, mezi který jsem jí ho vrazil a kochal se tím pohledem. Stál mi za chvíli a ně už bylo jen se správně trefit, což nebylo těžký.

Po chvilce milování zezadu jsme se přesunuli do klasiky a já se toho nebál. Netrvalo dlouho a cítil jsem rytmický stahy jejího orgasmu, doprovázenýho krásným tichým sténáním. Stačilo už ho jen vyndat a vystříkat se na tu její krásnou broskvičku a na bříško. Až někdy v týhle fázi zazněl její pozdrav: "Tak ahoj doma!". Co Vám budu vyprávět, usnuli jsme v objetí a já se těšil na další den po jejím boku.

🕙 Přidáno 21.5.2024
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře