Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Domácí mazlíček erotické povídky

Probudila jsem se celá rozbolavělá. Ležela jsem na špinavé děravé dece🡕 , v prázdné místnosti bez oken. Chtěla jsem se zvednout, ale nešlo to. Ruce i nohy jsem měla svázané silným hrubým provazem. Rozrazili se dveře a vešel asi 30-ti letý muž jen v těžkých botech🡕 a ošoupaných džínách, okolo kterých měl masivní opasek🡕 se spoustou podivných nástrojů.

Rozsvítil a já jsem viděla svoje špinavé tělo jen v cárech oblečení plné šrámů a modřin. "Podívej se na mě ty svině!" Leknutím jsem nadskočila a opatrně jsem se mu podívala do očí. "Vypij to!" Podával mi lepkavou bílou tekutinu-jeho sperma. Zašklebila jsem se a z nakyslého pachu se mi udělalo zle. "Nelíbí? Jak chceš." , řekl tajemně a něco do kelímku přisypal.

Hrubě mi otevřel pusu a naplival mi do ní, potom mě donutil to sperma vypít a na závěr mi pomočil obličej. Do spermatu asi něco přidal, protože jsem se nemohla hýbat, viděla jsem rozmazaně a v uších mi hučelo. Zvedl mě a odnesl do rohu, kde mě celou oholil a umyl. Vlasy mi spletl do copu a navlékl na mě něco černého a těsného. Nakonec mi něco nacpal do zadku a do píči. Pak mě nechal spát. Ráno pro mě přišel, nasadil mi obojek a na vodítku mě odtáhl do prostorného pokoje. "Tady je tvůj koutek a já jsem tvůj páníček. Budeš dělat všechno, co ti řeknu, jinak tě zmlátím. Rozuměla?" Vyděšeně zírám a neodpovím mu. Vstane a nakopne mě a mě dochází, že mi nezbývá, než poslouchat. Sedne si na židli🡕 a nutí mě vykouřit mu tak 20-ti centimetrový klacek. Vystříká se do misky, pak tam nachčije, vysere se a všechno to zamíchá. "Jez!" Kleknu si a s odporem začínám nechutnou směs jíst. Vyrve mi ze zadku anální kolík a začne mě mrdat tak tvrdě, že mám obličej celý od "jídla". Celou mě tím pomaže a píchá mě do píči. Teče mi krev a bolí to, ale nesmím se bránit. Pak mě nechá. Mám dovoleno lézt jen po čtyřech a mňoukat. Pokaždé když nesplním jeho přání, mě nakope okovanou botou do kundičky. Na večeři příjde jeho matka. Vrásčitá zmalovaná ženská. Začne mě osahávat a svlékat se. Nutí mě lízat jí její vrásčitou mušli a prdel. Nakonec se k nám připojí i on..mě i matku opět vymrdá tak tvrdě, že nám teče krev..

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Extrémy, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře