Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dominantní přítelkyně a otrok erotické povídky

Moje přítelkyně je v práci a ja mám odpolední, tak dopoledne koukám na různé porno videa, hodně se mi líbí dominantní ženy. Poslední dobou myslím na to že bych chtěl být něčí otrok. tak mě napadne že bych mohl nechat miláčkovi zprávu v počitači. Napíšu jí co by se mi líbylo a přiložím k tomu nějaké to video. No za chvíli do práce. Blíží se desátá večer a já utahaný se těším do postele. Když přijdu domů z práce tak mě čeká překvapení které jsem vůbec nečekal.

Moje přítelkyně oblečená v erotickém prádle a v ruce bičík, trochu mě to zaskočilo tak jsem byl zvědavý co se bude dít. Hned mi přikázala abych se svléknul tak udělám co řekla, a hned dostanu ránu přes zadek. "Ty jeden chlipníku já ti ukážu kdo je tu paní domu" a dostanu další ránu. Sedne si na pohovku a dá nohu přes nohu. "Dneska budeš dělat co ti řeknu můj otroku, pojd ke mně a polib mi nohu a ted tu druhou". Udělám co řekne, "koukám jak tě to vzrušuje, no stoupni si a ukaž mi ten tvůj nadržený ocas" a začne mi přes něj přejiždět bičíkem. " Líbí se ti to, ale dneska budeš stříkat, až já budu chtit, je ti to jasné?!" a začne mě švihat po koulích, pár ran dostanu i přes penis a nakonec jednu pořádnou přes zadek. Přikáže mi abych si kleknul, roztáhne nohy a řekne" no lízej mi tu mou kundičku a pořádně". Udělám jak řekla a vylízávám její štávu z pořádně mokré kundy. " A co moje druhá dírka, tu mi taky pořádně vylížeš" a já s chutí olizuju její anální otvor a ona si při tom dráždí klitoris . "Tak a ted si klekni na všechny čtyři a čekej". Odejde do vedlejšího pokoje a já čekám co se bude dít. Po chvilce přijde a na sobě má připínací penis a neni zrovna malý "a ted mi budeš dělat holku. Vyzkoušíš si jaké je to kouřit ptáka ty moje kurvičko" Přijde ke mě a strčí mi ho do pusy , "no kuř, pořádně mi ho nasliň protože za chvíli ho budeš mít v zadku.

Po chvilce ke mě přijde zezadu "a ted ti pořádně projedu tu tvou prdel" , trochu mi nasliní můj otvor a hned citím špičku penisu jak proniká dovnitř, zatím jen zlehka a moc se mi to líbí ale jakmile neciti žádný odpor, tak mě začne tvrdě mrdat. Potom mi přikáže abych si lehnul na záda, roztáhne mi nohy a začne mě znovu mrdat a při tom mi začne honit můj ocas, já citím že už přijde výstřik a v tom ona přestane, " jěště ne, já řeknu kdy budeš stříkat" a začne mi mačkat koule a plácat mě přes ně až k mírné bolesti. Potom si sedne na můj obličej a nechá si lízat svou nadrženou kundičku, moc se jí to líbí a pořádně při tom zténá a v tom si nasedne na můj úd a začne se šukat, vrtět a pořádně křičet. Já už to ale nevydržím a začnu stříkat přímo do ní, to se jí ale nelíbí " říkala jsem že budeš stříkat až budu chtít". A v tom mi přiloží její naplněnou kundu k obličeji "a za to že neumíš poslouchat vyzkoušíš chut svojeho spermatu, tak pořádně lizej a všechno to zpolykáš". Nic jiného mi nezbývá než lízat a polykat a aby mi to nebylo málo tak dvěma prsty vytře zbytek sperma z její pochvy a nechá mi je pořádně olízat, no není mi to moc příjemné, ale musím poslouchat příkazy své paní. Tak moc se nám to zalíbilo že jí dělám otroka skoro pořád.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře