Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Drsná Marcela erotické povídky

Bylo to někdy minulý rok, když jsem byl zrovna na diskotéce. Byli jsme tam s partou a já si všiml, že po mně pokukuje jedna slečna. Měla dlouhé černé vlasy, oči také černé a celá byla oblečena jak jinak než v černém, koženém kostýmku, který naprosto dokonale kopíroval všechny její křivky. Kozy měla tak čtyrky, ústa plná a smyslná a celkově budila dojem, že chce jít rovnou na věc. Proto jsem neváhal, zvedl se a zamířil rovnou k ní.

Nechceš si kotě trsnout?” zeptal jsem se sebejistě. Jasně že chci”, odpověděla mi a už jsem spolu stáli na tanečním parketu. Ihned se na mně přisála a začala mi vyrábět cucfleka. Po skončení písně jsme šli k baru dát si něco k pití. Ona martini, já whisky. Chvíli jsme takto seděli a kecali, ale rozhovor se neustále ubíral jedním směrem, až mě najednou slovy - Nechceš se se mnou vyspat? Mám vedle v hotelu pokoj. ” pozvala k sobě. Samozřejmě, že jsem nabídku přijal a šel. U ní v pokoji jsme se po sobě vrhli, ona však najednou strnula a řekla - No víš, já ti něco musím říct. Možná ti to bude připadat blbý, ale já abych se vzrušila, potřebuji toho druhýho bít a on se mě musí zmocnit. ” V tom nevidím žádnej problém, ” řek jsem s naprostým klidem. A přirazil ji tvrdě na zeď, kde jsem z ní začal strhávat oblečení. V tom jsem ucítil ránu pěstí přímo do břicha. Trochu mne to odradilo, sehnul jsem se a už jsem cítil, jak mne kopla do hlavy. To ne, ty Kurvo! pomyslel jsem si a vrhl se na ni. Ona nápor mé váhy neudržela a svalila se na zem. Zde jsem ji zalehl, strhl z ní podprsenku a hrubě se přisál k její bradavce. Utržil jsem však od ní další úder, tentokrát loktem do zátylku. To mne na chvíli vyřadilo, ona se hned vyprostila, postavila a kopla mne opět do břicha. To mne dostalo do varu. Sebral jsem všechny své síly, zatnul zuby, vyskočil, přirazil ji čelem ke stěně, strhl z ní kožené kalhoty🡕 i s kalhotkami, vytasil svýho čuráka a vrazil jí ho přitom do prdele tak prudce až mne to zabolelo a ona vydala téměř nelidský výkřik. Přitiskl jsem ji ještě drsněji na stěnu a nabodával tu její prdel, jak hluboko to jen šlo. Mé koule jí pleskaly o zadek a ona u toho vrčela jak vlčice a neustále se vzpírala. Já jsem ji však držel pevně a nehodlal ji pustit. Viděl jsem jak se svými nehty zabodává do zdi a drásá omítku. Cítil jsem pořádnej tlak, jak se blížil můj výstřik, celou silou vůle jsem se ho snažil oddálit, potil jsem se, cítil, jako by mi měla hlava každou chvíli puknout a pak, jak jsem to do ní naládoval plnou silou, tlak naráz povolil a já se cítil tak uvolněný. Ihned mne zaplavil nový pocit síly a já se zní vyškubl. Obrátil ji, povalil na postel, skočil na ni, zavedl čuráka do její lasturky pokryté slabou čárkou jako uhel černých chloupků a začal na ni doléhat celou svou vahou. Prudce jsem se potom na rukou zvedl jako při kliku, abych na ni zase nechal celý svý tělo spadnout volným pádem.

Jí se to asi líbilo, protože v jejích očích se objevil výraz posedlosti a začala se smát na celé kolo. Pořád se ale vzpírala. Asi potřebovala cítit, že není úniku. A že ji držím celou svou mužskou silou. Souložili jsme takto spolu pořádně dlouho, až to na mě opět přišlo a já její lasturku naplnil svým horkým spermatem. Ona však stále nebyla! Proto jsem ji pustil, sklonil se k její píči a začal ji sát. Občas jsem ji trochu projel i svými zuby, aby věděla, že se ve mně budí zvířecí instinkty. Netrvalo to moc dlouho a já si již mohl vychutnat proud jejích šťáv. Po tomto jsme se svalili vedle sebe, začali se líbat a kousat se přitom do rtu a do tváří. Oba jsme cítili, že jsme nalezli někoho, kdo to má rád stejně jako ten druhý. Bohužel jsme byli také oba lovci a tak nám tento vztah postavený na sexu vydržel asi týden. Pak jsme se rozešli a každý si našel svou další oběť. Občas se nám ale oběma zachce opět prožít něco nej a pak se vždy vyhledáme a jdeme rovnou na to.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře