Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Důvěrné seznámení se s šéfem erotické povídky

Už od doby, kdy jsem nastoupila do své první práce a poznala svého šéfa, jsem měla představu o něm a o mě. Na tom by jistě nebylo nic špatného. Myslím, že to tak má většina z nás, když se objeví někdo pohledný. Žádné myšlenky na reálný erotický kontakt s ním jsem ale neměla.

Ten daný čas slavil šéf kulaté narozeniny. Já se rozhodla mu upéct dort, né ledajaký, ale dámský výstřih. Už asi tehdy jsem podvědomě dávala něco najevo, i když to sama ještě ani netušila. Šéf odjel ještě s kolegy na chatu, že tam budou pár dní pracovat a oslavovat. Hned první večer jsem tam jela s upečeným dortem. Dort měl úspěch, dostala jsem dokonce od oslavence za něho pusu navíc, z čehož jsem byla mile překvapená a užívala si to. Zbytek večera jsme jedli, povídali, hráli karty a já jela brzo domů, musela jsem za přítelem, který se vracel z odpolední směny. Pak jsem se na chatě zastavovala ještě ve středu. Přijela jsem před tím, než se šli chlapi mýt a nastala tam náhražka, jestli jim nechci vydrbat záda. Já sice suverénně řekla, že ano, ale jsem srab a tak samozřejmě nešla. . Ten večer se přihnala pěkná bouřka, které já v oblibě moc nemám, ale šla jsem taky se podívat na blesky ven. Pak se pěkně rozpršelo to jsem zrovna se vracela do chaty a šéf mě ve dveřích otočil, že mě vystrčí na déšť. Zapírala jsem se ve vchodě a on byl přitisknutý zezadu na mém těle a tlačil mě ven. Trvalo to jen pár sekund než mě pustil ale bylo to příjemné, vzrušující. Myslím, že pro nás oba. Jednu chvíli jsem měla dokonce chuť ho chytnout za jeho nádobíčko, ale ovládala jsem se, hlavně proto, že tam byli okolo ještě spolupracovníci. Ten den jsem odjela domů celkem nažhavená a další den mu napsala zprávu, jestli nepotřebuje umýt záda.

A to byla poslední noc co byl na chatě a sám bez kolegů. Zrovna jsem jela ufuněná z práce domů na kole, v pěkném teple a přišla zpráva s odpovědí, že by záda potřebovaly umýt. Rozzářily se mi oči, zatemnil mozek, protože na jednu stranu jsem byla ráda a na druhou si říkala, že nemůžu, byla jsem vždycky proti nevěře, když se mi podařilo párkrát uklouznout ale to byly jen líbačky a tak. Ale samozřejmě jsem odpověděla, že přijedu. Strašně mě to nakoplo a doma jsem byla coby dup. Dala jsem sprchu, prohodila pár slov se ségrou, snažila se nacpat něco do žaludku, ale ten byl stáhnutý nervozitou a jela jsem za ním. Docela jsem se třásla, ještě jsem v autě zastavovala a nadávala si, co to dělám. . Dojela jsem na místo. Snažila jsem se se svým šéfem bavit jako normálně, ale šlo to těžko, myslím, že to bylo cítit. . on na tom byl o něco lépe, měl za sebou za ten den pár pivek. Nabídl mi pivo a po dvou locích už se ptal, jestli jdeme na to mytí. Moc to neprodlužoval, což bylo nakonec i dobře, protože nervozita z toho, co bude, sílila. .

Šli jsme do koupelny a on se začal pomalu svlékávat. Já se dívala někam do kouta a v hlavě mi akorát běhalo pomyšlení, že se asi fakt svlékne a já mu ty záda budu muset umýt a uvidím ho nahého. Což se také stalo. Než vysvlékl trenky, tak jsem se na něj podíval a bylo vidět, že je taky trochu nesvůj. Poté zalezl do sprchy a pustil na sebe proud vody. Když se namočil, tak vykoukl. Já stála na druhé straně koupelny a koukala do zrcadla a byla v šoku sama ze sebe. Řekl, že je připraven, tak jsem se přiblížila ke sprše, kde stál on s nastavenými zády. Začala jsem je mydlit, ještě pořád v šoku, s myšlenkou, že to vážně dělám JÁ. Když bylo namydleno, tak se mě zeptal, jestli se přidám. Musela jsem tušit, že to nastane, ale šíleně mě to překvapilo a akorát jsem vymňoukla ze sebe něco jako fakt? a on že jo. Začala jsem se svlékat. Ani nevím, jestli vůbec nebo jak se na mě díval. . Když jsem si sundávala spodní prádlo tak moje myšlenky jen pořád dokola říkaly, že budu ve sprše s šéfem, a ještě úplně nahá a začala jsem mít spíš strach, než abych si užila to, na co už dlouhou dobu myslím, co si představuji. . Vstoupila jsem do sprchy a nechala na sebe pustit proud teplé vody a pak začala mydlit jeho příjemně vypracovanou hruď a paže. Myslím, že jsme prohodili nějaké slovo, ale mojí jedinou další myšlenkou bylo, že mu budu muset opravdu šáhnout do rozkroku. Neměla jsem ani sílu se tam podívat, ale ten čas se blížil. . Když byla hruď domydlena, zeptala jsem se ho, jestli mám vzít i to nejdůležitější. Přikývl. Dala jsem si do dlaně sprchový gel a oběma rukama uchopila jeho úd. Začala jsem ho jemně mydlit, i sám majitel si pochvaloval, jak jemně to dělám. Přiklonil se ke mně a začal mě líbat a hladit na prsou. Já jemně hladila jeho zlehka se zpevňující úd. Mé napřímené bradavky jsem tiskla na jeho hruď a jemně po ní jezdila. Byl řádně namydlen a tak jsem tu příjemně vonící pěnu z jeho těla smyla a tím i pozastavila další várku smyslnosti. Utřela jsem ze sebe vodní kapky, které byly vzrušené jako mé tělo a přesunula se do obývací části ke svému pivu a hasila jsem předchozí zážitek.

Zanedlouho dorazil šéf, říkala jsem si, že si tam nejspíš pomáhal sám dosáhnout vyvrcholení, když já jsem celkem rychle zmizela, ale jestli je to fakt, netuším. A kdyby jo, tak je to vzrušující ještě víc. . Chvíli jsme dělali jako by nic a pak co podnikneme, protože času než jsem měla odjet bylo ještě dost, tak že zahrajeme prší o oblečení. Nejdříve se dařilo mě, takže šéfík byl už jen v trenýrkách a i další hru prohrál, ale byla už celkem zima a tak mě ho bylo líto, tak jsem ho nenechala se úplně vysvléct. . I kdybych ho nechala, tak by to stejně neskončilo tak, že bych já to prolomila a šla na druhou stranu stolu k němu a něco zkoušela, to by musel zase on vyzvat mě. A pak při pokračování se mu začalo dařit, takže se začal oblékat a já naopak svlékat. Styděla jsem se. Když jsem sundávala podprsenku, tak jsem něco namítala proti, ale udělala to, byla to hra a já prohrála. Šéf se podíval a já červenala. Ale nedíval se s vykulenýma upřenýma očima, jen tak zlehka, občas mrknul okem, jinak se mi díval do očí, tak mě to maličko uklidňovalo a byla jsem za to ráda. Asi bych se za svoje tělo nemusela zas tak stydět, ale prostě to tak je, málokdo je se svým tělem spokojený. Když jsem sundávala kalhotky, tak už byl i stud celkem pryč. Nebylo žádné teplo, tak jsem měla dovolenou deku, kterou jsem si kolem sebe omotala jako ručník.

V tu dobu jsem seděla na pohovce, která vlastně byla asi právě začarovaná, protože ten z nás, kdo na ní seděl prohrával a sundával oblečení. Šéf, celý oblečený si ke mně přisedl. Přibližoval se ke mně, k mému tělu, obličeji a začali jsme se líbat. Nevím už pořádně jak, ale skončila jsem obkročmo na jeho klíně, s dekou jen okolo pasu. Líbal mě na krku, na hrudi, mačkal moje prsa, která měl akorát do dlaně a vzrušivě nahlas u toho dýchal. Pak mi řekl, že on je pořád nějak moc oblečený a já když si představila kam to vlastně spěje, tak jsem se nějak zarazila a zeptala se, proč to vlastně děláme. On má manželku, já přítele. Ani nevím proč, když už je člověk takhle daleko si vzpomene, protože stejně už je teoreticky pozdě, něco už s tou danou osobou máš, ať je to sex nebo ne. Skončilo to tak, že jsem se oblékla, ale celý večer rozhodně neskončil. Dlouho jsme si povídali, seděl na pohovce, já hlavou v jeho podpaží, nožkama přes jeho a bylo mi fakt nádherně. Říkala jsem si, že kdybych nemusela pryč, tak bych si tu s ním povídala až do rána. Přesunuli jsme se k počítači a když nastala chvilka ticha, začala jsem ho hladit. Po hrudi, bříšku a sklouzla jsem až k rozkroku, kde jsem něžně hladila jeho penis až po kulky. To bylo vlastně první moje odvážení za celý večer, kdy jsem já dala podnět. On si to užíval, řekl, že se mu to líbí a zeptal se, jestli se dívám na porno, tak jsem řekla že ano a tak jsme si ho pustili. Pamatuji si začátek, nějaké vinice, to jsem hladila úd přes kraťasy🡕 , ale nebylo to ono, tak musel ven i s kulkama. Začal se pěkně napřimovat a já cítila, jak se šéf dobývá do mých gaťat na zadeček. Líbali jsme se a hladili, úplně jsem zapomněla, že vlastně koukáme na péčko, tak jsem se po delším čase podívala a zrovna tam byla moje oblíbená scéna - žena, co vystrkuje zadeček a v její anální dírce se rochní úd muže - což mě pekelně vzrušilo a tak jsem sehnula hlavu k jeho klínu a byla nažhavena ho ochutnat. Jemně jsem mu olíznula žalud ze všech stran a pomalu ho zasunula do pusinky. Chutnal skvěle, pěkně jsem si s ním pohrála. A já sama cítila, jak se skrz kalhoty🡕 a kalhotky dostal přes zadeček k mé štěrbince, kam velmi zlehka zasouval prstík a cítil, jak vlhnu. Šéfovi se mé kouření líbilo, až začal říkat, abych trochu zbrzdila. Nechala jsem si úd v rukách a chvíli si užila jen jeho jemné prstění. Pak už bylo cítit, že pokud nedám pauzu, tak bude brzy hotový. A já pokračovala. . Dráždila jsem penis rukou a pusou mu líbala, lízala a sála krk až dosáhl vyvrcholení. Krásně mu to stříkalo. Byl z toho sice chvíli špatný, že to bylo moc rychlý, ale já byla ráda a nadšená.

Měla jsem sice ještě chuť pokračovat, byla jsem dost nažhavená, ale už jsme se k tomu nedostali a blížil se čas mého odjezdu. Než jsem odjela, tak jsem dostala spoustu polibků a taky jsme dali slib, že o tom nikomu neřekneme a že to zůstane na chatě. A já teď obojí slib porušuji. Píšu to do světaJ Není vůbec sranda to držet v tajnosti a nebavit se s ním o tom. A nejhorší na tom je, že na to vzpomínám ráda, s vzrušením, místo toho abych toho litovala jako nevěru!

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Nevěra

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře