Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dvě mrchy erotické povídky

Dvě mrchyMně je blbě. Sakra. Moc jsem toho vypil, moc jsem toho vyhulil. Už abych byl doma. A jede mi to až za 20 minut. Musím si sednout. Je to blbý, ale musím. .. Tak si tak v hrozným stavu, v teplý noci, sedím na zastávce, na zemi. Lidi kolem mě chodí, ale mě to nevadí. Zavřu oči. Najednou cítím vedle sebe pohyb. Lekl jsem se. Je to nějaká holka. Sedla si vedle mě. Docela pěkná. Nebo se mi to zdá? Nevím, mám fakt dost. Ale hřeje mě krásný pocit u srdce. Taková pěkná holka. Podívala se na mě a usmála se. Sáhla mi na stehno. Co to dělá?

Pomalu mi zajela rukou k poklopci a bezzvučně ho rozepla. Strčila tam ruka. Nahmatala slipy a strčila ruku pod slipy. Ten nepostavíš, pomyslel jsem si, ale nakonec se jí to povedlo. Když vzala zvadlý péro do ruku a shrnula předkožku, chvilku do mačkala, šimrala, tak se postavil. Začala ho honit. Pevný stisk a rychlá ruka. To se mi líbí. Lidi na nás divně koukaly, ale nevadilo mi to. Krásně honila, když mi přijel autobus. Poslední autobus. Chtěl jsem se zvednout, ale ona dotyčná mě chytla za koule a zmáčkla je. Vyjekl jsem bolestí a sedl si zpět. Krásný honění, ale je mi fakt blbě, chci být doma a nestojí mi za to jít pěšky. Chtěl jsem jí vytrhnout ruku, ale čím víc jsem se snažil jí ruku vyndat, tím víc mě tahala za koule a ještě přidávala na stisku. Pusť mě! okřikl jsem jí. Ona mi strčila jazyk do pusy a začala zase honit. Snažil jsem se ucuknout, ale strašně mě to vzrušovalo. Všechno co dělala do týhle doby. Autobus ujel a já se nechal dál honit. Za chvíli jsem se udělal a vystříkal si kalhoty🡕 . Udělalo se mi trochu líp a rozhodl jsem se jít teda domů pěšky. Když jsem šel podchodem, asi v půlce cesty, uvědomil jsem si, že jsem byl vlastně znásilněn. Když jsem pomyslel na to, co se tam stalo, hned se mi postavil. Už jsem byl celkem střízlivej. Zastavil jsem v podchodu a sáhl si na bouli na kalhotách🡕 . Začal jsem si ho honit přes kalhoty🡕 . Pak jsem uslyšel zvuky na konci podchodu a rychle jsem přestal. Jakmile jsem uviděl, kdo se objevil na konci podchodu, nevěřil jsem svým očím. Byla to ta holka, která mě honila na zastávce. Otočila se a udělala pár kroků zpět. Měla fakt krásnej zadek, hned bych jí ho tam strčil. Rozešel jsem se za ní. Musím jí přece oplatit znásilnění. Dělej, pojď, to je on, řekla někam do tmy. Zastavil jsem se a znejistěl. Ale uklidnilo mě, když zpoza rohu vylezla další, celkem pěkná holka. To je ten, kterého jsem vyhonila na zastávce, řekla tý druhý. Ta ke mně přešla a chytla mě kolem krku. Tak si ses nechal honit tady od mojí kamarádky jo? Tak za to mě pěkně vyprcáš, řekla a bouchla mě do koulí druhou rukou. Nadskočil jsem bolestí, ale vystrčil jsem péro z kalhot. Proč ne, řekl jsem. Ona mě chytla za péro a druhou rukou si rozepínala kalhoty🡕 . Stáhla si je i s kalhotkama nebo spíš tangama, nevím, bylo to nějaký malý. Otočila se ke mně zády a sklonila se. Vyšpulila na mě zadek a druhou rukou si strčila moje péro do kundičky. Přirazila. A znova. Začala přirážet. Rychlejš a rychlejš.

Tamta nás pozorovala. Strčila si ruku do kalhot a začala si jí hladit. V tom jsem začal stříkat. Vystříkal jsem jí kundu a když se odtáhla, začalo to kapat na zem. Ale já ještě nejsem! vykřikla a dala mi facku. Chytla mě za koule a začala je tahat dolů. Strašná, ale vzrušující bolest. Dotáhla mě až tak nízko, že jsem si musel kleknout. Napřímila se a chytla mě za hlavu. Přimáčkla mi jí ke kundě. Nosem jsem se zabořil. Chtěl jsem se odtáhnout, ale nešlo to. Držela mě pevně. Nakonec jsem si vybojoval, abych měl nos venku. Začal jsem jí lízat kundu. I se svým spermatem. Pořádně mi tam strč jazyk, řekla. Tak jsem jí ho tam celej strčil. Vzdychla. Za chvíli se v křečích udělala. Natáhla si kalhoty🡕 , dala mi pusu na čelo a řekla ať si lehnu. Tak jsem tak udělal. Řekla ať roztáhnu nohy. Roztáhl jsem. Čekal jsem co se bude dít. Najednou strašná rána. Ta mrcha mě kopla do koulí. Pichlavá bolest až v břiše. Pak jsem akorát slyšel, jak utíkají pryč. Ležel jsem snad pět minut, než jsem se zvedl a odešel domů. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře