Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Erotické mládí erotické povídky

Když mi bylo sedm let, nepřežila matka dopravní nehodu, a tak jsme zůstali s otcem sami. Otec byl vysoký bankovní úředník a nevedlo se nám špatně, ale bylo vidět, že nám chybí ženská ruka. Začal jsem chodit do školy a doma nám pomáhala starší paní s úklidem a vařením. Když mi bylo dvanáct, tak mi jednoho dne otec oznámil, že má delší dobu přítelkyni, která je moc milá, má dceru o rok mladší a rád by nás seznámil. Domluvili jsme se na termínu a připravili doma malou oslavu. Protože bylo krásné a teplé počasí, tak jsme vše připravili u bazénu. Bylo to velice intimní místo, kam nebylo odnikud vidět.

Ve dvě odpoledne zahoukalo u vrat auto a po otevření vjelo dovnitř. Vystoupila krásná, mladá žena, asi 35 let a s ní její dvojče v mladším vydání. Otec nás představil, matka se jmenovala Karin a dcera Safina. Za několik minut jsme si se Safinou dobře rozuměli a šli jsme si na vedle na kurt zahrát tenis. Když jsme se asi po hodině vrátili, našli jsme oba rodiče v bazénu a nahé. Podíval jsem se na Safinu, ale ona se nad tím nepozastavila a řekla - To je přece normální, s tátou jsme se také chodily vždy takto koupat a na nuda pláže. Ty se stydíš? Řekl jsem jí, že jsem se ještě nahý s nikým v bazénu nekoupal, ale že to mohu zkusit. Safina zavolala na matku, jestli můžeme také do bazénu, a když se jí dostalo kladné odpovědi, začala to málo, co na sobě měla svlékat. Já jsem ji následoval, a za chvíli jsme už vesele plavali. Vůbec mi to nepřišlo, že jsme všichni nazí a všichni jsme se velice dobře ve vodě bavili. Když jsme vylezli, tak jsme se natáhli na lehátka🡕 a odpočívali. Karin požádala otce, jestli by ji nenamazal krémem na opalování, a o to samé mě za chvíli požádala i Safina. Lehla si na břicho a já ji začal roztírat krém po celém těle. Když jsem skončil u kotníků, tak se otočila, a řekla mi, abych pokračoval ze předu. To jsem si ji teprve pořádně prohlédl a zjistil, jak je velmi vyvinutá. Její prsa se již pěkně vyjímala a v rozkroku ji už rašily chloupky. Když jsem ji roztíral krém na prsou, tak začala tiše vzdychat, dala si ruce za hlavu a mírně roztáhla nohy. Pokračoval jsem na břicho a dolů na stehna. Najednou mi chytla ruku a položila mi ji na pahorek a řekla, že tam jsem zapomněl. Trochu jsem zčervenal, ale pokračoval. Safina pomalu roztahovala svoje nožky, abych se dostal až na slabiny a na její broskvičku. Jak jsem přes ní přejel, jen vzdychla a šeptla - Dělej, ještě a hezky, a tak jsem ji chvíli jezdil po broskvičce a ona si to vychutnávala. Rodiče si nás nevšímali, ti byli zabráni sami sebou. Po chvilce hlazení si chytla moji ruku, a ukazováčkem si začala přejíždět přes chlopničky. To se mi už ale také začal stavět můj pinďour, na můj věk již pěkně velký. Safina si toho všimla a tiše se zasmála. Když mi vždy ukazovákem zajela na kraj pochvy, tak to v mém pinďouru trochu cuklo a o kousek se zvětšil a zvednul. To jí bylo velice k smíchu. Když už mi pořádně stál, tak jsem něvěděl, co mám dělat, kde si ho mám vyhonit, aby mě neviděli. Nemohu tady přeci chodit se stojícím pinďourem, který už vypadal na dospělého. Safina si toho všimla a šeptla mi - Lehni si na bok, já Ti s tím pomohu. Jak jsem si lehnul, tak mi ho vzala do ruky a docela mistrně mi ho začala honit. Po několika tazích jsem začal stříkat. Vše schytala do dlaně a pomalu to slízala. To jsem ještě nikdy neviděl, jen na pornu. Napětí povolilo a bylo mi trochu lépe. Lehl jsem si na břicho a začali si povídat.

Safina se mi začala vyptávat, od kdy si honím pinďoura, jestli jsem už měl něco s nějakou holkou, jestli mi ho už nějaká kouřila a jestli jsem už lízal kundičku. Když jsem jí řekl, že ne, tak mi řekla, že mě do toho všeho zasvětí. Odpoledne uteklo jako voda a byl tady večer. Po večeři jsme sedli všichni v hale na pohovky a koukali na televizi. Asi v deset Safina řekla, že se jde osprchovat a půjde spát, jestli bych jí přišel umýt záda. Kývnul jsem, že ano. Po chvíli, co odešla jsem za ní zašel do koupelny, že ji umyji záda. Když se postavila a já ji opět viděl nahou velmi zblízka, tak se mi zase začal můj pinďour stavět. Když jsem jí umyl záda a ona viděla, jak mi parádně stojí, tak si mě za něho přitáhla k sobě a vzala si ho do pusy s tím, že mi ho vykouří, abych viděl, jaké to je. Dlouho jí to však netrvalo, protože jsem zase začal stříkat. Všechno semeno tentokráte spolykala a řekla, že ho mám velice chutné. Potom mi ho omyla a řekla, abych přišel za ní taky už spát. Spali jsme totiž v jednom pokoji spolu. Rodiče zřejmě nenapadlo, že bychom se v našem věku mohli už věnovat sexu. Rozloučili jsme se s nimi a šli do pokoje. Safina shodila župánek a nahá si lehla do postele. Natáhla ke mně ruku, abych šel k ní. Sundal jsem si pyžamo a také nahý jsem si k ní lehnul. Přimáčkli jsme se na sebe a leželi chvíli bez hnutí, když jsem začal cítit nějakou změnu v rozkroku. To už ale poznala i Safina a jednou rukou mi tam zašmátrala a pevně mi ho chytla. Chvíli jsme tak leželi a povídali si. Řekla mi, že v osmi letech začala masturbovat a v devíti už poprvé kouřila pinďoura. Je prý sexuálně vyspělá po tátovi, který byl mulat a krásný chlap s velikým ptákem.

Několikrát viděla, jak se její rodiče milovali a co při tom vše dělali. Během povídání ze mne odhodila deku a začala mi ho hladit. Víš, už jsem měla v rukou za ty dva roky hodně pinďourů, ale takového, jako máš Ty v Tvém věku, to jsem ještě neviděla. já jsem také ještě neviděl holku, která by měla v jedenácti letech taková velká prsa jako Ty a tolik zkušeností. Líbí se Ti moje prsa? Tak si je pohlaď a cumlej bradavky, já si zatím pohraji s pindíkem. Tak jsme si chvíli hráli a za chvilku si už Safina strčila ruku do rozkroku a projížděla si štěrbinku. Hezky u toho vzdychala a bylo to velice vzrušující. Najednou vstala, že si musí odskočit na záchod. Po chvilce se vrátila a už od dveří mi ukazovala, abych šel k ní a byl zticha. Vyšli jsme na chodbu a slyšeli jsme hlasité vzdychání a tlumené výkřiky. Ukázala mi dolů, do haly, a tam se naši rodiče milovali. Sedli jsme si mezi zábradlí a sledovali, co a jak dělají. Já jsem si u toho honil pindíka a Safina si probírala pičku a hnětla prsa. Podívala se na mne a řekla, že až budu stříkat, tak jí to mám říci, že si to spolyká. Tak jsme sledovali radovánky rodičů. Otec ležel na zádech a Karin mu sedla rozkrokem na obličej a jezdila po něm. Sama si přitom tahala prsa a bradavky. Po chvilce se otočila, lehla si na tátu hlavou k jeho ocasu a začala mu ho kouřit a on jí lízal kundičku. Začala u toho docela nahlas křičet a celá se zmítat. To do mne strčila Safina a řekla, že máma právě dostala orgasmus. To mi nic neříkalo, ale řekl jsem jí, že už budu. Tak se nahnula, vzala si ho do pusy a rukou ho přiměla k výstřiku.

Hezky mi ho potom olízala a řekla, že to bylo moc dobré. Sledovali jsme dále jak rodiče začali souložit nejdříve zezadu, potom ve stoje, z boku, v leže a nakonec na stole. Potom jsem viděl, jak Karina podala něco tátovi, ohnula se přes stůl a roztáhla hodně nohy a pěkně vysadila prdelku. Táta ji tam hladil po zadku, ale to už mi Safina šeptala, že mámě maže dírku do prdelky gelem, a že budou souložit do prdelky. To bychom si mohli zkusit i my, řekla. Když jsme viděli, jak šukají do prdelky a jak Karin u toho křičí, tak jsme se odebrali do pokoje. Myslím, že máme dost času a nemusíme se bát, že sem někdo přijde. Znám mamku, že po takovém to šukání jí to teprve začne bavit a bude šukat až do rána. Jak jsem si lehnul, hned si na mě Safina sedla s rozkrokem k obličeji a řekla mi, že ji teď budu lízat kundičku, jako to dělala máma tátovi, a přrazila mi ji až na nos. Šla z ní krásná vůně, a když jsem ji prvně přelíznul, byla nádherně slaná po moči, jak se byla Safina vyčůrat. Ta si také začala tahat bradavky, jak to viděla u matky a hlasitě vzdychat. Cítil jsem, jak se mi hned při lízání zase postavil pindík. Při lízání jsem najednou ucítil jinou vůni, která se řinula z kundičky, a také byla najednou kundička vlhčejší. To už se ale Safina otočila, a po vzoru matky mě zalehla, vzala si pinďoura do pusy a začala ho kouřit. Před očima jsem měl její vysazenou a roztaženou kundičku, která se nádherně leskla vlhkem. Měla krásnou růžovou barvu a viděl jsem i kousek její dírky. Několikrát jsem ji přelíznul jazykem , a potom jsem jí na kraj položil ukazováček a začal ho pomalu strkat dovnitř.

To se Safině začalo moc líbit, trochu se ještě nahrbila a jen mi řekla, abych dal pozor, jak uvnitř na něco prstem narazím, abych ho zase tahal zpátky, protože bych ji mohl protrhnout blánu, a to by ještě nechtěla. Tak jsem jí chvíli tím prstem šukal, Safina mi kouřila brko a vrněla u toho jak kočka. Přidej mi tam ještě jeden prst, je to moc krásné a chytla mě za pytel a začala si hrát s varlaty. Přidal jsem ještě jeden prst a začala pěkně ječet, jak je to krásné a abych dělal rychle. Cítil jsem, jak jí kundička pořád více vlhne a už po ní stékaly šťávy, které mi moc chutnaly. Najednou sebou zaškubala, křikla a můj ocas si nacpala snad až do žaludku a zůstala nehnutě na mně ležet. Po chvilce se zvedla, podívala se na mne a povídala - Něco tak krásného jsem ještě nezažila, asi jsem dostala svůj první a nádherný orgasmus a políbila mě. Lehli jsme si vedle sebe a chytli se za ruce. Najednou jsme zaslechli hlasité výkřiky. Vstala a řekla, že se půjdeme ještě podívat, co se tam dole děje. Jak jsme otevřeli dveře, hned byl pokoj plný křiků a vzdechů její matky a otec do toho přihrával basem, jako když řve lev. Podívali jsme se dolů a viděli, jak táta do Karin buší zezadu jak do vrat, ta si tahá prsa a řve jak na lesy. Dívali jsme se na ně dosti dlouho a moc se nám to líbilo. Safina si u toho hrála s mým brčkem a já se jí zase hrabal ve voňavé kundičce. Dole vystřídali několik poloh a bylo to velmi zajímavé. Pojednou Karin odešla do kuchyně, a když se vrátila, měla něco v ruce, jako váleček. To je vibrátor, řekla Safina a jsem zvědavá, co s ním bude dělat. Něco tam dole otcovi vysvětlovala a za chvilku už jsme viděli o čem se domlouvali. Karin si lehla na pohovku, hodně zvedla nohy, táta ji máznul trochu gelu na prdelku a zasunul do ní svoje péro.

Po několika tazích vzal vibrátor a pomalu jí ho strkal do kundičky. Karin u toho začala pěkně křičet a bylo vidět, že je velice spokojená a že se jí to moc líbí. Táta ji podle pohybů asi moc nešetřil, ale podle řvaní, byla spokojená. Najednou zařvala, táta jí vytáhl vibrátor a my jsme viděli, jak jí z kundičky začalo stříkat větší množství tekutiny. To byla paráda, to bych jednou taky chtěla takto stříkat řekla Safina a pořádně mě zmáčkla brko. V tichosti jsme se vrátili do pokoje a probírali, co jsme viděli, jestli z toho můžeme něco prak🡕 tikovat. máme ještě před sebou jeden den a noc, tak uvidíme. Zítra seberu mamce trochu gelu a zkusíme tu prdelku, třeba to půjde a bude to fajn. Dnes už toho máme dost, tak budeme spát a políbila mě na dobrou noc. Oblékli jsme si pyžama a každý jsme si lehli na svoji postel a za chvíli usnuli. Když jsme se ráno probudili, tak nám rodičové u snídaně oznámili, že potřebují jet do města něco zařídit, a že se vrátí až odpoledne, tak abychom tady nic nevyváděli, aby se nám něco nestalo. Ujistili jsme je, že nemusí mít strach, že to tady zvládnem i s obědem. Po jejich odjezdu jsme oba zajásali, protože jsme měli celé dopoledne pro naše sexy hrátky. Začali jsme orálem v poloze 69 a potom jsem Safině chvíli projížděl kundičku prsty, až se zase udělala. Po chvíli odešla a přinesla gel a slabý vibrátor. Poučila mě, co a jak mám udělat, aby byla připravená na kukání do prdelky. Klekla si na gauč, rameny se opřela o opěradlo, roztáhla nožky a pěkně vysadila zadeček. Natřel jsem jí dírku gelem a začal jí ho vtírat do pokožky. Ona si při tom mnula prsíčka a druhou rukou si projížděla kundičku. Když mi vklouzl do její prdelky prst, tak jsem ještě nabral trochu gelu, namazal s ním vibrátor a pomalu jsem jí ho začal zasouvat do dírky.

To už se chytla za obě půlky, které roztáhla a pomohla tím lepšímu vstupu kolíku do prdelky. Pomalu jsem zasouval vibrátor kousek po kousku do jejího zadečku. Začala vzdychat a vykřikovat - ano, ano, tak je to dobré, je to krásné, strkej ještě dál, ano, ano, to je ono, už se těším až mi tam strčíš Tvého ptáčka, ano, dělej, je to nádhera... a takto chvíli pokračovala, než tam měla celý vibrátor. Pomalu jsem ho začal zase vytahovat, a to už vykřikovala nahlas, jak je to krásné, a že ho tam chce zase celého zpátky. Tak jsem ji takto několikrát projel a Safina byla velmi vzrušená. Teď ho už vyndej, namaž si ptáčka gelem a strkej mi ho do prdelky. Tak jsem to provedl, nasadil hlavičku na kraj dírky a zatlačil. Mám ho o dost silnějšího než byl vibrátor a Safina také hned několikrát vykřikla, asi bolestí, ale přidala k tomu, abych nepřestával a pomalu jí ho tam nacpal. Po chvíli jsem byl v ní až po pytel. Zavrněl jsem sebou a trochu ho popotáhl zpět a zase jí ho tam vtlačil zpátky. Teď ho zase skoro celého vytáhni a potom mi ho zase strkej zpátky. Dej ale pozor, aby Ti ze mne nevypadl. Až to uděláš asi třikrát, tak potom už to budeš dělat rychleji, viděl jsi tátu, jak to dělal mámě, ne? Tak jsem ji začal ošukávat podle jejího přání. Jak jsem zrychlil tempo, tak začala strašně řvát a křičela, jaké je to krásné, že se snad z rozkoše zblázní, že tohle budeme dělat pořád, když budeme spolu. Po chvíli kukání to na mne přišlo a začal jsem jí stříkat do prdelky. Při první dávce se hned mohla zbláznit, co dělala. Když jsem ho vytáhl, tak sebou plácla na pohovku a pořád jen opakovala, jaké to bylo nádherné, že je z toho celá unešená. Potom mě zatáhla do koupelny a pěkně mi ptáka umyla. Také se mě zeptala, jestli ji to takto ještě jednou večer udělám.

Slíbil jsem jí, že třeba dvakrát, protože se mi to také líbilo. Chvíli jsme si povídali a ona si začala hladit kozičky. Když jsem to viděl, tak se mi zase hned postavil. Jak to Safina uviděla, řekla mi, že si to ještě jednou udělá do prdelky sama, abych si lehnul na záda. Vzala si trochu gelu, namázla si zadeček a mě brko, rozkročila se nade mnou a pomalu si začala sedat.

Když byla už dole, tak si ho vzala do ruky a nasadila na kraj dírky a začala dosedávat. Vzdychala u toho, že musela být slyšet až u bazénu, ale po chvilce si ho tam strčila celého a začala se zvedat a klesat v pravidelném rytmu. Nyní teprve začal ten správný řev, který začala vydávat a různé pokřiky. Začala na mně lítat, jak její máma na tátovi. Stačila si ještě tahat bradavky a projíždět kundičku. Moc se mi to líbilo, bylo to velice vzrušující a můj pinďa byl pořád tvrdší a tvrdší. Trvalo to dost dlouho než jsem se zase udělal a vystříkal jí znovu prdelku. Jak ucítila první dávku, tak zase zařvala a zůstala nehybně napíchnutá na mém klacku. Když se postavila, tak jí zůstala prdelka trochu otevřená a vytékalo z ní moje semeno. Zatáhla mě zase umýt a potom jsme si šli lehnout k bazénu. Několikrát jsme se smočili, potom jsme se šli naobědvat a pokračovali jsme u bazénu v příjemném osahávání a dráždění. Čas příjezdu rodičů se blížil a nechtěli jsme, aby to hned při první návštěvě na nás prasklo. Když přijeli, tak nás našli každého na jiném konci bazénu, jak se nazí sluníme. Přešli to bez poznámek a zavolali nás, abychom si přišli sníst zmrzlinu, kterou také přivezli.

Asi za dvě hodiny Karin oznámila, že už budou muset jet domů, protože si musí ještě připravit nějaké věci do práce. Smutně jsme se se Safinou po sobě podívali, ale už byla předem domluva, že zase přijedou, ale až za čtrnáct dní, protože Karin měla víkendovou službu. Sbalily si věci a odjeli.po jejich odjezdu jsme si s otcem lehli k bazénu a on se mě začal vyptávat na Safinu, jaká je, jaká je s ní zábava, jestli je sečtělá a má už trochu všeobecný přehled a jestli jsme našli společnou řeč. Řekl jsem, že ano, že jsem se s ní velice dobře bavil a dokonce mě i některé věci naučila. Tak mi otec oznámil, že by chtěl, aby se k nám přistěhovaly. Představoval by si to asi tak příští rok, jestli bych proti tomu nic neměl. Zatím by k nám na víkendy jezdili, jak by měla Karin volno. Tak jsme se domluvili a čas utíkal jak voda. Obě nás skoro pravidelně navštěvovaly a my jsme si se Safinou užívali sexu, zrovna tak jako rodičové, s tím, že jsem jí projížděl pořád jen prdelku. Na Safině bylo vidět každý měsíc, jaká se z ní stává krásná kočka, byla celá máma. Štíhlá, dlouhé nohy, už nyní velká prsa a krásný zadeček. Dokreslovaly ji krásné zuby a dlouhé kaštanové vlasy. Najednou se přistěhovaly a já jsem zjistil, že mi je čtrnáct pryč a Safině o rok méně. Když se na ni ale někdo podíval, tak každý hádal, že je jí aspoň 16 let, jak byla vyspělá. A tak jsme pokračovali v našem milování a dávali si pozor, aby nás rodiče při tom nechytli.

Safina už byla celá žhavá do souložení, ale nakonec jsem ji přesvědčil, že ještě aspoň rok počkáme, abychom nespadli do nějakého maléru. Nakonec jsme to vydrželi až do jejich patnácti let a když se svěřila Karině, že se spolu už rok mazlíme, a že už by chtěla taky začít sexy žít a přijít o poctivost, tak jí slíbila, že s ní potom půjde na gyndu a nechá napsat antikoncepci. No a od té doby si již několik let pořádně užíváme sexy života a jde nám to k duhu i ve škole.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře