Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Erotika v trávě erotické povídky

Můj příběh se Vám možná bude zdát příliš obyčejný a nezáživný. Ale pro mě byl jeden z mnoha, na který ráda vzpomínám. Od přírody jsem tak trochu exibicionistka a ráda se předvádím. Konkrétně předvádím své tělo. Každé léto se chodím opalovat na louku, která je nedaleko města, tudíž není vyloučeno, že je tam málo lidí, ale přesto tam málo lidí bývá. Vezmu si plavky, deku a krém a jdu na celý den na louku. Tak tomu bylo i tento den. ..

Rozložila jsem deku daleko od deky🡕 jiných žen, ale bezesporu nás tam nebylo mnoho. Tráva byla poněkud vyšší, takže jsem si musela místečko hezky vyšlapat a jak jsem si lehla, nebylo na mě skoro vůbec vidět. Jak jsem tak ležela, na zádech, a slunce pálilo - začala jsem se hladit po těle. Nejdřív opatrně po bříšku, pak níže a sem tam zajet pod kalhotky. Chtěla jsem si sundat podprsenku a hladit si nahá prsa, ale rafinovaněji a vzrušivěji jsem se hladila přes trojúhelníky podprsenky a cítala jsem své pradavky. Byla už jsem dost vzrušená, když jsem v trávě zaslechla nějaký šramot - jakoby blížíci se kroky. Když jsem si sedla, uviděla jsem kousek od sebe muže. Pozoroval mě a rovnou bez delších řečí se mě zeptal, jestli bych mu za pětistovku něco nepředvedla. Možná si budete snad myslet, že je to hrozné, za peníze. ..Ale to vůbec nehrálo v tu chvíli roli. Vzrušil mě takový nápad, navíc, když se mi nemohlo nic stát, kousek ode mě byli další, kteří se opalovali a kdybych zakřičela. .. Zeptala jsem se, co by chtěl vidět. Řekl mi jen, ať mu ukážu co mám pod plavkami. Začla jsem si se sebou hrát, na vidinu peněz jsem si ani nevzpomněla. Plavky jsem si vůbec nesundala, nicméně, bylo vidět za chvíli všechno a ze všech úhlů. Ukázala jsem mu kozičky, které jsem si mačkala vší silou k sobě a které mi vyklouzly z trojúhelníčků. Pak i kundičku a prdelku. Klekla jsem si, otáčela se.

Chtěla jsem si to udělat, ale přece jen mi něco bránilo. Muž si přiklekl ke mě a začal si honit ptáka. Trošku jsem se začala bát. . Ale vzápětí jsem pochopila hru a pozorovala jeho klacek. Chtěl ať se jen dívám. Nevydržela jsem a přitáhla jsem jeho volnou ruku na moje prso a pak ji táhla níže. Přestože jsem toho muže neznala, bylo mi to v tu chvíli úplně jedno. Téměř jsme nemluvili. Udělala jsem se ve stejnou chvíli, ve kterou mi postříkal kozičky, svoje vzdechy jsem marně tlumila do deky🡕 . Muž se beze slova otočil, načež jsem uviděla jak z kapsy kalhot vytahuje peněženku a z ní zmačkanou pětistovku. Hodil mi ji na deku a byl pryč než jsem stihla zareagovat. Byla jsem z toho tak mimo, že jsem hned odešla a několik dní jsem se louce vyhýbala. Netrvalo však dlouho a touha zopakovat si tenhle zážitek mě vyhnala zase na louku. Za peníze jsem si koupila nové bílé průhledké plavky a několik odpolední čekala na tom samém místě na příchozího. Nikdy více se však neukázal.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře