Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Fotbalové fanynky erotické povídky

Jmenuji se Barbora, je mi 22 let a ač jsem dívka, mám ráda fotbal a často se na něj chodím dívat se svojí kamarádkou Simonou, která je stejně stará, přímo na stadion. Máme k tomu dobré možnosti, protože jsme obě z Prahy. Jsme zatvrzelé fanynky jednoho pražského týmu a nechybíme na žádném jeho domácím utkání. Shodou okolností jsme se seznámily právě na jednom zápase.

Od té doby jsme se hodně sblížily a většinou jsme pak zašly k jedné z nás na kafe. Tenkrát náš milovaný tým porazil svého odvěkého rivala, tak jsme tedy nejdříve zašly koupit něco ostřejšího a rázným veselým krokem jsme došly až ke mně domů.

Nejdříve jsme si daly pár panáků vodky s džusem. Potom jsme přešly na fernet, popojely jsme s betonem, začala jsem nalévat červené. Pustila jsem televizi, zrovna dávali sportovní zprávy, opakovali všechny góly našeho družstva. V tom nadšení jsme se začaly objímat. V tom mi Simona vyhrnula na zádech svetr🡕 a hladila mě po zádech, možná to udělal alkohol🡕 , jinak si to neumím představit. Udělala jsem totiž to samé. Po chvíli jsme svetry🡕 měly už obě sundané. Simona si lehla na pohovku, opravdu si neumím představit čím jiným to mohlo být než alkohol🡕 em, protože jsem si lehla na ní. Nikdy jsem lesbické sklony neměla, lesbickou zkušenost už vůbec ne. Simča mi strčila ruce do kalhot, lehce mi masírovala zadeček. Já jsem jí začala svlékat tričko, když se pomalu začala ukazovat podprsenka, zarazila jsem se. Přece jenom si to tady s ní nehodlám rozdávat. Simona mě ale vzala za ruce a mými prsty si tričko sundávala sama. Poté mě nechala, abych jí ho svlékla sama. Měla pěkné trojky, tak akorát do ruky, nechápu, proč se tísnily v tak malé podprsence. Simona mi dala ruce na břicho a hladila mě po něm. Lehla jsem si na ni a začaly jsme se líbat. Potom mi rozepnula kalhoty🡕 a začala je sundávat.

Byly jsme taková pěkná kombinace, já v triku a kalhotkách, Simona v podprsence a sukni🡕 . Osmělila jsem se, vyhrnula jsem sukni🡕 a začala jí hladit v tříslech. To jsem koukala! Neměla kalhotky, jen silonky. Tak jsem jí tu sukni🡕 sundala, Simča mi mezitím sundala triko. Potom jsme se mazlily, to byla rozkoš! Bylo mi jasné, v co tohle vyústí, takže jsem bez okolků rozepnula Simoně podprsenku, aby se její prsa už netrápila. Opravdu vylezly nádherná, pevná prsa. Poté co rozepnula podprsenku mě, trošku jsem se začervenala. Takovými prsy jsem se ani zdaleka chlubit nemohla. Simona mě asi chtěla povzbudit, a tak neváhala a prsa mi promasírovala a zlíbala. Potom jsem Simoně stáhla silonky a ona reagovala stažením mých kalhotek. Teď teprve propukla ta správná orgie - Nevěděla jsem, co mám dělat, ale Simona mě o tom nenechala dlouze přemýšlet, protože k mým ústům přiložila svojí lasturku. Její pečlivě vyholenou studánku jsem nejdříve trochu promasírovala rukama, ale pak jsem ji začala lízat. Simona byla v té vášni zakloněná tak, že téměř spadla. Posadila jsem jí tedy radši na sedačku, ale pak jsem pokračovala v rozdělané práci. Volnýma rukama jsem si hrála s jejími prsy. Těsně před orgasmem mojí hlavu přitlačila mezi svá stehna tak, že jsem téměř nemohla dýchat. Simona si se mnou nejdříve zahrávala, líbala mě na břiše, potom zase na stehnech, ale jako kdyby mi "to" nechtěla vrátit. Ale vůbec mi to nevadilo, potom byl můj orgasmus z toho přebytku vzrušení těle fantastický a obrovský. Pak jsme se líbaly. Cítila jsem, jako kdyby se Simona snažila rukou něco najít na stole. Zjistila jsem, že sahá pro vibrátory do své kabelky. Poručila mi, abych si lehla na břicho a zavedla mi vibrátor do análku.

Poté si lehla na břicho ona a rukama tlačila své půlky od sebe, takže pro mě bylo snadné tam strčit vibrátor. Lehla jsem si na pohovku a řekla si, že počkám, co udělá Simča. Lehla si na mě do pozice 69, naše orgasmy na sebe nenechaly dlouho čekat. Navrhla jsem, že bychom se mohly jít umýt. Napustila jsem vanu, do které jsme si obě vlezly. Byla plná bublinek, tak jak to mám ráda. Simona toho asi ještě neměla dost, protože jsem náhle ucítila její prstíky v mé jeskyňce. Dovedla mě k dalšímu orgasmu. Chtěla jsem jí to oplatit a tak jsem jí položila na své tělo tak, že na mě ležela zády. Jednou rukou jsem jí prstila, druhou jsem si užívala s jejími fantastickými prsy a ještě jsme se přitom líbaly, což však bylo pro naše páteře značně nepohodlné, tak jsme toho nechaly. Ale moje šikovné prstíky ji vzrušily tak, že se s obrovským výkřikem za chvíli svíjela v křeči. Pak jsme se navzájem umyly, oblékly a ještě hodně dlouho jsme si povídaly. Ale hlavně jsme se těšily na další zápas našeho oblíbeného týmu.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky, Erotické pomůcky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře