Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Fyzioterapie erotické povídky

Zas to rameno! Už dlouho bylo vše v pořádku, tak proč zrovna teď. A co s tím, vzít si prášek? Zajít k doktorovi nebo na masáž? Napadá mě masáž, ale jaká, je jich tolik. Po krátkém hledání na internetu narážím na spousty odkazů fyziotetapie. Nedaleko od baráku stojí budova se stejným nápisem. Najdu si jejich stránky a okamžitě se objednávám. "Můžete zítra?" slyším že sluchátka telefonu. Okamžitě odpovídám, že ano. Čas v 10:00 je ideální. Druhý den ráno se nasnídám, dám si sprchu a chystám se na cestu. Přicházím do budovy a mířím přímo do druhého patra, jak stojí na nástěnce. Už vidím na dveřích nicneříkající jméno Mgr. Zuzana. Hmmm, super našel jsem to.

V čekárně nikdo není. Jasně, všichni jsou touhle dobou v práci. Přesně v deset nula nula se rozsvítí nápis vstupte. Nesměle vystoupím dovnitř a zůstanu stát jako opařený. Za stolkem na židli🡕 sedí nádherná mladá černovláska a s úsměvem mi podává ruku. No skvěle, co teď.. Čekal jsem starou bábu a ona je tady taková krásná kočka. Po kratičkém rozhovoru mi se slovy "svlékněte se" oznamuje, abych si odložil. Sundám tedy triko, ale ona si mě veselé prohlíží a říká "celý". V tu chvíli bych přísahal že ve mně nahlas hrklo. První co mě napadlo, bylo, že to bude pěknej trapas, když se mi postaví péro. "Postavte se rovně!" obchází mě a pozoruje důkladně že všech stran. "Nohy od sebe". To už mi začíná být lehce trapně a snažím se myslet na něco jiného, jen aby mi nehouplo. "tak si lehněte na břicho."

Přesouvám se na lehátko🡕 a hlavu zabořím do otvoru na obličej. Hází přes mě ručník a já se snažím stále myslet na něco úplně jiného. Až do okamžiku, kdy cítím na svém těle její velmi příjemné dlaně. Pohmatem mi projíždí mezi svaly a hledá příčinu mé bolesti. Jenže mě jako by vše rázem bolet přestalo. Přejíždí mi prsty po těle od krku až po konečky prstů na nohou. Všechno souvisí se vším, pomyslím si. Z rozjímání mě vytrhne její příkaz "otočte se". Poslechnu ji a už ležím na zádech. Když znovu spatřím její andělskou tvář a překrásné tělo, zavřu raději oči v naději, že mozek nestihl vydat signál do mého rozkroku. Vybaven pouze ručníkem, ležím napospas tomu krásnému stvoření. Prsty mi podebírá hlavu, masíruje mě po šíji a zajíždí až do vlasů. Je to opravdu velice příjemné. Dodám si odvahy a pootevřu oči. Vidím její štíhlý krk, rty, hnědé oči a krásné dlouhé řasy. Z přehrávače hraje tlumeně příjemná francouzská hudba a dokresluje atmosféru. V duchu si sám pro sebe říkám, jak je drobná. Každý chlap si hned představí, jak by si pohrál s takovou kráskou, kterou zvedne jednou rukou a co by s ní mohl provádět. Tyhle myšlenky mi najednou začali proudit hlavou a nebylo možné je odehnat. V té chvíli uchopila moje ruce a dala mi je volně od těla. Své dlaně mi položila na hruď a protáhla se jako kočka tak, že mi sjela prsty až k pasu. Už tě chvíli jsem cítil to známé šimrání, které mi způsobuje vzrušení. Když to udělala podruhé, byla už pod ručníkem byla jasně vyditelná boule.

Tohle nemůže přehlédnout ani slepec. Skoro bych přísahal, že se lehce pousmála. Samozřejmě že už se hýbal i ručník s tím jak mi ocas stál víc a víc. Znovu jsem přivřel oči a přál si okamžitě zmizet. Ve stejnou chvíli jsem pocítil její ruku jak zajíždí pod ručník a hladí jemně můj penis. Hned mi pták pěkně zacukal. Několikrát ho tak hladce přejela než ho stiskl dvěma prsty ze stran. Myslel jsem, že vyskočím vzrušením z kůže. Pomalu a plynule ho vzala celou rukou a promnula ho. Druhou rukou mi obratně uchopila koule a tiskla kořen mého kokota. Taková slast. Nenápadně jsem stahoval ručník ze sebe dolů, abych se podíval jak si hraje s mým nářadím. Skláněla se nade mnou a můj čůrák jí trčel kousek od obličeje. Přál jsem si ze všeho na světě, jen to aby se zastavil čas. Protože ručičky hodin ukazovaly nemilosrdně posledních pár minut. Francouzská zpěvačka svým hlasem překrývala mé hluboké dýchání a zvuky, které by jinak určitě byly slyšet do vedlejší ordinace. Dvakrát šikovně oddálila moje vyvrcholení, aby jsem v zápětí několikrát mohutně vystříkl do bílého ručníku. Bylo to nádherné. Škoda, že není víc času. Opláchla si ruce v umyvadélku, zatímco jsem se oblékal. "Chcete se objednat na příště?" Ano, hlesl jsem spokojeně a domluvil si nejbližší volný termín.

🕙 Přidáno 14.5.2022
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře