Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Gayovo prozření erotické povídky

Byly tři ráno, já trčel sám na koleji, spánek ne a ne se dostavit. Nevěděl jsem už, jak zabít čas, a tak mě napadlo trochu si to bdění zpříjemnit - pornem a masturbací.

Najel jsem na své oblíbené stránky a chystal se kliknout na video, zachycující "anální devastaci mladé Asiatky". Jenže myš skončila trochu jinde a než jsem stihl jakkoli zareagovat, pod nápisem "gay dominance" už se mladík dávil tvrdým penisem svého postaršího učitele. Znechuceně jsem video zavřel.

Pak jsem si ale všiml, že můj penis na gay porno zareagoval jinak, než bych si asi přál. Během vteřiny byl zcela ztopořený a můj žalud vyčuhující z trenek se dožadoval další pokračování "gay dominance". Nejistě jsem znovu klikl na původně omylem vybrané video. Při prvním pohledu na lesknoucí se žilnatý penis zralého muže jsem ucítil bleskovou odezvu v tom svém. Stál jak stožár a dral se ven z boxerek. Uvolnil jsem mu tedy cestu, abych vzápětí zůstal překvapeně zírat na svoji nebývale mohutnou erekci. Pokračoval jsem ve sledování videa. Do mladíkova konečníku se právě dobýval silný pyj staršího muže. S rostoucí frekvencí starcova přirážení narůstala i zběsilost mě masturbace. Pohupující se šourek mě natolik zhypnotizoval, až jsem přestal cokoli vnímat a dostal se do finiše. Ve stejnou chvíli, kdy anální dobyvatel opustil hlubiny chlapcova pozadí a vypustil bílou salvu do jeho obličeje, jsem pocítil horkost na hrudi a prudké stahy ve svém penisu. Stále ještě opilý extází jsem si vlastní sperma rukama rozkošnicky roztíral po těle. Když se mi po chvíli vrátil rozum, šel jsem ze sebe smýt všechnu tu špínu, ať už skutečnou, nebo tu metaforickou. Rej myšlenek v hlavě už mi ale usnout nedovolil.

To se opakovalo ještě mnohokrát. Neustálý kolotoč homosexuální orgií a výstřiků a následného pocitu viny a znechucení. Po čase jsem ale pochopil, že to už prostě nestačí. Zaregistroval jsem se na internetové erotické seznamce, přidal svůj inzerát do kategorie "on hledá jeho" a velice originálně jej ozdobil fotkou svého ztopořeného penisu. Hned druhý den se na mě po přihlášení ze vzkazníku vylila celá záplava chlípných nabídek. S penisem tvrdým jako železobeton jsem pročítal vzkazy, prohlížel fotky, utíral semeno do papírového kapesníku🡕 . Nejvíc mě upoutal 56letý chlapík z Prahy. Měl trochu bříško a žalud se mu na fotce tak leskl, že jsem se skoro udělal jen z pomyšlení na to, jak v mých ústech divoce tančí s mým jazykem.  Ale heterosexuál ve mně se přece jen nezapřel, a proto vždy zůstalo jen u vzkazů plných zvrhlostí a masturbace.

Po čase to ale Karla, tak se jmenoval, přestalo bavit. Dal mi ultimátum. Buď se konečně sejdeme, nebo už se mnou nebude marnit čas psaním vzkazů. Po dlouhém rozmýšlení jsem sebral odvahu a vyrazil na zadanou adresu. Vyběhl jsem po schodech a zaťukal na dveře. Z dveří se vynořil nahý muž, rychle mě zavlekl dovnitř a zamkl za mnou. K mému nemalému údivu stálo v místnosti pět nahých mužů, mezi nimi i Karel. Všichni přibližně stejně staří. Tři otylejší, dva štíhlí. Odtáhli mě do ložnice, které dominovala obrovská postel. Na nic nečekali a začali mě svlékat. Ještě jsem se nestačil vzpamatovat a už jsem cítil, jak něčí ruka svírá můj penis a čím dál rychleji mi ho honí. Hned, jak jsem ucítil horké rty na žaludu, povolila hráz v cestě nekonečnému přívalu rozkoše a stříkal jsem na Karla hlava nehlava. Nečekal jsem na nic a prokázanou službu mu začal okamžitě oplácet. Aniž bych na chvíli pustil Karlův pyj z pevného sevření svých úst, lehli jsme si velkou postel, Karel požitkářsky ulehl na záda a s úsměvem pozoroval mé lačné, ale poněkud neohrabané počínání. Mezitím, jako přípravu na věci budoucí, mi Karel zasunul lubrikovaný prst do dírky. Postupně přidal druhý a můj análek se zvolna, ne úplně snadno a ne vždy úplně příjemně, roztahoval. Konečně už to Karel nevydržel a poslal mi bohatou dávku semene do krku. Na vrcholu blaha jsem polykal horký nektar a pořád ještě třímal Karlův spermatem obalený penis v ústech.

V tu chvíli, bez jakéhokoli varování, ke mně přistoupil jeden ze čtyř mužů, kteří dosud postávali kolem postele a masturbovali; jeden z nich už mi dokonce vyslal na záda poselství své rozkoše. Ucítil jsem, jak se mi mastný kondom obepínající mužův úd otřel o stehno a pak už se dral do mého zadečku. Počínal si ohleduplně, a nejprve jen pomalu zasouval svůj ne zrovna velký penis do mé dírky. Jak odcházela počáteční bolest a spolu s ní i nepříjemný pocit, přirážel rychleji a rychleji, až mě mrdal v šíleném tempu jak nějakou děvku. Mezitím Karlův penis v mých ústech nahradil o poznání větší nástroj jednoho z otylých mužů. Leštil jsem jej svým jazykem, užíval si silné přirážení doprovázené nekonečně erotickým zvukem šourku plácajícího o mé pozadí a z penisu mi odkapávalo sperma na postel. Vzápětí měl přijít zlatý hřeb večera. Všichni muži se postavili kolem mě, který jsem klečel a začali onanovat jako o život. Netrvalo to dlouho a začalo se na mě snášet sperma ze všech stran.

A to byl počátek našeho dlouhého, vřelého přátelství.

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře