Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hlídání sestřenky erotické povídky

Bylo jaro, přibližně konec dubna, venku krásně svítilo sluníčko a byl pěkný jarní den. A já? Já jsem seděl doma a učil se na zkoušky, které mě už za pár dní čekaly. Zrovna jsem si sedl, přečetl první stránku a začal mi vyzvánět mobil. Volala mi teta. Ahoj, Davčo.. Prosím tě, já vím, že se učíš, ale mohl by jsi se učit u nás? Potřebuju odjet kvůli práci, Adam.. - Adam je její manžel - ..je na školení a Janička by tu zůstala sama.

Janička byla má devítiletá sestřenka. Co jiného jsem mohl odpovědět, než - Jasně, hned tam budu. Díky, Davčo. Máš to u mě. řekla ještě teta, rozloučila se a položila hovor. Vzal jsem si tedy pár papírů s poznámkami a materiály, nasedl do auta a dojel jsem k tetě. Ta už ale doma nebyla, dveře mi otevřela Janička.Ahoj, máma už tu není. Prej máš jít ke mně do pokojíčku a já se budu koukat na televizi, abych tě nerušila. řekla moje devítiletá sestřenka. Já jsem jen přikývl a šel k ní do pokoje, natáhnul se na postel a začal číst. Asi po hodině už mě to dost nebavilo a co hůř, začínal jsem být docela nadržený. Chvíli jsem přemýšlel, jestli ho vytáhnout a začít si honit. Moje dilema vyřešil tetin pudl, Marty, který přišel do pokoje. Tohle jsem vždycky chtěl zkusit. Vytáhl jsem péro z kalhot, klekl si na zem a nastavil mu ho k tlamě. Marty mi začal péro zběsile lízat, zřejmě se mu to líbilo a mě také. Drsný jazyk mi jezdil po péru a mě to dělalo tak moc dobře, jak jsem ani nečekal. Za pár minut mě pouhým jazykem udělal a já začal stříkat. Ve stejnou chvíli vtrhla do pokoje Janička. Neviděl jsi Mart.. nedořekla větu a koukala na mě, jak mi Marty slízává z péra zbytky spermatu. Chvíli jen tiše koukala a já dělal to samé. Dal jsem očištěné péro do kalhot a zapnul zip. Konverzaci znovu začla Janička. Co to děláte? zeptala se. Nevěděl jsem co odpovědět, ale nakonec ze mne vypadlo Děláme si dobře. Můžu taky? Její otázka mne zarazila. Moje devítiletá sestřenka se mě ptala, jestli si může nechat vylízat od psa? Nevěděl jsem ale, jak ji vysvětlit, že ne. Můžeš. Jen si sundej kalhotky, vyhrň sukýnku, sedni si tady na postel a roztáhni nožičky. Jak jsem jí řekl, tak udělala a během okamžiku byl v jejím klíně Marty a zběsile lízal její dětskou kundičku. Chvíli jsem koukal, jak se Janička prohýbá s každým pohybem Martyho jazyka a moje péro bylo za chvíli opět tvrdé. Byl jsem opět hrozně nadržený. Sundal jsem si kalhoty🡕 a lehnul si na postel. Teď ti budu dělat dobře já, klekni si nad můj obličej. řekl jsem Janičce. Janička dlouho nečekala a udělala to a já jí začal lízat její dětskou kundičku, zatímco Marty zase lízal moje stojící péro. Bylo to nádherné. Janička sténala a zřejmě se jí to moc líbilo.Chvíli jsme takhle leželi, ale pak jsem zatoužil po mém penisu v Janiččině pusince. Počkej chvíli. řekl jsem. Vysmýkl jsem se zpod ní a odvedl Martyho pryč.

Pak jsem přišel zpátky a moje stojící péro mířilo přímo do tváře malé Janičce, která klečela na posteli. Teď je řada na tobě. řekl jsem a Janička po chvilce pochyb začala lízat moje péro jako předtím Marty. Trochu jsem se zasmál a vysvětlil jí, že ho má strčit do pusy ne lízat a pak sát a jezdit jazykem kolem dokola. Naučila se to rychle a za chvilku mě moje malá sestřenka kouřila jako zkušená osmnáctka. Nevydržel jsem dlouho. Po chvilce jsem začal stříkat a Janička se trochu lekla, přesto jí ale většina šla do pusinky. To spolkni. Je to dobré. I Marty si dal. řekl jsem a ona to udělala. To byl konec naší první jízdy. Pak jsme se šli koukat na televizi a... no, ještě ten večer už nebyla panna. Ale o tom vám řeknu až jestli se bude tahle povídka líbit.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře