Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hokejová kuřba erotické povídky

Byl to den jako každý jiný, jako vždycky jsem zamířil na hokejový stadion za svými přáteli. Bylo parné léto, takže lidé kolem postupně začali jak se tak říká "odhazovat svršky". Šel jsem po ulici a v dálce se už rýsovala hokejová hala, opět mě polil ten zvláštní pocit, který ve mě tohle místo vzbuzovalo, protože jsem věděl co mě tu čeká. Tajně jsem si totiž tady rozjel románek s jedním hráčem.

Nikdo o tom vlastně nevěděl jen moje nejlepší kamarádka, takže to vlastně celkově umocnovalo celou atmosféru. Náš malý fanclub zejména s dívčím osazenstvem už stál před halou, já šel jako poslední, kráčel jsem pomalu a vychutnával si den. Po očku jsem sledoval jak to dělám lidi kolem, naproti mě šla žena, kráska, šla právě od hokejové haly, říkal jsem si, asi nějaká přítelkyně od hráče, prozradila ji opravdu draze vypadající kabelka, to byl vždycky ukazatel. Neměl jsem tyhle zlatokopoky moc rád, byly pro mě jistou konkurencí, neměl jsem iluzi, že bych mohl můj tajný románek s hokejistou dotáhnout někam dál, než do postele a tajných schůzek po Praze, ale vnitřně jsem v to možná i doufal a zároven si i užíval svoje dočasné výsadní postavení. Ta žena prošla kolem mě, obecně preferuji muže, ale závan parfém🡕 u, smyslné vůně mě přinutil se za ní otočit, v mírném vánku jí trošku vlály vlasy, pootočila se a mírně se usmála, asi cítila můj krátký, ale za to upřený pohled na její plný zadeček, jehož kontury se krásně rýsovaly pod celkem upnutou minisukní, pod níž byly ještě krásnější dlouhé, ženské nožky zakonečné krásnými čenrými botami na vysokém podpadku. Představoval jsem si, najednou jako film mě to při té procházce projelo hlavou, jak jsme někde uvnitř haly, v kuchyni co tam je v hospodě, jak ji odnesu na linku, ona rukou jenom shodí přebytečný krámy co tam ležej, posadím jí, jenom si vyhrne sukni🡕 a k mému údivu zjistím že holka je pěkná nemravka, chodí si na vostro, okamžitě toho využiju, Pomaličku jsem se dotkl jazykem jejího poštěváčku, byla už vlhká. Slast největší to byla, uplně jsem to viděl, bylo to lepší než lízat nějakou jahodovou zmrzlinu. Hezky jsem jí tam rejdil jazykem, celá se třásla a potichu vzdychala....Najednou se ozvalo - Ahoj! Zjistil jsem, že už jsem vlastně před halou, byla to moje kámoška, sakra vytrhla mě zrovna v tom nejlepším...Zašli jsme na trenink, pozoroval jsem hráče přímo od mantinelu. Můj vyvolený vždycky jenom projel kolem jako střela, pak se v jednu chvíli dojel napít k mantáku otevřel pití co mu tam kustod přichystal, tyhle momenty jsem vždycky zvrhle miloval, dívat se jak si tam cáká tu vodu přímo do huby, podněcovalo to mojí fantasii a on tomu ještě dodával štávu, pokud se nikdo moc nekoukal tak na mě třeba mrknul nebo jednou při treninku olíznul konec té flašky🡕 , byl to takový náš folklor, nenápadné signály, ke kterým díky Bohu byli ostatní slepí, jinak by to asi byl konec jeho kariéry a mého působení zde i se všemi výhodami, které jsem tu měl, protože jsem v očí ostatních i trenéra byl ten co se přece "dobře zná" s hráči jen nikomu nedocházelo jak moc dobře...

Trenink skončil, hráči odešli do sprch se umít, kámošky se rozutekli vlastně se sem chodili koukat na svoje vysněné borce, byl to takový veřejný voyerismus. Moje nej kámoška Nina se mnou zašla ještě na jedno do hospody co byla u haly. Najednou mě zazvonil mobil. Byl to Pavel, psal že za chvíli půjde at čekám za halou. Nině jsem řekl že mě volali rodiče, i když v té době věděla o tom, že zde podnikám tyhle akce🡕 , nechtěl jsem rozviřovat vody a provokovat tím jaké to tu mám, tak jsem se sbalil a obešel halu. Stál pod rozpáleným sluncem. Asi za 15 min se otevřeli zadní dveře a vyšel Pavel. Nikdo tu vzadu nebyl, tak jsem k němu pomalu došel a objal ho, byl proti mě o dost větší což se mi líbilo, vždycky jsem byl na mohutné pravé samce, člověk měl pocit bezpečí a hlavně jsem cítil jakoby nějakým zvláštním smyslem ten testosteron, který tady obecně visel ve vzduchu, bylo to pro mě vzrušující tu jenom být, jako kdybych skutečně nějak detekoval přítomnost samců... Pavel řekl svým hrubým, mužným trochu vzrajícím a zároveň i trochu s příměsí jemnosti, prostě hlasem co mě dostával do kolen - "Co kdyby jsme si zajeli do nějaké restaurace na večeři pak se sem můžeme vrátit, to už tu nebudou ani kustodi. ." Pousmál se. Já mu odpověděl úsměvem a mým pohledem co říkal vše. Už v tu chvíli jsem cítil to cukání v gatích a kdyby to nebylo riziku, nejradši bych mu hned tady za halou rozepnul gatě a nacpal si jeho péro až po koule do krku, nechal bych se tu klidně přirazit na jeho auto v pokleku před něj, nechal bys se dělat do huby jak do prdele, jako a největší děvka bych mu posloužil dokud by se mi nevycákal až do krku, pak by si počkal až bych to spolknul, očistil mu péro od zbytků mrdky, pak by si ho zandal do kalhot a až pak by jsme šli. Tohle ovšem v tuto chvíli nepřipadalo v úvahu, i když už jsem to s ním zažil, ale v privátu ne jaksi skoro na ulici. .

Po večeři jsme se autem vrátili k hale, brána už byla zavřená, ale klíče tu měl každý kdo tu hrál, takže nebyl problém se sem dostat, na hlídače tu neměli peníze a kamerový systém se více méně vypínal nebo si spíš dělal co chtěl a nebo byly kamery zničené, či ukradené...Šli jsme opět tou známou chodbou k šatnám, tu byly na konci krátké chodby napravo dveře co vedli do takového "obýváku", byla tu pohovka, něco jako masážní stůl, velká televize, na levo okna, kde šly zatáhnout žaluzie. Pavel zavřel dveře, posadili jsme se na kanape a pustili telku, přinesl nějaké DVD tak jsme tam hodili něco válečné🡕 ho, už ani nevím co asi Černý Jestřáb Sestřelen. Takhle pozdě v noci už si tam člověk mohl dělat co chtěl protože vlastně nikdo o nás dvou nevěděl a všichni nás měli za známé popř. kamarády tak i kdyby tam v tuhle chvíli někdo vlezl tak by se to asi dalo okecat lidé k tomu byli naprosto slepí až mě to šokoval jak je možné, že jsme se dávno neprozradili.

Seděli jsme vedle sebe, mezi sebou jsme měli jen nějaký starý polštář, Pavel ho dal na stranu a přisunul se blíž. Já vypnul televizi, zářily jen dvě sem tam bzučící zářivky na stropě což mě momentálně nevadilo jinak by mě to asi štvalo to bzučení...Začali jsme se křehce líbat, pomalu, jednou rukou jsem ho obejmul kolem krku on mě také, drželi jsme se za hlavy a naše jazyky si spolu pohrávaly jako dvě rybky v moři, druhou rukou mě začal pomalu třít ptáka přez kalhoty🡕 , mě už stál, cejtil jsem ten tlak v gatích jak se mi tam pomalu nevešel, řikal jsem si, že si příště musim vzít o číslo větší kalhoty🡕 , on byl už jenom v šortkách a triku. Během vášnivého líbání jsem rychle sundal vršek, Pavel mi pomohl přetáhnout tričko🡕 přez hlavu a hned letělo kamsi do rohu, na pořádek nebyl v tu chvíli čas. Rychle jsem si stáhnul ty zatracené kalhoty🡕 a už byl jenom v boxerkách, Pavel mě položil břichem na pohovku, stáhnul mě boxerky. Rukama mě odtahoval půlky od sebe, z tašky co byla na stole vytáhnul lubrikant, namazal a už jsem ucítil jak se mi jeho péro tlačí až do střev, Pavel byl divoká povaha nikdy předehry moc dlouho netrvali, ale to neznamená že by neměl výdrž naopak o to déle vydržel. Nejdřív přirážel hezky pomalu, rukama držel z boku, svíral mě celkem pevně, vždycky střídal pomalé ale za to hluboké zásuny s rychlejšími a intenzivnějšími, jel jak stroj, bylo to jako kdyby dostal na chvíli amok, křičel jsem vzrušením míseným bolestí, byl velmi dobře vybavenej jeho 23 cm klacek mě nešetřil cpal mi ho tam až po koule bez milosti. Já jsem se rukama držel o roh té palandy či co to bylo, svíral jsem látku, mačkal jí v pěsti. On na mě mezitím řval tím svým drsným hlasem - "Tak co fanoušku, dobrý vražení na hrazení, co?" Já mu na to opáčil v rychlosti - "Dávám ti 5 min+ do konce utkání..." Vždycky tu byl prostor na tyhle vtípky a hrátky, sex by měl být i zábavou...Když se vyřádil, ale eště samozřejmě neudělal, pomalu ho ze mě vytáhnul, já se rychle otočil a srazil ho na pohovoku se slovi - "Crosscheck vole!" On se jenom pousmál, já ležel nad ním a políbil ho křehce na jeho ústa, cítil jsem drsnost jeho vousů, asi 3 denního strniště, což mě naplnovalo eště větším vzrušením, miloval jsem tyhle chlápky s vousama, triko už měl dávno dole.

Líbal jsem ho pomalu na krku a směřoval polibky čím dál níž. Ležel a jen si to vychutnával, oddechoval rychle ptáka měl tvrdýho jak ocel, olizoval jsem mu bradavky a jemně ho i kousnul, pak jsem jazýčkem nakonec sjel na jeho břicho, kde se rýsoval krásnej pekáč buchet, nakonec jsem dospěl s polibky až k jeho částečně oholenému rozkroku. Nebyl to typický metrosexuál co nesmí mít žádný chlup byl to prostě chlap se vším všudy a k chlapovi patřej chlupy! Sjel jsem jazykem až k jeho povyslejm obrovskejm koulím, rejdil jsem mu po nich jazykem, pak jsem si hezky přidržel jeho nástroj a přejížděl mu po spodní straně ptáka od koulí až ke špičce, ještě před tím jsem se chvíli věnoval jeho uzdičce. Pak jsem na chvíli přestal a podíval se do jeho šedých očí, do pohledu zabijáka, ano tak působil, měl černé vlasy, šedé oči, výraznější, rovné a hustější obočí, to mu dodávalo vzhled věčně naštvaného drsnáka, to mě rajcovalo o to víc, ten pocit, že je nedobytný i když veskutečnosti nebyl. Koukal jsem na něj a jenom zašeptal - "A ted mi vymrdej mandle z krku dobytku!" Opět se pousmál svým typickým úsměvem a už mě chytal za hlavu a já cítil jeho horkej žalud jak si razí cestu k mandlím a ještě dál...První zásun byl tak do půlky, zhluboka jsem se nadechnul a rty obkroužil vršek jeho péra a pohledem mu naznačil, že může začít, rukou mě pomalu natlačil až dolů ke kořeni, až po koule, zároveň trošku i přirazil od spodu, a takhle pořád dokola, ale se zrychlující se tendencí.

Oči mě už asi po 40 sekundách slzely a slintal jsem jak bernardýn, když ho ze mě na chvíli vytáhnul stejkaly mu po péru a koulích potoky hustejch slin. Oddechoval jsem rychle, on mě stále držel za vlasy já pokýval hlavou, že jsem ready a stačil jsem ještě procedit mezi zubama - "Jako do prdele, nešetři mě kanče!" Pavel se rozjel skoro stejně jako kdyby mě dělal do prdele, dávil jsem se a kašlal, on byl zase jak v tranzu řval jak lev, bál jsem se že to snad uslyšej na druhym konci prahy. Cejtil jsem péro až v krku ruce jsem zase svíral v pěsti to pomáhá proti dávení, chtěl jsem vytáhnout hlavu, ale on mě přidržel dole a zařval na mě - "Drž, drž dělej tak cucej. " Držel ho ve mě asi 20 sekund skoro, pak ho ze mě prudce vytáhnul, já si mohutně odkašlal, napil se z flašky🡕 co byla na stole. Pavel vstal a naznačil mě abych si lehnul a hodil si hlavu přez opěradlo pohovky, položil jsem se, chvíli si ho honil nad mým obličejem, pak mě pérem proplesknul po tvářích, nakonec mě vrazil facku a zařval - "Otevři hubu!" Otevřel jsem a okamžitě mi ho zarval až za mandle, opět dávení a dávka slin, možná i zvratků fakt nevím byl jsem mimo, hrozně mě to rajcovalo, ano působí to asi zvrhle, ale mě tohle ponížení od takovýhleho samce náramě rajcovalo a to se přitom obecně nepokládám za submisivního. Miloval ty jeho typické hluboké přirážečky jak jsem tomu říkal. Vždycky přirazil a chvíli ve mě zůstal někdy s ním jakoby ve mě zakvedlal. Vytáhl ho a nastavil mi koule, lízal jsem a zajížděl mu pod ně blíž k análu.

Pak moje snažení přerušila facka se slovem - "Tak a ted si dáme rekord jak dlouho to vydržíš, když to dáš dýl než 30 sekund, dostaneš překvapení..." Přikývnul jsem, otevřel jsem pusu asi 4x mě ho zarazil prudce až po koule po páté ve mě zůstal a jemně přirážel, ale nevyndaval ho vždycky jen tak 5 cm ale stále ve mě vlastně byl, já chrčel, dávil se ale držel jsem, nemohl jsem pomalu ani dejchat péro mě stálo jak svíčka a já byl v tranzu stejně jako on. Pak po 31 sekundách ho vytáhnul a zasmál se. "No vidíš super výkon chlape a ted ten dárek"....Ležel jsem, on si ho honil vzdychal a já pochopil..."Otevři" pravil. . Otevřel jsem a on mi ho opět nacpal až do krku..."Tak toš tu máš ten dárek, mrdky plnej ranec, tak si to užij" Jamile to dořekl hluboce vzdychal a vrčel ba co ještě všechno, křičel tam něco jako " Jo jo, jo jo, to je vono áách ano, tak pořádně všechno to spolykej tak je hodnej kluk, hodnej kluk..." Já to cejtil jak mu v péru cukalo jako o závod a jak mě horká mrdka dopadá kamsi za mandle do jícnu. Vytáhnul ho země a nechal mě eště očistit zbytky. Došel si pro šortky🡕 natáhl si je a zůstal do půl těla nahý. Já na sebe hodil taky jen spodáry, vyšli jsme před halu a dali si žvejkací tabák, co tak rádi hokejky žvejkaj, chvíli jsme čuměli na hvězdy. Navrhnul mě, že se tu rovnou vysprchujem a pak mě hodí domů. Souhlasil jsem, když jsme vcházeli do sprch, plácl jsem ho přez zadek a pravil - "Ty sis asi myslel, že ses z toho vykroutil, ale já tu pro tebe mám taky dárek kanečku..." Pavel se zazubil a řekl - Proč si myslíš že jsem asi navrhnul tu koupelnu...trenére..." Já se jen zasmál a řekl - Áno tak je to správně ted jsem já trenér, ale musím ti říct, že dneska jsi skoroval bezvadně zasloužíš si odměnu, ruku jsem si strčil do boxerek a třel si ptáka co už mě napůl stál...A jak to pokračovalo?

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře