Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Já a dvě spolužačky erotické povídky

Ahoj, tenhle příběh co vám budu teď vyprávět se mi stal minulí týden v pátek.Takže, byl pátek ráno a jako vždy jsem se v půl 8 ráno připravoval do školy. Říkal jsem si že to bude zase nuda...To víte, Osmá třída...Ale to jsem ještě nevěděl co se mi stan🡕 e ten den.V 8 jsem byl už ve škole a začínala hodina, měli jsme matiku takže fakt nuda...Po matice jsme měli pracovky dvě hodiny...protože jsme měli počítače a můj soused chyběl tak si ke mě sedla moje spolužačka Hanka (prsa 2, černé vlasy, štíhlá, zadeček pevný a krásný)!

Nevěděl jsem proč právě ke mě když byly 3 počítače volný, ale radši jsem se jí neptal.Uběhlo tak 15 minut a Hanka se ke mě přiblížila s tím že jestly u mě může být, řekl jsem proč ne.Usmála se a zeptala se mě jestly bych jí nevysvětlil co máme přesně dělat(počítačům dost rozumím). Nechtěl jsem se jí nějak dotknout a tak jsem začal vysvětlovat a ukazovat na monitoru, Hanka se ke mě přiblížila víc aby viděla na monitor pořádně, ale místo aby se soustředila na práci tak mi šáhla rukou mezi moje nohy. Nevěděl jsem jak na to zareagovat tak jsem stuhnul a koukal se do monitoru.Hanka mi do ucha zašeptala že se jí dost líbim a že by můj klacek ve mě chtěla mít. To už mezi tím se mi plnil krví a na kalhotech🡕 jsem měl velkou bouli, ona si toho všimla a začala se olyzovat.A protože jsme seděli úplně vzádu a nikdo na nás neviděl tak si ke mě klekla, rozepla mi kalhoty🡕 a vyndala mi ho, hned si ho strčila do pusy a začala mě kouřit! Bylo to tak nádherné že jsem málem byl slyšet po celé třídě, ale naštěstí mě nikdo neslyšel. Zachvíli jsem začal stříkat a všechno spolykala.Když mi ho pořádně vyčistila tak si sedla spátky a vyndala z kapsy kondom a řekla že po škole nikdo u ní doma nebude a že jestly nechci přijít.Přikývl jsem že jo.Skončila škola a já celej natěšenej a nadrženej jsem si to mířil rovnou k Hance. Ta už na mě čekala jenom v košilce.Odvedla mě do svého pokoje a tam seděla další moje spolužačka Diana (Prsa 3, Světlí vlasy, zadeček taky pěkný...).Nevěděl jsem co dělat, ale v tom okamžiku mě Hanka svalila na postel a řekla ať počkám že si odskočí, mezi tím už byla Diana celá nahá a začala mě slíkat.To už mi stál jako nikdy předtím.Diana si ho vzala do ruky a začala mi ho honit. Po chvilce přišla Hanka a stála u mě, To už jsem začal stříkat a postříkal jsem Dianě celí obličej a prsa, hanka přišla k Dianě a všechno slízala.To už mi ale zase stál a Hanka si sundala košilku, vytáhla z ní kondom a nasadila mi ho. Diana mi sdělila že už pany nejsou.

Hanka se nademnou rozkročila a pomalu si ho do mě zaváděla, Diana si taky vleszla nademě a nabídla mi jí k lízání, ani minutu jsem nezaváhal a hned se dal do práce.Hanka se na mě tak vyřádila že dostala dva orgasmy skoro hned po sobě a při tom druhým jsem prodělal i orgasmus já. Diana začala krásně týct...Vytáhla druhý kondom a Hanka slezla.Diana mi ho nasadila a vlezla si na mě ona, to už mi jí ale nabídla k lízání i Hanka a já pokračoval .Obě měly krásně vyholenou kundičku...Udělali sme se všichni skoro najednou. Zbýval poslední kondom, co s ním? Dostal jsem nápad že bych je skusil udělat obě najednou a tak jsem začal u Hanky....zachvíli jsem se pustil do Diany a tahle jsem je střídal dokaď jsem se neudělal. Padl jsem na postel a Hanka s Dianou si je začaly vylitovat navzájem...Prožily další orgasmus a mě už zase stál jak pominutý. Chytl jsem Dianu za boky a narval jsem jí ho do zadečku. Zařvala bolestí ale zachvíli přiřážela a křičela slastí.Pochvilkce jsem přestal a narval ho do Hanky, stačilo pár přírazů a udělal jsem se do jejího zadečku.Po tomhle řádění jsme odpočívaly...za půl hoďky jsem se začal oblíkat a poděkoval jsem za krásný zážitek. Hanka mi hned řekla že když budu chtít tak si to můžem zopakovat a já souhlasil...odešel jsem domů a přemýšlel o tom.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře