Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Já a sestra Anička erotické povídky

Ahoj chci vám popsat svůj zážitek s mojí 12ti letou sestrou Aničkou, který se stal před 2 měsíci. Já jsem kluk jmenuji se Petr a je mi 16 let. Byl konec prvního měsíce prázdnin a já jsem jako vždy vstal z postele a tušil, že dnešek bude celý nudný jako většina prázdnin. Ráno nás vzbudila máma, protože máme spolu pokoj a máma mi věří, že se o vlastní sestřičku dobře postarám.

Již u snídaně bylo jasné, že dnes budeme sami doma, jelikož táta oznámil, že pojede do práce ve 12 hodin tudíž se vrátí až ráno i s přespáním v hotelu. Máma půjde do práce až v 7 a my dva máme v 8 do postele a spát. Již od svítání na mě Anička koukala divně kvůli předešlé noci, měli jsme jít spát a já se chtěl před spaním uspokojit, nasadil si sluchátka a vytěsnil mojí sestru z hlavy. Byl jsem u konce a chtě nechtě jsem svůj orgasmus vyjádřil mírným výkřikem. Ona se lekla a přiběhla ke mě když jsem měl ruce od... však vy víte. Náhodou jsem na ní sáhl a ona viděla, že jsem bez trenýrek a následně spatřila i svojí ušpiněnou košilku. Celé jsme to vyřešili domluvou, že jí dám nějaké ty svoje vydělané peníze od mamky za vynášení koše a jiných domácích prací za 1 týden. Alespoň má na žvýkačky. Nevím proč, ale nemohl jsem svoje potěšení z toho, že mě viděla Anička od pasu dolů nahého a já na ní sáhl, když jsem byl v orgasmu. Má 156cm, je hubeňoučká, její vlasy jsou hnědé a oči modré jako moře. Měl jsem chuť hned vstát od snídaně a vrhnout se na ní, ach jakou já měl v tu chvíli bouli na teplácích. Opratrně jsem vstal od snídaně, odnesl talíř a šel k sobě do pokoje. Po pár minutách za mnou Anička přišla, že si jde hrát na počítači. Já jako vždy byl přímo u něj a koukal na nová čísla PlayBoye, rychle jsem to schoval a jelikož máme jen 1 židly k pc a spolu se sestrou rádi hrajeme hry pro dva tak jsme si sedli spolu a začali hrát Mario Bros. Seděla v šortkách a růžovém tričku bez podprsenky(má malá prsíčka) a jen v kalhotkách přímo nad mým klínem. Už kdysi se mi stávalo, že se mi postavil, ale já tomu nevěnoval pozornost a nechal to plynout, ani ona se tomu vůbec nevěnovala, ale dnes po půl roce co si spolu hrajeme ví jistě co se děje, jenže nedává svému staršímu bratrovi žádný signál o tom, že to chápe, právě naopak dělá to ještě těžší a snad si to i užívá! Vždy když prohraje tak se tak trošku nadzvedne a dá impuls mému penisu, aby se postavil. Věřte mi, že po hodině otírání je můj penis natolik unavený, že mám problém si poté i vyhonit. Napadlo mě, že si taky trošku sáhnu, sem tam jsem jí koukal do šatníku a probíral se jejími kalhotkami, všechny voní a ty použité jsou nasáklé a voní snad ještě víc. Když se nadzvedla, tak jsem nahrál, že mám křeč v noze, aby se trošku pohnula a já ji mohl zachytit. Chytil jsem jí trošku víc než jsem čekal přímo mezi nohama a ucítil poprvé jak je vlhká hned ráno potom co mi sedí na klíně. Dal jsem ruku pryč a ona se na mě zadívala a zčervenala, škoda že se i trošku mračila, tak že to nechce , ale já se vymluvil že jsem se lekl, aby nespadla, mám jí moc ‚rád‘. Odehráli jsme asi 10 her a poté ona chtěla hrát dál , ale já nemohl, řekl jí to, ale ona se mi začala vysmívat, prý nedokážu nic krom toho tlačit jí do zadku. V tu chvíli jsem poznal že to cítí a trošku pohl svýma nohama k sobě.

Hned na to jsem odvětil, že si dáme ještě odvetu. Byl jsem strašně nadržený a v tu chvíli přišla máma do pokoje a řekla, že musí s tátou odjet za babičkou, praskly jí trubky od vody a má spoušť po celém baráku. Nemáme je čekat, že u ní přespí, protože musí druhý den babičce najít byt místo domu, blíž u našeho města. Byl jsem smutný, protože babička je hodná žena, ale byl jsem i rád protože celý den s mojí sestrou, kdy si můžu chodit honit na záchod a myslet na ní, sem tam si jí i vyfotit a kouknout jak se sprchuje. Rozloučili jsme se s mamkou a pokračovali ve hraní her. Přišlo mi trošku nedostačující si sestru jen fotit a nedotknout se jí než se půjdu udělat. Byli jsme ve fázi kde pořád prohrávala ona , a tak nadskakovala a já jí dal ruku z boku na bříško a začal jí pomaličku hladit, neovládl jsem se a tiskl jsem jí na sebe hýbal se a otíral si ho o její zadeček. V tom najednou zakřičela Péťo! Achh! Jen zaklonila hlavu a já cítil jak mi vzdychá do ucha. Odhrnul jsem jí tričko a hladil po celé horní části těla, přejížděl přes její ztvrdlé bradavky až na bříško. Pak jsem jí chtěl zajet i do šortek🡕 a pak kalhotek, jenže mě zastavila otočila se na mě a řekla jestli tohle opravdu chci udělat a dala mi pusu na tvář. Já jí řekl, už dlouho po tobě toužím a od minulé noci se to nedá zvládat, Aničko! Chci tě celou! Nadzvedl jsem si jí a otočil proti sobě, stáhl jí šortky🡕 a řekl ať se opře o stůl od počítače.

Začal jsem jí hladit pipinku přes kalhotky, strašně křičela slastí a tekla z ní šťávička proudem, vzpomínám na to doteď. Nechtěl jsem jí prstit tak jsem jí jen dráždil prostředníčkem a koukal jí do očí, když je v té chvíli neměla zavřené. Pak jsem z ní všechno svlékl a řekl jí že jí dokončím. V tu chvíli se na mě podívala dala mi prst před pusu a řekla že mi chce taky udělat dobře, jako tehdy v noci, ale že musí vědět jak to mám rád že ví že se jen hýbe rukou a sem tam líže, jenže to chce ukázat. Slezla ze stolu a já si sundal tepláky a trenýrky. Koukala mi na něj jako na lízátko , až si olízla rty. Pomaličku jsem si popovytáhl předkožku ale jen trošku, mám to rád napůl. Řekl jsem jí teď si ho pomaličku vezmi do ruky a ze začátku pumpuj rychleji, mám pocit že každou chvíli budu z toho, jak jsi se na mě hýbala sestřičko. Poslušně kývla hlavou a usmála se , sama od sebe mi začala lízat špičku. Moc jsem si to užíval, od vlastní sestry si dopřávat orální sex, achh! to je slast. Cítím že už budu Aničko, odvětil jsem a vzápětí jsem zabořil její pusu na můj penis a vystříkal se do jejího krku. Trošku kašlala a mírně jí tekly slzy ale smála se přitom a řekla, bráško teď mě musíš udělat ty, na oplátku za to, že jsi na mě byl tak tvrdej. Kývl jsem a jen při myšlence jak mi její droboulinké ruce mačkali chloubu jsem ucítil další erekci. Položil jsem si sestru na postel a opřel jí nohy do kolen, v tom se na mě konečně vystrčila její nádherná pipinka, která na sobě neměla ani chloupek. Okamžitě jsem do ní zabořil svůj jazyk a mačkal jí přitom stehna. Největší modla pro mě byly ty její oči!

Je tak sexy když se na mě dívá tím nevinným pohledem v proudící vášni. Vlezl jsem si k ní výš a začal jí dával pusinky , protože líbat se moc neuměla, hladil jsem jí poštěváček a mačkal ho než mi vytekla do ruky. Olízl jsem si prstíky a strčil jí jazyk do pusy. Řekla mi, že jsem její bratr a, že ve škole brali, že se to nesmí, jenže mě miluje.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Fesak (2021-06-15):
Keby si ju bol este poriadne vysukal od zadu ako taku malu defku...