Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak jsem se stala lesbou erotické povídky

Chci Vám napsat o svém prvním lesbickém zážitku, který se mi stal. Jmenuji se Monika, dnes je mi už 28 let, měřím 170 cm a vážím 65 kg, moje míry jsou 95-60-95. Zažila jsem toho mnoho o čem bych mohla vyprávět, ale tohle první milování mi pevně utkvělo v paměti. Bylo mi tehdy 16 let a každý týden jsem chodila na gymnastiku. Už dávno jsem pochopila, že některé dívky z našeho gymnastického kurzu občas v šatně nebo ve sprše masturbují, ale nijak jsem si toho nevšímala.

Jednoho dne jsem stála pouze ve spodním prádle v šatně, když jsem zpozorovala, jak jedna dívka právě naproti mě se začala sama hladit. Věděla jsem, že se jmenuje Tina a je o dva roky starší než já. Seděla nahá na dřevěné lavici a její kůže byla ještě vlhká po sprchování. Normálně jsem se nedívala, když si to některá z dívek dělala sama v šatně nebo ve sprše, ale Tina nějak přitahovala můj zrak na sebe. Ostatní dívky se normálně převlékaly, nikdo Tinu nijak zvlášť nepozoroval.

Jak jsem už napsala, bylo to úplně běžné a normální. I já jsem se chtěla dál převlékat, ale najednou z ničeho nic vzplál můj zájem o Tinu jako svíčka. Zůstala jsem tam stát před ní jen ve spodním prádle a koukala jsem se, jak masturbuje. Měla oči zavřené a hlavu opřenou spánkem na zeď. Její nohy byly lehce rozevřené. Jednou rukou se hladila v rozkroku, zatímco druhou si masírovala pravé velké ňadro. Sem tam se z jejích úst prodral lehký vzdech. Viděla jsem, jak si to dělá dvěma prsty. Pak se její tělo napnulo a Tině přišel orgasmus. Po malé chvilce, kdy její napětí odeznívalo, otevřela oči a spatřila mě. Usmála se na mě přátelsky a já jsem zčervenala v obličeji, protože jsem si uvědomila, že jsem jí celou dobu s potěšením pozorovala. Rychle jsem se převlékla a odešla ze šatny bez toho, že bych se na Tinu ještě jednou podívala. Celý příští týden jsem se pokoušela na tento zážitek zapomenout, ale nepovedlo se mi to. Vždy když jsem se podívala na Tinu, viděla jsem jí před sebou, jak nahá v šatně vychutnává své vyvrcholení. Při gymnastice nosím vždycky přiléhavé kalhoty🡕 z růžové látky, která se na světle kovově leskne a k tomu zrovna tak těsný vršek, pod kterým se mi zřetelně rýsují prsa. V té době jsem měla ještě celkem malá prsa a byla jsem trochu žárlivá na Tinino krásně vyvinuté poprsí. Po cvičení jsem se svlékla a šla do sprchy. Pár dívek se už sprchovalo, ale žádná z nich se neukájela. Vychutnávala jsem horkou vodu na své kůži. Sprchy byly plné páry a vůně mýdel. Najednou se někdo lehce dotkl mého ramene. Otočila jsem se a spatřila Tinu, jak přede mnou stojí nahá. Asi zrovna chtěla také jít pod sprchu, pomyslela jsem si. Bylo mi to trochu trapné a chtěla jsem jí sprchu uvolnit a odejít, ale Tina mě chytila za ruku a zeptala se - "Proč také někdy nemasturbuješ. Pak uvidíš, jak je to slastné. Je to krásné, opravdu." "Ale já jsem to ještě nikdy takhle před ostatníma nedělala. Asi bych se styděla, " odpověděla jsem potichu. "Ale mě jsi posledně celou dobu pozorovala, co?" smála se Tina. Na to jsem neměla odpověď. Najednou jsem ucítila ruce Tiny, jak opatrně a polehoučku začaly masírovat moje ňadra. "Vidíš, zrovna tak jsem si to posledně jednou rukou dělala. Líbí se ti to?" ptala se. Mlčela jsem a nic neříkala. Stála jsem opřená o stěnu sprchy a vychutnávala Tinino doteky. Viděla jsem, jak další dvě dívky přišly k nám blíž a s úsměvem nás pozorují. Bylo mi to trošku trapné, ale zároveň mě to vzrušovalo.

Úplně nové pocity projížděly mým tělem a poprvé jsem cítila, jak mnou projíždí vzrušení a rozkoš. Cítila jsem, že vlhnu mezi nohama. Tina vycítila moje vzrušení, protože se najednou ve sprše ke mě těsně přitiskla a najednou jsme se o sebe otíraly svými nahými, mokrými těly. Vzala do ruky mojí ruku a přitiskla si ji mezi své trochu roztažené nohy, zatímco mě tam na tom samém místě mého těla hladila druhou rukou. Pak pronikla dvěmi prsty dovnitř, do mého mladého a nezkušeného těla, až jsem ze sebe vyrazila tichý sten. Obě další dívky, které byly s námi ve sprše se usmívaly, šeptaly si a skrz mlhu vodní páry jsem mohla vidět, že přišly blíž a že se také objímají a hladí, zatímco mě s Tinou pozorují. I Tina teď sténala, jak si moje prsty hrály v jejím horkém a mokrém pohlaví.

Její velké, ale stojící prsy se tiskly na moje menší a tvrdá ňadra. U za chvilku jsem cítila, jak uvnitř mého těla se něco napjalo a prožila jsem první orgasmus, který mi rozechvěl celé tělo. Lapala jsem po dechu. V ten samý okamžik začala i Tina sténat a tiskla se pevně k mému tělu, takže jsme skoro zároveň, tělo na tělo každá prožila svůj vrchol. Tina se při tom divoce kroutila a bylo poznat, že tohle nedělá poprvé. Ostatní dvě dívky dospěly k orgasmu hned po nás. Když jsme se s Tinou od sebe odtrhly, usmívala se na mě Tina spokojeně jako mlsná kočka poté, co snědla nějakou dobrotu. Já jsem z toho byla celá zmatená a chtěla jsem jen domů. Rychle jsem vyběhla ze sprchy, rychle se převlékla a aniž bych ještě jednou viděla Tinu, utíkala jsem domů. Příští týden jsem gymnastiku vynechala a nechala jsem se odhlásit, abych tam nemusela chodit. Tak mi bylo před holkama trapně. Na Tinu se už vůbec nezlobím, naopak, ukázala mi taje a začátky lesbické lásky. Do dnešního dne jsem se milovala s několika ženami, ale i muži a obojí se mi líbí, tak nevím. Ale o tom Vám budu vyprávět někdy příště.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře