Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak jsem začal brousit svojí tchýni erotické povídky

Bylo mi 25 let, když jsem dostudoval vysokou školu a rodiče mi přenechali vilu kousek od Prahy a přestěhovali se do menšího. Měl jsem taky přítelkyni, se kterou jsme tam už nějaký čas bydleli ještě s mými rodiči, a ona měla rozvedenou mámu Zuzanu, které vypověděli nájem, ale ještě neměla postavený dům, do kterého se plánuje nastěhovat. Samozřejmě jsem jí nabídl, ať se nastěhuje zatím k nám.

Pár týdnů po nastěhování jsme se s přítelkyní museli rozejít, protože to úplně nefungovalo a nejtragičtěji to brala Zuzana, protože neměla kam jít.

No a co já v obrovskym baráku sám? Bylo jí sice blbý tu zůstat, ale asi nebyla jiná možnost. Chtěla mi platit nájem, ale to já nechtěl, tak jsme se dohodli aspoň o dělení domácích prací. Jak šly dny dál, náš vztah se hodně utvrdil, takže už to nebylo jako zeťák a tchýně, ale spíš jako dva spolubydlící kámoši, i když jí bylo už 46. Mám u své ložnice velikou terasu s výhledem a jeden teplý víkendový večer jsem tam seděl, popíjel, kouřil a přemýšlel. Měl jsem v sobě už pár skleniček pravýho kubánskýho rumu, který jsem si přivezl z dovolené, ale až v tuto chvíli jsem ho otevřel, přišla Zuzka, že nemůže spát, a přinesla si láhev vína. Každou další skleničkou zábrany ustupovaly a téma pomalinku začalo směřovat k tomu jednomu. SEX. Když už jsme byli úplně na mol, tak jsme se dostali až k tomu, co kdo má rád, prý to má ráda do zadečku, a moje péro i v tomhle stavu stálo jako stožár. Když už bylo chladněji, tak jsme šli dovnitř. Svalila se na mojí postel, já si sedl do křesla a pozoroval její krásné nohy čnící ze saténového župánku. Byla to krásná žena na svůj věk a v tu chvíli, ač jsem byl nadržený už pár minut, jsem si začal připouštět myšlenku, že by bylo skvělý, kdybychom se spolu vyspali. Přesunul jsem se tedy z křesla na postel vedle ní, dal pod její hlavu ruku, abych jí mohl nenápadně začít hladit po rameni. Konverzace pořád pokračovala v peprnym duchu. Začal jsem jí opatrně rozvazovat župánek. Radši jsem přestal a najednou v půlce věty říká , , Pokračuj, líbí se mi jak se nená padně snažíš. ". V tu chvíli se mi penis napumpoval krví a v hlavě mi jen probíhalo, tak dneska zkusim starší ženu. Rozvázal jsem župánek, pod kterým se schovávaly nádherný prsa s ještě hezčíma dudlíčkama. Nebyly nějak veliký, ale byly krásný. Prstem jsem jí začal jezdit od pupíku k prsům přes bradavky k podbřišku a pořád takhle, cítil jsem jak jí zesílil dech a začal jsem jí pomalinku líbat na krku. Vzdychala vzrušením a já jel pomalu pod kalhotky. Byla tak strašně moc vlhká, že když jsem jen projel po okraji, tak jsem měl prsty úplně mokrý. Začala mi rozepínat šortky🡕 a pomalu jezdit prstem po žaludu. Myslel jsem, že ho jen jednou stáhne a já se udělám. Zvedl jsem se nad ní a začal jí líbat od krku přes prsa až jsem skončil u tý krásně mokrý a voňavý mušličky. Pěkně jsem jí začal lízat a neuběhla snad ani minuta a už se svíjela ve vzrušujících křečích a tlačila mi hlavu na její kundičku div jsem se neudusil.

Povalila mě na záda a jazýčkem jela od krku dolů a drobně mě kousala. Najednou jí zajel do pusy a snad až po kořen, a to nemám žádnýho drobečka (někdy si říkám bohužel), Cumlala mi koule, no nádhera nic lepšího než od starší ženy jsem ještě neměl. , , Takhle velkýho jsem teda ještě neměla", usmála se a pokračovala v ústní jízdě. Netrvalo dlouho a už jsem jí plnim krk svojí mrdkou. Lehla si vedle mě, jen jsme se lehce ošahávali, líbali a po chvíli ho mám opět v pozoru. Naskočila na mě a ozvalo se jen hlasitý ooohh. Snažil jsem se co nejvíc přirážet a do toho cucal její krásný dudlíky a za chvíli opět, zaryla mi nehty do ramenou, začala křičet až jakoby jí to ze mě vystřelilo a ona začla stříkat. , , Pojď kleknu si ti tady a strčíš mi ho do zadečku". Její dcera anál trochu odsuzovala, takže to byla moje premiéra. Byl krásně těsný a po chvilce už jsem jí to tam stříkal. Pak jsme oba usli. Do dnes si takhle navzájem vypomáháme ikdyž už bydlí v novém i se svojí dcerou, která o tom pořád neví a to tam trávim poměrně dost nocí.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Zralé ženy

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře