Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak jsme zkusili anál v přírodě erotické povídky

Protože se po deštivých dnech vrátilo letní počasí, rozhodl jsem se se svojí holkou, že si vezmem den volno a vypadneme z města. Plán zněl jasně - na kolech. Do ticha. Do lesů. Báře vyrýsovaly zadek upnuté cyklo kraťasy🡕 , na sportovní podprsenku si vzala ještě lehký dres a zanedlouho jsme už tahali kola ze sklepa. Vážně jsem se těšil. Na společné hodiny, na samotu. Všichni totiž dřepali v práci a jen my byli svobodní. A mě v krvi začala rychle kolovat jakási touha po dobrodružství. Proto jsem zavelel, že vyrazíme na sever, kde jsou lesy, skály a říčka Střela. Chvíli jsem jel první já, pak mě vystřídala Bára a já si v těch chvílích vychutnával pohled, jak se jí na sedle pohupuje a sem tam nadskakuje zadek. To mi připomnělo jedno - v upnutých cyklo kraťasech se správně jezdí naostro. Já dobře věděl, že tak jezdí i moje holka. A že si dá navíc vždy záležet, aby jí tam pod kraťasy🡕 nešimral ani jeden chloupek. To pomyšlení mě vzrušilo...

Za pár hodin jsme dojeli až do lesů u Žihle. Slunce do nás po většinu cesty pralo, cítili jsme na kůži pot a já viděl, jak se Báře lesknou krůpěje potu na hrudníku, když si rozepnula dres. Měla toho už docela dost. Museli jsme dát voraz. Zapátral jsem tedy po telefonu a zabrousil do aplikace s mapami, abych našel nějaký místo, kde nabereme síly. Zjistil jsem, že přímo před náma jsou lehce mimo cestu skalky. Tam bychom mohli být úplně sami... Vylézt nahoru, lehnout si, kochat se. "Pojď, vezmeme kola a kus je potlačíme lesem. Jsou před náma nějaký skalní útvary,” rozhodl jsem. Vydali jsme se kupředu, pod tretrama nám chroupalo jehličí. První skálu jsem uviděl za pár minut. Nebyla moc vysoká a zdálo se, že by tam šlo vystoupat i v botách na kolo. Kola jsme schovali do houštiny a já našel slušnou cestu vzhůru. Občas jsem Báru chytil za ruku, pomohl jí a brzy jsme se ocitli nahoře. Výhled se nekonal, ale slunce tam svítilo překrásně. Sedli jsme si na rozpálenou mírně šikmou plošinku, kde byl sem tam mech a protože na nás nebylo od nedaleké cesty vůbec vidět, připadalo mi, že to místo patří jenom nám. Svlékl jsem si dres a Bára udělala stejně tak. Slastně, s úlevou vydechla.

"To jsme našli skvělý místo,” ohodnotila náš flek a já jí nabídnul, ať mi hlavu složí do klína. S radostí si takhle lehla, já zůstal opřený o skálu sedět. Zavřela oči a já sledoval, jak se jí na různých místech na těle třpytí krůpěje potu. Hrudník jí pod nádechy a výdechy stoupal a klesal, prsa měla skvostně vypasované ve sportovní podprsence a já si zase po čase připustil, že mi moje holka přijde dokonalá. Pohled na ní mě děsně vzrušil. Začal jsem jí hladit. Užívala si to. Nejprve jsem jí kroužil kolem pupíku, pak putoval prsty okolo lemu podprsenky a brzy si moje ruka našla cestu k rozkroku. Pod kraťasy🡕 . Chtěl jsem vědět, jestli je zase tak dokonale vyholená.
"Zlobíš!” otevřela oči a řekla mi s úsměvem. Nic však nenamítala a já rukou sjížděl dál, až jsem dlaní zůstal na pahorku. Byl hladký, trochu vlhký a nádherně jemný. Bára vydechla a zavrtěla se. A tak jsem jí prsty zmáčknul klitoris... "Tady ne...” namítla. "Nikdo na nás nevidí a v lese neni jedinej člověk,” ujistil jsem. "Neříkej, že se ti to nelíbí,” optal jsem se ještě. "Líbí, ale...,” nedopověděla, protože jsem jí klitoris začal mezi prsty masírovat. Poddala se a já věděl, že mi tím dává volnou ruku. A že bysme si tady nahoře mohli i zašukat.

Zanedlouho jsme se vášnivě líbali a já u toho Báru uprosil, že jí postáhnu kraťasy🡕 . Chtěl jsem se kochat krásou jejího na odiv vystavenýho rozkroku. Jasně jsem viděl, že se takhle venku trochu stydí a bojí, že nás někdo uvidí, ale vzrušení vyhrálo. Lehla si, nadzvedla zadek a já za pružnou látku zatáhl. Naskytl se mi výhled na dokonale vyholený klín. Přejel jsem přes pahorek rukou mezi pysky, ucítil mokro a to mě nastartovalo tak, že jsem Báru převalil na bok. "Vystrč na mě trochu zadek... Chci na tobě dál pracovat,” navrhl jsem a ona sice pozvedla obočí, ale nakonec tak učinila. Přitáhla si nohy a vyšpulila zadek. Stehna jí stále svíraly polostažené cyklo kraťasy🡕 a já zíral na obě krásně oblé, šťavnaté půlky, na které jí svítilo sluníčko. Prohlížel jsem si strukturu kůže, pohladil Báru po boku a když jsem jí jednu půlku zadku sevřel, zaleskla se v údolíčku vlhkost od potu. Lasturku, tu už měla úplně mokrou a šťáva jí z ní pomalu vytékala na stehno.

"Jsi neskutečně sexy... v tom cyklistickym i bez něj. Miluju každej kousek tvýho těla!” řekl jsem Báře a rukou jí znovu zaplul mezi nohy. Prsty se mi okamžitě zabořily do měkoučké kundy a začaly po šťávě klouzat. Jezdil jsem jí přes pysky, vracel se na poštěváčka a schválně jsem si dobu jen hrál, než jsem do horkých útrob vstoupil. Bára v tu chvíli zasténala, zpevnila břicho a cukla sebou. Naklonil jsem se a podíval se jí do tváře. Měla zavřené oči a lehce otevřená ústa. Zajel jsem do ní znovu, znovu a znovu. Začal jsem jí prstit stále rychleji a Bára se začala svíjet. Občas to mlasklo a moje prsty byly brzy úplně mokré. Viděl jsem, s jakou vervou potlačuje steny, aby nás nikdo neslyšel, ale když jsem se rozhlédl, okolní lesy pořád vypadaly zcela opuštěně. A tak jsem se znovu začal věnovat mojí holce, která v tu chvíli ležela téměř v klubíčku úplně rozvášněná a skvěle vyprstěná. A u toho mi předváděla obě své dírky. Už jsem chtěl být v ní. Tiše jsem si rozepnul poklopec, vyprostil ven prokrvený penis a lehl si za ní.

"Co bys řekla na tohle?” pošeptal jsem jí do ucha. U toho jsem si vzal ohon do ruky, přetáhl si předkožku a nasměroval lesknoucí se žalud rovnou mezi otevřené, zmáčené pysky. Zaplul jsem do kundy jedním plynulým přírazem a zůstal hluboko v ní. Bára vydala jen potlačený sten. Neskutečně jsem si to užíval. Nasával jsem vůni jejích vlasů, chytil ji přes sportovní podprsenku za prso a začal jí na vrcholku skály pomalu šukat. Zadek a boky se jí otřásaly a já slastně oddechoval. Odevzdaně se mi dál nastavovala, sem tam hekla a já se nemohl nabažit toho, jaké dobrodružství venku zažíváme. "Fakt nás nikdo neuvidí?” zeptala se za pár minut mezi potlačovanými steny. "Neee... hlídám,” řekl jsem a v tom že hlídám, byla trochu lež. Popravdě jsem se věnoval jen své holce a tomu, že jí šoustám kundu pod širým nebem. Byl jsem vzrušený jako už dlouho ne. Poznal jsem, že Bára je na tom podobně a že jí fakt, že by nás možná mohl někdo vidět, dělá úplně divou. A pak přišla k prvnímu orgasmu. Začala se chvět a její dech se nápadně zrychlil. Vzdechnutí neudržela, popadla mě rukou za stehno a přirazila těsně k sobě. Můj penis jí vyplnil celou lasturku a ona se svým zadkem doslova zavrtala do mého klína. Držela mě stále u sebe. Nechal jsem jí, aby si orgasmus vychutnala a pak jsem se k ní natáhnul, aby jsme se párkrát políbili. Pauza navíc přišla vhod. Bok mě od tvrdé skály docela tlačil. Změnil jsem lehce polohu, vytáhl jí ho z kundičky a začal jí žaludem jenom tak klouzat přes vyšukanou lasturku, jejíž růžové pysky se krásně rozevíraly. Žalud mi ale přes zmáčený mostík sklouznul až na zadní dírku. Bára sebou viditelně trhla. Vyčkával jsem, jak bude dál reagovat. Pak jsem jí šibalsky údolím mezi oběma vlhkými půlkami projel a uvědomil si, že by vlastně mohl být neskutečný zážitek, zkusit tady nahoře na skále, anální sex. Nějaké zkušenosti s ním máme, ale zpestřit si milování takhle venku, k tomu jsme se ještě neodhodlali. Obava, stud, nemožnost se pořádně připravit. Ta myšlenka ve mě však začala hlodat stále silněji a když jsem pohlédl níže, jak přede mnou leží moje holka s nahým zadkem, úplně mě pohltila. Šukat její úzkou dírku tady? V přírodě? Vystříkat jí análek s tím, že by nás u toho opravdu mohl někdo vidět? Houbař? Tremp? Úlet! A o to víc jsem to chtěl zkusit.

Přitáhl jsem se k Báře a pošeptal jí do ucha: "Strašně bych tě tu chtěl ojet do zadku.” Vytočila na mě hlavu a zkoumala můj výraz. "Na co ty nemyslíš,” řekla pak a zamyslela se. "Co si to nechat na doma?” zeptala se a dodala, "tady bez přípravy... a já se fakt bojim, že nás někdo načapá. A že to bude bolet...” "Sem vážně nikdo nepřijde. Koukej, jak je okolo pusto,” zkoušel jsem přemlouvat a ještě chvíli jsme o tom debatovali. Když jsem ale rukou zajel Báře mezi půlky a prsty kroužil po lehce tmavší kůži kolem sevřeného zadního otvůrku viděl jsem, že i ona sama o té představě přemýšlí. Ona je totiž po přemlouvání pro každou špatnost. Na to už jí slušně znám!
Začal jsem jí proti svěrači tlačit prostředníček a čekal, jak dál zareaguje. Ona si to očividně začala užívat... Podlehla touze a vzrušení. Byl jsem z toho dál u vytržení a nechtěl přestat. Anál v přírodě - tolik jsem chtěl takové dobrodružství zažít! Zajížděl a vyjížděl jsem prstem citlivě své holce ze zadečku a brzy přidal i druhý. Sevření análu dál povolovalo a já si na prsty ještě párkrát plivnul, ať mohu vstupovat snáze. Bára spolupracovala, uvolňovala sverač, já jí u toho laskal, aby se cítila bezpečně a občas zabloudil pohledem dolů, abych viděl, jak mi prsty opakovaně mizí v jejím krásném zadečku. "Myslíš, že jsi připravená?” "Podívej se, jestli tu okolo fakt nikdo není,” poprosila mě ještě a já jí mezitím začal stíral šťávu z rozkroku a potíral jí povolený svěrač. "Nikde nikdo... nemysli na to,” ujistil jsem a přitáhl se s naběhlým penisem v ruce těsně za ní.

Žalud začal zajíždět mezi Bářiny půlky a po kůži sklouznul přímo na vstup. Pak jsem proti němu poprvé zatlačil a nemohl se dočkat, až mě její anál pohltí a sevře. Dál jsem tlačil a cítil, jak se otvor rozestupuje a žalud pomalu zajíždí do Bářiných útrob. Zopakoval jsem to. Jednou, dvakrát. Bára tiše zasténala. Chytila si rukou zadnici a roztáhla jí. Statečně se nastavovala a já opřený o loket zkoušel vnímat, jestli jí nezpůsobuju bolest. Minutu po minutě jsem ho zasouval hlouběji a hlouběji. Musel jsem si ještě několikrát plivnout na prsty a naše spojení potřít.
"Aaaah,” ozvala se Bára tiše, když jsem v ní byl asi z poloviny a řekla mi, "já se snad udělám jen z toho, že mi ho tam strkáš tady v lese, bez žádný intimity...” "Jsem z toho sám úplně hotovej,” potvrdil jsem a začal lehce přirážet. Kůže na penisu se mi šíleně napínala, uzdičku div jsem si neutrhnul. "Zpomal,” zabědovala moje holka a já viděl, že má bez lubrikantu co dělat. Vyjel jsem z ní, roztáhnul jí zadek a pořádně jí na stahující se růžový otvůrek naplival. To jí ještě víc vzrušilo a Bára mi potřela penis svojí šťávou. Její následný pohled říkal jediné - pokračuj, ošukej mi tu anál, když už jsme v tom! Zkusil jsem další průnik. Šlo to líp. Opatrnými přírazy jsem se tisknul blíž a blíž a netrvalo dlouho, kdy se můj klín zcela setkal s Bářiným zadkem. Konečně jsem byl penisem z většiny v ní. Konečník mi ho stále svíral pevně a já zastavil, nechal ho zvykat si na můj průměr. "Můžeš, zvládám to,” řekla mi nedočkavě a já rozpohyboval pánev. S každým přírazem jsem cítil další uvolnění díry, ale mazivo docházelo. Najednou se Bára vysmekla, penis z ní s plesknutím o můj podbřišek vyjel a ona se ke mě přetočila: "Vydrž, dej mi chvíli... Ale je to mazec, pojď ke mě...” Pohladila mě ve vlasech a začala líbat. Moje vzrušení bylo explodující. Vážně jsem šukal svojí holku do zadku v přírodě... Zase něco nového v našem intimním životě.

"Sedni si na mě,” navrhnul jsem pak, protože jsem se toužil dívat, jak se na mě Bára sama nabodne a vystaví mi svůj roztažený, vyholený rozkrok. Věděl jsem ale, že k tomu se bude muset z kraťasů🡕 svléknout úplně... Došlo jí to rychle: "Víš, co po mě chceš? Abych tady byla skoro úplně nahatá.”
"Jo, a to chci... A máš podprsenku, nezapomínej.” "A taky holej zadek,” vyvalila na mě oči a usmála se. "To teda... zadek, kterej jsem ti tu ošukal a ještě chci ošukat.” "Ty jsi fakt děsnej, tohle si nějak vyberu!” plácla mě rukou do hrudníku a z ničeho nic vstala a opravdu se z kraťasů🡕 pod širým nebem úplně vysvlékla. Stála nade mnou s lehce rozkročenýma nohama a já viděl, jak se jí lesknou mokré vnitřky stehen. "Tak ale rychle!” vyzvala mě a já se vzpamatoval. Přetočil jsem se na záda, postáhnul si kraťasy🡕 ke kolenům a zapřel se o lokty. Bára si svými šťávami začala potírat anál, postavila se nade mě a já věděl, že to přichází. Že tohle bude boží. Šla do podřepu, zadkem se blížila k mému penisu, který ještě potřela slinami a pak mi ho chytila a nasměrovala proti sobě. Já si užíval výhled na roztažené pysky její lasturky a brzy ucítil, jak se můj žalud dotknul údolíčka vedoucího k díře do Bářiných útrob. Díval jsem se se zatajeným dechem, jak se Bára postupně nabodává a snaží se na mě dosednout. Jednou rukou se o mě zapřela, přidala na tlaku a žalud vklouznul přes svěrač dovnitř. Nezastavovala a dál klesala. Ve tváři jsem viděl, že to pro ni není jen tak, ale byla nesmírně statečná. Penis byl stále hlouběji, kůže se mi na něm rolovala pod tlakem Bářina věnečku. A pak na mě dosedla a s úlevou vydechla. Chytila mě rukama za stehna, zapřela se o ně a naplno mi tak předvedla hloubku penetrace. Nejraději bych si jí takhle vyfotil... Snažil jsem si představit, jak moc kořen mého penisu její anál roztahuje a jaké to pro ni asi musí být. Ten pohled byl neskutečný... Kundička jí tekla přes mostík přímo na zadní dírku, ve které se nacházel můj ohon. A pár kapek bylo i na mém podbřišku. Spojení se lesklo, napínalo a Bára se mi dívala přímo do očí aby sledovala, jaké to pro mě je tohle vidět. "Docela to bolí, takže popojedem, dobře?” řekla pak, rozhlídla se, zda jsme stále sami a začala metodicky pohybovat pánví. Stále jsem v ní byl úplně po kořen a přišlo mi, že jí ho zarážím snad až do krku...
Následně se naklonila, opřela rukama tentokrát o hrudník a pokračovala. Teď už mi v ní jezdil parádně. Sehnula se ještě níž a začala mě u toho líbat. Já se úplně položil a chytil jí za roztažený zadek. Prsty jsem pak nahmatal naše spojení a cítil, jak penis zajíždí, vyjíždí a roztahuje Bářin anální otvor. Projížděl jsem prsty údolím mezi půlkami, opakovaně ji masíroval po kůži kolem vstupu a užíval si Bářin dech na své tváři. Šukali jsme, ale bez lubrikantu to znovu rychle přestávalo klouzat. "Už mě pálí prdelka,” řekla mi. "Ještě chvíli a udělám se... do tebe,” zaškemral jsem. "A pak mi to poteče do kraťasů🡕 , až pojedeme na kolech... to víš že jo...” řekla mi a navrhla, "já si tě dodělám rukou a budeš to mít s výhledem, dobře? Stejně už fakt nemůžu...” Začala ze mě sesedat, penis jí z poctivě projetých zadních vrátek vyjel a já čekal, co bude.

Bára zkontrolovala okolí a pak si mi sedla na břicho zády ke mě. Měl jsem před zraky celý její roztažený zadeček. Ještě se přes rameno otočila, aby viděla, jestli se mi ten pohled líbí a několikrát sevřela a povolila svěrač, takže jsem měl úplně na ráně, jak se malý růžový otvůrek stahuje a zase povoluje. Pěkný tunýlek si jízdou na mém ohonu v zadku vytvořila. Anál se jí pomalu zavřel a já stejně tak zavřel oči, protože mě Bára chytila za penis a začala honit. Jen co jsem si vybavil, jak na mě ještě před pár minutama seděla s úplně vyplněným zadkem, přiblížil jsem se k vyvrcholení. Dál mě honila a já v opakovaných proudech začal stříkat sperma na teplou skálu. Sevřela mi ho a když povolila ucítil jsem, jak ještě závěrečně stříkám a žhavá tekutina teče po žaludu dolů na Bářinu ruku. "Nádherně jsi se vystříkal. Kdybys ho neměl v mym zadečku, nejradši bych ti ho ještě zlíbala...,” zůstala na mě zírat přes rameno a věděla, jak moc mě dráždí k tomu, abysme si večer doma dali ještě pořádnou porci klasického sexu.

"Tohle bylo teda něco,” vydechl jsem a Bára začala sbírat svoje oblečení. Když jsem se rozhlédl do lesa pod námi, vypadal stále opuštěně. Oblečení jsme se na sebe ještě chvíli usmívali z toho, co jsme zažili a pak začali opatrně slézat. "Normálně si mi z toho trochu chvějou nohy,” svěřila se mi moje holka, opět navlečená v těch vypasovaných kraťasech, které znovu vyrýsovaly její vyšukaný zadek. Když jsme přišli ke kolům a vytáhli je z houštiny všiml jsem si, že nedaleko od nás prochází houbaři s košíky. Starší chlapík nás nápadně pozoroval a my se na sebe s Bárou usmáli. Opravdu jsme v lese byli sami? No, tak jen doufat, že nás u toho opravdu nikdo neviděl...

🕙 Přidáno 14.6.2024
📂 Kategorie: Anál

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Joe (2024-06-15):
Moc pěkné!