Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ještě broučku, ještě přidej erotické povídky

Ve 20 letech už má spoustu lidí hodně zkušeností. Včera jsme měli večírek maturitní. Objevila se tam i naše učitelka na dějepis. Nádherné pevně poprsí číslo 4. Zadeček trochu vetší ale dokonalý na plácání. Měla na sobě černé vyzývavé černé šaty🡕 s velkým výstřihem. Přes jednoho učitele jsme se dozvěděli, že je již měsíc bez přítele. Nebylo divu že tam ihned všechny zaujala.

Byl jsem už trochu připití a tak jsem se nebál učitelku pozvat na tanec i když kousek vedle mě seděla má přítelkyně, která měla na sobě bílé šaty🡕 . Byli jí vidět kalhotky když seděla. Jak sem tam tančil s učitelkou tak jsme prohodili pár slov.

Najednou začínala padat, protože jsem jí omylem šlápl na nohu a ona zakopla. Jak padala dotkla se mého přirození rukou a zjistila, že je tvrdý. Okamžitě sem ji začal podávat ruku a doprovodil k záchodu. Potřebovala se upravit. Před záchody nikdo nebyl a ona mě objala a řekla mi, že jí nikdo nemá rád. Přítel, že ji podvedl a už dlouho nebyla s nikým venku. Začal sem jí namlouvat, aby se na něho vykašlala. Jak je pěkná a tak... Přitom objímání se mi okamžitě stopořil, byl tvrdý jako kámen. Ona si toho všimla, ale dělala jakoby nic. já sem jí nechtěně šáhnul na zadek a ona okamžitě mi dala facku a odešla na záchod. Styděl sem se a šel jsem zpátky do hlavní haly. Tam jsem uviděl svoji přítelkyni s nějakým klukem. Okamžitě jsem za ní šel odvedl si ji od něho a začal jí líbat. Šli jsme nahoru ke stolu kde nikdo nebyl všichni pařili na parketu. Začal jsem ji šahat mezi nohy, líbat na krku a mačkat pevně bradavky. ona začla hekat, křičet tak jsem ji okamžitě zacpal pusu rukou. Nahmatal jsem její mokrej poštěvák a začal na něj šahat. Její klitoris byl tak naběhlí a tvrdý. Uplně tekla a já ji začal pomalu strkat dva prsty do její kundičky. Pak sem zrychlil na maximum a ona začla stříkat. pocákala tam celej koberec, ale já nepřestával! Strkal sem tam už třetí prst a pořád ji zacpával pusu a začal kousat bradavky. Byla v transu a začla svírat kundičku v ten moment sem přestal. Byl sem nadržený a chtěl jsem si sní užít ale také jsem byl tak naštvaný, tak sem začal být hrubý. Strčil jsem ji prst do pusy a ona mi ho naslinila a okamžitě sem jí začal jezdit po prdelce. Prosila že dnes neee. Měla to marný strčil sem jí tam prst a do kundičky dva začal sem jí prstit jak prdelku tak vlhkou kundičku. strkal dovnitř a ven a stále zrychloval. Nejdříve křičela, ale stále měla mojí ruku v její puse druhou. No a svírala prdelku ze začátku ale po chvilce jí roztahovala a prosila mě at tam ještě strčím prst. tak jsem jí začal palce a ukazováčkem strkat prst do vagíny mokrý a zbylé tři prsty do prdelky.

Můj penis byl stopořený a chtěl ven ona mi stále jen provokovala a hladila můj penis celou tu dobu přes kalhoty🡕 a nechtěla mi na něj pod kalhoty🡕 šáhnout. Vadilo mi to a tak jsem ještě zrychlil a kousal do krku. To už nevydržela a začla vzdychat slastí. Měl jsem totálně mokrou ruku od její vagíny a její ruce mi začli rozepínat pásek🡕 .

Sjela rukou pod trenky a začla mi ho hladit. Poté vyhrnula i trenky a flusla si na ruku a pořádně mi ho navlhla šáhla si i do vagíny. Můj penis byl úplně mokrý a ona začla mi ho honit on mlaskal a byl celý mokrý. Já přestal strkat prsty do prdelky a strčil jsem ji 4 prsty do vagíny. To už nevydržela a začla mi ho kouřit neuvěřitelnou rychlostí. Sála ho jako nikdy. strkala si ho až po konec. a slintala u toho. Rukou mi začla šahat na koule a mačkat mi je. Já už tam měl v její vagíně celou ruku. Pak najednou přestala kouřit a začla křičet áááááááááááááááááá. a říkala "ještě broučku, ještě přidej, strkej joooooo, už buduuuu, oooooooooooooo" a cítil jsem jak jí uvnitř začla svírat a poté uplně začla střííkat. Taková spoušt ten křik snad museli všichni slyšet. Měl jsem hrozně moc morkou ruku a ona řekla" když si mě tak krásně udělal poteším ted já tebe" začla mi ho kouřit oblizovala ho a lízala koule, špičku ptáka. pak si naslnila prsty a začla mi přejíždět po mé prdelce. Nechápal jsem a užíval jsem si ten báječný pocit jak si ho strkala až po kořen. Najednou mi strčila dva prsty do prdelky. a já uplně ááááááách slastí sem vzdychl nevěřil jsem, že by se mi to líbilo ale je to tak. Nahmatala tam takový bod a tam mě dostávala k šílenství a pořádně jezdila svýma prstíkama v dírce. Kouřila mi ho přitom a mačkala koule. Pak přidala prst a já si začal roztahovat prdelku. Ona ještě přidala a pak palec no bylo to sice trochu bolestné ale prosil sem ji aby tam strčila více prstůů. Nakonec jsem tam měl celou ruku. Líbí se ti to vid řekla a já odpověděl ano ještě. pak přestala kouřit vytáhla ruku a začla mi lízat prdelku a honit. To už jsem nevydržel a moje dávky spermatu šly ven. Ona řekla tak to ne já chci přestala mi lízat dírku a okamžitě strčila do pusinky.

Neměl sem co už moc stříkat, ale ona mi tam strčila všechny prsty do zadku znova a okamžitě sem ještě ze sebe vydal poslední kapky. Tak se mi to líbí řekla. No poté se šla umýt a já tam seděl jak kdybych týden nespal. Pak jsem se rozhlídnul a zjistil, že na mě kouká na druhé straně učitelka. Jestli vás tento příběh zaujal, napište to a já napíšu co se dělo pak. S učitelkou a mou přítelkyní a atd...

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře