Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jitka a Evička erotické povídky

Karel to s holkama vždy uměl lépe než já. Když jsme ve vinárně zbalili dvě buchty, tu hezčí si zabral Karel. Vypadala na 14 ale dušovala se, že má 16 let. Jmenovala se Eva a pod svetr🡕 em se vydouvaly velké kozy. Jitka byla starší než my, bylo jí 18 let. Dobře jsme si zapařili a Karel jim navrhl, že bychom v sobotu mohly popíjet na chatě. Rodiče totiž jely do Německa a tak Karel šlohnul klíčky od druhého auta, nakoupil pití a pak jsme holky vyzvedly na smluveném místě. Když jsme dojeli na chatu tak čuměly, byla to jednopatrová budova. Karel je totiž z pěkně bohaté rodiny.

Mezitím co holky dělaly chlebíčky jsme vymýšleli jak to udělat abychom je ošukali. Chlast a chlebíčky jsme vynosili do patra, kde byla velká manželská postel. Mezi popíjením jsme tahali karty a kdo měl nejmenší musel sundat kus oděvu. Měli jsme štěstí protože za chvíli byla Eva jen v podprsence a kalhotkách. Pak se to otočilo a když byl Karel jen ve slipech vytáhl nejmenší číslo. Holky se chichotaly a Jitka provokovala teď nám ho pěkně ukaž! Karel si klidně stáhl slipy, Jitka mu po něm pokukovala, Eva ne. Pak jsem šel do naha já a v zápětí Jitka. Smála se, teď jsme na tom stejně. Začala mě líbat a hrábla mě mezi nohy, sevřela  koule tak silně až mně zabolely.

Eva řekla, to je ale blbá hra, já už nehraju. Karel ji podal sklenku a když se trochu při pití zaklonila chtytil prs. Když sebu škubla, řekl poleješ se, raději si ji sundej. Než se nadála rozepnul ji podprsenku. Jitka mě mezitím držela za ptáka a když se mi postavil řekla, nemáš ho jen na čůrání, viď? Tak to byl skutečně slibný začátek.

Karel líbal Evu, přes kalhotky ji hladil v rozkroku a chtěl aby mu ukázala prcinu. Odstrčila ho, vypil sklenku na ex a dorážel na ni, tak mi ho můžeš aspoň vykouřit. Jitka se smála, podívej Evo asi takhle. Než jsem se nadál měla ho v puse.

Eva řekla vy jste ale blbý a odešla. Odstrčil jsem Jitku a šel za ní. Seděla v dolejší ložničce, zeptal jsem se co blbneš, je ti něco? Překvapivě odpověděla, když mě se líbíš ty!

Improvizoval jsem, vidíš a ty se líbíš mně. Když jsem tě poprvé viděl chtěl jsem ti říct o rande, ale Karel mně předběhl. Obejmula mě a chvíli jsme se líbali. Hladil jsem úžasně velké kozy a přitom ji položil na záda.

Tiše hlesla tak já mu jdu říct, že budu chodit s tebou, měl by to vědět.

Později, uděláme to později, teď už přece spolu chodíme a po těch slovech jsem zajel pod gumu kalhotek, nahmatal pěknej chomáč kudrnatých chlupů. Začala mně líbat a když jsem prstem přejížděl štěrbinu roztáhla nohy. Šeptal jsem, Evo, Evičko chceš si taky tak moc zašukat?

Já už tě chtěla v té vinárně.

A teď chceš taky?

Jo, ale ty to pořád zdržuješ!

Stáhla si kalhotky. lehl jsem na ni a pak jsem ho pomalu zasouval cítil jsem jak se před žaludem rozestupují stěny kundy, to bylo naprosto božské. Okamžitě byla vlhká, ani nevím jak dlouho jsem omámeně přirážel do slaďoučké kundičky. Hladila mě po vlasech a opakovala, musíš dávat pozor!

Raděj přestaň mám v kabelce kondom přinesu ti ho.

Půjdem nahoru, přidáme se k nim.

Řekla raději ne, určitě tam prcaj, znám Jitku. Tázavě jsem se na ni podíval.

Eva řekla nemáme mezi sebou tajnosti víš, že už měla 16 kluků?

Kolik ty Evo? To jsem tě ještě neznala, jenom dva. Opravdu ti je šestnáct?

Zavrtěla hlavou, před půl rokem mi bylo patnáct. Kolik jsi měl holek?

Budeš se mi smát, spal jsem se čtyřma, samozřejmě jsem kecal. Objala mě, tak jdeme k nim. Slyšel jsem jak Karel heká, tvrdě přirážel jak o život. Koukal jsme na jeho rychle kmitající zadek, Eva přes něj pleskla, hele frajere vem si kondom. Oskočili od sebe, Jitka mi řekla sorry ale šel jsi pryč, docela jsem to už chtěla, asi se zlobíš viď.

Eva mezitím odešla na záchod. Jitka se položila na mně, teď ti to vynahradím. Vzala mě za něj a když se mi postavil strčila si ho do kundy. Rychle přirážela, že to máš takhle rád? Karel mi dával znamení ať ji na sobě otočím.

Věděl jsem co bude následovat, kdysi jsme nakupovali v Albertu a měly jsme sebou tříletou dcerku Karlovy sestry. Ta si tam hrála se stejně starou holčičkou a její matka zpovídala Karla a ten řekl, že je jeho. Divila se, to jste ji musel mít v šestnácti! Byla rozvedená asi nadržená protože nás pozvala k sobě domů. Druhý den jsme tam přišli a když dala dítě spát chtěla abychom byli v ložnici všichni tři.

Byla to zkušená pětatřicítka, nepřetržitě jsme ji prcali hodinu. Chtěla abychom se na ni rychle střídali, Karel ji píchal normálně a když jsem přišel na řadu já, ležela vždycky na mně.

Při jednom střídání si na mně lehla, ale zádama. Rozkročila se pěkně do široka a řekla. Karle jdi do mě taky.

Chvíli než trvalo než do ní také vnikl. Bylo to úžasný jak jsem v ní třeli  čurákama o sebe.

Sténala kluci to je ono, vydržte, vydržte!

Prcali jsme takhle úžasnou dobu, Věra sténala a dokola opakovala, ještě, ještě už budu!

Musel jsem ho vytáhnout, jinak bych do ní vystříknul. Karel ji hned zalehnul, píchal a Věra ho povzbuzovala nepřestávej, nepřestávej! Když odpadl šel jsem do ní, na vzduchu se mi zotavil a tak jsem do ni šel až po koule.

Držela mě dlaněmi za zadek a přirážela na sebe, vzdychala ježíši to je nádhera, kriste už teču!

V kundě ji začalo prudce škubat, trvalo to snad půl minuty, nevydržel jsem a začal stříkat. Něco tak úžasného jsem nezažil, byla to senzace jak mě kundou střídavě svírala!

Zeptala se Karla jestli nezůstane přes noc, takže jsem musel jít. Píchal s ní přes půl roku a já mu to záviděl, zvláště když barvitě vykládal co spolu dělali. Chodil jsem tenkrát s Romanou a chtěl od ní vědět co je to, když ženská teče. Krčila rameny a tak jsem pak strávil přes tři hodiny na internetu než jsem našel výrazy - udělat se, být hotová a téci všechno výrazy pro orgasmus.

Jitka neměla tak velkou kundu, ale přesto jsme se oba do ní dostali. Dělali jsme to i když přišla Eva, která se tvářila otráveně. Jitka skučela, kluci já už nemůžu.

Vrátil jsem se k Evě chytnul ji za kozy, odstrčila mě, jdi si ho nejdřív umýt. Do koupelny šla se mnou, namydlila ho a řekla, nechtěla jsem abys ho do ní strkal. Oprcala mi oba kluky, po tváři ji tekly slzičky.

Sedl jsem si na židli🡕 a posadil si ji na klín čelem k sobě. Líbal jsem bradavky a přitom se mi postavil. Měla do široka rozkročené nohy, potřeboval jsem jen aby se nadzdvihla. Co po mně chceš ty hajzlíku.

Přece tvou buchtičku.

Zasmála se, takhle hezky mi o ní ještě nikdo neřekl. Zatvářila se přísně, budeme spolu tedy chodit? Přikývnul jsem.

Vzala ho do ruky a pomlu na něj dosedla. Snažila se přirážet a pak řekla, je to nepohodlný jdeme do postele.

Karel s Jitkou byli dole, postel jsme měli jen pro sebe. Podala mi kondom, nerušeně jsme dlouhé minuty píhali.

Pořád se ptala, líbí se ti to? Nebudeš už?

Děje se něco Evo?

Jo, bolí mě z pití hlava a předtím jsem zvracela, tak už prosím tě stříkej!

Moc se  nesnažila chvíli trvalo než jsem vystříkl. Když jsem se vrátil už spala, byla to taková blbá kundička, ale dva měsíce jsme spolu chodili.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře