Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jmenuje se Euthézie erotické povídky

Ten večer, kdy jí poprvé uviděl nikdy nezapomene, vryl se mu do paměti. Když se na něj otočila bylo to jako by uviděl tvář anděla. Ona byla tak neodolatelná. Měla krásné velké zelené oči, nos malý a roztomilý, její rty byly tak plné a tak svůdné. Zrzavé rovné vlasy jí zakrývaly celá záda, úzký pas zvíraznil poměrně velké poprsí a také úrodné boky. Ihned se do ní zamiloval. Od kamaráda se dozvěděl, že se jmenuje Euthézie. Když u pódia házela svýma dlouhýma vlasama byl jako v sedmém nebi, dost ho totiž vzrušovala.

On sám však neměl odvahu se s ní seznámit. Nehodlal se jí však kvůli tomu vzdát. Přestože byl stydlivý tak byl velmi sexy. Měl dlouhý kudrnatý blond vlasy a nesměla chybět ani neodolatelná bradka, k tomu všemu ještě modré oči jako ten nejhlubší oceán. Byl jí tak unešen, že když akce🡕 ve známém metalovém klubu U Mrtvé Duše skončila tak mu to nedalo a musel jí sledovat. Šla domů překvapivě sama a to, i když měla mnoho kamarádů. Připitá se trochu motala. Při pilném sledování zjistil, že Euthézie bydlí nedaleko klubu. Teď už ví, kde přebývá. Vrátil se domů pln myšlenek na ní. Svlékl se do naha a vlezl do veliké postele, kterou měl jen pro sebe. Nedokázal ani spát jak na ní neustále myslel, strašně ho vzrušovala a chtěl jí jen pro sebe. Ráno se vzbudil asi po tří hodinovém spánku a lovil v hlavě, co to měl za sen. Ano, už si vzpoměl. Bylo to sice zvrhlé, ale chtěl to uskutečnit. Pustil se do toho. U Mrtvé Duše se připravoval na víkend další koncert, tudíž předpokládal, že Euthézie se tam určitě ukáže. To byla super příležitost. Nadešel víkend. Opět byla tak nádherná jako vždy. Zase byl zhypnotizován její krásou. Koncert skončil a nadešel jeho čas. Euthézie byla na půlce cesty domů a najednou po ní někdo skočil a přidržel jí nějaký hadr na obličeji, ihned ztratila vědomí. On jí sebral ze země, přehodil přes rameno a odnesl jí k sobě domů, kde měl velký sklep. Uvnitř bylo temno, jen pár malých okýnek tam bylo. Hodil jí na připravenou madraci a řádně připoutal za ruku. Sedl si na židli🡕 a čekal až se Euthézie probere. Když otevřela oči byla velmi zmatená a samozřejmě vylekaná, snažila se z těch pout dostat. On jí s úsměvem na tváři řekl - Vítej ve svém novém domě ve kterém budeš přebývat do konce tvé smrti. Tady už budeš jen moje. Moje malá kurvička, kterou nenechám chvíli v klidu. Ale dělám to jen z veliké lásky k tobě a mimochodem se jmenuju Gronon. Euthézie na něj začala bezmocně křičet - Ihned mě pusť ty tyrane nebo na tebe zavolám policii! Ale Grononovi bylo jedno co ona na něj křičela. Odešel na chvíli pryč. Přinesl ještě jedny pouta🡕 . Druhou ruku jí taky připoutal. Vzal veliký nůž🡕 a roztrhl jí všechno oblečení co měla na sobě. Euthézie sebou házela, ale on to vyřešil tak, že si na ní sedl. Začal se třít svým rozkrokem o ten její. Ona cítila, že je velmi vzrušený a to jak se bezmocně vrtěla pod ním ho vzrušovalo ještě víc. Už to nevydržel a vše ze sebe svlékl. Z trenek vylezla veliká chlouba. Měl ho velikýho a tlustýho. Roztáhl jí nohy a zabořil mezi ně svou hlavu. Divoce si vychutnával její pičku a kousal jí do ní. Euthézie křičela jak jí to jen hlasivky dovolily. Zajížděl jazykem hluboko dovnitř. Potom přišlo na řadu hlavně jeho potěšení. Zakousl se jí bolestivě do krku a penis jí vrazil tvrdě do pičky, co nejdál to šlo. Euthézii z toho vyhrkly slzy. Šukal jí tak tvrdě až z ní začala téct krev.

Po dlouhém šukání se konečně udělal. Madrace byla od krve. Gron jí na to jen řekl - Neboj se, zvykneš si na to. Měl ho celýho od krve a tak odešel dát si nahoru sprchu. Euthézie byla už dost vyčerpaná. Po chvilce únavou usnula. Uprostřed noci však Gronon zase přišel. Ona tvrdě spala a tak toho využil. Bradu jí stlačil dolů a strčil jí ho do pusy, jezdil jí hezky v puse. Její prsa taky nezůstaly nepovšimnuty. Lízal je, kousal do nich a intenzivně je sál, přitom si ho honil. Nakonec se jí vystříkal na kundičku. Teklo to po ní hezky až na matraci🡕 . Nechtělo se mu nahoru samotnému do té postele a tak si položil hlavu na její prsa a nahý na ní usnul. Ráno se vzbudil dříve než ona. Udělal pestrou snídani. Euthézii krmil jako malé dítě. A potom jí zalepil pusu, aby furt nekřičela. Odešel si ještě odpočinout nahoru. Odpoledne přišel do sklepa, protože zase dostal chuť na sex. Připravil si něco nového. Klekl si k ní a začal jí líbat, po chvilce jí pusinkoval od krku až k pupíku, kde se zastavil a najednou ji vrazil ruku rovnou do kundičky. Euthézii to strašně bolelo až jí opět vyhrkly slzy. Gronon uvnitř sevřel ruku v pěst a pěkně v ní tou rukou vrtěl, potom začal zasouvat hlouběji a hlouběji až skoro po loket. Gronon se jí zeptal - Tak co? Jak se ti to líbí? To je teprve bolest holčičko, teď máš teprve proč brečet . Ďábelsky se při tom usmíval. Už pomalu vytahoval ruku z kundičky, když najednou do ní zajel zase zpět a hodně rychle.

Několikrát to zopakoval a potom si na ní sedl odlepil pásku, kterou měla na rtech. Byly celé od krve. Strčil jí do pusy svůj penis a přikázal jí - Hezky ho ocucej ty kurvičko malá nebo ti do kundy zase strčím ruku. Ona samozřejmě uposlechla, protože už nechtěla zažít tu strašnou bolest. Ocucala mu žalud a potom olízala celý penis. Udělal se jí na obličej. Trochu jí otřel kapesník🡕 em a pak hned odešel. Mezitím co on Euthézii držel u sebe ve sklepě tak venku už se po ní rozjelo pátrání. Policisté sice neměli žádnou stopu, ale přihlásil se svědek, který údajně viděl únosce. Gronon však neměl vůbec ponětí, co se děje v okolním světě, protože ho zajímala jen Euthézie. K večeru přišel k Euthézii s mísou plnou vlažné vody a s žínkou. Namočil ji a otíral jemně Euthézino zmožené tělo. Vychutnával si každičký umytý kousek jejího těla. Ona se ho potichu zeptala - Proč to všechno děláš? Nic jsem ti nikdy neudělala ani jsem tě nikdy neviděla tak proč? Proč mě tak mučíš? Chci odejít, přísahám, že když mě pustíš tak to nikde neřeknu. Zapomeneme na to. Gronon jí klidně odpověděl - Protože tě strašně miluju a chci abys byla jen má a nikoho jinýho. Nepustím tě odtud, už tu budeš semnou navždy!. Euthézie byla vyděšená a řekla mu na to - Ale já tě nemiluji, nechci s tebou žít. Nechci mít s tebou nic společnýho!. On naštvaně vykřikl - Tak se mě naučíš milovat! Prostě to tak bude a smiř se s tím!. Zalepil jí opět ústa, sebral mísu s žínkou a odešel k sobě. Noc byla klidná. Gronon ležel v posteli, nemohl totiž spát.

Bál se, že o Euthézii přijde. Ráno jí přinesl velikou snídani a při krmení jí řekl - Najez se pořádně, protože to budeš na večer hodně potřebovat. Ona nevěděla co má čekat. Bála se a z pout měla otlačené ruce. Čím blíž byl večer, tím byla více nervní. Otevřely se dveře a vešli 4 muži. Gronon byl mezi nimi. Všichni měli dlouhé vlasy. Začali se svlíkat a Euthézie už věděla, že to bude její konec. Gronon jí sundal pouta🡕 , ale pro změnu jí svázal ruce provazem a upozornil jí při tom - Nemá cenu utíkat Euthézie, protože jsou tu jen jedny dveře a ty jsou zamčené, klíč je schovaný a jsou tu další 3 muži. Jestli se pokusíš utéct tak tě zmrskám bičem tak, že už se ti ta tvoje prdelka nezahojí. Je ti to jasný?!. Ona samozřejmě přikývla, nic jiného jí totiž ani nezbývalo. Gronon jí shodil na kolena, on a jeho kamarád jí strčily penisy do pusy. Jeden z nich dostal nápad. Zavázal jí oči. Ostatní musela honit. Když je to přestalo bavit tak se jeden z nich posadil na židli🡕 . Gronon Euthézii plyvl na anální otvor a dali jí na muže, který seděl. Napíchli jí hezky na jeho penis. Ona strašně zakřičela. Jeden z nich ji okřikl - Drž hubu děvko!. Gronon samozřejmě zasunul do pičky ten třetí jí strčil penis do pusy a poslednímu musela honit. Všichni jí osahávaly její krásná prsa. Chlapi si to pořádně vychutnávali. Po čtvrt hodině se prostřídaly a takhle to udělali asi 4x. Euthézii už bolela kundička, měla jí celou červenoua odřenou. Na konec jí shodili na zem a uspořádaní do kruhu se na ní všichni pořádně udělali. Byla celá od spermatu a tekla z ní zase krev. Ležela tam na zemi znásilněná.

Najednou do domu vtrhla policie se slovy - A máme vás!. Euthézie se pousmála když to zaslechla. Gronon se vylekaně zeptal - Jak je to možné? Jak jste na to mohli přijít?! To nejde!. Odpověď byla prostá - Máme svědka, odveďte je všechny!. Euthézii rozvázali a zabalili jí do deky🡕 . U soudu řekla vše co jí Gronon prováděl. Je jasné, že ho odsoudili na pěkně dlouho. Ona navštěvovala ještě dlouho po té psychologa. Po dvou letech už se konečně vzpamatovala a mohla znovu normálně žít. No a Gronon si přísahal, že až se dostane z vězení, že si jí najde a bude to ještě horší...

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře