Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jsem celá od semene erotické povídky

Byla jsem ve městě nová 19tiletá studentka za kterou se většina chlapů otočí. Pěkné pevné trojky, štíhlá, ale ne hubená postava a dlouhé černé vlasy. Přivydělávala jsem si donáškou pizzy. Jenomže jsem se ve městě moc nevyznala a to jednoho dne úplně změnilo můj život. Ze slušné venkovské holky, se stala kurvička pro všechno. Vstoupila jsem do nějaké haly, kde podle všeho měla být nějaká schůze. Vypadala úplně prázdná, jen uprostřed byla obrovská matrace🡕 . Bylo tam šero a já došla až k té matraci🡕 .

Najednou se rozsvítily všechny světla a dovnitř začaly proudit zástupy mužů. Tak ji tady máme, vykřikl jeden a já si úděsem uvědomila, že jsou všichni nazí. Stála jsem bez hnutí a teprve až mě začali osahávat, jsem se vzpamatovala a začala se bránit. Co to děláte, jsem tu jen s donáškou pizzy! Jasně, my víme, že to chceš s trochou násilí, řekl nám to. Co vám kdo řekl?! Tvůj starý, který si nás objednal abychom Ti pořádně protáhli a vystříkali všechny dírky. Ale já žádného starého nemám, okamžitě mě pusťte! Dobře to hraje, děvka jedna! Chlapi já si týden nehonil a jde to na mě, hoďte ji na záda, ať si do ní můžu ulevit. Hned mě hodili na záda a chlápek mi jen vyhrnul sukni🡕 , odsunul kalhotky a strčil ho bez ptaní do mě až po své velké chlupaté koule. Začal mě šukat a nebylo to nepříjemné. Ale do minuty stříkal jako hasičská stříkačka. Úplně jsem cítila, jak to do mě pumpuje. Tak další pán na stříkání a teď ji vysvlečte, ať si pochutnám na těch jejích kozičkách. V okamžiku jsem byla vysvlečená a zase jsem ležela na zádech s roztaženýma nohama. Chlápek s pupkem na mě vlezl a neomaleně ho do mě strčil. Snažila jsem se bránit, ale proti takové přesile to byl samozřejmě nesmysl. Měl ho dost velkého s velkým žaludem a s ohromnýma, chlupatýma koulema, ale já už byla rozšukaná a vystříkaná, takže pěkně klouzal. To mu ale vůbec nevadilo a šukal mě až na doraz. Naštěstí byl fakt nadržený a trvalo jen chvilku, než začal stříkat. Měl toho taky hodně a úplně jsem cítila ty dlouhé přerušované proudy semene v mé kundě. Chvilku ve mě ještě zůstal, pak ho vadnoucího vytáhnul a oklepal, jako by se právě vychcal. Je fakt dobrá, kdo půjde další? Tak to teda ne to by snad stačilo, ne? Řekla jsem. To si má těch dalších 148 chlapů vyhonit nebo co, řekl nějaký chlápek. Kolik? Vykulila jsem oči. To nemyslíte vážně! Když mě hned pustíte, tak nic neřeknu! Fakt to hraje dobře, jeden by jí skoro uvěřil. Tak konec keců a další čurák na stříkání. Rozhlédla jsem se vyděšeně kolem a poznala, že to fakt myslí vážně. A navíc, že všichni jsou kolem padesátky s pupky a neoholenými čuráky. A najednou jsem ucítila vzrušení, které jsem nechápala a zastyděla se.

Nejsem na starší a ještě tlusté a neholené, ale právě ta perverznost situace, kdy jsem věděla, že mě tihle chlapi použijí pro vyhonění svých tlustých ptáků a ten odpor k nim, mě strašně vzrušovala. Nevěděla jsem, jak jsem se do téhle situace dostala, ale když už jsem tu, tak si to užiji. Podívala jsem se mezi nohy a viděla bílou, hustou mrdku vytékat z kundy. Nabrala jsem si prsty a olízla je. Tak teda pojďte! řekla jsem sama se položila na záda a zvedla a doširoka roztáhla nohy. To už na mě lehal další a začal přirážet. Byla jsem pořádně vystříkaná, takže to pěkně klouzalo. Představovala jsem si, jak to v mé kundě vypadá. Plná lepkavého semene a další tlustý čurák ji projíždí. Vycházela jsem mu vstříc a najednou se mě zmocnil divoký orgasmus. A už stříká a vyprazdňuje si do mě své velké koule. Vytáhl ho a celého ulepeného mi ho dal olízat. A už mě mrdá další a další a další a jak jsou nadržení, tak to každému trvá jen chvíli a výstřiky mají pořádné, jako by se na to předem připravovali a aspoň týden nešukali. Někteří stříkají až po koule ve mně. Jiní stříkají od kundy až na břicho a kozy a i do pusy občas dostříknou. Pár ve mně nechalo jen žalud a já si ho musela rukou sama vyhonit do kundy. Nevím kolik se jich na mě vystřídalo.  Možná třicet za 20 minut a pod mou prdelí je louže semene, které kunda nestíhá pobrat. Mám v ní úplný rybník. Každého jsem taky po vystříkání poslušně olízala do sucha. Otáčí mě na čtyři, obličejem k té louži a mrdají mě zezadu, zatímco já olizuju semeno z koženky a olizuju taky další vystříkané čuráky. Dalších deset si uleví zezadu a někdo přijde s nápadem ošukat mi zadek. Ani se nesnažím protestovat, když mi tlustý čurák odpaňuje můj semenem promazaný análek. Šuká mě dlouhými tahy a pak cítím horkou mrdku proudit do mé prdelky.

A přichází další a další. Pořádně si to s mým zadkem užívají. Zkouší různé techniky. Hluboké přírazy, rychlé mrdání a nejlepší mrdáci, kteří vědí jak na takovou čubku, ho pokaždé vytáhnou až ven a užívají si, jak mě příjemně bolí, když mi hned zase roztahují prdelku a zasunujou  ho až po koule. To už taky začínám poslušně kouřit čuráky, které mi strkají do pusy. Kouřím je pěkně do konce, jen s přestávkami na olízání těch, kteří mi právě vystříkali zadek. Lížu jim koule, semeno si nechám stříkat do pusy i na obličej a poslušně polykám. Někteří se domluvili a nechali mě abych je obsloužila, takže se jen pohybuju zepředu dozadu a sama se zadkem napichuju na čuráka vzadu a zasunuju si do krku čuráka vepředu. Další orgasmus! Někteří mi stříkají na prdel a záda. Pár mi dostříklo od zadku až do vlasů a jeden dokonce přes rameno trefil čuráka, kterého se mi právě jeho majitel chystal strčit do pusy a celého ho ohodil jako polevou. Majitel se pěkně vztekal a poručil mi ať mu ho okamžitě olížu od té cizí mrdky. Usmála jsem se a poslušně ho začala jazykem zbavovat lepkavého spermatu a nakonec ho vykouřila a olízala do sucha. Při kouření jsem si taky nechávala semeno předchozího čuráka v puse a vychutnávala jeho chuť a jak to pěkně v puse klouže. Mám za sebou asi půlku. Třicet mi jich omrdalo zadek, když měníme polohu na koníčka. Šukej se sama ty čubko, přikazují.

Napřed pokouření, pak nasednutí a pořádné přírazy od špičky žaludu až po chlupaté koule. Někteří mají ty své upocené péra skoro do půlky chlupaté, takže cítím jak mi ji chlupy jemně dřou vevnitř. Stříkání do kundy, kouření ocasů a stříkání na kozy, odkud mrdka teče přes břicho až na kundu, kde ji další čurák vmrdává dovnitř. Jeden s obzvlášť velkýma koulema a velkým žaludem si ho nahonil řekl, že ať mu po špičce žaludu jezdím jazykem a nepřestávám ani při výstřiku. Tak jsem ho poslechla a za chvíli mi začalo vysloveně proudit jeho husté a lepkavé semeno na jazyk. Proud trval tak deset vteřin a já si to pěkně vychutnávala. Rozmazávala jsem to po žaludu, pouštěla do pusy a něco vyteklo i na kozy. Až skončil, tak mi ho vsunul do úst a já ho očistila od té lepkavé mrdky. Dalších třicet bylo za mnou. Jsem celá od semene. Vevnitř i venku. A přichází sendvič. Šukají mě a vystříkávají vždy dva najednou a třetího kouřím. Mají husté, lepkavé semeno a mají ho všichni hodně. Vypadá to, že se na tuhle akci🡕 fakt připravovali. Ale nemám čas ani chuť nad tím přemýšlet. Jsem jejich děvka a chci mrdat. Tak a po necelých dvou hodinách poslední trojice. Olizuju a vychutnávám si poslední dávku semene a v tom se otevírají dveře. Vchází pěkná kočička a pizzou v ruce. Chtěla bych se omluvit, povídá. Můj přítel pro mě měl nějaké překvapení k narozeninám a řekl mi, že mám jít jakože s donáškou pizzy na tuhle adresu a ukázala nám lístek. Ale spletla jsem se a jela na druhou stranu města a vlezla na nějakou schůzi a pak jsem uvízla v zácpě. Hned mi došlo co se stalo a chlápkům okolo taky. Obě jsme se spletly! Chlápkům, taky začalo docházet, že mě vlastně znásilnili a bylo to na nich vidět. Nebojte se, nic neřeknu, pěkně jsem si to užila! Ale jen s podmínkou, že si to někdy zopakujeme!

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Masturbace, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře