Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kamarádky ze školy erotické povídky

Olga byla krásná mladá gymnastka střední postavy. Ve svých 16 letech byla vývojově někde mezi dívkou a ženou a vypadala opravdu nádherně. Měla hnědočerné přirozeně vlnité na ramena dlouhé vlasy, smetanově hnědé oči, malý nosík a středně velká ouška s dvěma rozkošnýma pecičkovýma náušnicema v levém lalůčku a jednou pecičkou v lalůčku pravém. Gymnastika jí skvěle zformovala sportovní postavu jež se nedalo nic vytknout.

Hrudník ve tvaru trojúhelníku, jemuž zepředu vévodily dvě rozkošná ještě zatím přeci jen trochu menší ňadra. Paže a nohy měla krásně a přiměřeně svalnaté porostlé drobnými téměř neviditelnými kroutícími se chloupky. Kromě stříbrných náušnic její erotickou přitažlivost zvyšoval ještě ve stejném kovu prstýnek na palci pravé ruky (hladký kroužek) a prostředníčku stejné ruky (tři prameny zapletené do sebe), nákotníček na levém kotníku a prstýnek (kytička) na ukazováčku pravé nohy. Tomu všemu vévodil pearcing pupíku - jednuduchý stříbrný kroužek, který však musela jakož i ostatní ozdoby kromě náušnic na tréninku gymnastiky sundavat. už si však na to zvykla a někdy, když si ozdoby sundavala nebo nandavala tak ji to malinko vzrušilo. Její kamarádka Anetka byla stejného stáří, vyšší a hubenější postavy. Vývojově na tom byly obě stejně. Anetka byla také krásná, na její hubené postavě nádherně vynikaly krásné dlouhé nohy. Její vlasy byly obarveny na výraznou blond a sestřiženy na svádivé mikádo s odhaleným ladným krčkem. Oči Anetky byly modrozelené a v uších měla řetízkové náušnice Které podtrhovaly její krásu a skvěle doplňovaly její sestřih. Vyšší postava znamenala i delší prstíky na rukou i nohou. Její původní barva vlasů byla špinavá blond a tuto barvu měly zachovánu všechny ostatní chloupky, které jí zbývaly na jejím, vlastníma rukama opečovávaném, těle. Její zdobení doplňoval pouze drobný zlatý prstýnek na prostředníčku pravé ruky. Dlouho již uvažovala o tetování henou na levý nebo pravý kotník ale ještě k tomu nenašla odvahu nechat si to udělat a kromě toho rodiče s tím příliš nesouhlasili respektive byli proti.

Obě holky spolu dokončily základní školu a teď začaly studovat na gymnáziu. Byla to přeci jen náročná změna, významný nárůst nároků na přípravu do školy a také chápání látky, a tak se občas scházely doma u jedné z nich a spolu studovaly nebo jedna druhé vysvětlovala něco čemu ta druhá neporozuměla.

Jednou odjeli rodiče Olgy na chatu na víkend bez ní, protože ona potřebovala něco nastudovat na chystanou písemku z matiky a také si z ní něco nechat vysvětlit od Anetky. Protože jakousi látku, na kterou chyběla kvůli závodům v gymnastice, nepochopila ze zápisků od Anetky ani z učebnice matiky a u plánované písemky nemohla vyhořet.

Holky se domluvily, že se sejdou u Olgy v pátek na večer, proberou část látky, pak si zarelaxujou u dívčích a dámských časopisů, Anetka u Olgy přespí, v sobotu to do končí a ještě by večer mohly zaskočit na dízu do jejich oblíbeného klubu. Samozřejmě vše se dělo se souhlasem rodičů obou děvčat.

Ačkoli si to Olga příliš nepřipouštěla, od tohoto přespání (už jich vzájemně bylo víc i když dřív to vlastně bylo vždy za přítomnosti rodičů) si slibovala víc. Anetka ji fyzicky velmi přitahovala (občas si ji představovala při své masturbaci) a Olga měla co dělat aby to nedávala příliš okatě najevo jak na veřejnosti tak v soukromý, když byly jen spolu. Přeci jen byly dvě nejlepší kamarádky už několik let a nerada by to "soužití" nějak nešťastně pokazila.

Jak bylo domluveno, v pátek na večer Anetka zazvonila u dveří do bytu Olgy a jejích rodičů. Anetka vypadala rozkošně, protože bylo léto, příliš to s oblečením nepřeháněla a tak měla na sobě jen vasila (bez podprsenky), minisukni pod níž se rýsovaly tanga a bílé ponožky🡕 v sandálech. Minisukně dala nádherně vyniknout jejím dlouhým rovným nohám s krásně vystupujícími kotníčky a vasil zdůraznil její dlouhé paže, trochu menší ňadra než měla Ol ga a odhalil rozkošný pupíček. Olga jí otevřela a na chvilku zkameněla, jak se jí zalíbila a jak jí to Anetčino vyšňoření vzrušilo....Ale rychle se vzpamatovala a se slovy jak jí to dnes nádherně sluší ji pozvala dál.

Sama na sobě taky chvilku pracovala a výsledek jejího snažení byl víc než uspokojivý. Anetka si toho všimla a taky ji pochválila. Olga měla na sobě sportovní kraťasy🡕 a "roztrhané" tričko🡕 , které spíše více odhalovalo než zahalovalo (zakrytá byla pouze ňadra vepředu a vzadu lopatky) a teplé, ale krátké ponožky🡕 , které odhalovaly její nádherně vystouplé kotníky a roztomilý nákotníček. Taky se trochu namalovala. Anetka měla rozkošnou růžovou perleťovou rtěnku. Tu tak slíbat, pomyslela si v duchu Olga. Holky se uvelebily v obýváku, donesly si pití a pustily se do matiky. Celkem jim to šlo a tak se dohodly, že si dnes spíše odpočinou a zítra zrána vše lehce dodělají. Olga donesla hromadu časopisů pro ženy i dívky, pustily si svou oblíbenou muziku a udělaly si pohodlí. Anetka se natáhla na gauči a Olga si srazila dvě křesla prosti sobě a uvelebila se tam. Chvilku si četly a prohlížely každá zvlášť a pak si četly navzájem nahlas. Smály se, měly dobrou náladu, byly v pohodě. Z baru od rodičů si nalily trochu whisky, kterou naředily džusem. Nějak jim to zachutnalo a tak si postupně dolévaly a alkohol🡕 jim začal stoupat do hlavy.

Začaly padat zábrany a tak když si Olga naposledy nalévala, lehce se rukou dotkla Anetky na rameni a povídá, můžu si lenout k Tobě na gauč? Anetka se posunula směrem k opěradlu pro záda a udělala Olince místo a povídá, "jasně Oli". V časopisech se teď zrovna dostali až k radám týkajícím se lásky a sexu. Tak tohle dlouho nevydržím, pomyslela si Olina. Buď si ji budu muset jít vyprstit na záchod a nebo to zkusím s Anetkou. Což ji samozřejmě lákalo daleko víc, ale trochu se toho taky obávala.

Obě teď leželi na bříškách. Olina občas, když nečetla, otočila hlavu na Anetku a sledovala jak se jí její rtíky rozkošně pohybují, když čte na hlas. Ty kdyby se m i tak přisály na tu mou nedočkavku..... Pak už to nevydržela, otočila se na bok a začala Anetku hladit na zádech. Anetka přestala číst a podívala se tázavě na Olinu. "Víš Anetko, ty se mi strašně líbíš, chtěla bych se s Tebou pomazlit, tedy pokud bys taky chtěla" dí Olina. Anetka se trochu lekla, ale když viděla ten toužebný výraz ve tváři Olinky a cítila její ruku na zádech pomalinku sunoucí se k jejímu zadečku, zdálo se jí, že jí to není nepříjemné, a tak jen řekla "můžeme to zkusit, ale slib my, že když se mi to přestane líbit a řeknu Ti to, necháme toho". Olina kýval a řekla hm, a pokračovala svou pravou rukou v pouti k zadečku a začala hladit Anetky půlky, nejdřív jednu, pak druhou a pak lehce zatlačila na dírku mezi nimi a pokračovala dál až ke kotníčkům. Pomazlila se s nimi nejen rukama ale i jazykem a pak začala sundavat Anetce jednu ponožku🡕 a čekala co bude. Anetka nožku trochu nadzvedla, aby to Olině šlo lehce a to byl pro ní jasný signál. Když Anetce sundala i druhou, poprosila jí, aby si lehla na záda. Sedla si k jejím nohám, chvilku si jazykem a pusou pohrávala s jednotlivými prstíky a pak si prstíky pravé nohy Anetky položila na svůj podbřišek, tam kde začínala její čárka (už teď zcela vlhká) a schovával se její poštěváček. "Zkus mi to trošičku promnout, ty máš takový krásný dlouhý a šikovný nožičky" povídá Olina Anetce. Anetce to přišlo trochu srandovní, ale když uviděla jak se jí na prstíky Olinka tlačí tou svou kačenkou a jak u toho vzdychá, bylo jí jasný proč to ta holka chce. Olina si to chvilku vychutnávala a pak hlesla, "díky, ty to tak krásně umíš" a začala se zase věnovat Anetce a posunovat se od chodidel přes kolínka ke klínu schovanému pod minisukýnkou a tangy. Trošičku Anetku pomasýrovala svým nosíkem a zdálo se, že se jí to začíná líbit a pak přešla k pupíku, u kterého se na chvilku zastavila, sála ho a skončila u kouzelných rtů. Holky se začaly líbat, sát, vyměňovat si jazyky. Najednou bylo jasný, že to chtějí obě a že do toho dají úplně všechno.

Teď převzala aktivitu Anetka a odpoutáním od úst začala líbat Olinku na ouška, šíji, polechtala ji jazykem v podpaží a zastavila se u ňader. Poodhrnula roztrhané tričko🡕 , aby na ní vykoukla krásná vzrušením ztuhlá ňadra a do výšky tyčící se bradavky. Ještě si s nimi chvilku pohrála a už spěchala k pupíku s tím roztomilým piercingem. Nejdříve si hrála s piercingem a pak s celým pupíkem a Olinka se jen oddávala slastným pocitům, které zažívala. Anetka přeskočila Venušin hrbolek i vyholenou čárku schovanou ve sportovních kraťasech a pomazlila se s vnitřními stehny, nákotníčkem a roztomilými kontníčky Olinky a nakonec i s prstíky, jak to udělala Olina před tím jí. Pak se začala pomalinku vracet k Olinině rozkroku a zeptala se, zda jí může ty kraťasy🡕 sundat. "Nemůžeš, ale musíš Anetko!" hlesla celá vzrušená Olinka. Anetka si s tím ale dala na čas. Nejdříve jen rozepla horní knoflíček a zajížděla jazykem až kam jí to rozepnutý knoflíček dovolil. Pak velice pomalinku rozepla zip. A co bylo pod zipem? Nic, jen krásná mlaďounká vyholená kůžička a v ní roztomilá malá čárečka již pěkně červená a zduřelá. Jen ji trochu olízla až kam jí to zip dovolil a velmi jí to zachutnalo, ale odtáhla se a začala Olince kraťasy🡕 stahovat dolů z rozkroku až jí je nakonec úplně sundala. Anetka zjistila, že jí ten pohled vzrušuje, a že Olině ještě sundá to roztrhané tričko🡕 . Posadila si Olinku a při hře jazykem s jednou bradavkou jí stáhla i to roztrhané tričko🡕 .

Olinka byla pěkně rozpálená a byla taky hrozně zvědavá co ta mrška Anetka skrývá pod tou svou minisukní a tangy a vasilem a tak se vyměnily. Anetka se položila na znak a Olinka, již nahá, se Anetce začala věnovat a zkoumat a přirozeně svlékat. Nejdříve jí jen vyhrnula minisukni na pupík aby se jí ukázal nádherný pohled na poloprůhledná bílá tanga, která byla rozkošně zaříznutá do Anetčina zadečku a v předu skrývala také vyholenou buchtičku jen s tenoulinkým proužkem chloupků, který pokračoval od čárečky směrem k pupíku ale končil dříve než mohl vykouknout z kalhotek. Jemně přes látku Anetku žertovně kou sla do venušina hrbolku a ucítila vzrušení jež se Anetky začalo také zmocňovat. Pak tanga shrnula k jednomu stehnu a olízla tu chlupatou linku včetně čárečky která už také začínala vlhnout a prokrvovat se. Pak jí s Anetčinou vydatnou pomocí minisukýnku i tanga lehce a rychle sundala. Opravdu se jí ten pohled mezi Anetčiny nožky moc líbil a tak jí je roznožila a ještě se tam trochu zabořila. Olízala jí čárečku až začala Anetka vzdychat a trochu jako kdyby šla pánví jejímu jazyku naproti a pak jakoby náhodou zavadila jazykem o Anetčin análek. V tu chvíli s sebou Anetka cukla a naznačila Olince, že si to nepřeje. Olince se zadaček Anetky moc líbil, ale když už dospěly až sem, dokázala její přání respektovat a vrátila se k ústům Anetky s tím, že si na ní lehla. Kromě spojení ústy se holky začaly o sebe třít prsy a začátky jejich čáreček. Obě byly v jednom ohni. "Anetko, mohla bys mi to udělat nožkama?" hlesla Olinka. "A jak si to představuješ?" opáčila Anetka. "No, jednou nožičkou mi prosím hlaď čárečku a poštěváček a paleček druhé nožky my strkej do zadečku" povídá Olinka celá nadržená a mokrá ve vyholeném rozkroku. Holky změnily polohu aby šlo prosbu Olinky vyslyšet. Přesunuly se na zem na deku, kde měly větší manévrovací prostor. Olinka si lehla na znak, roznožila napnuté nožky jak to jen gymnastky umí a čekala na slast, kterou jí měla způsobit Anetka. Ta si lehla naproti ní tak, aby měla nožky lehce pokrčený a začala pravou nožkou respektive jejím prstíky jezdit po čárce Olinky a věnovat se jejímu vrcholku tam, kde byl schovaný poštěváček. Olinka vzdychala čím dál víc nahlas. Pak k tomu přidala i svou levou nožku, respektive paleček na levé nožce, kterým nejdříve objela Olinčin vyholený análek a posléze do něj ten svůj dlouhatánský a roztomilý paleček začala jemně zasouvat a vysouvat. Nejdříve jen na krajíček, a když se otvůrek do zadečku Olinky uvolnil, začala tam zajíždět s celým palečkem. To už se Olinka začala vzrušením také třást. Anetka z toho byla trochu překvapená, zatím zažila jen své or gasmy a orgasmy kluků, kterým jen zatím honila, ale nic takového ještě nezažila. A pak to přišlo, Olinka vykřikla stáhla nohy k sobě a začala se zmítat v přicházejících křečích orgasmu. Olinka byla tak rychlá, že ve svém rozkroku uvěznila obě Anetčiny nožky na jejichž rstíčkách teď Anetka mohla cítit Olinčiny orgasmické stahy. Moc se to Anetce líbilo a už se těšila až to na ní taky přijde. Líbilo se jí, když jí Olinka lízala a tak když se Olinka uklidnila a vydejchala, poprosila jí, zda by jí nemohla vylízat...

Olinka s radostí souhlasila. Milovala tu dívku, se kterou se teď právě milovala a i vůni jejích šťáv, které ochutnala teprve před chvílí a jež jí dokázala přivést k tak neskutečnému orgasmu. Anetka se položila na záda a roznožila nožky jak to jen dívky umí, když chtějí být uspokojeny nebo chtějí někomu uspokojení dát. Neměla je napnuté jako Olinka, ale pokrčené jako to většina žen a dívek dělá v této poloze s chodidly vytočenými od těla. Olinka si vychutnávala ten pohled a začala Anetku uspokojovat svými rty, jazykem, zkrátka celými ústy. Začala cítit jak se Anetka slasti jí věnované oddává, jak stoupá její vzrušení, jak se jí líbí, když jí saje poštěváček a nebo jen tak lehce na krajíček proniká do její ještě téměř nezkušené roztomilé čárečky jazýčkem. Vzrušení se u Anetky stupňovalo až přišel ten neodvratný okamžik a ona sevřela Olinky hlavu mezi své nožky, trošičku vykřikla a začala cítit ty horké stahy někde uvnitř sebe a trochu se taky zmítat až stahy odezněly a ona se úplně uvolnila. Obě si lehly na bok čelem k sobě, políbily se hleděly si z očí do očí a lehce se usmály.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře