Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Když pán zavolá erotické povídky

Jednoho dne Pán zavolal své otrokyni telefonem. Poručil ji, ať za ním přijede, že ji bude čekat na nádraží v 18 - 20. Jeho otrokyně mu odpověděla, že už se na něj moc těší a že jsi na jejich schůzku, přichystala něco moc hezkého. (Koupila samodržící černé punčochy a tanga). Pan ji odpověděl, že už se také těší, jak ji bude moc utahat. Jeho mladá otrokyně se vykoupala. Oblékla si na sebe nové tanga a punčochy, černou podprsenku, červené šaty🡕 nad kolena, černou, průsvitnou košili🡕 .

Svázala si dlouhé tmavé vlasy do culíku. Ve předu si vytáhla jen dva prameny. Přesně tak, jak se to jejímu panovi líbilo. Namalovala si oči, řasy a rty, aby vypadala přesně podle Panova předpisů. Navlékla si lesklé černé kozačky pod kolena. Černý lesklý kožený kabát🡕 . Šálu a rukavičky. Do kabelky si vzala dva prezervativy, kdyby si pán chtěl zasouložit. Vyrazila směrem k nádraží. Po hodinové jízdě vlakem byla už tak nadržená na svého pána, jen ji to někdo udělat. V 18 - 18 byla už na místě, kde se s pánem domluvili. Jak čekala, tak si ještě zapálila cigaretu, pozorujíc hvězdy. Už tu slyší řev Pánova auta, který si pro svou krásku přijíždí. Poručil ji, ať si nasedne do zadu do auta. Ať ji nemusí otevírat dveře. Po půl kilometru jízdy zastavil, vylezl z auta a otevřel přední dveře u spolujezdce. Sundal si koženou bundu🡕 . Poručil ji, aby si přesedla a masírovala mu záda. Ona si ještě před tím svlékla kabát🡕 , aby vyniklo to, co měla na sobě. Pán ji pohladil po stehně a zjistil, že si jeho slečna dnes opravdu oblékla ty samodržící punčochy. Hned ji začal hladit po celém stehnu. Poručil ji, ať se mu šimrá ve vlasech. Mezi tím ji vjížděl do kalhotek prsty. Jeho slečinka už byla celá mokrá. Pánovy už taky pěkně tvrdnul pták. Zajel s ní na jejich oblíbené místo, kde už jí to, mockrát udělal. Tam ji poručil, aby ho rozepnula. Zadržeností se jeho slečně klepaly ruce. Šlo ji to velmi pomalu, proto ji pán s úsměvem propleskl. Když ho rozepla, tak byl už tvrdý. S úžasem ve tváři zjistila, že Pán měl na sobě tanga slipy. Ty si oblékal jen, když si to chtěl opravdu užít. Poté co mu z nich vytáhla jeho penis, tak ji poručil - Kouřit a pořádně! Vzal ji za hlavu a podusil ji svým penisem. Ona slzy v očích. Povídá - To mě chcete udusit pane? On na to - Ne! Kdo by mi to dnes udělal. Poručil ji, ať si na něj nasedne tak, jak je oblečená. Jen ji dal na stranu tanga. Tak a jeho slečna se na něm hezky projížděla.

Jednou rukou ji určoval tempo. Druhou rukou ji pleskal a mačkal bradavku. S křikem - Přidej. Po té, co už ji bolely svaly, se předklonila položila si hlavu k pánovy. On na ní - Slečna už nemůže? Takhle brzo se přece neodpočívá! Poručil ji, aby ho líbala. Při líbání do ní přirážel svým nadrženým údem. To jí vyprovokovalo k další jízdě na svém pánovi. On ji začal fackovat a tahat za prsa. To ji tak bolelo, až se naštvala. A jednu facku svému pánovi vrátila. V tom okamžiku se hned omluvila. Pán ji poručil zrychlit tempo. Tak že si připadala, že jede Velkou pardubickou. Tak mu začala říkat - Hyjé koníčku! On začal provokativně řehtat. To jí ještě víc provokovalo k většímu výkonu. Pak když už opravdu nemohla, tak jí pán poručil, aby ho dokouřila. Opět ji podusil svým ptákem. Řekl - Vidíš, jak musíš poslouchat svého pána. Tady má být správně tvé místo. Moc se mu líbilo její kouření a lízání koulí. Tak že, když ho žádala, aby jí předvedl své klávesové sólo na ní. Vyhověl jí, ale ještě před tím ji profackoval. Pak ji políbil. Poručil, aby dala nohy co nejvíc od sebe jako pořádná kurva. Pak do ní zajel svými šikovnými prsty. Do její mokré, jeho ptákem rozdrážděné, díry. Ona provokativně řekla - Ladíme. (To je céčko) On - To musíš řvát výš, víc. (Pak se opravila na G. ) Pak už si jen vychutnávala příval orgasmů. On ji rázem probral kousáním do krku, což se jí moc líbilo.

Jenže ta bolest nebyla s orgasmem k vydržení. Pak když už ani nemohla křičet ji poručil, aby vylezla ven z auta. On se v klidu vymočil. Postavil si ptáka rukou a opřel si svou čubku na auto. Roztáhl ji nohy a začal ji hezky předpisově šukat. Držel ji za nohy, aby mu nespadla. Přirážel, až ji z toho bolela kunda, řvala bolestí a on nepřestávat. Pak si dala nohy k pánově hlavě. On ji párkrát políbil její krásnou černě lesklou kozačku. To jí znova hezky vydráždilo k přirážení. Jenže pánovo přirážení bylo silnější a velmi bolestivé. Pak ho to přirážení unavilo a porušil slečince, aby mu očistila botu. Hezky si nohu opřel o nárazník auta. Ona mu ji, musela jazykem leštit. Když se jí do toho moc nechtělo, tak ji pán rukou hlavu k botě přimáčknul a vychutnával si její ponížení. Pak jí poručil, ať vstane a začne ho líbat. Přitom si honil svůj úd. Přitom ji říkal, že její místo má být dole. Že na hoře je jen za odměnu. Jinak by mu měla lízat a líbat koule. Pán ji poručil, aby si šla sednout do auta. Konečně ho dokouřila. V autě ji tahal za vlásky. Ještě na chviličku ji dusil svým údem. Pak mu ho jednou rukou honila a druhou mu masírovala varlata. Pěkně olizovala špičku penisu. Pak olízala vše co z Pána vyteklo a políbila mu jeho už měkkého ptáka. Oba unaveně odpočívali.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře