Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Když paroháč čistí erotické povídky

Ležel jsem na zádech, hlavu skoro přes okraj postele. Veronika stála rozkročená nad mou tváří v mírném podřepu. Prstama si honila poštěváček a pysky její kundičky mi jezdily po rozevřených rtech. Měl jsem jazyk vyplazený jak jsem jen mohl a ona se mi na něj nabodávala a kroutila při tom zadečkem jak jen mohla. Samozřejmě že jsem ji jazykem vycházel vstříc a hlavou jsem proti ní přirážel až mě bolelo za krkem. Richardova mrdka z té nádherné, rozmrdané a napuchlé pičky mi tekla rovnou do huby a já jí sál a s chutí polykal. Richard ležel vedle nás, sledoval Verčin kroutící se zadeček a jemně ji po něm přejížděl velkou dlaní. Konečně se Veronika zachvěla, zalapala opět po dechu a ve svém už asi sedmém orgazmu mi sedla skoro celou vahou na obličej. Nasál jsem poslední zbytky její šťávičky i s Richardovým semenem a polkl. Pak se nadzvedla a pomalu si unaveně lehla za Richardem.

"Chutnalo červíčku?" zeptal se mě náš nadprůměrně vybavený "přítel". "Ano," zašeptal jsem, sledoval vrnící manželku a olízl si rty. Richard vstal. Poplácal laškovně Verču po zadečku a otočil se ke mě. "Nechce se mi do sprchy... otevři hubu!" Než jsem se nadál přidřepl ke mě on a jeho i přestože nyní už pokleslé ale pořád obří péro mi plesklo o tvář. Byl jsem trochu zaskočený, ale po té co mi Richard zmáčkl dlaní tváře jsem pusu zase otevřel a jeho nástroj tam vklouzl jako by tam patřil. "Pořádně mi ho očisti!" Trochu jsem nasál a uvědomil si, že mi ta věc v puse nedává moc prostoru k dechu. Slyšel jsem jak se Verča zahihňala a plácla Richarda po zadku. Pak se překulila ke mě. "To musím vidět." zašeptala mi do ucha a hryzla mě do lalůčku. Zkusil jsem opět nasát. Richardovo pokleslé péro mi sklouzlo ještě hlouběji do krku. Cítil jsem jak začínám slintat.

"Dělej kužbuřte!" vyzval mě a pomalu mu čurákem v hubě rejdil. S překvapením jsem si uvědomil že mu pero tuhne. Richard mě chytil za hlavu a začal mi ji zvedat proti svému rozkroku. Jeho čůrak si našel cestu za moje mandle dost snadno a já se začal dávit. Veronika mi položila hlavu na hruď a olizovala mu koule. Věděl jsem to, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. V hlavě mi pulzovala jediná myšlenka. "Bože ten chlap mi mrdá hubu a moje žena mu v tom pomáhá." Nevím přesně jak dlouho to trvalo. On mi ho rval do krku, občas mě propleskl, když jsem se začal bránit a Verča když se zrovna nehihňala jak pubertální opice mu s mlaskáním olizovala koule. Sliny a hleny ze mé tekly nejen hubou a nosem, myslím že ze mě tryskaly i očima a možná i ušima. Asi dvakrát mě koplo a z žaludku jsem dávil šťávu skoro v proudech. Vždy se mi to ale podařilo polknout zpět. Nakonec Richard zařičel jako hřebec a jeho horká dávka mi prýštila rovnou do hrdla. Ještě párkrát si mě nadzvedl a pak ho neskutečně dlouho vytahoval z mé pusy. "Taky dobrý." pochválil mě uznale, rukou mi rozmudlal po obličeji vše co uniklo bokem, včetně slin a hlenu a nahý se natáhl v mé posteli. Verča se ke mě naklonila a usmála se. Políbila mě. Jazykem mi rejdila v puse jakoby ochutnávala co tam zbylo.

"Je to dřina co?" mrkla na mě a už se zase tiskla k Richardovi. Vstal jsem. Koukal jsem na oba vlastně spokojeně. Moje žena byla spokojená a to bylo hlavní. Pero mi stálo v pozoru a tak jsem začal honit. "Hele už vypadni, chceme spát." zamručel Richard. "Vzbuď nás až v deset jo. A nezapomeň ráno nakoupit." zašvelelila Verča, zívla a přitiskla se unaveně na Rihardovu svalnatou hruď. Pomalu jsem odcházel z ložnice. Když jsem za sebou zavíral dveře zahartusil ještě Richardův hlas. "Prej máš pozítří narozeniny kuřbuřte. Mam pro tebe dárek, tak s tím počítej." Přikývl jsem. "A teď už běž a pořádně si ho vyhoň ať nemáš těžké spaní." Slyšel jsem Verčin nádherný smích, když jsem konečně ty dveře zavřel.

🕙 Přidáno 24.9.2023
📂 Kategorie: Nevěra, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře