Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Když už začala ta škola erotické povídky

Začal nový školní rok a já si vzpomněl na jeden zážitek z doby, kdy nebyly tyhle distanční výuky a mladí pěkně 1. září naklusali do škamen.... Byl jsem čerstvě po rozchodu. Přítelkyně si tehdy sbalila jenom pár věcí a zmizela. Já pak prošel celý dům a do krabic nabalil všechny její zbylé věci. Vyklidil jsem koupelnu, posbíral její knížky a přiznám se, že jsem to tehdy dost blbě nesl, tak jsem odstranil všechny věci a cetky co byly v bytě a mohly by mi ji nějak prvoplánově připomínat. Čekal jsem že se ozve a řekne kam a kdy jí to mém dovést a nebo se pro to zastaví sama.....

I moje práce je taková řekněme kopírující školní rok a tak ten bolestivý zážitek z konce srpna přebilo extrémní pracovní nasazení. Hodně cestuju, komunikuju s lidma a tehdy mi to přetížení vyhovovalo.

Můj dům je ve velmi klidné části města, na jeho úplném okraji na kopci, kdy nade mnou už jsou jenom tři domy a začíná les. A na druhé straně ulice je budova prak🡕 tických dílen vyšší střední odborné školy. Smradi cca. od ledna chodí dokonce na dvě směny jako ve fabrice, což znamená že v tom absolutním tichu hulákají o půl šesté ráno a stejně tak ta odpolední šichta zas prudí večer po desáté. S mistrem dílen každoročně řešíme ještě jednu věc a to, že než je zpacifikuje, na kamenných soukromých schodech co vedou nahoru ke vchodu a na terasu se vždycky zašije nějaká ta partička teenagerů, hulí cigára, hulákají a plivou na schody a to klidně i o té půl šesté ráno, protože tam sezhora od jejich budovy není vidět. A občas na těch schodech, které jsou od ulice kryté od zahrady velkou vrbou někdo sedí i přes den.

Neviděla mě. Seděla asi na čtvrtém schodu a četla si něco v mobilu. Hnědé rovné vlasy po ramena jí padaly dopředu a zakrývaly částečně tvář. Měla na sobě roztrhané džíny, černou mikinu🡕 s kapucí. Tašku měla pohozenou o schod níž. Já byl ráno na poště a něco řešit ve městě. Autem jsem přijel k domu seshora a zaparkoval před vjezdem do garáže, co měla za rohem. Takže když jsem se tam naprosto nečekaně pod ní zjevil, strašně se lekla. Čekal jsem něco jako "promiňte” a pokus o úprk. Lehce jsem poodstoupil, abych jí udělal na ten ústup místo a řekl:
"Čau! Čekáš tu na mě?”
Přistihl jsem se, že se snažím podvědomě být milý a nevystrašit ji. To na její klučičí spolužáky co mi foukali dým z cigaret přímo do okna do ložnice jsem nikdy tak milý nebyl. Ty pokrytče! :-). Její prvotní úlek z tváře zmizel. Mělá krásně tvarovaný obličej. Holčičí... Nebyla vůbec namalovaná, ale i tak se dá říct, že byla krásná. Velké tmavé oči, krásně tvarovaný nos a pod ním plné rty.
"Promiňte, já už padám....”
"Zašíváš se?” Pokusil jsem se o úsměv.
"Nesnáším to tady!” Ty krásné rty jí zkřivil vztek.
"Hele, klidně si tu buď, pokud nehulíš a nehážeš mi tu vajgly do skalky.¨” Podíval jsem se jí pod nohy: "Neflušeš mi tu po schodech jak tví spolužáci, takže mi nevadíš. Asi na rozdíl od nich nehraješ baseball!” .... usmála se.
Vykročil jsem proti ní a tak se musela postavit, abych prošel. Byla malá, ne víc jak 165cm Neforemné hamatné tenisky a potrhané zbytky kalhot nedokázaly zakrýt rovné a štíhlé dlouhé nohy, kdy v dírách prosvítala krásně opálená pokožka. Pomyslel jsem si, že má fakt pěknou postavu, i když ta neforemná mikina🡕 maskovala všechno od pasu nahoru. Prošel jsem kolem. Nepoužívá parfém🡕 , ucítil jsem asi jenom nějaký šampon. Pootočila se zase směrem dolů ..... Zkrátka jsem neodolal. Ohlédl jsem se. Džíny krásně obepínaly hezký a pevný kulatý zadeček. Netečně se posadila zpátky na svůj schod..... Vešel jsem na terasu, odemknul dům a vešel dovnitř. Bylo krásné slunečné dopoledne a já si ráno nevypil kafe. Nestačil jsem ani posnídat. Našel jsem hrušku a banán. Hodil jsem si to na talíř, udělal si v sodastreamu flašku hranatých bublinek. Počkal až mi kávovar vyrobí presso, všechno to pobral a vyšel na terasu. Mrknul jsem pod sebe na schody. Byla tam. Vrátil jsem se pro noťas a vyšel znova ven.
"Poslyš, na těch kamenných schodech ti nachládnou vaječníky, trucovat můžeš i tady nahoře! Dáš si kafe?”
Pootočila hlavu a pohlédla na mě. Bylo vidět, že úporně přemýšlí. Pak se pomalinku natáhla pro tašku co měla pod sebou, postavila se a pomalu a ladně vyšla nahoru. Věděla dobře co a hlavně jak to dělá!
"Já kafe nepiju” hlesla aniž se na mě podívala a posadila se pod pergolu na zahradní sedačku. Uvelebila se do polstrů a snažila se vypadat naprosto netečně. Vrátil jsem se do domu pro skleničku na vodu a nalil jí. Ani se na tu vodu nepodívala a řekla "díky”..... Přemýšlel jsem, jestli se mám jako fakt výrazně starší představit a nebo mám použít postup na děti: jak se jmenuješ? .... Opatrně jsem si ji prohlížel. Odhadoval jsem její věk. Tím že nebyla zmalovaná, měl bych to mít snažší. Ale jediné k čemu jsem došel bylo to, že odhaduju 17-18. Pořád si četla. Mlčeli jsme, já začal do klávesnice vyťukávat reakci na jeden mail. Pak jsem se přistihnul u toho, že to nechci pokazit. Že mi její mlčenlivá přítomnost dělá strašně dobře. Zastyděl jsem se - tvoje dcera je starší než ona! A o dost!! .... Rozhodl jsem se, že to ticho neproříznu žádným proslovem. Občas jsem letmo na ni pohlédl. Pofukoval lehký vánek a to nízké podzimní sluníčko jí neposlušné vlasy probarvovalo do nádherné bronzové barvy. Několikrát si vlasy strčila za ucho. Krásné malé a s jednoduchou modrou perličkou v bílém zlatě. Krásné věci jednoduše nepotřebují přílišné zdobení. Uvědomil jsem si že do mobilu nekliká, ale čte si nějakou knížku. A takhle jsme tam seděli mlčky asi hodinu. Nepostřehl jsem že by se na mě coby jenom podívala těma temnýma hnědýma očima, které jsem zahlédl jenom letmo na schodech. Bylo mi fakt dobře. V tom jí telefon pípnul. Trhla sebou. Přečetla zprávu, bylo vidět, že se jí tělo do té doby ležérně pohozené v zahradním nábytku vyšponovalo jakýmsi napětím, uplně jako by se dotkla elektrického napětí. Vyskočila, vystrčila na mě přes stolek tu svoji krásnou prdelku, vzala tašku, vzpříla se a otočila. Poprvé se mi přímo podívala do očí.
"Díky, já už musím! Nashle!” .... nastačil jsem se ani postavit, což jsem měl i přes její útlý věk v plánu, jakožto gentleman udělat. Dvěma kroky byla u schodů a já už jenom viděl jak mi mizí za hranou. Hlesl jsem jenom Ahoj.

Párkrát jsem ji zahlédl když šla nahoru do dílen a nebo naopak dolů. Asi po dvou týdnech jsem zrovna strkal věci do kufru na delší služební cestu. Šlo jich asi deset nahoru a ona mezi něma. Pootočil jsem se tak, abych ji nekompromitoval a ona mě mohla pozdravit. Ale naprosto mě zazdila. Nešlo o to, že by se s někým bavila a on by si mohl toho pozdravu všimnout. Normální ignor. No co už? Ta chvilička té blízkosti a bezstarostnosti z terasy je pryč....

Podzim se přehoupl do své škaredé části. Zima, déšť. Lesy se vybarvily tak na dva dny, ne dýl a ty neskutečné barvy pak zlikvidovaly proudy studené vody padající z nebe. Já upadl trošku do deprese z rozchodu, i když už od něj uplynuly dva měsíce. Přispělo k tomu taky to, že práce bylo hrozně moc a navíc se mi pár věcí nedařilo úplně tak, jak bych chtěl. Toho dne jsem domů přijel kolem sedmé ráno. Celý předešlý den jsem se válel pod strojem na druhé straně republiky a hledal chybu v kabeláži. Marná snaha.... Skončil jsem ve dvě ráno, našel jsem ten pitomý upadlý drát v konektoru. Smradlavý, špinavý a k smrti unavený jsem se převlékl, sednul do auta a jel domů. Po cestě jsem dvakrát na hodinu a půl zastavil na dálnici a zkoušel spát. Ale šlo to blbě - pršelo, byla hrozná zima a tak jsem si musel přitápět. Jenže u běžícího motoru neusnu. S vypětím všech sil jsem se doplazil k baráku s vidinou horké sprchy. Všechno kromě tašky s noťasem jsem nechal v autě a vyběhnul schody.

Seděla na terase pod pergolou. Blesklo mi nelogicky hlavou - musím sbalit tu plátěnou střechu! Byla mokrá jak zmoklá slepice a tentokrát lehce namalovaná. Řasenka jí tekla po tváři. Ta plachta🡕 jí dělala velice slabou ochranu... Seděla schoulená tam kde minule, ale polstry už byly zazimované, takže byla usazená na tvrdé lavici.
"Ježiš! Co tu blbneš?? Jak dlouho tu sedíš?”
"Hodinu... Já už jdu”
Nebyla zdaleka tak ležérní jako posledně. Podvědomě mi bylo nepříjemné, že se mám teď unavený otravovat s umíněným děckem co se mu nechce do školy...
"A kam jako? .... Bože... pojď dovnitř” .... neprotestovala.
Odemknul jsem, vlezl dovnitř, Nemám předsíň, Takže stála u dveří z obýváku na terasu a na podlahu z ní kapala voda. Vypadala jak vodník Česílko.... Splihlé mokré vlasy ale pořád rámovaly tu krásnou kulatou tvář. Přemýšlel jsem, jestli ta řasenka pod okem je z deště nebo ze slz...
"A teď jako co? Mám pod tebe strčit igelit? .... Dej to dolů!”
Chvilku na mě upřeně hleděla. Pak tak nějak vztekle začala odhazovat svršky. Měla softshellovou bundu🡕 a ta když jsem ji otevřenýma dveřma na terasu vytřepával od vody uvnitř mokrá nebyla. Džíny tentokrát byly taky úzké a vysoko nad kotníky, ale neměly díry. Nicméně zepředu byly totálně mokré. Když si sundala tenkou mikinu🡕 , bylo vidět že jí zateklo za krk a měla mokrá celá záda. Sundala si boty a já viděl že ponožky🡕 má suché. Alespoň tak!
"Hele, Víš ty, že existuje něco jako deštník?”
Šlehla po mě očima vztekle. Stála tam v mokrém černém triku a v ponožkách v mokrých tmavých džínách se zaťatýma pěstma. Ty krásné rty byly sevřené tak, že byla vidět jenom jejich jedna třetina. Napadlo mě, jaký jsem idiot. Že místo toho abych si vlezl pod horkou sprchu, budu se tu otravovat s puberťákem. Přál jsem si ať to skončí a já vlezu do postele, vypnu telefon a do odpoledne umřu.
"Kurva!!! Já na to seru! Nebudu tady chodit! Nesnáším to! Je mi to jedno, klidně půjdu někam uklízet, ale tohle já dělat nebudu! A navíc ve třídě s těmahle idiotama!!”
Vůbec jsem netušil o čem mluví, ale rozhodl jsem se že se v tom nebudu patlat.
"Dej to dolů - všechno, strčím to do sušičky”
Zarazilo mě, jak okamžitě začala sundávat tričko. Letělo dolů a na zem asi ve vteřině, jenom zápasila s přilepenou bavlnou na zádech. Ještě ani nedopadlo na zem a ona už rozepínala kalhoty🡕 . Udělal takový ten podřep na jedné noze a sundávala si nohavici. Džíny měla u kolen a ty sebou vzaly promoklé kalhotky. Ty teď měla lehce na půl žerdi a bylo vidět, kde a jaké měla v létě plavky. Na nádherné ještě pořád opálené pokožce byla zřetelně vidět husí kůže ze zimy. Najednou tam stála v kalhotkách co na ní neforemně visely a v podprsence, co skrývala malé prsa a byla srandovně nakřivo. Zabylo mi trošku stydno. Sklopil jsem oči k hromadě mokrých hadrů na zemi a ukázal pravou rukou: "koupelna”. Otočila se na patě a naštvaně vběhla dovnitř. Počkal jsem asi minutu, než jsem uslyšel cvaknout skleněná dvířka sprchového koutu a začala padat voda. Sehnul jsem se, zkontroloval štítky, že tohle může jít dohromady do pračky. Vešel bez zaklepání dovnitř a vzal ze země jednoduché černé brazilky co s podprsenkou ležely na zemi v koupelně. Strčil jsem to všechno do pračky a pustil krátký program. Malinkou tmavě modrou podprsenku s krajkou jsem pověsil na koupelnový žebřík. A v ten moment se mě poprvé zmocnil krátký záblesk sexuálního vzrušení.... Zapudil jsem ho myšlenkou, že ponožky🡕 jí půjčím potom svoje, šáhl do skříňky pod umyvadlem a na háček vedle sprcháče odkud se valila pára jsem zavěsil osušku. Zavřel jsem dveře koupelny a hadrem pod dřezem jsem vytřel tu louži u dveří. Když sprcha ztichla, trvalo to asi minutu, než stála zpátky v obýváku zabalená v osušce. Nebyl jsem si jistý, jestli červené oči jsou od pláče nebo od vody a mého šamponu, co zavoněl celým obývákem.
"Nemáš fén?” Poprvé mi zatykala. Upřeně na mě hleděla....
"Moment, myslím že jeden je dolů v garáži. Zalez si pod deku.” .... nechápavý pohled a ani se nehnula. Seběhnul jsem dolů a v jedné z krabic co tu měla ještě pořád bývalka jsem vyhrabal fén. Přemýšlel jsem na okamžik, že vytáhnu i nějaký kus jejího oblečení, ale to jsem zavrhnul. Vyběhnul jsem nahoru. Seděla na kraji sedačky v osušce, ruce složené do klína. Podal jsem jí fén a ona mlčky odešla do koupelny. Nechala otevřené dveře. V ložnici jsem našel svoje trička a pak jsem si vzpomněl, že prádelníku jsou leginy mé dcery. Položil jsem to na okraj sedačky, vedle jsem položil deku.
"Tady máš něco na sebe, než dojede sušička. A vlez si pod deku, ať neomarodíš”..... Dáš si čaj?”
"Jo”
Fén zhasnul, vyplula z koupelny už ne tak sveřepě jak se chovala před pár minutama, pořád v osušce, ale ty pohyby tolik připomínaly ten tanec z před pár týdnů na schodech, až mě zamrazilo. Polknul jsem nasucho a vysvětlil jí co mám od včerejška za sebou a že teď lezu do sprchy já.... Vzal jsem si do ruky triko a domácí kalhoty🡕 a zavřel za sebou koupelnu. Pod padající vodou jsem přemýšlel - sakra, ona se mnou koketuje? "Jsi fakt debil...” Vylezl jsem ze sprchy, utřel se, vyčistil zuby, natáhnul na sebe rychle domácí oblečení. "Ser na to vole! Teď vylezeš ven, nachystáš čaj - seš vůl že jsi zapomněl zapnout tu konvici..... , pustíš jí telku a půjdeš si normálně dělat svoje. Ospalost kafe spraví..... Až vypadne, půjdeš si lehnout. Jenom klid!”

Vešel jsem do obýváku a spadla mi čelist. Stála tam vyzývavě opřená o kuchyňský barový pult. Neměla na sobě moje tričko a už vůbec ne ty cvičební legíny. Měla oblečenou moji lněnou napůl průsvitnou košili co ji nosím v létě u moře. Vypadala na ní líp než na mě! Zaujaly mě tmavé dvorce jejích krásných prsou "tak akorát do ruky”, co trčely výhružně ne ani tak dopředu jako spíš nahoru a bradavky se rýsovaly pod tenkou tkaninou. Ani Kája Saudek by to líp nenakreslil! Pak mi sjely oči dolů a já si všimnoul, že má na nohách moje tlusté vlněné ponožky🡕 , co jsem neviděl tak dva roky. Pak mi došlo: ona mi prohrabala skříň?! ..... Pak mi došlo, že mám jiný problém. Pravidelná masturbace vlivem chybějícho partnerského sexu nic neřeší. A chyba byla vzít si volné gaťě bez spodního prádla. Nebyl jsem sám co si toho všimnul.... Usmála se.
Jsem chlap! Mám to pod kontrolou!!
"To je moje košile....”
"Můžeme to zkusit, ale myslím si, že mi sluší víc!” .... na to se nedá moc co říct....
Stáčím pohled na kuchyňskou linku. Ta mě zachrání! Sakra! Dva hrnky🡕 , z obou se zvedá pára a v nich pytlíky. Předběhla mě!
"Psali na krabičce 5-7 minut. Máme čas.” .... Přistoupila, opřela se o mně a pověsila se mi za krk oběma rukama. Přitáhla se nahoru a její jazyk si našel cestu mezi zuby. To je moje zubní pasta! Použila i můj kartáček! :-). Moje ruce sjely dolů po jejích zádech, které měla prohnuté a zastavily na tom krásném oblém a neskutečně pevném zadečku. Sjel jsem prsty ještě níž a vyhrnul svoji košili na jejím krásném těle. Hyždě měla ještě horké ze sprchy a husina zmizela. Moje prsty nejdříve jenom jemně hladily její zadek a pak bez mého přičinění přitvrdily. V ten moment se vymrštila a obkročmo kolem mého pasu se na mě pověsila celou vahou. Praštila se při tom do kolene a z jejích úst pořád silně přitisknutých na moje rty se ozval krátký sten. Odtáhla hlavu a hrudník ode mne: "kam půjdeme? Na sedačku?”.... Odnesl jsem ji na rohovou sedačku a sedl si na její okraj. Spustila ze mně nohy, postavila se na podlahu a jedním tahem ze mě stáhla tričko.
"Abys byl klidný: Je mi 17 a půl a beru tohle” natáhla se na opěradlo za mnou a zamávala mi před očima platem prášků, kde každý jeden byl označený dnem v týdnu... Přiznám se ale, že v ten moment už to u mě nezměnilo vůbec nic. Já už byl dávno ztracený... Jak stála přede mnou a já seděl, nadzvednul jsem košili a viděl její vyholený klín s úzkým a upravovaným proužkem, co spíš připomínal šipku směrem dolů. Přikázaný směr jízdy.... Stáhla si košili přes hlavu a já uviděl ty nádherné prsa. Přesně takhle jsem si je před pár minutama pod tou košilí vykresloval. Tušil jsem, že tohle nebude mazlivý sex, což já osobně považuju za dost nudné, ale spíš ostré a tvrdé živočišné mrdání. Když jsem jí pohladil obě prsa rukama, přitáhla si mě za hlavu a nasměrovala si moje ústa na levé prso. Když jsem se dotknul toho tmavého malého dvorce divoce a tvrdě přirazila. "Můžeš mě kousnout?”..... sakra! Tohle já můžu!!!! Když jsem jí takhle tvrdě podrtil tu nádheru - pusou i rukama a ona si při tom hladila rozkrok. Odtáhla se, klekla a stáhla mi dolů kalhoty🡕 . Jenom jsem se nadzvednul na hraně pohovky. Roztáhla mi nohy a jazykem začala šmejdit po koulích, přičemž se na můj penis ani nepodívala a ani se ho nedotkla.... "Hoň si!” .. Vzal jsem ho do ruky a začal pomalu přejíždět. Nevěděl jsem co přesně zamýšlí, či spíš si to jaksi odmítal připustit. Jedno stehno mi začala tlačit nahoru a z šourku přešla na hráz... No to snad ne! ..... Hlavou mi blesklo, že ta internetová pornografie asi nebude pro děti tak škodlivá, tolik se toho naučí! Mimoděk jsem se uchechtnul. Pak jsem se snažil to uchechtnutí skrýt odkašláním, abych ji nevyplašil. Kdyby se zvedla a odešla, asi bych se zbláznil.... Jenže ona šla níž! Ty vole! Rimming od sedmnáctky? To vážně?! Vypadala jako by to už dělala. Cítil jsem jak mi po zadku dolů tečou její sliny a ona mi šmejdila kolem díry. To už jsem ležel nohy nahoře a honil si péro, které mi dolova praskalo ve švech (mám obřízku). Oči jsem měl zavřené a užíval si to. V tom jsem ucítil, jak mi odstrkuje moji pravou ruku a přebírá iniciativu. Chvilku mi ho zuřivě honila a pak mě začala kouřit. Pravda je, že starší a zkušená ženská má tohle asi zmáknuté líp. Ale tohle lízátko bylo tak snaživé! Připomínalo mi to útok hladové piraně a asi to kopírovalo právě nakoukané pornofilmy. Ale bylo to fajn, ne že ne! Pak mi došlo, že mi péro kouří holka, co ani nevím jak se jmenuje. Zeptal jsem se.... Zvedla hlavu od rozdělané práce a vytřeštila na mě oči a řekla "Lucie”.... Lekl jsem se že jsem to pokazil.... Posadil jsem se, vzal jsem její hlavu pevně do dlaní a řekl "nevíš že s plnou pusou se nemluví? Pokračuj!” ..... "Martin, těší mě!” .... Přišlo mi, že se usmála a dál hladově přejížděla po mém penisu.....
Řekl jsem si, že jí to oplatím. "Chci lízat”....
"Já to ale nemám moc ráda. Jenom chvilku, jo?” Postavila se, položila mě zpátky na sedačku, nohy jsem měl na zemi. Klekla si obkročmo na mě a po těch kolenou přešla až nad moji hlavu. Chytnul jsem ji pevně za zadek a nadzvednul hlavu. Olíznul jsem její překrásnou dívčí pičku, co vypadala jak cheesburger na reklamním plakátu. Byla mokrá. Moc.... Strašně jsem chtěl se dostat až na její druhou dírku a oplatit jí tu nádheru co mi poskytla, ale odtáhla se "sorry, ale já tohle fakt nemusím...”.... Odcouvala zpátky. "Posuň se nahoru”.... Jednu nohu dala do podřepu. Dívala se mi do očí. Vzala moje péru do ruky a začala si mě navádět. Nejsem úplně nejmenší, tak mě překvapilo jak rychle a naprosto přirozeně jsem do ní zapadl. Chvilku se na mě vrtěla, jako by hledala správnou polohu. Pak začala na mě jezdit. Moje druhé překvapení bylo, že to vzalo okamžitě tak brutální tempo. Většinou se ženská nahoře jenom pomalu houpe. Tahle malá Lucie byla jak šicí stroj vytočený na nejvyšší otáčky. Bylo neskutečné kolik je v ní energie. Bušila do mě asi tři minuty. Snažil jsem se jí laskat prsa ale odstrčíla mě. Seděla na mě zpřímeně, ruce chvilku na mých prsou, pak za hlavou, kdy jsem měl pocit že si snad škube vlasy. Jediné co mi dovolila a asi se jí to i líbilo bylo to, že jsem jí pevně stisknul prdel. Mladá holka.... Hledá se, zkouší co jí bude vyhovovat. Experimentuje. Za nějakých deset roků už to nebude taková raketa. Najde si způsob jak se moc nenadřít a udělat si dobře. Ale teď je to jinak. Sakra jinak! Paráda!!! Po těch třech minutách se odpráskla - přepadla dozadu, můj čurák z ní vypadl a z hrdla jí vyjel tak hluboký a silný zvuk, jaký bych od tak líbezného stvoření nikdy nečekal..... Potom se nějak zmátořila. Zopakovala ten postup s podřepem při zavedení a lehla si mi na hrudník. "Jak tě vystříkám?” ..... "No takhle! Vypadáš úžasně. Zvládneš podřep na obou?” ....Ještě asi minutku oddechovala na mé hrudi a já cítil, jak jí srdce divoce buší. Potom se nadzvedla, já z ní vyklouznul. Dřepla si oběma nohama. Měl jsem obavy že pohovka je moc měkká, ale ona se nějak nade mnou srovnala. Opřela se mi o hruď oběma rukama a začala na mě cvičit dřepy. To asi nejkrásnější cvičební číslo co jsem kdy viděl! Když chlap řekne, že mu škubalo v koulích před vyvrcholením, je to klišé. Mě škubaly i nervy pod stoličkama...... To nebyl orgasmus, to bylo bezvědomí. Nové nádherné a voňavé tělo, co mě tak strašně rajcovalo a s tím ta moje abstinence, to všechno udělalo svoje. Propnul jsem se jak luk a snažil se nezařvat. Když to viděla zase si na mě lehla, objala mě kolem krku až mě škrtila. S podřepu spadla do pokleku a kundičku pevně stiskla až na kořen mého ptáka. Drtil jsem jí půlky a nehtama zarýval do kůže. Chvilku jsme tak leželi, pak sevření povolilo a ona se svalila hlavou vedle mé. Nevadilo mi že na mě leží, byla malá a lehoučká. Slyšel jsem že si něco brouká.....

Po chvilce se zvedla a cupitala po plovoučce k lince. Koukla na hrnky🡕 .
"Tak to je černé jak bota!” Zasmála se.....
"Nevadí. Jdeš za mnou?” .... napustila vodu z vodovodu a donesla mi ji..... Lehla si ke mě na bok, přitulila se a a já viděl že si rytmicky klepe nohou. To je buď nervozita a nebo spokojenost. Nervozní mi nepřišla...

Chvilku jsme povídali, naštěstí nedošlo na rozebírání těch sraček co ji přivedly na moji terasu. To už seděla vedle mě, občas mě pohladila po tváři nebo ve vlasech. Já jí to opětoval. Zkrátka se zdála být normální mladá holka co taky potřebuje po šukání pomazlit... Přítomnost tak krásné ženské, její dotyky a bezstarostnost chvíle mi po chvilce opět odkrvily mozek a prokrvily to dole. Všimla si toho. Sklonila se, lehce stáhla po pohovce dolů a začala kouřit. Už ne tak zuřivě a urputně jako před tím, ale naopak mazlivě... Na to jak jsem byl ještě před pár desítkama minut zbitý jak pes jsem pocítil, že bych ještě jedno číslo dal! :-)....

"Ošukáš mě zezadu?” Já ležel pořád na sedačce, ale ona v ten okamžik klečela na koberci opačně od pohovky. Kolena lehce od sebe, prohnutá jak kočka, opřená o lokty. Tou překrásnou prdelku lehce pohupovala a zvala mě dál. Její kunda už nevypadala tak panensky. Byla lehce otevřená, okolo rudá jak se třela o moje břicho při tom svém brutálním orgasmu. Na stehnech z vnitřní strany bylo vidět že je mokrá. Její šťávy, moje sperma......

Postavil jsem se, popošel k tomu krásnému výjevu. Jednou nohou jsem kleknul, druhou jsem nechal v podřepu. Žaludem jsem jí chvilku jezdil po pičce. Pak jsem přistrčil a zajel dovnitř. Čekal jsem že nějak přirazí ale ani se nehýbala. Zůstal jsem v tom polopodřepu a začal do ní pomalu zajíždět. Uvnitř bylo teplo a vlhko. Jednou rukou jsem jí držel zadek, druhou lehce škrabal na zádech. V ten moment se začala hýbat a snažila se diktovat tempo. Když to zase dosáhlo těch jejích šílených "otáček”, chytnul jsem jí jednou rukou pod krkem a přiškrtil, druhou jsem jí začal masírovat kozy. Když ty tak, tak já taky! Bušil jsem do ní zezadu, pevně jí držel a snažil se udržet "sedle”.... Z hrdla jí vycházelo spíš chrčení než sténání. Ptám se - uděláš se?
"Zezadu mi to vůbec nejde, ale líbí se mi to! Pokračuj!”

Změnil jsem polohu. Dřepnul jsem si na obě nohy ruce jsem opřel vedle ní na koberec a posunul jsem se víc dopředu, takže teď jsem ji mrdal spíš sezhora než zezadu. Netušil jsem jak dlouho tohle vydržím, ale po pár přírazech mi došlo, že takhle ji spolehlivě vykropím. Pošeptal jsem jí to.
"Je to paráda, vystříkej mě!” Po pár minutách mi tělem projela křeč a já do ní vystříkal asi všechno co jsem ještě měl. Orgasmus nebyl tak silný jako ten první, ale byl jiný. Naplno jsem pochopil přísloví, chceš-li ze starého muže udělat blázna, dej mu mladou ženu....” Tohle žena nebyla a nebyla moje. Ale asi bych došel až na okraj sebezničení, protože tohle byla absolutní bomba.... Svalil jsem se vedle ní na koberec. Ona zůstala ve stejné poloze ještě chvíli a já pod jejím břichem viděl jak jí stéká mrdka z pičky po stehnech na koberec.

Zvedla se, vzala osušku, kterou použila už před tím z opěradla židle🡕 a zmizela v koupelně. Já se zmátořil a šel za ní. V koupelně jsme se minuli když vylézala ze sprchového koutu. Protáhla se, postavila před umyvadlo a utírala se. Na mě tekla voda a já se kochal tím krásným pohledem. Zeptala se mě, jestli už si může vytáhnout ty věci z pračky. Program byl u konce, tak otevřela dvířka a vytáhla svoje věci. Už otočená zády popadla z žebříku podprsenku a vyklouzla ven z koupelny. Pomyslel jsem si, že tenhle pohled už asi nikdy neuvidím. Když jsem vyšel z koupelny, byla už ve spodním prádle a mazala se nějakým tělovým mlékem. Na židli🡕 u jídelního stolu ležel pootevřený mokrý batoh🡕 se kterým přišla.
"Teď bych si dala to kafe cos mi nabízel posledně Marťo!”
Pustil jsem kávovar a sledoval jsem to krásné tělo při mazacích prostocvicích. Já byl v osušce a čekal jsem že jak s tím skončí, naháže na sebe ty hary ze sušičky. Překvapivě si ale na židli🡕 seda v kalhotkách a podprsence. Položil jsem přední kafe, řekla si o cukr a mlíko a nalila si ho tam tolik, že to spíš bylo kakao... Seděla tam a vůbec nevypadala tak netečně jako tehdy na terase a vůbec ne tak nasraně jako ráno. Tohle byl pytel čertů! Přemýšlel jsem nad tím, jaké to jednou bude s tímhle žít a milovat to a v duchu jsem tomu zatím neznámému mladíkovi záviděl... a taky ho předem trošku litoval. Zase jsme klábosili a došlo teda i na ten důvod, proč jsme se seznámili. Zkrátka zmatlala gympl z vlastní blbosti a máti ji dokázala upíchnout jenom sem. Bylo vidět že ji to mrzí a bojuje s tím, že asi poprvé v životě se dostala na jakousi křižovatku, kde už se nemůže jako dítě obrátit a vzít to špatné nějak zpátky, ale musí nést následky. Snažil jsem se nementorovat, toho má asi kolem sebe dost.....

"Ty mi ale něco dlužíš!”
"Co?” Ptám se...
"Ty ses udělal dvakrát a já jenom jednou!!”
Seděla proti mě, srkala kafe, jednu nohu už bez tlusté ponožky🡕 co shodila na úplném začátku mi koketně přejížděla po stehně a pod osušku. Zároveň jsem viděl, jak pod tenoučkou podprsenkou se zase probouzejí ty její krásné dvojky a bradavky trčí jak špunty od kopaček....
"Luci, jsem starý chlap, už dvakrát je dost a já navíc spal dneska tak tři hodiny”
"Uvidíme” Klekla, rozmotala osušku v mém pase a začala mi olizovat moji visící chloubu, ve které pravda škubalo, ale zdálo se, že čerpadlo už dnes nic moc nevykouzlí....
"Pojď si lehnout” praví a ze stolu bere tubu s krémem..... Cože? To jako fakt? Masáž prostaty? Zvedla mi nohy jako před tím při rimmingu. Párkrát mě oblízla. Pak jsem ucítil tlak a dovnitř se dostal jeden prst. Waaau! Teda v sedmnácti takovéhle prase! Úchvatné!!! :-)
"Já to ještě nikdy nedělala, tak kdyby bylo něco špatně, řekni!”
Nevěřím! Nahmatala to asi po deseti vteřinách. Po chvilce přidala druhý prst. Levou rukou se chápe mého stoupajícího péra a po chvilce ho bere do pusy. No do prdele!!! Já jí křivdil! Jazykem šlmejdí na uzdě, mění rytmus, mění tempo. Chvilku jenom mezi rty jezdí nahoru a dolů a chvíli zas kroužkuje a krouží po žaludu. No sakra! To je jak o profesionálky!!!! Tohle se vůbec nepodobá té zuřivé felaci na začátku! A ty prsty! - jestli to fakt dělala poprvé, tak je génius! Pták mě sice po těch dvou celkem drsných mrdáních trošku pobolívá, ale i tak se dožaduje znova!
"Sedni si na mě!” - nenechá se ani na chvilku přemlouvat. Sundává kalhotky, do nich si utírá prsty, co mi ještě před pár vteřinama dělaly slast. Sedí na mně a já jsem v ní v okamžiku. A okamžitě přichází přesně to co poprvé - brutální tempo, tělo propjaté jak luk dozadu. Je to úplně stejné. A tentokrát jí to trvá kratší dobu. Zasekne se v křeči. Přepadává dopředu, chvilku se škube na mé hrudi. Pak přijde co tu ještě nebylo: sbírá se, opře se vedle mého hrudníku. Její prsa mám přímo před obličejem. Neváhám a začínám je na střídačku olizovat a sát. Ona se nadzvedne a začne twerkovat! No kurva! - tohle bych chtěl vidět zezadu. Jede takovým tempem, že přemýšlím, jak to může probůh vydržet. Dělá to naprosto zkušeně - jen pár centimetrů nahoru a dolů, nasedlá na špičce mého kokota, aby dráždila kundičkou žalud a hlavně uzdičku. Naprostá slast! V okamžiku vyvrcholení si ji pevně za zadek narážím až po kořen. Skvělé číslo!

Dlouhé minuty oddechujeme v objetí. Cítím pod sebou mokro, ale to je jedno. Mám rohlík od ucha k uchu. Oči zavřené a užívám si to. Chce se mi strašně spát a ta ospalost a hektolitry endorfinů co mi kolují v žilách, to všechno dělá svoje! Vnímám jak se zvedá, jde do koupelny. Vnímám jak se vrací a obléká. Vnímám jak mě líbá. Neslyším už ale jak klapnou dveře.....

Budím se někdy kolem páté odpoledne. Jsem přikrytý tou dekou🡕 co jsem jí ráno nachystal. Ona je pryč. Jdu na záchod. Raději si sedám, protože proud by nebyl zrovna jistý a já si nejsem jistý, jestli bych se do otvoru v míse strefil.... Koukám kolem sebe a vidím obě použité osušky před pračkou. Když si opláchnu obličej a probouzím se, zkouším si vzpomenout na její odchod. Nepamatuju si nic.

U kuchyňské linky si všímám dvou hrnků. Visí z nich šňůrky s visačkama a po nich vyvzlínaná kapalina vyrobila dvě tmavé loužičky. Už na světle šedé desce kuchyně vysychají. Nakouknu do hrnků. Měla recht: tohle je černé jak bota. Vylévám obsah do dřezu, pytlíky vyhazuju a hrnky🡕 strkám do myčky. Tohle bylo fakt všechno co tu po ní zůstalo?

🕙 Přidáno 21.9.2021

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Jenda (2022-09-07):
Tak tohle je neuvěřitelně dobrá a pro mne skoro až k popukání hodná historka(zážitek). Takhle jsem se opravdu dlouho nepobavil a nezasmál, ale zároveň to má i opravdovou hloubku a také dostatek vzrušení! :-) Krásně napsáno.