Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Klára na táboře erotické povídky

Klára byla 15ti letá školačka. Jezdila každý rok na tábor. Na posledním táboře se jí zalíbil jeden kluk. Ten se o ní dost zajímal a tím se jí taky znechutil. Pořád ji otravoval.

Tábor se kvapem blížil. Měla strach, ani nevěděla proč. Jen co se nadála, už byla ubytovaná v chatce se svojí kamarádkou. Týden minul, zbýval ještě jeden. Měla radost, že ji ten kluk (Martin) neotravuje. To se ale rychle změnilo. Tu noc měla její kamarádka hlídku, tudíž byla v chatce sama. 

Najednou uslyšela, jak se otevřely dveře. V nich stál Martin. Lekla se ho. Bez jediného slova přišel k její posteli. Vypadal klidný. Navenek. Chvíli se na ni díval. Klára nic nechápala. Proč tam tak stojí. To ale nevěděla, jaký chtíč s Martinem cloumá. Ptala se ho, co tam dělá, ale on jakoby ji neslyšel. Nadklonil se nad ní. Najednou ji prudce vzal ruce, obratně vytáhl pásku a slepil ji je. Ani nestačila vyřiknout. Hned ji zacpal pusu šátkem🡕 , který ležel vedle ní. Netušila kde vzal tu pásku. Asi to musel plánovat dlouho. Chtěla začít křičet, ale Martin ji udeřil a ona na chvíli ztratila vědomí. Když se opět probrala, zjistila, že leží se svázanýma rukama a hlavou, k posteli. Tričko měla vyhrnuté nad prsa. Kalhoty neměla vůbec. Nohy měla roztažené od sebe, a taky přidělané k posteli. Křičet nemohla kvůli roubíku. Byla bezmocná. Spatřila Martina na vedlejší posteli s penisem v ruce. Divoce si ho honil. Cítila jak vlhne. Přistoupil k ní. Jakoby něžně se nad ní naklonil. Zaměřil se jí na bradavky. Začal ji je olizovat a cumlat, když v tom ji kousnul. To Klárka vykřikla. To ale neměla dělat, protože schytala jednu facku a přesunul se rovnou k jejímu klínu. Snažila se dát nohy k sobě, ale nešlo to. Její vagína byla stažená strachem. Martin si naslinil prsty a začal jí je zasouvat do pochvy. Stále zrychloval. Vagína už povolila. Cítil stahy její vaginy. Přicházel její orgasmus. Rychle prsty vytáhl. Chvíli ji tam nechal ležet, takže ji orgasmus přešel. Svým způsobem ji mučil.

Poté se k ní zase nadklonil a vlezl k ní na postel. Najednou nečekaně dal svůj penis k její vagíně. Začala sebou zmítat. To ho akorát naštvalo a snažil se ho tam vrazit. Ucítil překážku. Byla ještě panna. Zabral ještě jednou. Klára zaječela bolestí. Začal prudce přirážet, až jí tekly slzy. Tentokrát už orgasmus dostala. Po chvíli jí Martin odpoutal nohy. Ona si myslela, že ji chce pustit. Ale to nebyl jeho záměr. Otočil ji tak, že ležela na břiše. Začal jí to dělat zezadu. Přirážel tak prudce, že jí prsa neustále skákala. Její kundička už byla rozdrásaná a bolavá. V tu chvíli se Martin přesunul k jejímu druhému otvoru. Dostala strašný strach. Začal ji tam zasouvat jeden prst. Nebylo jí to příjemné. Docela to bolelo. Potom dva prsty. Než se nadála, už měl svůj žalud před jejím análkem. Strčil tam kousek žaludu a najednou prudce přirazil. Rozbrečela se. Začala křičet. Po chvíli mučení se otevřely dveře. Řekla si, že už bude konec, že se jí někdo všimne. Byl to jeden vedoucí. Ten ale místo toho, aby nějak zakročil, se jen díval. Rozepnul si kalhoty🡕 a začal si ho honit. Měl ho obrovský. Hódně široký. Jen tam tak stál a kývnul na Martina. Klára se začala bát ještě víc. Vedoucí k ní přistoupil a sledoval jak ji Martin šuká. Znovu na sebe kývli. "Pane Bože" řekla si Klárka...

Vedoucí si naslinil žalud. Začala sebou znova trhat. Martin z ní slezl a uvolnil místo vedoucímu (Pavel). Ten se nad ní nadklonil a svůj penis začal přibližovat k její dírce. Divoce sebou zmítala. Martin mu jí přidržoval. Pavel jí ho tam vrazil ještě prudčeji. Začal neskutečně tvrdě přirážet. Klára se rozbrečela. Po chvilince jí ho vytáhl. Čekala co se stan🡕 e. Pootočili ji tak, že si na její místo lehl Pavel. Martin Kláru chytil a položil ji zády na Pavla. Ten si ji nasadil na penis. Martin ji ho vysunul zepředu do vaginy. Oba ji začali najednou prudce šukat do obou dírek. Slzy jí tekly po celém těle. Už neměla sílu se bránit. Asi po 20ti minutách z ní strhli pásku.

Chytili ji každý za jednu ruku. Nahou ji odvlekli z chatky a táhli ji dál lesem. Po chvíli si všimli, že stále vidí, tudíž ji zavázali oči a dali ji ránu do hlavy, takže se jí zamotala hlava. Jeden z nich si ji přehodil přes rameno  a nesl ji. Když se probudila, ležela ve světlé místnosti.

Neležela tam sama. Byla tam ještě jedna dívka. Byla to její spolubydlící. Ležela tam nahá, úplně stejně jako ona sama. Snažila se jí probudit. Obě měly svázané ruce. Podařilo se jí spolubydlící vzbudit. Měla stejné zážitky jako ona. Sedly si vedle sebe do kouta a začaly plakat. Bolel je klín. Po nějaké době se začaly zajímat, kde vlastě jsou. Místnost byla dokonale osvětlena. Kláře to bylo podezřelé, ale nevěděla proč. Místnost byla naprosto prázdná, ani jediný předmět tu nebyl. Dveře byly kovové, bez okýnka a zamčené.

Po nějaké chvíli přišli Martin s Pavlem. "Tak, teď máme celou noc" řekl Pavel. Klářina spolubydlící (Jana) dostala hysterák. Klára se jí snažila uklidnit, ale nedařilo se jí to. Pavel vytáhl injekci s bílou tekutinou. Pohotově píchl Janě injekci. Za pár vteřin se skácela k zemi. Klára zůstala stát jako zmražená. Začala panikařit.   Pavel ale prohlásil - "Jestli se budeš jako tvoje kámoška tak dopadneš stejně, a to nevíš co s tebou uděláme... Ale vlastně, proč ti to neukázat...". Odtáhli ji za ruce na druhý konec místnosti. Martin na chvíli odešel a když se vrátil, nesl kameru. Kláře to došlo. Nemohla se ani pohnout. Martin kameru zapnul a nastavil. Hned jí to došlo...

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Znásilnění, První sex

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře