Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kora a její druhý den v chatce erotické povídky

Druhý den jsem byla celá rozlámaná. Kluci však vypadali velmi šťastně a uspokojeně. A to mi velmi lichotilo.

Když jsem se vzbudila, ležela jsem na obrovském letišti a chlapi nikde. Zvědavě jsem se začala rozhlížet po pokoji. Nebyla jsem ještě s revizí hotová a už se otvíraly dveře a dovnitř nakukovala hlava jednoho mého kolegy. Když uviděl, že jsem vzhůru, zavolal na ostatní a ti hned přiběhli.

Ne však s prázdnou. Každý nesl něco dobrého. Přisedli ke mně na postel a začali mne krmit různými sladkostmi a delikatesami. Po této luxusní snídani mne odnesli do prostorné koupelnu, kde na mne čekala vana s horkou vodou. Do ní mne ohleduplně uložili a začali mne umívat. Namydlili si ruce a začali mi jimi jezdit po těle.

Vzrušením se mi okamžitě postavily bradavky. Jejich ruce poletovaly po celém mém těle. Nejvíc péče však věnovali mé mušličce. A ta to s pláčem přijímala. Když jsem byla podle jejich názoru dostatečně okoupaná, vynesli mne z vody a začali mi třít tělo měkkou osuškou do sucha. Potom si každý nalil do dlaně tělové mléko, zahřáli ho a pak mi ho začali masírovat do pokožky. Kdyby mne nedrželi, slastí by se mi podlomila kolena. Ze rtů mi vycházel jeden vzdech rozkoše za druhým. Chlapci mne pak odnesli znovu na to obrovské letiště a pokračovali v masáži. Bože to bylo úžasné cítit na sobě deset párů rukou, jak mne masírují. Jejich nenechavé ruce mi laskali pokožku a já při tom nahlas sténala. Jejich ruce mi začali laskat moje dirky, které byly celé zarudlé od včerejška. Kdosi si nabral větší množství krému a začal mi ho vtírat i do mých citlivých otvůrků. Moje tělo se začalo otřásat v orgasmech. Když kluci skončili s mou masáží, vyčerpáním jsem znovu usnula. Když jsem se podruhé vzbudila. Byla jsem opět sama. Tentokrát jsem však opustila pokoj po svých a vydala se na průzkum. Kluky jsem našla v obýváku. Seděli na pohovce, sledovali jeden z pornofilmů, co jsem od nich dostala, a honili si své nádherné penisy.

Tento pohled mne silně vzrušil a já neváhala a poklekla k nejbližšímu kolegovi. Podívala jsem se mu do očí a se slastí přivřenýma očima si ho začala pomalu zasouvat do pusinky. Měla jsem ho v sobě celého. Začala jsem ho slabě sát a rukama jsem mu laskala koule. Pomalu jsem ho vysouvla, měla jem v puse jen jeho žalud. Vystrčila jsem jazyk a obkroužila ho po jeho obvodu. Potom jsem začala jazykem kmitat po jeho špičce, vnikat do dirky uprostřed a s požitkem jsem slízávala to chutné semeno vytékající z ní. Rukama jsem masírovala dál jejich koule. Sem tam jsem je lehce zmáčkla a promnula. Moje kundička ronila slzy na podlahu pode mnou. Sála jsem špičku žaludu a jak narůstala moje touha po semenu tak jsem zrychlovala. Vzala jsem celý penis do úst. Rty ho tiskla a válela si ho na jazyku, jak jen to možnosti dovolily.

Šukala jsem ho, rychle stále rychleji. Uhhmm. Moje rty ho opouští a přesouvají se k jeho koulím. Jednu jsem vzala do úst. Sála jsem ji a cucala. Moje ruce honily jeho klacek. Občas ho stiskly, pohladily nehty, přejely po něm jen špičkami prstů. Pusinkou jsem si hrála s jeho koulema a rukama jsem mu jezdila po jeho chloubě. Upřeně jsem mu hleděla do očí a sledovala jeho vzrůstající slast. Jakmile jsem postřehla první známky blížícího se vrcholu, rychle jsem ho vzala do úst a začala ho dychtivě sát a mnout mu koule. Za moment jsem byla odměněna. Jeho semeno do mne prudce stříkalo a já ho lačně polykala. To co sem nestačila spolykat a vyteklo mi koutky ven jsem si rozetřela po těle. Jakmile jsem skončila s jedním hned jsem se vrhla na dalšího. Moc mi chutnali. Moje pusinka byla velice hladová a oni mi ji rádi nakrmili a utišili tak její hlad, ale ne nadlouho.

Až do konce víkendu jsem už nic jiného než jejich chutné sperma neokusila. A vůbec mi to nebylo líto. Co taky může být lepší než užívat si s deseti pořádnými chlapi?

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře