Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kouzlo okamžiku erotické povídky

Doba, kdy Izabelu nablýskané večírky ještě bavily, byla dávno pryč. Přesto přijala pozvání španělské smetánky do nejluxusnějšího hotelu v Madridu. Přípitky drahým sektem ji zanedlouho společensky unavily a na chvíli si přála nenápadně zmizet. Když odkládala poslední skleničku na servírovací stolek, zmocnil se jí náhlý pocit studu. "Snad jste nechtěla odejít", zašeptal perfektní češtinou šarmantní muž.

Izabel přivřela oči na souhlas, ale to už jeho dlaň svírala její jemné prsty. Velkou mramorovou chodbou prošli k východu. Taxík je odvezl k jeho hotelu na Plaza Mayor. Izabelu polilo příjemné horko, vnímala jen chvění svého těla, touhu po neznámém mladíkovi, po krajanovi, který též trpěl v davu madridské honorace.

Jeho apartmá vypadalo jako dokonalý byt filmových hvězd. Pohodlně se usadila na koženou pohovku a nechala se hýčkat tou jemnou kůží. Richard pustil hudbu a navrhl, aby mu zatančila. Iza se ladně zvedla, s obratností "profesionálky" se svíjela do rytmů latinskoamerické hudby. Pozorovala jeho mužství, když odhazovala kusy oděvu po celé místnosti. Richard zvedl její malinké kalhotky a položil si je do rozkroku. Izabelu to ihned vzrušilo, bradavky měla tvrdé jak mořské oblázky, první tělní tekutiny se pomalu draly na povrch, zasténala blahem. Richard toužil přivodit Izabele orgasmus orálním sexem. Posadil ji do velkého křesla s mohutnými opěradly. Pánovitě jí roztáhl kolena, jazykem prozkoumával každý centimetr jejích kotníků, lýtek i stehen. Vylizoval celý její voňavý klín, stydké pysky, vchod vaginy, slabiny až k řitnímu otvoru. Iza si přála, ať ucpe všechny její otvory, vnímala ho celým svým tělem, nová vlna šťáv se blížila k přístavu, aby ho zasáhla svým naléháním. Během vteřiny stékaly Richardovi po rtech proudy lepkavé tekutiny. Jeho úd byl v okamžiku připraven zastavit průtok. Pronikal ke svému cíli dál a dál, pravidelnými přírazy, změnou techniky a směru uspokojoval své představy. Izabela mu chtěla oplatit laskání ústy. Prosila ho, ať dokončí fascinující milování v její ústní dutině. Zasténal slastí, ale naprosté oddání se mu nedovolilo dostat se k jejím rtům. Husté sperma uvízlo v Izabelině pupíku. Bylo to skutečné kouzlo okamžiku. Nemohla se ani pohnout. Strnule hleděla Richardovi do očí. Chtělo se jí křičet radostí a zároveň brečet studem z chování laciné děvky.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře