Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Květnový večer erotické povídky

Radek a Pavla už spolu chodili měsíc. Oba byli mladí a oba až po uši zamilovaní do toho druhého. Seznámili se na jednom koncertě. Byla to snad náhoda nebo osud ? O tom už teď ani jeden nepřemýšlel. Oba dlouho čekali až se objeví ten pravý a když se poprvé uviděli bylo jasné, že ta chvíle přišla. Radek Pavlu upoutal hned na první pohled. Mladý černovlasý kluk s modrýma očima, vysoký 180 cm s tváří jemných rysů. Toužilo po něm hodně holek, on však nebyl z těch který by skočil po každé sukni🡕 .

U dívky hledal víc než jenom pěknou tvářičku. Vlastně ani nevěděl co. Jedno však bylo jasné. Jakmile poprvé zahlédl Pavlu, věděl že to našel. Ta dívka ho šíleně přitahovala. Pohledná rudovláska se zelenýma očima ho zkrátka okamžitě zaujala a on nedokázal vysvětlit proč. A tak bylo jenom otázkou času kdy k sobě najdou cestu. A našli ji brzo. Po pár větách už bylo oběma jasné, že k sobě patří. Ještě dlouho do noci si povídali a rozloučili se dlouhým vášnivým polibkem. A teď už je to přesně měsíc. Konečně se oba dočkali a oba po tom neskutečně toužili. Přišel okamžik, kdy si navzájem dají ten nejkrásnější dárek na světě. Odevzdají se jeden druhému a dokáží si tak vzájemně, jak moc jeden druhého milují. Ten okamžik nastal, když se jednou vraceli ze schůzky. Byl krásný květnový večer, pomalu se stmívalo a začínalo být trochu chladno. Strávili spolu krásný večer, ale Radek ho nedokázal ukončit. Nedokázal se ještě odtrhnout od těch krásných očí, vlasů, rtů, toho nádherného hlasu, který mu říkal tak krásná slova. Zdálo se mu, že Pavlu miluje každou hodinou stále víc a víc. Byla pro něj jako droga na které se stával závislým.

Pozval ji k sobě domů a ona ráda přijala. Oba věděli, že spolu zítra posnídají. Jakmile za nimi zaklapli domovní dveře, splynuli v jednom dlouhém polibku. Jejich ruce něžně hladili tělo toho druhého. Její polibky byli stále vášnivější a dravější. Cítila jak ji zaplavuje horko a přestává se ovládat. Nesmírně ho milovala a teď toužila po tom dokázat mu jak moc. On to cítil stejně. Jeho dotyky byly stále odvážnější. Horké ruce putovaly po jejím mladém těle, které se jim rádo poddávalo. Pomalu začali rozepínat knoflíky jeden po druhém. Když Radek rozepnul poslední, Pavliny šaty🡕 se svezly na zem a ona tu před ním stála jen ve spodním prádle. Jediný pohled na její nádherné tělo ho přiváděl k šílenství. Byla tak nádherná a celá jen jeho. Nemohl tomu pořád uvěřit. Jejich pohledy se setkaly. Viděl v jejích očích očekávání i obavy, ale především velkou touhu. Ústa se opět setkala v jednou dlouhém polibku. Teď zase ona zbavovala jeho tělo svírajícího oblečení, třesoucíma se rukama nedočkavě rozepínala knoflíky. Nejdříve se ocitnula na zemi košile🡕 a poté i kalhoty🡕 . Oba spalovala nezkrotná touha, která přicházela z jejich srdcí. Radkovy ruce spočinuly na jejích ňadrech a on cítil jak jí silně bije srdce, ani on na tom nebyl o nic lépe. Jeho pravá ruka hladila její prohnutá záda a při té příležitosti zabloudila na zapínání podprsenky🡕 . Chvíli se trápil, ale nakonec i ona skončila na zemi mezi ostatním oblečením. Tisknuli se na sebe a vychutnávali přítomnost toho druhého. Jejich těla byla horká, přímo žhavá. Pavla cítila i přes trenýrky🡕 Radkovu touhu, která už nesnesla odkladu.

Vzal ji do náručí a odnesl na postel. Neřekli ani slovo, hluboký pohled do očí odhaloval vše. Položil ji na velkou postel v jeho ložnici a ulehl vedle ní. Opět se začali líbat. A pak ucítila, jak jeho horké ruce začali putovat po jejím těle. Nejdříve laskal její prsa a občas jemně stiskl jednu z jejích bradavek, po chvíli se ale osmělil víc a přisál se na její vzdouvající se prsa ústy. V tom okamžiku se Pavla neubránila vzdechnutí. Jemně přejížděl jazykem po jejích vztyčených bradavkám a pak zase silně sál a výjimečně i lehce skousnul. Vychutnávala si jeho laskání a cítila, jak se jí mezi nohama rozlévá neskutečné horko a do kalhotek🡕 , které ještě stále měla na sobě se vsakuje její vlhkost. Toužila po něm a toužila po něm moc. Radek to vycítil a svlékl z ní i ten poslední kousek oděvu, který jí zbyl. Rychle ještě sundal trenýrky🡕 , které měl na sobě a pak se opět vrátil k ní. Rukou sjel do na její kundičku a začal dráždit její nalitý poštěváček. Pavla se prohnula, jako kočka a potom se znovu lačně přisála na jeho ústa. Radek začal pomalu prsty vnikat do její promočené kundy a nepřestával při tom Pavlu líbat. Oba hořeli touhou a už nedokázali déle odolávat jeden druhému. Klacek už měl pěkně napružený a Pavla ho jemně svírala ve své dlani. Pomalu po něm jezdila nahoru a dolů svou jemnou ručkou a na jeho nalitém žaludu se objevily první kapičky touhy. Jedním pomalým pohybem se vysmekl z jejího sevření a nalehl na její nádherné ženské tělo. Rozevřela nohy a zadívala se do jeho hlubokých očí. Četla v nich touhu a vášeň. Pak zacítila dotek na své horké mušličce a potom, jak ji pomalu vyplňuje jeho silný, tvrdý a tak moc žhavý kolík. Pro Radka to byl ten nejkrásnější pocit na světě. Vychutnával si jak vniká do její vroucí kundičky, ta se pod jeho náporem rozestupuje a vpouští ho do sebe a přitom tak těsně obepíná. Miloval každou vteřinu této chvíle. A pak narazil na dno. Byla jím vyplněná celá. Oba dva na chvíli ztuhnuli a vychutnávali tu nádhernou chvilku, ale pak se jejich těla rozhoupala v pomalém rytmu přirážení.

Svět kolem nich přestal existovat, byli jenom ona a on. Jedno tělo, jedna duše. Oba laskali jeden druhého a jejich tempo bylo stále rychlejší. Vášeň je zcela pohltila a oba netoužili po ničem jiném, než přivést toho druhého na vrchol. Už dávno se přestali oba ovládat a pokojem se linulo jejich společné hlasité vzdychání, které bylo jen občas utlumeno polibkem. Její těsná, horká a neskutečně vlhká kundička pevně svírala jeho klacek a on si tak vychutnával každý pohyb v ní. Cítil každý centimetr její sametové jeskyňky a neskutečně ho to dráždilo. Oba stále více pohlcoval prostý chtíč a jejich pohyby byly stále více divočejší. Jejich tempo se zrychlilo a oba se dostali na pokraj vrcholu. Svírali jeden druhého pevně v náručí. Ještě posledních pár přírazů a oba vybuchli ve vlně orgasmu. Radek zarazil svůj klacek a na samé dno její kundičky a začal stříkat své semeno přímo do její dělohy. Cítila, jak její lůno zaplavuje jeho horká šťáva a její kunda v návalu orgasmu ždímala jeho klacek do poslední kapky.

Nastalo uvolnění a jejich zpocená a unavená těla se tiskla k sobě. Leželi a vychutnávali přítomnost toho druhého. Polibky a pohlazení byly poděkováním za všechnu tu krásu, kterou si dnes navzájem dali. Netrvalo dlouho a usnuli společně v těsném objetí.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře